Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

3 izbový byt, 64.23 m², novostavba, poschodie:2/3 [ID:9]

Na predaj

82.900,- EUR

Lokalita: Hviezdoslavov/okres Dunajská Streda

Celková úžitková plocha: 64.23m2

Dátum uverejnenia: Pred rokom
Ponuka zmenená: Pred rokom
Dátum aktualizácie: Pred pol rokom
K dispozícii od 30.8.2018
Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Kuchyňa spojená s obytnou izbou
Poschodie: 2/3

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Na predaj nové 2 - 3 izb. byty v obci Hviezdoslavov
Ponúkame na predaj 2 a 3 - izbové byty v novostavbách bytových domov v projekte Hviezdne bývanie v obci Hviezdoslavov vzdialenej len 17 km od Bratislavy.
Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od hlavného mesta. Toto prináša projekt Hviezdne bývanie, ktorého výstavba sa začala v marci 2012 v obci Hviezdoslavov. Ide o finančne dostupnú alternatívu k radovej zástavbe, pri zachovaní vysokého štandardu bývania i súkromia v jednom. Voľné byty sú uvedené na webovej stránke: hviezdne-byvanie.sk/" >hviezdne-byvanie.sk/ .

Orientácia JV – SZ. Pred budovami sú verejné parkovacie miesta pre obyvateľov nadimenzované na počet bytov. Bytové domy sú murované z tehál a zateplené modernými zateplovacími systémami. Certifikát enerrgetickej hospodárnosti bytového domu: „B“. Byty sú v štandardnom prevedení: plastové okná, parapety, plávajúce podlahy, vstupné protipožiarne dvere, interiérové dvere so zárubňami, omietky, maľovka, dlažby, obklady, sanita: umývadlo a vaňa s pákovou batériou, WC- závesná misa, mimo kuchynskej linky. Každý byt má buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj (plynový kondenzačný kotol na vykurovanie a ohrev teplej vody značky Immergas VICTRIX 26).

Dvoj a trojpodlažná bytová zástavba v modernom štýle ponúka kvalitné a príjemné bývanie v štýle vidieka s budúcou občianskou vybavenosťou. V nebytových priestoroch plánuje investor dať priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Nemala by tu chýbať reštaurácia, obchod s potravinami a pod.

Dostupnosť denných a pracovných aktivít je zabezpečená aj komfortným železničným dopravcom REGIOJET s trasou Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytových domov v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min.

Pre obhliadky a rezervácie kontaktujte zástupcu spoločnosti: 0918/555 033.
Viac info: hviezdne-byvanie.sk/" >hviezdne-byvanie.sk/

Info o obci a regióne: hviezdoslavov.sk
Logo spoločnosti Hviezdne bývanie s.r.o.

Názov spoločnosti:

Hviezdne bývanie s.r.o.
Bratislavská 716
90046 Most pri Bratislave
www.hviezdne-byvanie.sk

Zodpovedný predajca:

Milan Matejička
Kontakt na predajcu:
421918555033

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: