Realitný software a portály LIVINGRealitná agentúra T-KREDIT (3): Na prenájom » Domy » Všetky lokality

UBYTOVANIE - OBYCE

Ponúkame ubytovanie pre zamestnancov v rodinnom dome v obci Obyce. Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný priestor pozostávajúci z dvoch samostatných bytových jednotiek, z ktorých každá má vlastný vstup, sociálne zariadenie, kuchynský kút. V každej z izieb je možné ubytovanie pre 6 osôb. Možnosť využívať vonkajšie priestory: posedenie, bezproblémové parkovanie. Cena prenájmu: 9 EUR/ osoba / noc Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE ČASŤ PRÍLEPY - PRENÁJOM

Ponúkame na prenájom samostatnú bytovú jednotku v rodinnom dome v Zlatých Moravciach, mestská časť Prílepy. Dom pozostáva z nasledovných miestností: - obývačka s krbom - 2x spálňa - príslušenstvo - kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora, veľká terasa. Dom je kompletne zariadený vrátane spotrebičov. V prípade záujmu možnosť využívania aj záhrady, ktorá má výmeru 2102 m2. IS: Kúrenie: ústredné plynové + kotol na pevné palivo Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: žumpa Cena prenájmu: 470 EUR/ mesiac vrátane energií Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM OBJEKTU NA UBYTOVANIE - ŽIRANY

Prenájom objektu vhodného ako ubytovňa. Budova sa nachádza v obci Žirany, jedná sa o novostavbu s podkrovím, kapacitne pre ubytovanie cca 20 osôb. Objekt je kompletne zariadený a vybavený: kuchynská linka, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, varná doska, rúra, 2x sprcha, 2x WC, vaňa, jedáleň, WIFI, TV, rádio, klimatizácia v každej izbe, monitorované parkovisko.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania