Predaj 3 izbový byt Trenčín na predaj

Trenčín

Rezervované

3 izbový byt Trenčín na predaj - hlavný obrázok

Popis

Na predaj 3 izbový byt o rozlohe 87 m2 s dvomi balkónmi na Vlárskej ulici v Trenčíne s garážou, ktorá je priamo pod bytom. Pešou chôdzou cez železničný most 10 minút do centra mesta. Parkovanie je okrem garáže aj možné pred bytovkou na parkovacích miestach prislúchajúcich k bytovke.
Byt je situovaný na 1. poschodí z 3. (pod bytom sú garáže a čiastočne aj prízemný byt s vlastným pozemkom). Kolaudácia tehlového bytového domu bola v roku 2006. Byt je orientovaný všetkými miestnosťami na juhovýchod, teda presvetlený celoročne. Oba balkóny orientované na centrum mesta, mimo hlavnej cesty. K bytu patrí pivnica a spoločné uzamykateľné priestory pre odkladanie bicyklov, kočíkov. Pod oknami bytu je vlastné súkromné uzamykateľné detské ihrisko.
Byt o výmere 87 m2 + 12 m2 plocha balkónov je dobre dispozične riešený. Dispozícia: vstupná chodba, veľký otvorený priestor kuchyne a obývacej izby, 2 priestranné spálne, šatník na chodbe, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC.
Byt je moderne a vkusne zariadený: kuchynská linka na mieru s LED podsvietením a vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, digestor, vstavaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, el. rúra), vstavaná skriňa ROLLDOOR (chodba a spálňa), dekoratívne tapety, moderná kúpeľňová sanita a zariaďovacie predmety, interiérové dvere masív, bezpečnostné exteriérové dvere ADLO, samostatná plynová kotolňa pre bytový dom. Byt je voľný ihneď.
Okolie domu je príjemne upravené, upratovanie je zabezpečené súkromnou upratovacou službou. Lokalita, v ktorej sa byt nachádza je veľmi obľúbená vzhľadom na rieku Váh, kde je možnosť športového vyžitia a dobrej dostupnosti do centra mesta.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 3
Typ kuchyne Kuchyňa spojená s obytnou izbou
Poschodie 1 / 3
Rok poslednej rekonštrukcie 2018
Rekonštruovaný interiér Áno
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 87 m2
Celková úžitková plocha 87 m2
Obytná plocha 87 m2
Balkón 12 m2
Bezproblémové parkovanie Áno
Bezpečnostné dvere Áno
Vstavané skrine Áno
Hypotéka možná Áno
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene Áno
Konštrukcia objektu Panelová
Prevažná orientácia Juho-východ
Podlaha Plávajúca podlaha
Typ okien Plastové
Kanalizácia Áno
Rok kolaudácie 2006
Plyn Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať