Realitný software a portály LIVINGUrban & Partner spol. s r. o. (45): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom rodinného domu na Pezinskej ulici na začiatku Rače - Krasňany

Rodinný dom - moderná novostavba 2011, úžitková plocha 130 m2, dom je dvojpodlažný, obývačka spojená s kuchyňou kompletne vybavenou s východom na terasu a do záhradky, 3 spálne + hosťovská izba v suteréne, 2 kúpelne + 3 WC, práčovňa so sprchovacím kútom, dom je kompletne moderne zariadený a je postavený vo vysokom štandarde (videovrátnik, slnečné kolektory, alarm). Dom má celkovo 2 terasy (prízemie a poschodie) a každá má elektrickú markízu. Dom je v súkromnej ulici s dvoma elektrickými bránami a pred domom sú dve parkovacie státia. Pekné prostredie v blízkosti lesa a dom je voľný od 1.1.2019. Cena: 1 400 €/mesiac + energie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárií v administratívnej budove v blízkosti OC POLUS na Pluhovej ul.

Ponúkame na prenájom zrekonštruované a klimatizované kancelárske priestory na 1. až 3. poschodí admin. budovy vo výmere od 22,8m² do 61,6m². Na každom poschodí sa nachádzajú toalety a kuchynka. V budove je možné si bezplatne prenajať zasadačku a k dispozícii je aj nákladný výťah s rampou. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta len za 166,-€/rok a požičanie kancelárskeho nábytku zdarma. Prístup do budovy je neobmedzený a v prípade záujmu je možné si zriadiť sídlo na adrese budovy ako aj prenajať kanceláriu na kratšie obdobie ako rok. Cena prenájmu je konečná, zahŕňajúca už aj poplatok za prevádzkové náklady.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskych priestorov na Kutuzovovej ulici v širšom centre

Prenájom kancelárskych priestorov v širšom centre v blízkej dostupnosti do centra aj OC Polus, priestory sa nachádzajú v menšom dome, samostatný celok o výmere 72 m2 sa nachádza na zvýšenom prízemí domu, priestor sa skladá z troch miestností, vstupnej chodby, kuchynky, soc. zariadenia umývadlom a kuchynky, priestor je po čiastočnej rekonštrukcii, je vymaľovaný a ihneď voľný, cena 560 €/mesiac + energie. Ďalší samostatný celok sa nachádza v samostatnom objekte do dvore o ploche 142 m2 a skladá sa z 5 miestností so svetlou výškou od 2,9 m do 3,2 m čo umožňuje využitie či už na kancelárie v kombinácii so skladom alebo obchodnou činnosťou, ďalej soc. zariadenie. Priestor je voľný ihneď. Cena 1.125 EUR + energie. K dispozícii je možné využiť aj skladový priestor o ploche 120 m v suteréne budovy za symbolickú cenu 200 EUR + energie keďže priestor vyžaduje rekonštrukciu. Parkovanie je možné priamo pred objektom.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskych priestorov na Pažítkovej ulici v Ružinove

Kancelárske priestory v novostavbe v tichej ulici, celková plocha 297 m, z toho jeden samostatný kancelársky celok o ploche 167 m + terasa 116 m a skladá sa zo 6 miestností + kuchynka + soc. zariadenie, druhý samostatný celok o ploche 130 m + dva balkóny po 9 m a skladá sa z dvoch veľkoplošných kancelárií, dvoch kancelárií, dve soc. zariadenia a kuchynka, priestor má dva samostatné vchody čo umožňuje vytvorenie dvoch menších samostatných celkov. Priestory sa ponúkajú kompletne zariadené nábytkom a sú vybavené štrukturovanou kabelážou, optikou, alarmom, elek. vrátnikom. K dispozícii parkovacie státie v suteréne domu za 70 EUR/mes. + energie. Parkovanie je bezproblémové priamo pred objektom. Priestory sú voľné od 1.11.2018. Cena 10 €/m2/mesiac + energie. Cena za prenájom terasy je 1€/m/mes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskeho priestoru na Jasovskej ulici v Petržalke

