Predaj 3 izbový byt na predaj, Hrobáková ulica, v pôvodnom stave, okamžite vhodný na prenájom, prípadne rekonštrukciu podľa seba

Bratislava - Petržalka

159 300 €

3 izbový byt na predaj, Hrobáková ulica, v pôvodnom stave, okamžite  vhodný na prenájom, prípadne rekonštrukciu podľa seba  - hlavný obrázok

Popis

Ponúkame Vám na predaj v tichej lokalite Hrobáková ulica priestranný a teplý trojizbový byt s rozlohou bytu 66m², jedným skladom 2m² a pivničnou kobkou 2m². Náš byt sa nachádza na 7/12 poschodí z ktorého je krásny výhľad do zeleného parku. Celý bytový dom je pred plánovanou
rekonštrukciou vonkajších aj vnútorných častí apríl/2020 čím získa určite na hodnote. Samotný byt je po čiastočnej dávnejšej rekonštrukcii. Rekonštrukcia obsahovala murované jadro, plastové okná a plávajúce podlahy. V súčasnosti majiteľ bytu namontoval nové kvalitné bezpečnostné vchodové dvere.
Pri vstupe do bytu Vás privíta veľká chodba v tvare písmena "L" z ktorej sa vchádza do troch samostatných priestranných izieb a kuchyne, z ktorej je východ na balkón.
Byt je vhodný ako investíčný na okamžitý prenájom, na okamžité bývanie pre nového majiteľa, prípadne na rekonštrukciu podľa vlastného uváženia.
V súčasnosti je byt zariadený a je možné ho predať aj spolu so zariadením za doplatok, čím sa okamžite stáva zaujímavý na prenajímanie bez nutnosti dokupovať zariadenie na jeho prenajímanie.

V prípade záujmu zabezpečíme financovanie, bezplatné právne poradenstvo, znalecký posudok a vklad na kataster. Ak Vám budeme dojednávať financovanie a neuspejeme, tak Vám vrátime celý rezervačný poplatok.
Záujem o obhliadku - volajte na 0940621972 Ing. Martin Pekar

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 3
Typ kuchyne Samostatná kuchyňa
Poschodie 7 / 12
Celkový počet miestností 6
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 66 m2
Celková úžitková plocha 66 m2
Obytná plocha 66 m2
Balkón 2 m2
Rozloha pivnice 4 m2
Bezpečnostné dvere Áno
Vstavané skrine Áno
Telefónne pripojenie Áno
Konštrukcia objektu Panelová
Prevažná orientácia Juho-západ
Podlaha Parkety
Typ okien Plastové
Kúrenie Ústredné
Televízne pripojenie Káblová televízia
Internetové pripojenie Káblové
Výťah Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať