Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (288): Na prenájom » Všetky kategórie » Banskobystrický kraj

2 izbový byt, 50 m², novostavba, poschodie:2 [ID:RE0000234-13-000006]

Včera poobede 15:08

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
570 EUR/mesiac

2 IZBOVÝ APARTMÁN DONOVALY

balkón, samostatná kuchyňa, tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Century21 Reality Market ponúka na prenájom obchodné priestory v OC Point

Century21 Reality Market ponúka na prenájom obchodný priestor v OC Point Brezno. Jedná sa o obchodný priestor s rozlohou 12m2 za cenu 16€/m2 bez DPH. Služby za individuálne náklady 2€/m2 bez DPH, služby za spoločné náklady 1,5€/m2 bez DPH. Priestor sa prenajíma ako holo priestor. Výhodou je frekventované miesto s veľkým pohybom ľudí. Obchodný priestor je situovaný na 1.podlaží. V zadnej časti budovy je nakladacia rampa s prístupom na nákladný výťah. Priestor je presklený. Parkovanie je možné na súkromnom parkovisku obchodného centra, poprípade v okolí. Viac informácií o cene a dostupnosti Vám poskytneme na čísle 0918 201 125, alebo na adrese renata.dobrovicova@century21.sk

Pridať k zaujímavým
Na prenájom LUKRATÍVNE kancelárske priestory BB-centrum

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v celkovej výmere 109m2 v centre Banskej Bystrice - ul. Dolná. Členenie: vstupná chodba (čakáreň), dve samostatné kancelárie plus zasadacia alebo konferenčná miestnosť s vlastnou terasou. K priestorom prislúcha vlastná kuchynka a sociálne priestory so sprchovým kútom. Kancelárske priestory sú využiteľné pre nadnárodné spoločnosti a spĺňajú podmienky tých najnáročnejších klientov. Kamerový systém, poplašné zariadenie, optický internet sú taktiež štandardom. V pasáži sú k dispozícii ďalšie kancelárske priestory tej istej nadštandardnej úrovne o výmere 135m2. (info u makléra) Prístup je priamo z pešej zóny Banskej Bystrice a taktiež z vlastného parkoviska zo zádvoria. Pasáž bola kompletne rekonštruovaná a svojím vzhľadom a vybavením vytvára lukratívne pracovné prostredie. En.certifikát-nie. CENA: mesačne 862 Eur + en. podľa spotreby + 87 Eur za služby ako je letná/zimná údržba, upratovanie, osvetlenie spoločných priestorov, správa kamerového systému, non-stop služba údržbára na telefóne. Maklér odporúča obhliadku, pre bližšie informácie a termíny obhliadky volajte 0907 483 256.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom LUKRATÍVNE kancelárske priestory BB-centrum

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v celkovej výmere 135m2 v centre Banskej Bystrice - ul. Dolná. Členenie: vstupná chodba, uvítací sekretariát, veľká konferenčná miestnosť (vhodná aj ako open space), plus kancelária s variabilným členením. K priestorom prislúcha vlastná kuchynka a sociálne priestory. Kancelárske priestory sú využiteľné pre nadnárodné spoločnosti a spĺňajú podmienky tých najnáročnejších klientov. Kamerový systém, poplašné zariadenie, optický internet sú taktiež štandardom. V pasáži sú k dispozícii ďalšie kancelárske priestory tej istej nadštandardnej úrovne o výmere 109m2. (info u makléra) Prístup je priamo z pešej zóny Banskej Bystrice a taktiež z vlastného parkoviska zo zádvoria. Pasáž bola kompletne rekonštruovaná a svojím vzhľadom a vybavením vytvára lukratívne pracovné prostredie. En.certifikát-nie. CENA: mesačne 1065 Eur + en. podľa spotreby + 108 Eur za služby ako je letná/zimná údržba, upratovanie, osvetlenie spoločných priestorov, správa kamerového systému, non-stop služba údržbára na telefóne. Maklér odporúča obhliadku, pre bližšie informácie a termíny obhliadky volajte 0907 483 256.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 3 izbový byt v Radvani, Banská Bystrica.

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Ponúka na prenájom 3-izbový, nezariadený byt v mestkej časti Radvaň, blízko Novamedu. Byt o rozlohe 74m2 sa nachádza na 2 poschodí s výťahom a balkónom. K bytu prislúcha aj pivnica. V blízkosti je aj občianska vybavenosť. Cena vrátane energií je 450 €. Ponúkame kompletný právny servis a bezplatné úverové poradenstvo.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom kanc. priestory Partizánska cesta, BB

XEMAR (ivana.cabanova@xemar.sk alebo 0911828757 ), ponúka na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici. Priestory sa nachádzajú na Partizánskej ceste na 4. a 5. poschodí v päťpodlažnej budove. Každé podlažie pozostáva: kancelárske priestory (4.posch. 8 kancelárií a 5.posch. 10 kancelárií), chodba, sociálne zariadenia, schodisko. Cena za 1m² je 54€/ročne bez DPH + energie a služby za 1m² je 26€/ročne bez DPH. (Nájom kancelárie 14,7m² je 127€/mesačne bez DPH.) Možnosť parkovania pred budovou za poplatok 17€/mesačne bez DPH. Budova je napojená na všetky inžinierske siete a je prístupná z miestnej asfaltovej komunikácie. Pri prenájme viacerých kancelárií cena dohodou možná.

Pridať k zaujímavým
Prenájom krásnych priestorov na Hornej ul., BB - 90 m2

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom veľmi pekné priestory v centre BB na Hornej ulici. Jedná sa o reprezentatívne, klenbovité priestory nachádzajúce sa na 1. poschodí o rozlohe cca 90 m2. Skladajú sa z veľkej vstupnej haly, 2 kancelárie, kuchynka, sprcha, 2 x soc. zariadenie. Sú to novozrekonštruované priestory s výbornou dostupnosťou. Voľné od 1.5.2018 poprípade aj skôr podľa dohody. Cena nájmu je 550€/mesiac + energie (cca 80€).

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPrenájom priestoru v centre BB, 7 m2 [ID:RE0004652-18-000248]

Pred 2 dňami

Banská Bystrica
60 EUR/mesiac

Prenájom priestoru v centre BB, 7 m2

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom priestor o rozlohe 7 m2 v centre BB, pár krokov od námestia SNP. Priestor sa nachádza na prízemí a je vhodný ako menšia kancelária, obchodík, alebo služby. K dispozícií sú spoločné soc. zariadenia. Cena nájmu je 60€ + energie (cca 20€). Priestor je ihneď voľný.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom 2-izb. byt v Banskej Bystrici - centrum

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0907 723 116), ponúka na prenájom 2-izb. byt v Banskej Bystrici – centrum, Skuteckého ulica. Kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 49 m2, je situovaný v tehlovej bytovke. Pozostáva z dvoch častí, prízemia a suterénu. Prízemie - chodba, murovaná kúpeľňa s WC, izba a kuchyňa. Suterén - izba s oddelenou spálňovou časťou so vstavanými skriňami. Ponúka sa zariadený, vrátane nábytku a spotrebičov. Cena prenájmu je 370€ vrátane energií, internetu a káblovej TV. Medzi najväčšie výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej vyhľadávaná lokalita, bezproblémové parkovanie vo vlastnom dvore a zaujímavá dispozícia. Energetický certifikát nie je.

Pridať k zaujímavým
Menší priestor s vodou na prenájom - 11 m2, centrum BB

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom menší priestor s vodou v centre BB, pár krokov od námestia SNP. Priestor sa nachádza na prízemí, má rozlohu 11 m2 a je vhodný na služby rôzneho charakteru alebo obchod či kancelária. K dispozícií sú spoločné soc. zariadenia. Cena nájmu je 140€ + energie (cca 30€). Priestor je ihneď voľný.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka