Ján T.- Bratislava
5

Jana B.
5

Martin
5
S prístupom realitnej špecialistky som bol spokojný a odporučil som ju aj svojmu známenu. Od začiatku bol jej prístup seriózny, od spísania zmluvy o spolupráci pri predaji bytu až po následnú realizáciu predaja.

Ivana, Banská Bystrica
5
spokojnosť, odporucam dalej

Monika, Prievidza
5

Andrea
5
A kezdetektől fogva segítőkészek voltak és mindenben rugalmasak. Szinte mindenben segítettek, jó formán csak be kellett költözni. Teljes mértékben elégedett vagyok.

Andrea preklad
5
Od začiatku boli spoľahliví a flexibilní vo všetkom. Pomohli nám s celým procesom predaja.

Jana V., Malinovo
5
S manželom sme pre deti postavili dva domy na jednom pozemku. Zmenou situácie sme sa rozhodli domy predať vo fáze holodomu. Pri predaji ma oslovil pán Hénik zo spoločnosti Broker Consulting. Dohodli sme sa na nevýhradnej spolupráci. Profesionálna fotografka odfotila oba domy a začal aktívny predaj. Jeden dom sa podarilo predať. Právny servis a komunikáciu s katastrom nehnuteľností mala na starosti pani Zelenáková tiež zo spoločnosti Broker Consulting. Odviedla veľmi profesionálnu prácu, pretože bolo potrebné rozdeliť pozemok a zapísať domy na LV. Na práci oboch realitných špecialistov oceňujem profesionalitu, klientsky prístup, ochotu a ústretovosť pri riešení našich potrieb. Preto sme sa druhý dom rozhodli zveriť do výhradného predaja spoločnosti Broker Consulting.

Marika, Šaľa
5
S prístupom realitnej maklérky pri predaji bytu som bola maximálne spokojná

Peter
5
Neskutočne profesionálny prístup. Dôvera od prvého stretnutia. Vrelo doporucujem

Martin Vyletel
5
Moc velka spokojnost z Monika Huckova . Poradi hocikedy , super pristup .

Marián, Bratislava
5
Veľká pomoc pri predaji bytu a zároveň pri vybavovaní hypotéky na nové bývanie. Každopádne môžem odporučiť pána Michala Makovníka.

Zuzi, Šaľa
5
Hoci sme len na začiatku, vyjadrujeme maximálnu spokojnosť- Monika Hučková je ústretová a veľmi ochotná maklérka, určite ju budeme odporúčať.

Juraj
5
Maximálny profesionálny prístup pani Maklerky ,,Monika Huckova,, a čo je v dnešnej dobe najvzácnejšie Ľudský prístup, Kvalitné vysvetlenie postupu pri kúpe nehnuteľnosti,komunikácia,ochota odpovedať na dané otázky...Vrelo odporúčam...

Hanka F. Dunajská Streda
5
Ďakujem za príjemnú spoluprácu s p.Jankou Haziovou Grohachlovou.Veľká spokojnosť s ochotou a prístupom.Starostlivá,ochotná,seriozna a ústretová.

Roman a Kristína
5
Od prvého sedenia sme vedeli, že sme sa zverili do správnych rúk. Dovolím si povedať, že lepšiu realitnú a zároveň i hypotekárnu špecialistku sme si ani nemohli priať. Sme nesmierne radi, že aj napriek všetkému sme to dotiahli do dobrého konca. Ďakujeme za náš dom.

Roman , Kristína
5
Od prvého sedenia sme vedeli, že sme sa zverili do správnych rúk. Dovolím si povedať, že lepšiu realitnú a zároveň i hypotekárnu špecialistku sme si ani nemohli priať. Sme nesmierne radi, že aj napriek všetkému sme to dotiahli do dobrého konca len vďaka pani Monike Hučkovej.Ďakujeme za náš dom.

Rado Kohút
4
Príjemná spolupráca s RK

Dobromila
1
Zavolať