Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (315): Na prenájom » Všetky kategórie » Košický kraj

Odporúčame

TOP ponukaKancelárske priestory, Popradská [ID:1]

Košice - Západ/Košice II
15,-EUR/mesiac/m²

PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV NA POPRADSKEJ ULICI Č.84

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 20m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I [ID:24271]

Včera poobede 15:51

Košice - Staré Mesto
178 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 20m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 20 m2 v historickom centre Košíc na Mäsiarskej ulici, na 2. poschodí. Priestor pozostáva z 1 miestnosti, v ktorej sa nachádza umývadlo. K priestoru patrí samostatné WC, ktoré je k dispozícií na chodbe. Cena prenájmu: 178 EUR (nájomné: 129 €/mes. + vodné, stočné, kúrenie: 49 €/mes.). Elektrickú energiu hradí nájomca podľa skutočnej spotreby (vlastný elektromer). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestor 200 m2, Juhoslovanská, Košice I [ID:24076]

Včera ráno 05:37

Košice - Sídlisko Ťahanovce
1.000 EUR/mesiac

Na prenájom priestor 200 m2, Juhoslovanská, Košice I

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný nebytový priestor o výmere úžitkovej plochy 200 m2 na ulici Juhoslovanskej na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. Ide o prenájom obchodných a skladových priestorov so samostatným vchodom. V súčasnosti je rozdelený sadrokartónovou priečkou s dverami na dve miestnosti v pomere cca 120 a 80 m2. Možnosť úpravy vnútorných priestorov podľa potreby. V priestoroch sa nachádzajú toalety, sprchy, šatne, centrálne kúrenie a vzduchotechnika. Pred budovou je verejné parkovisko. Objekt je napojený na všetky IS. Priestor má vlastné merače vody, elektriny a kúrenie sa rozpočítava podľa m2. Kúrenie: ústredné plynové. Cena prenájmu: 5 EUR/m2/mesiac bez DPH + médiá. K cene bude pripočítaná DPH podľa platných právnych predpisov. Pri podpise zmluvy sa platí 2x depozit. K dispozícii je internet, tel. linky. Priestory sú ihneď k dispozícii. Možné využitie: obchodné priestory, sklad, vzorková predajňa a pod. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o. JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým
Na prenájom priestory 63 m2 + park. miesto, Moyzesova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom nebytový priestor v centre mesta na Moyzesovej ulici v Košiciach - Staré Mesto. Priestor o výmere 63 m2 sa nachádza na prízemí v zrekonštruovanej budove. Energetický certifikát k dispozícii nie je. K dispozícii sú 2 kancelárie (1. miestnosť: 9 x 4,5 m. 2. miestnosť 4 x 4,5 m), sklad, toaleta a vyhradené parkovacie miesto. Možnosť ponechania sprchovacieho kúta a kuchynskej linky po dohode s terajším nájomcom za príplatok. Priestor je voľný od 1.11.2018. Možnosti využitia: kancelária, obchodný priestor, administratívny priestor a pod. Nájomné: 470 Eur bez DPH/mesiac. V cene nájomného je voda, vykurovanie, parkovacie miesto, svetelná reklama na Moyzesovu ul.. Nájomca si hradí jedine elektrickú energiu priamo dodávateľovi VSE na základe merača. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 41 m2, Moyzesova, Staré Mesto, Košice I [ID:23983]

Včera v noci 02:37

Košice - Staré Mesto
378 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 41 m2, Moyzesova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 41 m2 na ulici Moyzesovej v historickom centre mesta. Kancelária sa nachádza v rekonštruovanej budove na 1. poschodí. K dispozícii je 1 miestnosť a vstupná chodba. Sociálne zariadenie je spoločné na chodbe. Priestor je voľný ihneď. Cena prenájmu: 378 EUR/mesiac (nájomné: 299 € + energie: 79 €). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátKancelársky priestor 164 m2 + 4 park. miesta, Južná trieda, Košice IV [ID:23745]

Včera v noci 01:51

Košice - Staré Mesto
1.600 EUR/mesiac

Kancelársky priestor 164 m2 + 4 park. miesta, Južná trieda, Košice IV

Ponúkame na prenájom veľmi pekný priestor o výmere 164,18 m2 na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh, v širšom centre mesta, v blízkosti Auparku a OC Astoria. Priestor sa nachádza na 2. poschodí v rekonštruovanej tehlovej budove bez výťahu. Kancelárie sú orientované na východ a západ. Strecha budovy je zateplená, priestor vymaľovaný. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Ide o originálne exkluzívne kancelárske priestory, ktoré sú vhodné aj ako sídlo spoločnosti. Vybavenie priestoru: klimatizácia, vlastné plynové vykurovanie, kuchynská linka, sprchový kút, 2x toaleta, skladové priestory, plastové okná, plávajúce podlahy. Cena prenájmu: 1.600,- EUR bez DPH/mesiac. V cene nájomného je voda, vykurovanie a 4 parkovacie miesta. Nájomca si hradí elektrickú energiu na základe merača a pripojenie na internet. Priestor je voľný ihneď. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 22m2, Rooseveltova, Staré Mesto, Košice I [ID:24024]

Včera v noci 01:06

Košice - Staré Mesto
208 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 22m2, Rooseveltova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 22 m2 na ulici Rooseveltovej v historickom centre mesta. Kancelária sa nachádza v rekonštruovanej budove na 1. poschodí. Priestor je voľný ihneď. Cena prenájmu: 208 EUR/mesiac (nájomné: 149 € + energie (elektrická energia, vodné, stočné, kúrenie): 59 €). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom zariadená reštaurácia, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I [ID:24074]

Včera v noci 00:47

Košice - Sídlisko Ťahanovce
2.000 EUR/mesiac

Na prenájom zariadená reštaurácia, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I

Ponúkame na prenájom priestor - zariadenú reštauráciu o výmere 600 m2 na ulici Juhoslovanskej v mestskej časti Košice - Ťahanovce. K dispozícii je fajčiarska a nefajčiarska časť, kuchyňa, salónik, šatňa a letná terasa. Pred reštauráciou je verejné parkovisko. Cena mesačného nájmu: 2,000,-EUR bez DPH a bez energií. K cene bude pripočítaná DPH v zmysle platných právnych predpisov. Pri podpise zmluvy sa platí 2x depozit. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Priestor je voľný ihneď. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestory 600 m2, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I [ID:24079]

Pred 2 dňami

Košice - Sídlisko Ťahanovce
2.400 EUR/mesiac

Na prenájom priestory 600 m2, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I

Ponúkame na prenájom zrekonštruované priestory o výmere 600 m2 na ulici Juhoslovanskej v mestskej časti Košice - Ťahanovce. Pred budovou je verejné parkovisko. Cena mesačného nájmu: 4,-EUR/m2 bez DPH a bez energií. K cene bude pripočítaná DPH v zmysle platných právnych predpisov. Pri podpise zmluvy sa platí 2x depozit. Priestor je voľný ihneď. Možné využitie: obchodné priestory, sklad, vzorková predajňa a pod. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom kancelária 34 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 34 m2 v historickom centre Košíc na Mäsiarskej ulici, na druhom poschodí. Priestor pozostáva z 1 miestnosti a sociálneho zariadenia. Cena prenájmu: 298 EUR (nájomné: 229 €/mes. + vodné, stočné, kúrenie: 69 €/mes.). Elektrickú energiu hradí nájomca podľa skutočnej spotreby (vlastný elektromer). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestor 84 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I [ID:24123]

Pred 2 dňami

Košice - Staré Mesto
630 EUR/mesiac

Na prenájom priestor 84 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 84 m2 na 2. poschodí v budove na Mäsiarskej ulici v historickom centre mesta. Ponúkané priestory sú vhodné na kancelárie, kaderníctvo, služby a pod. Dispozícia: 4 miestnosti, vstupná chodba, WC, sprcha. Sociálne zariadenie: vlastné v priestore + sprcha. Voda a odpad priamo v priestore. Celková cena prenájmu vrátane WIFI internetu: 630,- EUR/mesiac: (nájomné: 504 EUR a energie: 126 EUR). Cena je uvedená s DPH. Elektrickú energiu hradí nájomca podľa skutočnej spotreby (vlastný elektromer). Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka