Predaj 4 izbový byt Ruskovce na predaj, okres Bánovce nad Bebravou, kompletná rekonštrukcia, 89m2

Ruskovce

78 000 €

4 izbový byt Ruskovce na predaj, okres Bánovce nad Bebravou, kompletná rekonštrukcia, 89m2 - hlavný obrázok

Popis

Na predaj slnečný, veľkometrážny 4 izbový byt nachádzajúci sa v obci Ruskovce, (okres Bánovce nad Bebravou) na druhom poschodí v 3. poschodovom bytovom dome. Spomínaný byt prešiel precíznou kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola spravená: kompletná elektroinštalácia, rozvody a stierky, plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, murovaná kúpeľňa a WC. Rekonštrukciou prešiel aj bytový dom, v roku 2019 bola spravená nová strecha, zateplenie, fasáda, balkóny, stupačky a nová kotolňa na pelety. V byte pri predaji ostáva iba kuchynská linka, vrátane varnej dosky, rúry a umývačky riadu. Byt má tri balkóny. Ohrev teplej vody je zabezpečený vlastným bojlerom, ktorý sa nachádza v šatníku/spajzi, do ktorej je vstup zo spálne. K bytu patrí aj nadštandardne priestranná pivnica (cca 1,6x5m), ďalej vonkajšia garáž a pozemok pri bytovom dome, ktorý je v užívaní od obce. Predpokladané uvoľnenie bytu je k 01.03.2020, v prípade potreby sa dá dohodnúť aj iný termín. Aj keď uvoľnenie bytu je až neskôr, vieme už teraz zabezpečiť prevod na nového majiteľa (bližšie informácie telefonicky alebo osobne).

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 4
Typ kuchyne Samostatná kuchyňa
Poschodie 2 / 3
Celková plocha 89 m2
Celková úžitková plocha 89 m2
Obytná plocha 89 m2
Hypotéka možná Áno
Konštrukcia objektu Zmiešaná
Podlaha Plávajúca podlaha
Typ okien Plastové
Kúrenie Lokálne
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať