Realitný software a portály LIVINGSD TRADE s.r.o. (16): Na prenájom » Nebytový priestor » Všetky lokality

Prenájom obchodného priestoru vo Zvolene

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný obchodný priestor pri hlavnej ceste vo Zvolene - Neresnická cesta. Denne prejde okolo objektu v priemere 20 až 25.000,- Aut. Veľmi dobrá viditeľnosť z cesty. Výborný prístup pre klientov a zásobovanie aj nákladnými autami. Priestor má veľké výklady k hlavnej ceste. Pozostáva z obchodnej časti s plochou – 111,55m2 , jedeného skladového priestoru s plochou – 83,95 , kancelárie, chodby, dvoch samostatných toaliet a kuchynky. Celková plocha je - 310,5m2 K priestoru patrí aj 250m2 parkovacej plochy.

Pridať k zaujímavým
Prenájom bývalej reštaurácie Zvolen Nám. SNP

Ponúkame na prenájom bývalú reštauráciu na Nám.SNP vo Zvolene. V minulosti bol priestor využívaný ako vináreň. Priestor sa ponúka aj so zariadením, ale nie je podmienkou. Pozostáva z 1 väčšej miestnosti - jedálne, samostatnej kuchyne a soc. zariadení. K Priestoru patrí aj vonkajšie sedenie v uzavretom dvore a menší objekt využívaný ako výčap. Nachádza sa priamo v centre Zvolena - Nám.SNP. Ideálne pre menšiu prevádzku, fast food, vináreň.....

Pridať k zaujímavým
/110707/ Prenájom nových kancelárií v centre Zvolena

Priestory sa nachádzajú na 2. poschodí (3.NP) trojpodlažnej budovy na ulici T.G.Masaryka Zvolen. Je možné ich prenajať aj po jednotlivých kanceláriách Jedná sa o 9 kancelárskych priestorov: 1./ plocha 26,5 m2 – samostatný vchod 2./ plocha 25 m2 – samostatný vchod 3./ plocha 21,5 m2 – samostatný vchod - prenajaté 4./ plocha 21,5 m2 a 15 m2 (miestnosť s balkónom) – miestnosti sú priechodzie, t.z. vstup do 1. a z nej do miestnosti s balkónom. - 5./ plocha 19 m2 – samostatný vchod 6./ plocha 12,5 m2 – samostatný vchod 7./ plocha 12 m2 – samostatný vchod 8./ plocha 9 m2 – samostatný vchod - prenajaté Priestory 1 – 5 výhľad na Zvolenský zámok, 5 – 8 výhľad do dvora. Spoločné WC - pre každé podlažie samostatne (WC dámy, WC páni). Jednotlivé podlažia sú naviac oddelené mrežami. Spomínané priestory sú po kompletnej rekonštrukcii (úplné dokončenie k 30.11.2007) – plastové okná, laminátová plávajúca podlaha, nové rozvody elektriky vrátane svietidiel a el. rozvádzačov, v prípade potreby možnosť jednoduchého zosieťovania PC alebo pripojenia na internet, príp. pripojenia telefónov (rozvodom v lištách – už pripravená rezerva), nová dlažba, vymaľované steny, chodba a dvere, nová sanita (WC, umývadlá, batérie). Samostatné podružné meranie spotreby el. energie pre každé podlažie. Vykurovanie – radiátormi, centrálna kotolňa na dvore. Parkovanie priamo pred budovou cena 50Euro / m2 / rok Lokalita: centrum

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskej budovy vo Zvolene s možnosťou skladu.

Prenájom administratívnej budovy vo Zvolene cca 20min pešo od centra mesta. 300m od hlavnej cesty BA-ZV KE - ZV. Budova je samostatne stojacia v oplotenom areály. Je možné si k nemu prenajať aj menší vedľa stojací sklad / 150m2 /. V budove je nová elektrika a rozvody PC sietí LAN. V budove je klimatizácia. Je kompletne zateplená. Pozostáva z niekoľkých menších kancelárii, 2 samostatných soc. zariadení, sprchy a kuchyni. Možnosť úpravy podľa požiadaviek klienta. Celková podlahová plocha 280m2.

Pridať k zaujímavým
Prenájom menšieho objektu vhodného na drobnú výrobu

Ponúkame na prenájom nový objekt, v priemyselnej zóne Zvolena, pre menšiu výrobu / drevárska, nábytkárska, dielňa....... / Plocha priestoru 108 m2 . šírka 9m, výška 6m, dĺžka 12m. Vchodová brána 3,3m x 3,3m. Nová elektrika s vlastným meračom. K objektu,tu patrí aj vonkajšia plocha o veľkosti cca 100m2 vhodná na parkovisko.

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodného priestoru v centre Zvolena

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre Zvolena. Priestor pozostáva z jednej miestnosti / obchodu. Menšej miestnosti a soc zariadenia. Možnosť bezplatného parkovania a prístup autom až k prevádzke počas celého dňa.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom bývalú vináreň v centre ZV

Ponúkame na prenájom bývalú vináreň v centre Zvolena. Priestor pozostáva zo vstupnej miestnosti, väčšej obchodnej / prevádzkovej miestnosti, jedného skladu a chodby. Je to v suteréne budovy. Vstup je po schodoch. Dobré parkovanie pred objektom ako aj na nádvorí. Momentálne sa priestor vypratáva a maľuje.

Pridať k zaujímavým
Prenájom zrekonštruovanej budovy na sídlisku Podborová vo Zvolene

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovanú budovu na sídlisku Podborová vo Zvolene. Budova je jednopodlažná. Priestor je vhodný na kancelárie, prípadne služby. Má vlastné soc. zariadenia, kuchynku a skladové priestory všetko o rozlohe cca 420m2. Budova je v vkusne zrekonštruovaná , parkovanie je pred budovou.

Pridať k zaujímavým
Prenájom moderných kancelárií

Ponúkame na prenájom moderné a čiastočne zariadené kancelárske priestory cca 7 min. pešou chôdzou od centra mesta. Ide o viacero prepojených kancelárií. Ideálne pre väčšiu firmu. Priestor pozostáva zo vstupnej miestnosti - recepcie. Veľkej čiastočne presklenej miestnosti, 3 menších samostatných miestností, kuchynského kúta / pôdorys medzi fotkami / . V cene je zahrnutý už aj súčasný nábytok, ale nie je podmienkou prenájmu.Priestor môže byť prenajatý aj prázdny. Veľkou výhodou je dobrá dostupnosť autom aj pešo. Ďalšou výraznou výhodou je možnosť bezplatného parkovania na uzatvárateľnom parkovisku hneď vedľa budovy. V prípade seriózneho záujmu možná dohoda na cene.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta

Ponúkame na prenájom Kancelária č.104-1 na prvom poschodí 12,2 m2 Podiel na užívaných spoločných priestoroch 2,7 m2. Plocha spolu 14,9 m2 Ponuková cena bez energií 99,- eur/mesiac  Spotreby energií sú rozpočítavané podľa podielu v podlahovej ploche na príslušné meranie  K dispozícii sú čajové kuchynky a delené hygienické zázemie (dámy / páni)  Vo všetkých priestoroch je príprava pre telefónne linky, internet, vo vybraných miestnostiach je dovedený aj televízny signál  Fakturácia nájomného je štvrťročná na začiatku kalendárneho štvrťroka  Nie sme platcami DPH  Cena energií predstavuje naviac cca. 12-15% z ceny nájmu  Priestor je okamžite k dispozícii

Pridať k zaujímavým