Predaj Rekreačná chata Hybe na predaj, na Liptove

Hybe

Rekreačná chata Hybe na predaj, na Liptove  - hlavný obrázok

Popis

Broker Consulting ponúka na predaj krásnu novostavbu chaty, ktorá sa nachádza v tichej chatovej oblasti známej ako Červený Kút, v katastrálnom území obce Hybe. Chata je postavená v mierne svahovitom teréne. Prístup ku chate je zabezpečený po štrkovej ceste, ktorá je aj v zime riadne udržiavaná.
Kompletne zateplená útulná chata prešla kolaudáciou v roku 2019. Je postavená na betónovom základe, prvé podlažie je murované a druhé je drevostavba. Sedlová strecha je pokrytá plechovou krytinou.
Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, špajza, obývacia izba a kúpeľňa s wc, v ktorej je sprchový kút a umývadlo. V podkroví je veľký obytný priestor, ktorý možno predeliť a získať tak 2 izby. Súčasťou chaty je pivnica o veľkosti 18m², terasa, ktorá má 12m² a taktiež prestrešené parkovacie státie.
Kúrenie je zabezpečené krbom na tuhé palivo. Prívod vody je z vlastnej studne. Odpad je riešený žumpou s trativodom. Chatu je možné využívať ako rekreačnú chatku prípadne prenájom pre turistov s celoročným využitím.
Chata je vhodná pre ľudí, ktorí majú radi prírodu, turistiku a pokoj. V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská, Aquapark, Liptovská Mara, cyklotrasy a jaskyne. V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cene.

V prípade záujmu alebo bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 2
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková úžitková plocha 90 m2
Terasa 12 m2
Rozloha pivnice 18 m2
Bezpečnostné dvere Áno
Krb/Kachle Áno
Sklon pozemku Mierny sklon
Konštrukcia objektu Zmiešaná
Podlaha Zmiešaná
Typ okien Eurookná
Kúrenie Lokálne
Kúpalisko Áno
Jazero/Vodná nádrž Áno
Lyžovačka Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Blízko les Áno
Kanalizácia Áno
Rok kolaudácie 2019
Počet poschodí 2
Tichá lokalita Áno
Zavolať