Predaj 2 izbový apartmán Bojnice na predaj, v Panorama Residense s garážovým státim

Bojnice

169 000 €

2 izbový apartmán Bojnice na predaj, v Panorama Residense s garážovým státim - hlavný obrázok

Popis

NOVÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2 izbový apartmán v novostavbe bytového komplexu Panorama Residense s garážovým státim spolu za 169.000.- eur.

Lokalita :

Bytový dom Panorama Residense sa nachádza v top atraktívnej lokalite kúpeľného mesta Bojnice, priamo na hradnej ulici (Zámok a okolie). V tesnej blízkosti sa nachádza Bojnický zámok (200m), Bojnická ZOO (5OOm), už spomínané kúpele, ako aj zastávka MHD (3 min. chôdze).

Bytový dom :

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2018. Je zateplený a vybavený najmodernejšími technológiami a konštrukciami. Pri stavbe boli použité materiály najvyššej kvality a energetická hospodárnosť budovy taktiež spĺňa najvyššiu úroveň. V bytovom dome sa nachádza moderný výťah, ktorý umožňuje majiteľovi prístup z garáže, ktorá je súčasťou predaja, priamo k apartmánu (suchou nohou). Bytový dom má vlastný oplotený pozemok, vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika, čo všetko zabezpečuje majiteľovi apartmánu príslušný komfort, bezpečie a súkromie.

Dispozícia apartmánu :

Vstupná hala, 2 spálne, obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa s dvoma vstupmi (z chodby a aj zo spálne), 2 šatníky vyrobené na mieru, samostatná toaleta s umývadlom, lógia (cca 7m2).

Apartmán :

Podlahová plocha apartmánu predstavuje 86m2. Nachádza sa na 3 nadzemnom podlaží (zo 4) bytového domu s nádherným výhľadom. K prednostiam apartmánu patrí tiež jeho moderné dispozičné riešenie.

Vybavenie apartmánu :

Vstup do apartmánu zabezpečujú protipožiarne bezpečnostné dvere s elektronickým vrátnikom. Výnimočnosť apartmánu a dobrý dojem spočíva hlavne v použití kvalitných materiálov pri jeho dokončení a zriaďovaní, podlaha je z luxusnej dlažby, vykurovanie je lokálne, samostatné - infra systém (zabudované infrapanely, čo výrazne znižuje náklady na vykurovanie), hliníkové okná, na mieru robená moderná podsvietená kuchynská linka v tvare U vybavená komplet elektrospotrebičmi, digestor, chladnička, jedálenská časť, interiérové dýhované biele dvere s rustikou na zárubni a kvalitným kovaním, lustre kryštál Bohémia (3x), bodové osvetlenie, v kúpeľni kryštálové svetlo, zrkadlo a stolík s umývadlom (rustika), odsávanie v kúpeľni a na toalete, pozdĺž obývačky sklenená stena so vstupom na lógiu (7m2) so skleneným zábradlím a nádherným výhľadom. Taktiež je vybudovaná predpríprava na klimatizáciu v obývačke a spálni. Apartmán sa predáva aj so zariadením.

Apartmán je v osobnom vlastníctve, bez ťiarch, kúpou voľný. Financovanie možné aj cez HÚ s ktorého vybavením Vám vieme bezplatne pomôcť.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Počet obytných miestností 2
Typ kuchyne Kuchyňa spojená s obytnou izbou
Poschodie 3 / 4
Celkový počet miestností 5
Počet WC 1
Počet kúpeľní 1
Celková plocha 86 m2
Celková úžitková plocha 86 m2
Obytná plocha 71.04 m2
Lodžia 7 m2
Bezproblémové parkovanie Áno
Bezpečnostné dvere Áno
Bezpečnostný systém Áno
Klimatizácia Áno
Telefónne pripojenie Áno
Hypotéka možná Áno
Konštrukcia objektu Zmiešaná
Podlaha Dlažba
Typ okien Plastové
Kúrenie Lokálne
Televízne pripojenie Káblová televízia
Energetický certifikát A
Kuchynská linka Áno
Nábytok Áno
Sporák Áno
Chladnička Áno
Umývačka riadu Áno
Kúpalisko Áno
Termálne kúpalisko Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Blízko les Áno
Obchody Áno
Mestská doprava Áno
Lekár Áno
Lekáreň Áno
Pošta Áno
Banky Áno
Kanalizácia Áno
Rok kolaudácie 2017
Plyn Áno
Výťah Áno
Tichá lokalita Áno

Hypokalkulačka

vypočítajte si mesačnú splátku hypotekárneho úveru

Zavolať