Realitný software a portály LIVINGSeMi REAL, s.r.o. (3): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom - veľkého 2.izb. bytu v širšom centre mesta

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na ul. T. Vansovej vo Zvolene. Byt je k dispozícii zariadený /viď foto/, alebo čiastočne zariadený podľa dohody. Nachádza na 2. poschodí tehlového domu bez výťahu. Rozloha bytu 70 m2. Voľný od 1.3.2019. Cena: 400,- € vrátane energií + 1 mesačný depozit.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - 4-izb. rodinný dom vo Zvolene

Ponúkame na prenájom lukratívny rodinný dom vo Zvolene, ul. Na Rovni /sídlisko Podborová/. Jedná sa o murovanú novostavbu. Dom je dvojpodlažný, pričom na prízemí sa nachádza priestranná obývačka s krbom, kuchyňa, špajza, hosťovská izba, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Na poschodí sú 3 samostatné izby, /každá izba má balkón alebo terasu/, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC. Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi. Kúrenie : plynové + krb, podlahy v dome sú plastové a dlažba. Pozemok okolo domu je rovinatý, slnečný a nachádza sa na ňom prístrešok pre autá. Dom ponúka bývanie v pokojnom prostredí s dobrou a rýchlou dostupnosťou do centra. V tesnej blízkosti sa nachádza, škôlka, zastávka autobusu, obchod. Cena: 1. 000,- €/mesiac + mesačný depozit vo výške nájmu

Pridať k zaujímavým

[ID:RE0003267-16-000094]

Pred 3 rokmi

Zvolen
300 EUR/mesiac

Ponúkame na prenájom veľmi zaujímavý priestor pozostávajúci z dvoch miestností. Priestor sa nachádza na frekventovanej Kozačekovej ulici, na prízemí. Má spolu rozlohu 40 m2, teda každá miestnosť má 20 m2. Jedna z nich je rozdelená na vstup, kuchynský kút, sprchu a WC. Tieto priestory by boli vhodné napr. na prevádzkovanie solária alebo masáží. Mesačné náklady sú 300,- s DPH/mes. + energie. Voľný ihneď.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania