Realitný software a portály LIVINGUrban & Partner spol. s r. o. (52): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom 2 izbového bytu na Uránovej ulici v Ružinove

2 izbový byt v tichej ulici o ploche 50,58 m2, byt sa nachádza na zvýšenom prízemí, bez balkóna, bez výťahu, zateplený bytový dom, byt je zariadený základným nábytkom, 2 veľké vstavané šatníky + menší v chodbe, kuchyňa je vybavená spotrebičmi - chladnička, rúra, sporák a mikrovlnná rúra, kúpeľňa a WC sú samostatné, byt je po rekonštrukcii, byt sa nachádza v príjemnom a zelenom prostredí, bezproblémové parkovanie priamo pred domom, v blízkej dostupnosti MHD a nákupné možnosti (Lidl), byt je voľný ihneď, cena je 350 EUR + energie 152 EUR + internet. Byt je vhodný maximálne pre 2 osoby.

Pridať k zaujímavým
Kancelárie na prenájom v centre

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v Turčianskych Tepliciach na Hájskej ceste. Výnimočná príležitosť pre modernú firmu, ktorá chce mať reprezentatívne priestory za rozumnú cenu. Vzhľadom na veľkosť ponúkaných priestorov je ponuka vhodná pre strednú firmu alebo konzorcium spolupracujúcich spoločností. Na prenájom sa ponúka jedno samostatné podlažie kancelárskych priestorov s čistou plochou kancelárií 440 m2. Celkom je k dispozícií na jednom poschodí 695 m2 plochy (chodby, zázemie, WC a pod.). Bezproblémový príjazd z hlavnej cesty 65, rovnako ako parkovanie pre zamestnancov a klientov. Priestory možné dokončiť podľa požiadaviek klienta. V prípade záujmu je možné prenajať obe poschodia (plocha kancelárií 880m2). Priestory sú voľné ihneď. V prípad záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodného priestoru v budove Tatracentra na Hodžovom nám. v Starom meste

Ponúkame prenájom obchodného priestoru vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta v budove Tatracentra, o celkovej výmere podlahovej plochy 137,9 m². Priestor pozostáva z hlavnej časti – predajne, ktorá má veľkosť 112,34 m² a zázemia, ktoré predstavuje sklad a sociálne zariadenie vo výmere 25,56 m². Je dostatočne svetlý, s prístupom z obchodnej pasáže na 1. poschodí budovy. K celkovej cene nájmu za priestor vo výške 2 270,- € sa účtujú prevádzkové náklady vo výške 4,02 €/m² vrátane DPH. Momentálne je priestor využívaný ako predajňa odevov ale rovnako je vhodný aj na fitnes alebo iný účel v zmysle dohody s prenajímateľom. Možnosť prenájmu parkovacieho státia v garáži vo výške 156,- €/mesiac bez DPH. Priestor je k dispozícii od 15. augusta tohto roku.

Pridať k zaujímavým
Prenájom rodinného domu so záhradou na Hrebendovej ulici v Horskom parku

Prenájom 2 podlažného rodinného domu, ktorý je situovaný priamo na Bôriku, dom je 5 izbový, slnečný a poskytuje maximálne súkromie, úžitková plocha 240 m2, 600 m2 pozemok, garáž pre 1 auto + 1 parkovacie miesto na pozemku, dom sa prenajíma nezariadený, vstavané šatníkové skrine sa nachádzajú v spálni a v hale, satelit, na spodnom podlaží vonkajšie rolety, na poschodí vnútorné. Dispozičné riešenie: prízemie tvorí obývačka s krbom prepojená s kuchyňou vybavenou spotrebičmi, priamy východ na terasu, samostatná izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. poschodie domu tvoria 3 samostatné izby, hala ,šatník, 2 x kúpelňa s masážnou vaňou a sprchovacím kútom a WC. Suterén domu tvoria 3 miestnosti, využiteľné ako izba, herňa. Tichá lokalita, výborná dostupnosť do centra mesta ako aj na obchvat. Cena prenájmu: 2 500 €/mesiac + energie. Pri dlhodobom prenájme možnosť dohody. Renting a 2-storey family house, located directly on Børiku, house is 5 rooms, sunny and provides maximum privacy, useful area 240 m2, 600 m2 land, garage for 1 car + 1 parking space on the land, the house is rented unfurnished, built wardrobe cabinets are located in the bedroom and in the hall, satellite, on the lower floor the exterior blinds, on the inner floor. Layout: Ground floor consists of living room with fireplace connected to kitchen equipped with appliances, direct exit to the terrace, separate room, bathroom with shower and toilet. floor of the house consists of 3 separate rooms, hall, wardrobe, 2 x bathroom with massage bathtub and shower and toilet. The basement of the house consists of 3 rooms, usable as a room, a games room. Quiet location, excellent access to the city center as well as to the bypass. Rental price: 2 500 € / month + energy. For long-term lease the possibility of agreement.

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodných priestorov v pasáži na Rustaveliho ulici v Rači

Obchodné priestory v modernej pasáži menšieho obchodného centra priamo uprostred sídliska s dobrou dostupnosťou a vysokým pohybom klientov: 1. obchodný priestor A.01 o ploche 152,92 m2 2. obchodný priestor A.03 o ploche 34,87 m2 3. obchodný priestor A.06 o ploche 220,13 m2 plus sklad o ploche 91,06 m2 4. obchodný priestor J.01 o ploche 171,36 m2 plus sklad o ploche 26,3 m2 5. obchodný priestor K.01 o ploche 101,51 m2 (je možný prenájom skladu o ploche 26,3 m2). Priestory K a J je možné prenajať aj spolu a aj zvlášť. Priestory sa ponúkajú v stave holopriestorov a nájomca si ich môže dokončiť podľa svojich predstáv a potrieb, v každom priestore je príprava napojenia na centrálnu vzduchotechniku, prípojka na elektrinu - kabeláž 5x10 25 A istič, príprava na odpad, príprava na vodu, príprava na centrálne kúrenie, každý priestor má podružný merač, každý priestor má výklad do spoločnej pasáže, parkovanie možné v tesnej blízkosti pasáže, obchodné priestory sú ideálne na obchodný účel či služby, voľné ihneď, cena info priamo u makléra Dlapová 0903/754834, dlapova@urbanpartner.sk

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodných priestorov na Muchovom námestí v Petržalke

Obchodné priestory v menšom obchodnom centre uprostred sídliska s dobrou dostupnosťou, obchodný priestor č. 1 o ploche 54,06 m2 a obchodný priestor č. 2 o ploche 141,98 m2, priestory sú v stave holopriestor s výkladom do dvora (dokončenie priestoru je na nájomcovi), príprava napojenia na centrálnu vzduchotechniku, prípojka na elektrinu - kabeláž 5x10 25 A istič, príprava na odpad, príprava na vodu, príprava na centrálne kúrenie, každý priestor má podružný merač, priestory sú variabilne a je možné ich prenajať zvlásť a aj spolu, parkovanie je možné na parkovisku patriacom k obchodnému centru, priestory sú ideálne na obchod, služby, fitness či administratívny účel, voľné ihneď. Celková cena info priamo u makléra Dlapová 0903 754 834, dlapova@urbanpartner.sk

Pridať k zaujímavým
Prenájom 6 izbového bytu na Revúckej ulici v širšom centre

Prenájom jedinečného a nadštandardného 6 izbového bytu v tehlovej nadstavbe - kolaudácia v roku 2007, byt má celkovú plochu 192 m a nachádza sa na 3 poschodí zo 3 bez výťahu, dispozíciu bytu tvorí vstupné schodište (bezpečnostné dvere), chodba ktorá delí byt na hosťovskú časť, ktorá sa skladá z kuchyne (kvalitné vstavané spotrebiče) spojenej s priestrannou obývacou časťou a menším priestorom ako sklad alebo špajza, hosťovská izba a k tomu kúpeľňa s WC a ďalej súkromná časť bytu, kde sa nachádzajú 4 samostatné izby spolu s druhou kúpeľňou a samostatným WC a menšou technickou miestnosťou. V byte sa nachádza aj úložný priestor pod strechou na odkladanie vecí. Byt je vyhotovený v nadštandardnom prevedení s priznanými pôvodnými trámami, ktoré dodávajú bytu jeho jedinečnosť, je celý klimatizovaný, nezariadený, chrómové radiátory, samostatné plynové kúrenie so zásobníkom vody, kvalitné podlahy v celom byte, zabudované šatníky, elektronický vrátnik, byt je nanovo vymaľovaný. K bytu patrí priestranná murovaná pivnica. K bytu patrí vyhradené parkovacie státie priamo pred domom (poplatok 330 EUR/rok). Byt sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite s výbornou pešou dostupnosťou priamo do centra alebo aj na obchvat a rovnako aj s výbornou infraštruktúrou. Poskytuje maximálny komfort mestského bývania v kľudnej štvrti širšieho centra. Byt je voľný ihneď. Cena 1.500,- €/mesiac vrátane energií.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárskych a výrobno-skladových priestorov v samostatnom objekte na ulici Mlynské Luhy v Ružinove

Samostatný uzatvorený areál - samostatná budova z roku 1996, tehlová čiastočne zateplená a po rekonštrukcii stavba s novou strechou, celková voľná plocha 1.119,36 m2, z toho prízemie o ploche 671,66 m2 tvorí veľká priestranná hala ideálna ako sklad či menšia výroba s výškou 3,5 m, ktorá je vykurovaná novými stropnými vyhrievačmi, ďalej soc. zariadenie, menší skladík, vlastná kotolňa s novými kotlami, kde je možné v prípade potreby zriadiť aj kuchynku, poschodie o ploche 447,7 m2 tvoria vstupná recepcia, miestnosť na kuchynku, 7 svetlých a priestranných kancelárií, soc. zariadenie zvlášť muži aj ženy, poschodie je kompletne klimatizované, štrukturovaná kabeláž sa bude realizovať podľa potreby nájomcu, internet priamo v budove, alarm, budova má 3 samostatné vstupy a 1 vstup do kotolne. Parkovanie je vyhradené priamo v uzatvorenom areále s bránou na diaľkové ovládanie, kde vyhradených 8 miest priamo pred vstupom do budovy sú v cene nájmu, zvyšných parkovacích miest je 25, kde cena za prenájom je 100 EUR/mes./auto. K dispozícii v prípade potreby je aj skladová nezateplená hala priamo v areály o ploche 343 m2 (cena na základe dohody podľa doby nájmu). Celý areál má skvelú polohu z hľadiska infraštruktúry, ľahký a rýchly prístup na obchvat alebo do centra. Budova je ideálna ako malý kancelársko-skladový či kancelársko-výrobný objekt, budova je celá po rekonštrukcii a naozaj poskytuje maximálny komfort z hľadiska dispozície, charakteru, parkovania a polohy či pre malé a stredné firmy, reklamné agentúry a pod. Budova je voľná ihneď. Cena za prenájom je 7 €/m2/mesiac + DPH + energie (energie činia cca 2.000 EUR/mes.).

Pridať k zaujímavým
Prenájom pekného a veľkého 2 izb. bytu na Kúpeľnej ul. v Starom meste

Prenájom nadštandardného 2 izb. bytu na Kúpeľnej ul. v centre mesta, obytná plocha 80 m² + 2 x loggia, na 3. poschodí s výťahom. Byt má veľkorysý priestor obývačky spojenej s kuchyňou, kuchynská linka je kompletne vybavená všetkými spotrebičmi (varná doska, digestor, teplovzdušná rúra, umývačka, mikrovlnka) a veľký jedálenský stôl so stoličkami; obývačka so sedačkou, stolíkom a sektorovým nábytkom; spálňa s veľkou vstavanou skriňou, manželskou posteľou a nočnými stolíkmi; v kúpeľni je umiestnená práčka. Byt je svetlý a slnečný, má priaznivú orientáciu na východ aj západ, výhľad na Dunaj a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti historického centra. Voľný od 25.3., cena: 700,-€ + energie 150,-€.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 3 izbového bytu s terasou a garážou na Údolnej ulici v centre

Prenájom 3 izbového bytu v novostavbe v rodinnej vily s krásnym výhľadom na rieku Dunaj a mesto, Byt sa nachádza na 3 poschodí z 3. Plocha bytu 120 m2 + terasa o ploche 80 m2. Byt je nezariadený s kompletne vybavenou kuchynskou linkou so všetkými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu). V obývačke sa nachádza krb. Byt má dve kúpeľňe, pričom v každej kúpeľni je vaňa, ako aj sprchové kúty. Súčasťou vybavenia bytu je práčovňa s automatickou práčkou a sušičkou. Byt je zároveň vybavený nábytkom v kúpeľni a elektrickým osvetlením. K dispozícii je jedno parkovacie státie v garáži a za elektrickou bránou. Súčasťou nájmu je aj využívanie záhrady s besiedkou a grilom na opekanie. Byt je voľný ihneď. Cena 1500 EUR + energie Renting a 3 room apartment in a new building in a family villa with beautiful views of the river Danube and the town, The apartment is located on 3 floors of 3rd floor area of 120 m2 + terrace of 80 m2 area. The apartment is unfurnished with fully equipped kitchen with all appliances (fridge / freezer, dishwasher). The living room has a fireplace. The apartment has two bathrooms, each with a bathtub and showers. The apartment features a washing machine with an automatic washing machine and dryer. The apartment is also equipped with bathroom furniture and electric lighting. There is one parking space in the garage and behind the electric gate. Part of the rental is the use of a garden with a grill and grill for barbecue. The apartment is free immediately. Price 1500 EUR + energy

Pridať k zaujímavým