Ponúkame prenájom kancelárskeho priestoru s vlastným vstupom na prízemí obytného domu, o veľkosti 85 m², so samostatnými 3 kanceláriami, s kuchynkou, kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou, ktorý bol zrekonštruovaný cca pred 10 rokmi. V blízkosti sa nachádzajú obchody, pošta, reštaurácia, športoviská a dostatok parkovacích možností. Priestor sa ponúka v cene 800,-€ vrátane poplatkov za energie a je voľný od 1.11. 2018.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskych priestorov priamo v centre s parkovaním na Špitálskej uici

Prenájom kancelárskych priestorov priamo v centre, samostatný uzatvorený objekt, celková voľná plocha je 2.617,8 m2, jedná sa o štyri samostatné bloky, ktoré je možné prenajať spolu aj zvlášť (prenájom je možný minimálne po poschodiach). Blok A má plochu 892,1 m2, z toho 1 NP má plochu 203,9 m2, 2 NP má plochu 243,1 m2, 3 NP má plochu 248,3 m2, suterén má plochu 196,8 m2 Blok B má plochu 411 m2, z toho 1 NP má plochu 113,8 m2, 2 NP má plochu 116,4 m2, 3 NP má plochu 113,7 m2, suterén má plochu 67,1 m2 Blok C má plochu 765,5 m2, z toho 1 NP má plochu 147,6 m2, 2 NP má plochu 256,3 m2, 3 NP má plochu 250,3 m2 Blok D má plochu 549,3 m2, z toho 1 NP má plochu 157,1, 2 NP má plochu 151,8 m2, 3 NP má plochu 159,8 m2, suterén má plochu 80,6 m2 Kancelárske priestory sú po celkovej rekonštrukcii, štrukturovaná kabeláž, internet, klimatizácia, všetky priestory sú kompletne zariadené novým nábytkom. Objekt má samostatný dvor s bránou na diaľkové ovládanie, kde je 22 parkovacích státí - cena je 170 EUR + DPH/státie. Priestory sú voľné ihneď. Cena za prenájom je 11,50 EUR/m2/mes. + DPH + energie 3,50 EUR/m2/mes. + DPH.

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodného priestoru na Račianskej ulici v novostavbe

Reprezentatívny obchodný priestor v administratívnej budove - novostavba, plocha 141 m2, prízemie s priamym vstupom priamo z ulice, veľké výklady - protihlukové okná a termosklá, dlažba, klimatizácia, sociálne zariadenie, menší office umiestnený v rámci galérie (pol mezonetu) spolu s menším skladom, výška stropu je 3,5 m, objekt je uzatvorený s vlastnými parkovacími státiami vo dvore - cena je 75 EUR/miesto/mes., priestor je voľný od 1.12.2018, možnosť parkovania aj pre zákazníkov priamo pred objektom či v tesnej blízkosti. Cena 12,50 €/m2/mesiac + prevádz. náklady + DPH + energie

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskych priestorov na Račianskej ulici v novostavbe s parkovaním v širšom centre

Kancelárske priestory v administratívnej budove - novostavbe v uzatvorenom objekte, celková voľná plocha 280 m2, voľné priestory s výťahom na 3 poschodí - plocha 142,36 m2, 4 kancelárie o ploche 56,29 m, 27,31 m, 19,04 m a 39,72 m, voľné priestory na 1 pochodí - plocha 81,23 m, veľký open space oddelený sklopriečkami na 4 menšie kancelárie, voľné priestory na 1 poschodí - plocha 56,2 m2, 2 x kancelária, priestory sa prenajímajú kompletne zariadené, každé podlažie ma 2 soc. zariadenia + kuchynka, každé podlažie má vlastný vstup zabezpečený alarmom a možnosťou napojenia na centrálny pult ochrany za poplatok, každý vstup je chránený čipovou kartou otvárania dverí a audio video komunikátora na podlaží a hlavného vstupu, DSS linky,opticky kábel, každé podlažie má samostatné meranie elektr., výťah pre 4 osoby, štrukturovaná kabeláž, parkovanie pre 14 áut priamo vo dvore na diaľkové ovládanie - cena 75 EUR/miesto/mes., klíma, alarm. Budova má energetický certifikát. Cena 8,5 €/m2/mesiac + prevádz. náklady + DPH + energie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom skladového priestoru na Dunajskej ulici v centre

Nebytový priestor v suteréne budovy v centre mesta, plocha 34m2, vhodný ako sklad, aj ako verejný predajný sklad. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta na vnútroblokovom parkovisku, za bránou s diaľkovým ovládaním. Cena: 120,-Eur/mes+DPH. Cena za prenájom priestoru je 5,00Eur/m2/mes+DPH, Energie: 3,30Eur/m2/mes + DPH.

Pridať k zaujímavým
Prenájom nadštandardného 4 izbového bytu s garážou na Námestí Sv. Františka v Karlovej vsi

4 izbový byt v novostavbe priamo na Námestí sv. Františka, celková plocha bytu je 152m2, z toho byt je 148 m2 + menšia terasa 4 m2, byt sa nachádza na 3. poschodí z 15 s výťahom. Byt je zariadený nábytkom na mieru s možnosťou dozariadenia na základe dohody podľa doby nájmu. Kuchynská linka je vybavená všetkými vstavanými spotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu, elektrická rúra, sklokeramická doska). Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so zabudovaným šatníkom, hosťovské WC, vstupná hala s knižnicou a špajzou, z ktorej sa vchádza do kuchyne a aj do jedálne a obývacje izby, z ktorej je výstup na terasu. Veľkým bonusom bytu je samostatná súkromná časť, kde sa nachádza detská izba so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, WC a bidetom, druhá izba so vstavaným šatníkom (možnosť dozariadenia podľa dohody), rodičovská spálňa so vstavaným šatníkom a samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. K bytu patrí garáž na diaľkové ovládanie priamo v suteréne bytového domu, ktorý je celý pod kamerovým systémom a všetkými vstupmi na čip, čo zabezpečuje maximálnu bezpečnosť a súkromie. Byt sa nachádza v príjemnej lokalite s pekným výhľadom na námestie s fontánou, zeleňou a detským ihriskom, blízkosť lesoparku, tesná dostupnosť obchodného centra, MHD, do centra či na obchvat. Byt je voľný ihneď. Cena 1 400 €/mesiac + energie 4-room apartment in new building directly on Námestí sv. Františka, the total area of ​​the flat is 152m2, of which the apartment is 148 m2 + smaller terrace 4 m2, the apartment is located on the 3rd floor of 15 with a lift. The apartment is furnished with tailor-made furniture and can be arranged according to the lease period. The kitchen unit is equipped with all appliances (refrigerator, freezer, dishwasher, electric oven, ceramic hob). The layout of the apartment consists of an entrance hall with a built-in wardrobe, a guest WC, an entrance hall with a library and a pantry, from which you enter the kitchen and the dining room and the living room which leads to the terrace. The big bonus of the apartment is a separate private part, where there is a children's room with built-in wardrobe, bathroom with bath, shower, toilet and bidet, second room with built-in wardrobe (possibility of reconditioning by agreement), parental bedroom with built-in wardrobe and separate bathroom with shower area. The apartment includes a remote control garage right in the basement of the apartment house, which is all under the camera system and all the inputs on the chip, which ensures maximum security and privacy. The apartment is located in a nice location with a nice view of the square with a fountain, greenery and playground, proximity of a forest park, close access to the business center, public transport, to the center or to the bypass. The apartment is free immediately. Price 1 400 € / month + energy

Pridať k zaujímavým