Realitný software a portály LIVINGUrban & Partner spol. s r. o. (48): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom 2 izbového bytu so sam. vchodom v rodinnom dome na ulici Segnare v Lamači

2 izbový byt so samostatným vchodom v rodinnom dome, plocha 55 m, byt je nezariadený s kompletne vybavenou kuchynskou linkou, krb v obývačke, podlahové kúrenie, z obývačky je východ na terasu do záhrady, k bytu patria 2 garážové státia, byt je voľný ihneď, cena je 600 EUR + energie

Pridať k zaujímavým
Prenájom 4 izbového bytu so samos. vchodom v rodinnom dome na ulici Segnare v lamači

4 izbový byt so samostatným vchodom v rodinnom dome, 2 podlažný byt - mezonet, plocha 150 m, prízemie bytu tvorí vstupná hala, samostatné WC s pračkou, sušičkou a umývadlom, samostatná kompletne vybavená kuchyňa, veľká obývačka s výstupom na terasu s pekným výhľadom do záhrady a na rodinné domy, poschodie bytu tvoria 3 samostatné spálne a dve kúpelne, z toho jedna s 2 umývadlami, vaňou a sprchovacím kútom a druhá so sprchovacím kútom a WC. K bytu patria garážové státie v garáži. Byt je voľný ihneď. Cena je 1 200 €/mesiac + energie.

Pridať k zaujímavým
Len u nás v ponuke: Prenájom obchodného priestoru na začiatku Krížnej ulici (od Americ.nám.) v centre

Obchodný priestor na začiatku Krížnej ulici od Amerického námestia v centre, plocha 68 m, priestranná predajná plocha + menšia miestnosť ako sklad alebo kancelária, sociálne zariadenie, umývadlo, prízemie s priamym vstupom z ulice, hliníkové výklady, dlažba, osvetlenie, možnosť zásobovania z bytového domu - bočný vchod do priestoru, priestor je voľný ihneď, ideálny na obchodnú prevádzku alebo služby, cena 850 €/mesiac + voda a teplo 50 EUR + elektrika (bez DPH).

Pridať k zaujímavým
Len u nás v ponuke: Prenájom rodinného domu so záhradou na začiatku v Jarovciach

Rodinný dom novostavba, ktorý sa nachádza na začiatku v Jarovciach s výbornou dostupnosťou do centra, na obchvat či na diaľnicu smerom do Rakúska, dom je dvojpodlažný, užitková plocha domu je 145 m2 + terasa, dispozíciu domu tvorí vstupná chodba so šatníkom, technická miestnosť s pračkou, sušičkou, samostatným plynovým kotlom a filtrom na vodu, priestranná obývacia izba s krbom spojenou s jedálenskou časťou a kuchynskou časťou so špajzou (kuchynská linka je vybavená všetkými spotrebičmi: chladnička, umývačka riadu), z obývacej izby je výstup priamo na terasu a do záhrady, ďalej pohodlným schodišťom sa ide na poschodie domu, kde sa nachádzajú 3 spálne, z toho jedna so samostatným šatníkom a druhá so zabudovaným šatníkom, priestranná kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou a sprchovacím kútom. Dom je moderne zariadený nábytkom, ktorý je k dispozícii a je rovnako vybavený klimatizáciou. Dom je priestranný a krásne slnečný, presvetlený a ponúka bývanie v peknom a tichom prostredí. K domu patrí garáž pre 2 autá s bránou na diaľkové ovládanie. Dom je voľný od 1.12.2018. Cena 1 500 €/mesiac + energie Family house new building, located at the beginning in Jarovce with excellent access to the center, bypass or on the motorway to Austria, the house is two-storey, the usable area of ​​the house is 145 m2 + terrace, the layout of the house is an entrance hall with wardrobe, technical room with a washing machine, a separate gas boiler and a water filter, a spacious living room with a fireplace connected to a dining area and a kitchen area with a pantry (the kitchen is equipped with all appliances: a fridge, dishwasher), from the living room is an exit directly to the terrace and garden, furthermore a comfortable staircase leads to the floor of the house where there are 3 bedrooms, one with a separate wardrobe and the other with a built-in wardrobe, a spacious bathroom with two washbasins, a bathtub and a shower. The house is modernly furnished with furniture and is equally equipped with air conditioning. The house is spacious and beautifully sunny, illuminated and offers living in a nice and quiet environment. The house includes a garage for 2 cars with a remote control gate. The house is free from 1.12.2018. Price 1 500 € / month + energy

Pridať k zaujímavým
Prenájom 1 izbového bytu na Tichej ulici pri Horskom parku v centre

1 izbový priestranný, veľmi svetlý a tichý byt na Tichej ulici. Byt má plochu 51m2, priestrannú samostatnú kuchyňu s loggiou, veľkú obývaciu izbu so spacím kútom, samostatné WC, kúpelňu s vaňou a práčkou. V predsieni je okrem skrine aj samostatný šatník. Byt sa nachádza na 6 poschodí z 10, s výťahom, s výhľadom do zelene, v novo zateplenom dome, v tichej a vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len na skok do centra, v blízkosti MHD. Byt je vhodný pre 1-2 osoby. Cena: nájom 520,-Eur/mesiac + energie 140,-Eur/mesiac

Pridať k zaujímavým
Prenájom 2 izbového bytu na Vajnorskej ulici pri Poluse

2 izbový byt po celkovej rekonštrukcii, 6. poschodie s novým výťahom, byt je nezariadený (vstavaná skriňa v chodbe), plastové okná s vonkajšími žalúziami, samostatná kuchyňa so špajzou, samostatné WC, pri vstupe do bytu odkladací priestor, loggia z obývačky, samostatné izby, voľný ihneď. Cena: 550 €/mesiac. vrátane energií.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 3 izbového bytu v novostavbe s garážovým státím na Žilinskej ulici v centre

3 izbový byt v novostavbe, plocha bytu je 120 m2, byt sa nachádza na 5 poschodí s výťahom, byt je kompletne zariadený vrátane všetkých spotrebičov a vybavenej kuchyne, loggia, na ktorú je výstup z oboch spální, hosťovská izba má samostatný šatník, kúpeľňa s vaňou aj so sprchovacím kútom, samostatné WC s umývadlom, byt má samostatné plynové kúrenie, k bytu patrí garážové státie v suteréne bytového domu, cena 1 250 €/mesiac + energie a internet 200 EUR, byt je voľný od 1.1.2019.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 3 izbového bytu na Gorkého ulici priamo v centre

3 izbový byt po celkovej rekonštrukcii, plocha 75 m, 1 poschodie s výťahom, byt je kompletne zariadený vrátane spotrebičov (chladnička, pračka, TV, umývačka riadu), byt je voľný ihneď. Cena 700 €/mesiac + energie

Pridať k zaujímavým
Prenájom rodinného domu na Pezinskej ulici na začiatku Rače - Krasňany

Rodinný dom - moderná novostavba 2011, úžitková plocha 130 m2, dom je dvojpodlažný, obývačka spojená s kuchyňou kompletne vybavenou s východom na terasu a do záhradky, 3 spálne + hosťovská izba v suteréne, 2 kúpelne + 3 WC, práčovňa so sprchovacím kútom, dom je kompletne moderne zariadený a je postavený vo vysokom štandarde (videovrátnik, slnečné kolektory, alarm). Dom má celkovo 2 terasy (prízemie a poschodie) a každá má elektrickú markízu. Dom je v súkromnej ulici s dvoma elektrickými bránami a pred domom sú dve parkovacie státia. Pekné prostredie v blízkosti lesa a dom je voľný od 1.1.2019. Cena: 1 500 €/mesiac + energie. Family house - modern new building 2011, useful area 130 m2, house is two-storey, living room connected with kitchen fully equipped with exit to the terrace and garden, 3 bedrooms + guest room in the basement, 2 bathrooms + 3 toilets, washing machine with shower, is completely modernly furnished and is built to a high standard (video, solar collectors, alarm). The house has a total of 2 terraces (ground and floor) and each has an electric awning. The house is in a private street with two electric gates and two parking spaces in front of the house. Nice surroundings near the forest and the house is free from 1.1.2019. Price: 1 500 € / month + energy.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárií v administratívnej budove v blízkosti OC POLUS na Pluhovej ul.

Ponúkame na prenájom zrekonštruované a klimatizované kancelárske priestory na 1. až 3. poschodí admin. budovy vo výmere od 22,8m² do 61,6m². Na každom poschodí sa nachádzajú toalety a kuchynka. V budove je možné si bezplatne prenajať zasadačku a k dispozícii je aj nákladný výťah s rampou. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta len za 166,-€/rok a požičanie kancelárskeho nábytku zdarma. Prístup do budovy je neobmedzený a v prípade záujmu je možné si zriadiť sídlo na adrese budovy ako aj prenajať kanceláriu na kratšie obdobie ako rok. Cena prenájmu je konečná, zahŕňajúca už aj poplatok za prevádzkové náklady.

Pridať k zaujímavým