Realitný software a portály LIVINGSD TRADE s.r.o. (20): Na prenájom » Všetky kategórie » Banskobystrický kraj

Prenájom nadštandardného 2-izb. bytu v novostavbe Emporia v blízkosti centra Zvolena

Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v novostavbe v centre Zvolena. Byt je kompletne zariadený nábytkom. Z elektrospotrebičov k bytu patrí chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, rúra + varná doska, TV . Možnosť optického pripojenia na internet Cena prenájmu za mesiac 480€ /mes/ V cene sú aj energie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom samostatnej časti RD - veľkého 3 a pol izbového bytu / lokalita nad nemocnicou /

Ponúkame na prenájom samostatnú časť rodinného domu – horné poschodie. Ide o veľký 3 a pol izbový byt so samostatným vstupom vlastným schodiskom z ulice. Ďalšie dve bytové jednotky majú nezávislé vstupy z dvora. Možnosť využitia na bývanie, alebo podnikateľské účely - kancelárie, kozmetické štúdio..... Byt prešiel rozsiahlou a veľmi vkusnou rekonštrukciou, vyhovujúcej aj náročnejším klientom. Pozostáva zo vstupnej miestnosti s priestorom pre vstavané skrine, veľkého otvoreného priestoru ktorý je rozdelený na miesto pre jedálenský stôl a obývaciu časť s krbom a výstupom na veľkú terasu, 2 väčších samostatných izieb / jedna je s balkónom /, jednej menšej izby / vhodnej ako pracovňa, alebo šatník / , veľkej kuchyne a bytového jadra so sprchou a vaňou. Ide o veľmi slnečný byt s oknami orientovanými na juh / kuchyňa , izba, obývacia hala s trasou /, východ / izba s balkónom / a sever / kúpeľňa a pracovňa / . Byt má vlastné nezávislé kúrenie a merače elektriky. Veľmi nízke prevádzkové náklady. V cene 750,- Euro je kompletne zariadená kuchyňa aj so spotrebičmi, riadmi, tanierami...., zariadená kúpeľňa, obývacia izba, sušička, pračka, spálne, ..... Parkovanie pred domom. Charakteristiky Celková podlahová plocha 140,00 m2 Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia Vybavenie zariadený so spotrebičmi Forma vlastníctva osobné Výťah Nie Počet izieb 4 Internet Áno Káblová televízia Áno Súčasná prevádzka mimo prevádzky

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodného priestoru vo Zvolene

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný obchodný priestor pri hlavnej ceste vo Zvolene - Neresnická cesta. Denne prejde okolo objektu v priemere 20 až 25.000,- Aut. Veľmi dobrá viditeľnosť z cesty. Výborný prístup pre klientov a zásobovanie aj nákladnými autami. Priestor má veľké výklady k hlavnej ceste. Pozostáva z obchodnej časti s plochou – 111,55m2 , jedeného skladového priestoru s plochou – 83,95 , kancelárie, chodby, dvoch samostatných toaliet a kuchynky. Celková plocha je - 310,5m2 K priestoru patrí aj 250m2 parkovacej plochy.

Pridať k zaujímavým
Prenájom časti rodinného domu v blízkosti centra Zvolena

Ponúkame na prenájom časť rodinného domu v blízkosti centra mesta Zvolen. Jednoizbový byt s jedálenským kútom je so samostatným vchodom, vkusne prerobený a moderne zariadený. Z obývacej izby je vstup na zastrešenú terasu s vonkajším sedením a menšia záhrada s kvetinovou výsadbou. Prenájom je 460 eur/mes + 90 eur/mes. - energie. Pri podpise dvojmesačný depozit + nájom za nadchádzajúci mesiac. Parkovanie je možné pred domom.

Pridať k zaujímavým
Prenájom bývalej reštaurácie Zvolen Nám. SNP

Ponúkame na prenájom bývalú reštauráciu na Nám.SNP vo Zvolene. V minulosti bol priestor využívaný ako vináreň. Priestor sa ponúka aj so zariadením, ale nie je podmienkou. Pozostáva z 1 väčšej miestnosti - jedálne, samostatnej kuchyne a soc. zariadení. K Priestoru patrí aj vonkajšie sedenie v uzavretom dvore a menší objekt využívaný ako výčap. Nachádza sa priamo v centre Zvolena - Nám.SNP. Ideálne pre menšiu prevádzku, fast food, vináreň.....

Pridať k zaujímavým
/110707/ Prenájom nových kancelárií v centre Zvolena

Priestory sa nachádzajú na 2. poschodí (3.NP) trojpodlažnej budovy na ulici T.G.Masaryka Zvolen. Je možné ich prenajať aj po jednotlivých kanceláriách Jedná sa o 9 kancelárskych priestorov: 1./ plocha 26,5 m2 – samostatný vchod 2./ plocha 25 m2 – samostatný vchod 3./ plocha 21,5 m2 – samostatný vchod - prenajaté 4./ plocha 21,5 m2 a 15 m2 (miestnosť s balkónom) – miestnosti sú priechodzie, t.z. vstup do 1. a z nej do miestnosti s balkónom. - 5./ plocha 19 m2 – samostatný vchod 6./ plocha 12,5 m2 – samostatný vchod 7./ plocha 12 m2 – samostatný vchod 8./ plocha 9 m2 – samostatný vchod - prenajaté Priestory 1 – 5 výhľad na Zvolenský zámok, 5 – 8 výhľad do dvora. Spoločné WC - pre každé podlažie samostatne (WC dámy, WC páni). Jednotlivé podlažia sú naviac oddelené mrežami. Spomínané priestory sú po kompletnej rekonštrukcii (úplné dokončenie k 30.11.2007) – plastové okná, laminátová plávajúca podlaha, nové rozvody elektriky vrátane svietidiel a el. rozvádzačov, v prípade potreby možnosť jednoduchého zosieťovania PC alebo pripojenia na internet, príp. pripojenia telefónov (rozvodom v lištách – už pripravená rezerva), nová dlažba, vymaľované steny, chodba a dvere, nová sanita (WC, umývadlá, batérie). Samostatné podružné meranie spotreby el. energie pre každé podlažie. Vykurovanie – radiátormi, centrálna kotolňa na dvore. Parkovanie priamo pred budovou cena 50Euro / m2 / rok Lokalita: centrum

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskej budovy vo Zvolene s možnosťou skladu.

Prenájom administratívnej budovy vo Zvolene cca 20min pešo od centra mesta. 300m od hlavnej cesty BA-ZV KE - ZV. Budova je samostatne stojacia v oplotenom areály. Je možné si k nemu prenajať aj menší vedľa stojací sklad / 150m2 /. V budove je nová elektrika a rozvody PC sietí LAN. V budove je klimatizácia. Je kompletne zateplená. Pozostáva z niekoľkých menších kancelárii, 2 samostatných soc. zariadení, sprchy a kuchyni. Možnosť úpravy podľa požiadaviek klienta. Celková podlahová plocha 280m2.

Pridať k zaujímavým
Prenájom menšieho objektu vhodného na drobnú výrobu

Ponúkame na prenájom nový objekt, v priemyselnej zóne Zvolena, pre menšiu výrobu / drevárska, nábytkárska, dielňa....... / Plocha priestoru 108 m2 . šírka 9m, výška 6m, dĺžka 12m. Vchodová brána 3,3m x 3,3m. Nová elektrika s vlastným meračom. K objektu,tu patrí aj vonkajšia plocha o veľkosti cca 100m2 vhodná na parkovisko.

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodného priestoru v centre Zvolena

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre Zvolena. Priestor pozostáva z jednej miestnosti / obchodu. Menšej miestnosti a soc zariadenia. Možnosť bezplatného parkovania a prístup autom až k prevádzke počas celého dňa.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom bývalú vináreň v centre ZV

Ponúkame na prenájom bývalú vináreň v centre Zvolena. Priestor pozostáva zo vstupnej miestnosti, väčšej obchodnej / prevádzkovej miestnosti, jedného skladu a chodby. Je to v suteréne budovy. Vstup je po schodoch. Dobré parkovanie pred objektom ako aj na nádvorí. Momentálne sa priestor vypratáva a maľuje.

Pridať k zaujímavým