Predaj Na predaj stará usadlosť v kľudnej, tichej lokalite v obci Nové Hony.

Nové Hony

32 000 €

Na predaj stará usadlosť v kľudnej, tichej lokalite v obci Nové Hony. - hlavný obrázok

Popis

Na predaj stará usadlosť v kľudnej, tichej lokalite v obci Nové Hony. Usadlosť tvorí rodinný dom, vedľajšia stavba, hospodárske budovy, humno, záhrada a veľký pozemok. V blízkosti usadlosti sa nachádza vodná nádrž vhodná na rybolov, okolie tvoria lesy vhodné na turistiku. K usadlosti vedie asfaltová prístupová cesta, pravidelne udržiavaná aj v zimných mesiacoch. Rodinný dom a hospodárske stavby sú cca 150 ročné. Rodinný dom je čiastočne podpivničený. Rodinný dom je v tvare L a má dva samostatné vchody z gangu. Predný vchod na gang má oblúkovú klenbu s ozdobnou lištou. Rodinný dom má spolu 6 izieb a je postavený z pálenej tehly. V rodinnom dome nie je zavedený vodovod a preto ani kúpeľňa nie je zriadená a WC je riešené ako suché. Na gang sa dostanete s dvoma vchodmi. Z gangu sa dá vyjsť aj na povalu. Rodinný dom má hrubé múry 60-70cm. Podlaha je drevená. Kúrenie v rodinnom dome je zabezpečené plynovými ohrievačmi - gamatky. Vedľajšou stavbu tvorí letná kuchyňa so špajzou. V špajzi je východ na povalu nad letnou kuchyňou. Na pozemku je studňa, z ktorej je zavedený vodovod do letnej kuchyne. V rodinnom dome ako aj vo vedľajšej stavbe je zavedená elektrina. Humno je z váľkov. Vchod do pivnice je z dvora a pivnice majú oblúkové klenby. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vinič, ríbezle. Ako bonus k tejto nehnuteľnosti sú pozemky o výmere 1 0499 m2. Celkový pozemok má 1,2 Ha.
V cene je zahrnutý aj kompletný právny servis s možnosťou vybavenia hypotekárneho úveru.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 6
Celkový počet miestností 8
Celková plocha 150 m2
Celková úžitková plocha 150 m2
Obytná plocha 150 m2
Rozloha pivnice 15 m2
Sklon pozemku Mierny sklon
Konštrukcia objektu Tehlová
Prevažná orientácia Severo-východ
Typ okien Plastové
Plyn Áno
Ohradený pozemok Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať