Realitný software a portály LIVINGVictory Investments s.r.o. (133): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerátPRENÁJOM - zariadený 2 izbový byt v skvelej lokalite [ID:BAKK35]

Dnes na obed 12:35

Bratislava - Karlova Ves
620 EUR/mesiac

PRENÁJOM - zariadený 2 izbový byt v skvelej lokalite

Tím Victory Investments Vám na prenájom ponúka 2 zbový byt v Karlovej Vsi na Kresánkovej ulici. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 6 s výťahom. Podlaha: parkety. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút . Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. V okolí bytu sa nachádza plná občianska vybavenosť - obchody, kaviarne, MHD, škola a škôlka Súčasťou domu je novovybudvaný park. Byt je voľný od 1.1.2019 Cena 620 €/mesiac. vrátane energií a internetu Pri podpise nájomnej zmluvy sa požaduje vratná kaucia vo výške 620€ a odmena za sprostredkovanie vo výške 620€ Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPRENÁJOM - Zariadený 2 izbový byt v blízkosti Trnavského mýta [ID:BAKK32]

Dnes na obed 12:35

Bratislava - Nové Mesto
600 EUR/mesiac

PRENÁJOM - Zariadený 2 izbový byt v blízkosti Trnavského mýta

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ulica Plocha: úžitková 54m2. Podlaha: parkety. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka .Stav objektu: kompletná rekonštrukcia . Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Byt sa nachádza v blízkosti trnavského mýta, s výbornou dostupnosťou do centra, plnou občianskou vybavenosťou, neďaleko sa nachádza nakúpné centrum OC central a zastavka MHD a električky. Cena 600 €/mesiac vrátane energií Pri podpise nájomnej zmluvy sa požaduje vratná kaucia vo výške 600€ a odmena za sprostredkovanie vo výške 600€. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPRENÁJOM - Pekne zariadený 2 izbový byt - Modrá Gula [ID:BAKK33]

Včera podvečer 18:35

Bratislava - Nové Mesto
750 EUR/mesiac

PRENÁJOM - Pekne zariadený 2 izbový byt - Modrá Gula

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Bratislava-Nové Mesto - ulica Stará Vajnorská s rozlohou 56 m2. Podlaha: parkety. Steny: stierky . Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, sušička Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: televízor, internet . Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu Byt je kompletne zariadený , stačí sa len nasťahovať. Cena 750 €/mesiac vrátane energií, ineternetu a káblovej TV. Pri podpise nájomnej zmluvy sa požaduje vratná kaucia vo výške 750€ a odmena za sprostredkovanie vo výške 750€ Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPRENÁJOM - Štýlovo zariadený 1,5 izbový byt na začiatku Petržalky [ID:BAKK34]

Včera podvečer 18:06

Bratislava - Petržalka
530 EUR/mesiac

PRENÁJOM - Štýlovo zariadený 1,5 izbový byt na začiatku Petržalky

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1,5 izbový byt Bratislava-Petržalka, ulica Lužná. Plocha: úžitková 40m2. Garáž : 17m2 Nachádza sa na 5. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: parkety. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka .Stav objektu: novostavba . Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, obchody, kaviarne, reštaurácie, školy, škôlky, poliklinika, pošta, trhoviská. Vynikajúca lokalita - 1 zastávka do centra mesta, výborné napojenie na diaľnicu. Cena 530 €/mesiac. vrátane energií Pri podpise nájomnej zmluvy sa požaduje vratná kaucia vo výške 530€ a odmena za sprostredkovanie vo výške 530€. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátOdstúpenie baru,Živnostenská,Bratislava-Staré mesto [ID:BAAT85]

Včera ráno 08:05

Bratislava - Staré Mesto
1.600 EUR/mesiac

Odstúpenie baru,Živnostenská,Bratislava-Staré mesto

Victory Investments Vám ponúka na odstúpenie kompletne zariadenú,zabehnutú prevádzku baru na Živnostenskej ulici v Bratislave-Staré mesto. Nachádza sa v ideálnej lokalite Starého mesta s veľkým pohybom turistov ako aj miestnych ludí. Celková rozloha je 100m2. Nachádza sa v suteréne. Dispozícia:hlavná miestonsť s barom,1 zadná priechodná miestnosť,chodba k toaletám,toalety,dva sklady. Pri toaletách sú bezpečnostné dvere na dvor pre zásobovanie a odpad. Bar má kapacitu cca 50 miest z toho 8 miest bar a 8 miest oproti baru a v chodbe k zadnej miestnosti. V bare je klimatízácia,odsávanie,kamerový systém,zosilovač,6 reproduktorov,zosilovače. Prenajíma sa kompletne zariadený aj s fungujúcou s.r.o,čo je veľká výhoda,nemusíte vybavovať žiadne povolenia,môžete hned začať pokračovať v prevádzke. Cena prenájmu je 1600e mesačne,nájom sa platí štvrťročne plus elektrina 180e,internet 27e ,OLO 15e. Cena odstúpenia je 17500,- Sprostredkovatelská odmena pre RK 1500,- p>Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPrenájom 2izb.byt,Zádunajská cesta,Bratislava [ID:BAAT83]

Pred 3 dňami

Bratislava - Petržalka
480 EUR/mesiac

Prenájom 2izb.byt,Zádunajská cesta,Bratislava

Victory Investments Vám ponúka na prenájom pekný 2izb.byt na Zádunajskej ceste,Bratislava-Petržalka. Byt má rozlohu 50m2,plus loggia 3m2. Nachádza sa na 4 poschodí z 11 s tromi výťahmi. Dispozícia: vstupná chodba so vstavanou skriňou,priestranná obývacia izba spojená s kuchynskym kútom,spálňa,kúpelňa s vaňou a samostatné WC. Byt sa prenajíma zariadený-kuchynská linka so šporákom,mikrovlnka,chladnička s mrazničkou,umývačka riadu,jedálensky stôl so stoličkami,konferenčný stolík,obývacia stena,nerozkladacia sedačka,rozkladacia postel,komoda,šatníkova skriňa,televízor,práčka. V byte je klimatizácia,internet a káblová televízia. Orientovaný je južne do tichého dvora. V blízkosti je Billa,Aupark,Digital Park,Incheba,kompletná občianska vybavenosť. Bezproblemove bezplatné parkovisko priamo pred domom. Byt je volný ihned. Prenajíma sa max pre 2 osoby,nefajčiari a bez zvierat. Cena prenájmu je 480e plus 100e energie,TV a internet v cene. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí mesačné nájomne,jeden mesačný nájom ako kaucia a jeden mesačný nájom ako odmena pre RK. V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPRENÁJOM - Veľký 4 izbový byt v Mlynskej Doline [ID:BAKK13]

Pred 3 dňami

Bratislava - Karlova Ves
1.350 EUR/mesiac

PRENÁJOM - Veľký 4 izbový byt v Mlynskej Doline

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt Bratislava-Karlova Ves, Staré Grunty v blízkosti OC Cubicon. Plocha: úžitková 94,87m2 + terasa11 m2. Podlaha: parkety. Steny: stierky. Okná: drevené. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, obchody, zastávka autobusu. Byt je voľný ihneď. Cena 1 350 €/mesiac. Pri podpise nájomnej zmluvy sa požaduje vratná kaucia vo výške 1350 € a odmena za sprostredkovanie 1350€. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Prenájom! Priestranný 2i byt s loggiou na ulici J.Baníka Zvolen

Tím Victory investments Vám ponúka na prenájom pekný a priestranný byt na ulici J. Baníka Zvolen. Byt vo výmere 55,37 m2 s loggiou je situovaný na 2 poschodí 5 poschodového zatepleného panelového domu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, podlaha v chodbe, maľovka. Pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných izieb, kuchyne so sporákom, kúpeľne s vaňou, samostatného WC a loggie. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica. Ponúkaný je nezariadený. Hneď pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie. V tesnej blízkosti sú potraviny, reštaurácia a autobusová zástavka. Preferovaný nájomca: dve osoby (dieťa nie je problém), nefajčiari, bez zvierat, vek po 30 rokov. Mesačný prenájom vrátane energií: 400 EUR Pri podpise nájomnej zmluvy sa okrem mesačného nájmu hradí aj vratný depozit vo výške 400 EUR a sprostredkovateľská odmena 400 EUR. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Prenájom! 1i byt na ulici Komenského Banská Bystrica [ID:BBLB109]

Pred týždňom

Banská Bystrica
400 EUR/mesiac

Prenájom! 1i byt na ulici Komenského Banská Bystrica

Tím Victory investments Vám exkluzívne ponúka na prenájom krásny 1i byt, ktorý sa nachádza na ulici Komenského Banská Bystrica. Byt vo výmere 31 m2 + balkón je situovaný na 1 poschodí modernej zateplenej novostavby. Je takmer nový. Pozostáva z: - kúpeľne so spoločným WC, sprchovacím kútom, - obývacej izby s gaučom, jedálenským stolom s troma stoličkami, - kuchyne, ktorá je spojená s obývacou izbou (chladnička, sporák, digestor, rúra, príslušenstvo do kuchyne), - balkón (prístup s obývacej izby) V okolí nájdete plnú občiansku vybavenosť (škola, obchody, MHD, zdravotnícke zariadenie, centrum mesta len pár minút pešo). K dispozícií je ihneď. Preferovaný nájomník: 1 osoba Mesačný nájom vrátane energií je 400 EUR. Pri podpise nájomnej zmluvy sa okrem mesačného nájmu hradí aj vratný depozit vo výške 400 EUR a sprostredkovateľský poplatok 400 EUR. Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1 izbový byt Banská Bystrica, Komenského. Plocha: úžitková 31m2. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 400 €/mesiac. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

PRENÁJOM - Lukratívny 2 izbový byt centrum mesta [ID:BBRF332]

Pred týždňom

Banská Bystrica
600 EUR/mesiac

PRENÁJOM - Lukratívny 2 izbový byt centrum mesta

Tím Victoctory Investments Vám ponúka na prenájom lukratívny a kompletne zariadený 2 izbový byt v meste Banská Bystrica na ulici Janka Kráľa v centre mesta. Byt je vhodný aj pre firemných zákazníkov. Je možné ho prenajať firme na faktúru s možnosťou odpočtu DPH. Úžitková plocha až 54m2 + 8m2 loggia Nachádza sa na 3. poschodí z 3 s výťahom. Byt je kompletne zariadený. Cena 600 € bez DPH /mesiac vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí vratná kaucia 1200 EUR a sprostredkovateľská odmena vo výške 600 EUR. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka