Realitný software a portály LIVINGRK SPIRIT (27): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Najlepší obchodný priestor - Liptovský Hrádok - centrum

Perfektný obchodný priestor v L. Hrádku na prenájom. Vhodný na cukráreň, kaviareň, bar, služby alebo akýkoľvek obchod. Vynikajúca poloha, len pár metrov od železničnej a autobusovej stanice v Liptovskom Hrádku smerom k mestskej tržnici. Dva fantasticky veľké výklady s ochrannou fóliou (nepriestrelné sklo), pánska toaleta s umývadlom, dámska toaleta plus šatňa a WC pre personál. Výhodou je tiež, že priestor je zabezpečený alarmom. Priestor je kompletne zrekonštruovaný, kazetový strop a kvalitné podlahy. Výborná úroveň elektoinštalácie, plus príprava na vodu a odpad pre bar. Nový plynový kotol. Priestor sa nachádza na prízemí, celková výmera je 70 m2. Pred obchodným priestorom je zrekonštruovaný chodník. Medzi priestorom a chodníkom sú k dispozícii bezplatné parkovacie miesta. Cena je 550 €/mesačne plus energie. Viac info v RK SPIRIT.

Pridať k zaujímavým
Obchodný priestor - Liptovský Mikuláš - centrum

Obchodný priestor na výbornom mieste v centre Liptovského Mikuláša v blízkosti Mestského úradu. Je vhodný na prevádzku, predajňu, kancelárie. Nachádza sa na prízemí, celková rozloha je 97 m2, z toho je 72 m2 samotný obchodný priestor a 25 m2 je zázemie. Priestory sú komplet zrekonštruované a ihneď k dispozícii. Celkové náklady sú 899 € s energiami plus DPH. Pred budovou je možnosť mať dve vyhradené parkovacie miesta. Viac info v RK SPIRIT.

Pridať k zaujímavým

Kancelária - Liptovský Mikuláš - centrum [ID:RE0000417-18-000052]

Pred 2 mesiacmi

Liptovský Mikuláš
160 EUR/mesiac

Kancelária - Liptovský Mikuláš - centrum

Kancelárske priestory na výbornom mieste v centre Liptovského Mikuláša v blízkosti hlavnej pošty. Vysoká kvalita prevedenia za výbornú cenu. Výmera je 35 m2. Priestory sú komplet zrekonštruované a ihneď k dispozícii. Celkové náklady sú 160 € s energiami plus DPH. Viac info v RK SPIRIT.

Pridať k zaujímavým
Obchodný a administratívny priestor OC KRIVÁŇ - Poprad

Obchodné priestory v obchodnom centre KRIVÁŇ na prenájom. OC KRIVÁŇ sa nachádza v tesnej blízkosti OC MAX. Priestory, ktoré ponúkame na prenájom, sú na prízemí obchodného centra. Priestor K má rozlohu 55,5 m2. Bezproblémové parkovanie zaručí dostatok parkovacím miest v okolí obchodného centra. Cena za mesiac je 992 €/mesačne s DPH + elektrika.

Pridať k zaujímavým
Obchodný a administratívny priestor OC KRIVÁŇ - Poprad

Obchodné priestory v obchodnom centre KRIVÁŇ na prenájom. OC KRIVÁŇ sa nachádza v tesnej blízkosti OC MAX. Priestory, ktoré ponúkame na prenájom, sú na prízemí obchodného centra. Priestor E1 má rozlohu 52 m2. Bezproblémové parkovanie zaručí dostatok parkovacím miest v okolí obchodného centra. Cena za mesiac je 1057 €/mesačne s DPH + elektrika.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM: Skladové priestory v širšom centre mesta Poprad

Ponúkame na prenájom skladový priestor v širšom centre mesta Poprad s vlastným parkovaním vo dvore.  Rozloha skladu je 254 m2, cena prenájmu 812EUR/mesiac.

Pridať k zaujímavým
Obchodné priestory na prenájom - Liptovský Mikuláš - pešia zóna

Obchodný priestor na prízemí s výkladom o výmere 40 m2 na prenájom. Nachádza sa na pešej zóne na Štúrovej ulici v Liptovskom Mikuláši. Samotný obchodný priestor má 40 m2, plus samostatný sklad 8 m2 a WC. Prevádzka má dva samostatné vchody. Parkovanie je možné priamo za budovou. Priestory sú vhodné pre obchod alebo prevádzku takmer akéhokoľvek druhu. Ihneď voľný a pripravený na fungovanie prevádzky, kancelárie či obchodu.  Cena je 500,- € plus DPH vrátane tepla a vody. Elektrika je účtovaná samostatne podľa spotreby. Viac info Vám radi poskytneme v RK.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM: kancelárske a skladové priestory v širšom centra mesta Poprad

Ponúkame na prenájom kancelársky a skladový priestor vrátane zariadenia v širšom centre mesta Poprad s vlastným parkovaním vo dvore. Kancelárske priestory sa nachádzajú na prízemí administratívnej budovy, rozloha kancelárie 82 m2, cena prenájmu 492EUR/mesiac. V budove sa nachádzajú rozvody tel. liniek, internetu a TV. Vonkajšie dvere sa otvárajú pomocou telefónu, upratovanie priestoru je v cene prenájmu. K dispozícii kuchynka.  Skladový priestor sa nachádza pri parkovisku, na dvore objektu. Rozloha skladu je 254m2, cena prenájmu 812 EUR/mesiac. Priestory je možné prenajať jedine SPOLU.

Pridať k zaujímavým
Obchodné a skladové priestory Liptovský Mikuláš

Ponúkame na prenájom obchodno-výrobno-skladové priestory v centre mesta Liptovský Mikuláš na Belopotockého ulici. Sú umiestnené na prízemí so samostatnými vchodmi z ulice alebo z dvora. Výmera priestorov je spolu 693 m2. Budova je zateplená, vykurovaná plynovým kúrením. Možnosť delenia na menšie priestory. K dispozícii sú toalety, kuchynky. Viac info v RK.

Pridať k zaujímavým
Kancelársky priestor na prenájom, 39 m2, Poprad - širšie centrum

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor vrátane zariadenia v centre mesta pri železničnej stanicio výmere 39m2, ktorý sa nachádza na 2. NP rezidnečnej vily s vlastným parkovaním. Samozrejmosťou sú rozvody tel. liniek, internet a TV. Otváranie vonkajších dverí prostredníctvom telefónu, podlahove vykurovanie, upratovanie v cene. K dispozícii spoločenská miestnosť s kuchyňou.  V prípade záujmu je možné si prenajať aj vedľajšiu menšiu miestnosť o rozlohe 30 m2, okno v danej kancelárii/priestore je na sever, vo zvýhodnenej cene 120 EUR/mesiac.       

Pridať k zaujímavým