Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (312): Na prenájom » Všetky kategórie » Banskobystrický kraj

Nový inzerátPRENÁJOM - Exkluzívny 2 izbový byt Centrum mesta [ID:87]

Včera v noci 23:23

Banská Bystrica
550 EUR/mesiac

PRENÁJOM - Exkluzívny 2 izbový byt Centrum mesta

Victory Investments Vám od 01.09.2018 ponúka na prenájom exkluzívny a zariadený 2 izbový byt v meste Banská Bystrica na ulici Bakossova ( centrum mesta ). Plocha: úžitková 50m2. Nachádza sa na 3. poschodí s výťahom. Podlaha: kvalitná drevená. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: lokálne. Cena 550 €/mesiac vrátane energii Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí okrem nájmu aj vratná kaucia ( depozit ) vo výške 550 eur a nevratná 550 eur V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám tip, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Veľký 2-izb.byt, zariadený, aj pre študentov!!! Cena s energiami, internetom a TV!

TOP Living: ponúkame na prenájom 2-izbový byt typ "ú-čko" vo vyhľadávanej lokalite na ulici Karpatská, Sásová. Byt je priestranný, slnečný, prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové podlahy, stierky, nová kuchynská linka, nový obklad a nová sanita. Situovaný je na siedmom poschodí. Cena 440€/ mesiac vrátane energii a internetu. Vhodný aj ako študentský nájom. Zvieratá: nie Výmera podlahovej plochy bytu: 64m2 Lodžia/ balkón: áno Poschodie: 7/12 OKOLIE: Lokalita, v ktorej sa byt nachádza patrí k veľmi obľúbeným častiam mesta. Pri bytovom dome sa nachádzajú obchody, detské ihrisko... v blízkosti zástavka MHD, školy, škôlka... Pokiaľ Vás ponúkaná nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. Kontakt: Ing. Erika Ružbacká 0907 163 637 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Viac o nás a našej ponuke na www.topliving.sk.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom veľký 3i byt vo Veľkom Krtíši.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 3i byt na ulici B.Němcovej, vo Veľkom Krtíši. BYT: - byt má rozlohu 70 m2. - nachádza sa na 5. poschodí s výťahom. - je kompletne prerobený. - prenajíma sa taký, ako je na fotkách- čiastočne zariadený. - nemá balkón. - cena mesačného nájmu je 350 €, vrátane energií a TV - byt je voľný ihneď. - psík, nie je problém. - veľmi kľudné bývanie, pohodlné parkovanie. - podmienkou uzavretia nájomnej zmluvy je stabilný príjem v rodine. - pri podpise nájomnej zmluvy sa platí VRATNÝ depozit, plus jedna platba nájomného dopredu. ODPORÚČAM OBHLIADKU! Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907/818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Na prenájom veľký 3i byt s balkónom vo Veľkom Krtíši.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na prenájom plne zariadený 3i byt na ulici Ľ.Štúra, vo Veľkom Krtíši. BYT: - byt má rozlohu 70 m2. - nachádza sa na 8. poschodí s výťahom. - je čiastočne prerobený. - prenajíma sa taký, ako je na fotkách- komplet zariadený. - cena mesačného nájmu je 375 €, vrátane energií a TV - byt je voľný ihneď. - psík, nie je problém. - veľmi kľudné bývanie, pohodlné parkovanie. - podmienkou uzavretia nájomnej zmluvy je stabilný príjem v rodine. - pri podpise nájomnej zmluvy sa platí VRATNÝ depozit, plus jedna platba nájomného dopredu. ODPORÚČAM OBHLIADKU! Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907/818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Prenájom, obchodný priestor v centre mesta

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor (showroom) v centre mesta v bezprostrednej blízkosti autobusových zastávok v centre mesta. Obchodný priestor sa nachádza v priestoroch prízemia a suterénneho priestoru, ktoré sú prepojené schodiskom. Prízemný priestor má výklad smerovaný do ulice. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou, v blízkosti sú mestské parkovacie plochy. Rozloha prízemia je 260 m2, suterén 260 m2. Možnosť oddeliť a prenajať samostatne, v priestoroch sa nachádzajú aj toalety. Priestory sú vykurované centrálne, na podlahe sa nachádza dlažba. CENA za jeden priestor 1.500,-€/mesiac + DPH, energie sú započítané v cene. Bližšie informácie: 0948 523 459

Pridať k zaujímavým
Prenájom 1-izbový byt, Fončorda, 30 m2, Banská Bystrica.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. V lokalite Banská Bystrica, časť Fončorda je na prenájom jednoizbový byt o výmere 30 m2. Byt typu bauring na vyššom podlaží zatepleného bytového domu je čiastočne renovovaný (plastové okná, plávajúce podlahy, mur. kúpeľňa so sprchovým kútom). Byt v tichej lokalite je čiastočne zariadený (linka, sprchový kút, chladnička, posteľ, práčka). Kúrenie je ústredné. Teplá voda sa dodáva spolu s kúrením. Pivnica je veľká 2 m2. K dispozícii je jedna kúpeľňa s vaňou a WC. Dvere: drevené dvere. Podlahoviny: plávajúca podlaha. Súčasťou bytu je aj toto vybavenie: murované jadro, káblová tv, zateplenie, sprchovací kút, sporák, linka, umývadlo vo wc. Bytový dom má výťah. Dom je asi 37 ročný. Výška nájmu 310 Eur/ mesačne (vrátane energií). Záujemca skladá pred podpisom zmluvy k rukám majiteľa bezpečnostnú zálohu vo výške jednomesačného nájmu. Nevratná kaucia 150 Eur. Energetický certifikát bytovky nie je vyhotovený. Parkuje sa v okolí bytového domu na verejných parkovacích miestach. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom garsónka s lodžiou, na Podháji, Banská Bystrica.

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Ponúka na prenájom garsónku s lodžiou o výmere 25 m2 na sídlisku Podháj v mestkej časti Radvaň. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome. Prešla čiastočnou rekonštrukciou, prenajíma sa čiastočne zariadená (okrem pračky a TV). Cena nájmu je aj s energiami 265€. Prenajíma sa len pre 1 osobu, nefajčiar a bez domácich zvierat! Požaduje sa 1x depozit + 2x mesačný nájom. Ponúkame kompletný právny servis a bezplatné úverové poradenstvo. Pre viac informácii volajte: ..... tel. č.: 0903 966 776 ..... Róbert Hraško ..... www.xemar.sk AK CHCETE PREDAŤ, PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ. PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ!

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPRENÁJOM - 2 izbový byt Zvolen [ID:83]

Pred 3 dňami

Zvolen
450 EUR/mesiac

PRENÁJOM - 2 izbový byt Zvolen

Victory Investments Vám od 01.11.2018 ponúka na prenájom krásny a zariadený 2 izbový byt v meste Zvolen na ulici V. P. Tótha. Plocha: úžitková 50m2. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Cena 450 €/mesiac vrátane energii Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí okrem nájmu aj vratná kaucia ( depozit ) vo výške 450 eur a nevratná 450 eur V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám tip, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskych priestorov na Robotníckej ulici - 8,72 m2

Victory Investments Vám ponúka na prenájom kanceláriu v meste Banská Bystrica na ulici Robotnícka. Plocha: úžitková 8,72 m2. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Podlaha: pvc. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: lokálne. Cena 61,04 €/mesiac s DPH s energiami (50,86 EUR bez DPH) Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradia tri mesačné nájmy dopredu (183,12) a nevratná záloha 61 eur. V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám tip, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátKancelárske priestory, 65 m², poschodie:1 [ID:8005]

Pred 3 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
440 EUR/mesiac

Kancelársky priestor v centre B.Bystrice na Hornej ulici

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka