Realitný software a portály LIVINGREALITY TATRY - Miroslav Klein (20): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Slnečný 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii 100 % - TOP STAV - ODPORÚČAME !!!

REZERVOVANÉ !!! REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE PONÚKAME NA PRENÁJOM 4 izbový BYT - TOP STAV !!! Nádherný slnečný a nadštandardný 4 izbový byt s balkónom v Porade. Je to úžasný slnečný byt po kompletnej veľmi kvalitnej rekonštrukcii. Byt je vo výmere 80 m2 plus balkón 3,5 m2 s východom so spálne. Byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží. Pozostáva z 3 priestranných izieb, šatníka, pracovnej miestnosti, priestrannej kuchyne s kompletným vybavením, kúpelne s vaňou, samostatného WC s umývadlom. Byt je z väčšej časti zariadený a vybavený s kuchynskou linkou na mieru a elektrospotrebičmi, podlahami, interiérovými dverami, skriňami a ďalšieho nábytku ktorý je súčasťou bytu a prenajíma sa spolu s bytom. Byt má bezpečnostné dvere. Tento byt poskytuje všetko pre dlhodobo spokojný rodinný život. Rozumná dispozícia umožňuje efektívne využite celého priestoru. Tento úžasný byt svojou veľkosťou, polohou a príslušenstvom k bytu dokáže uspokojiť aj náročnejšieho klienta. Bytový dom je po rekonštrukcii, zateplený, výťah je zrekonštruovaný, bezproblémové parkovanie pred bytovým domom. Súčasťou je aj pivnica v suteréne a bicykliareň. Výhodou kompletná občianska vybavenosť v samotnej blízkosti Školy, obchody, autobusová a vlaková stanica, 5 min peši do centra. ... Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY - Francisciho 22, Budova MONACO, Poprad, na tel. čísle 0903 99 30 99 CENA: 600 € / mesiac vrátane energií. Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes! Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk

Pridať k zaujímavým
Viacúčelové priestory v rekreačnom objekte na prenájom v lokalite Telgárt.

REALITY TATRY ponúka na prenájom priestory vhodné na širokú možnosť využitia. Tieto priestory sú vhodné na bývanie, alebo ako rekreačný objekt, chata, penzión, kancelárske alebo skladové priestory, prípadne na malú výrobnú činnosť. Priestory je možné prenajať aj samostatne po dohode a možnosti dispozičného riešenia. Veľkosť úžitkovej plochy je podľa možnosti od 130 m2 do 340 m2, k tomu je garáž s výmerou 18 m2. Ďalej je na pozemku umožnené parkovanie pre osobné motorové vozidla a celkovou výmerou 36 m2. Vstup pozemok je z hlavnej cesty 1 triedy. Prízemie je plne funkčné so všetkými sieťami. Dispozícia prízemia je vstupná hala s výmerou 28 m2, veľká izba s výmerou 47 m2, kuchyňa s jedálňou s výmerou 40m2, dve kúpeľne s WC, suchá fínska sauna a hydro masážna vaňa. Na prízemí sa nachádza aj samostatná bytová jednotka so samostatným vchodom. Dispozícia tejto bytovej jednotky je: izba so sociálnym zariadením a kuchynským kútom. Na poschodí sú dve pripravované kúpeľne a ďalší priestor, ktoré je možné po dohode upraviť na konkrétny účel a potreby nového nájomcu. Na prízemí bola realizovaná kompletne nová elektroinštalácia, ktorá prebieha v tomto období aj na poschodí. Všetky priestory, ktoré sa nachádzajú v samostatne stojacom objekte so zastavanou plochou 200 m2, sa nachádzajú na začiatku obce a to všetko na oplotenom pozemku, ktorý má výmeru 1 000 m2. Cena za prenájom 3,50 €/m2 bez energií. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Pridať k zaujímavým
Izba v Penzióne 23 m2 v príjemnom prostredí vo Veľkej Lomnici - ODPORÚČAME !!!

REALITY TATRY - Ponúkame vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadenú izbu v príjemnom prostredí penziónu v obci Veľká Lomnica. Izba o ploche 22,90 m2 má vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút, umývadlo), kuchynský kút a dispozícii zimnú záhradu. Izba sa prenajíma zariadená a disponuje pohodlným, na mieru vytvoreným nábytkom, ktorý prispeje k zvýšeniu komfortu vášho bývania. V izbe sa nachádza francúzska posteľ, nočné stolíky, priestranná skriňa, konferenčný stolík, TV, wifi. Kuchynský kút je kompletne zariadený elektrospotrebičmi s príslušenstvom, elektrický sporák s varnou doskou a rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, varná kanvica, sklenený a porcelánový inventár. Možnosť parkovania na osvetlenom parkovisku pred objektom, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v realitnej kancelárii REALITY TATRY, budova MONACO, na tel. čísle 0903 99 30 99 CENA: 250,- € / mesiac spolu s energiami Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes !!! Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk a www.realitypopradtatry.sk

Pridať k zaujímavým
Priestranný 2 izbový byt s balkónom 74 m2 pri centre v Poprade - ODPORÚČAME !!!

REALITY TATRY - Ponúkame na prenájom veľmi pekný priestranný 2 izbový byt s balkónom 74 m2 - komfortné bývanie v centre Popradu. Byt pozostáva z veľkej priestrannej kuchyne, obývacej izby, spálne, WC a kúpeľne. Byt sa prenajíma so zariadením chladnička, práčka, elektrospotrebiče, sedacia súprava, skrine, postele, a ďalšie doplnky. V cene za prenájom je aj samostatná garáž nachádzajúca sa vo dvore pri bytovom dome. Všetká občianska vybavenosť v samotnej blízkosti. Komfortné bývanie v centre s čiastočným výhľadom na Vysoké Tatry. Vhodné najme pre manažérov, obchodných riaditeľov ale aj pre rodiny. Kúrenie v byte a ohrev vody je riešený samostatným plynovým kotlom. K bytu prislúcha aj komora priamo pri byte. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY na tel. čísle 0903 99 30 99 CENA: 450 € / mesiac + energie (cca. 150 € vrátane plynu) (v prípade klienta platiteľa DPH sa pripočítava DPH k cene nájmu)

Pridať k zaujímavým
Luxusný nadštandardný apartmánový byt 209 m2 v centre mesta v Poprade - TOP STAV ODPORÚČAME !!!

REZERVOVANÉ !!! Prenajmeme nadštandardný luxusný 4 izbový apartmán s loggiou v centre mesta Poprad. Apartmán je kompletne zariadený vhodný aj pre toho najnáročnejšieho klienta. Výmera apartmánu je 209 m2 a k nemu prislúchajú aj dve parkovacie miesta nachádzajúce sa v suteréne bytového domu. Nachádza sa na piatom poschodí s nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Možnosť okamžitého nasťahovania sa. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY, Francisciho 22, budova MONACO, Poprad a na tel. čísle 0903 99 30 99 CENA: 900 € / mesiac + DPH + Energie Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk.

Pridať k zaujímavým
Skladové priestory s možnosťou malej prevádzky - odporúčame !!!!

REALITY TATRY ponúka na prenájom priestory v uzatvorenom areály o výmere 225 m2 ako samostatne stojaca budova so zavedenou elektrickou energiou 220/380 V. Pre budúceho nájomcu bude zavedené podružné meranie elektrickej energie. Budova je z vonkajšej strany kompletne dokončená, má vstupné tri garážové brány. Interiér je nezapletený, ale ak budúci nájomca bude zateplenie potrebovať, je to možné urobiť do 30 dní spoločne s ďalšími požiadavkami. Táto ponúka je určená buď vyslovene na skladový priestor alebo ako menšia prevádzka služieb napríklad autoservis, kovovýroba a pod. Dostupnosť do areálu je po asfaltovej komunikácií z hlavnej cesty I./18 cca 900 m. Areál kde sa budova nachádza je uzamykateľný automatickou bránou. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Pridať k zaujímavým
Skladové priestory ihneď voľné.

REALITY TATRY ponúka na prenájom skladové priestory, ktoré sa nachádzajú v uzatvorenom areály. Je uzamykateľný automatickou bránou. Výmera týchto skladových priestorov je 430 m2. Vstupné brány sú dve, rozmery vyhovujú aj pre vjazd kamiónovej dopravy. Podlahy sú betónové, elektrická energia 220/380 V. Pri používaní len svetelnej energie je cena za ňu v cene prenájmu. Pri používaní 380 V je cena dohodou, formou mesačného paušálu. Ak potrebujete takýto sklad materiálu tak tieto priestory sú vyhovujúce. Dostupnosť je zo štátnej cesty po asfaltovej mestskej komunikácií cca 900 m. Komunikácie v tomto areály sa udržiavajú v každom ročnom období. Cena prenájmu je 700,- € bez DPH/ mesiac. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Pridať k zaujímavým
Novovybudované skladové priestory s možnosťou prevádzky.

REALITY TATRY ponúka na prenájom skladové priestory v uzatvorenom areály s úžitkovou plochou o výmere 300 m2. Ponúka sa nová skladovacia hala, ktorú prenajímateľ vybuduje podľa požiadaviek záujemcu o takú službu. Pozemok je vo vlastníctve budúceho prenajímateľa. Podmienkou je vyplatenie finančnej zábezpeky vo výške 9 000,- €. Po úhrade a dohode o type haly a účelu jej budúceho využitia, bude zahájená výstavba s termínom dokončenia a skolaudovania do 6 mesiacov a zároveň bude daná do prevádzky budúcemu nájomcovi. Mesačný nájom po kolaudácií bude 1 500,-€/mesiac. Dostupnosť je zo štátnej cesty po asfaltovej mestskej komunikácií cca 900 m. Komunikácie v tomto areály sa udržiavajú v každom ročnom období. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Pridať k zaujímavým
Obchodné priestory 140 m2 v Poprade blízko centra v Poprade CityCentrum - PRENÁJOM !!!

REALITY TATRY - Ponúkame na prenájom obchodné priestory vo veľkosti 140 m2 v samotnej blízkosti centra a OC Forum v Poprade. Priestory sa nachádzajú na prízemí bytového komplexu CityCentrum na ulici Francisciho s výkladmi priamo z ulice, okrem hlavného vchodu priamo z ulice má vchod pre zásobovanie zo zadnej strany. Priestor je vhodný na prevádzkovanie obchodu, služieb, prípadne na ambulancie ale aj na kancelárske účely. Je to veľmi frekventovaná lokalita s veľkým pohybom ľudí. Priestor je vybavený sociálnym príslušenstvom (WC a umývadlom). K dispozícii je parkovisko pre zákazníkov. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY - Francisciho 22, Budova MONACO, Poprad na tel. čísle 0903 99 30 99 CENA: 850 € + DPH + (energie 150 € s DPH) Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk

Pridať k zaujímavým
Rekreačná chata – prízemie v lukratívnej lokalite – odporúčame.

REALITY TATRY exkluzívne ponúka spoľahlivým klientom prenájom prízemia chaty v obci Ždiar – Blaščácka dolina. Dispozícia prízemia chaty je: Vstupná chodba, predsieň, spoločenská hala s východom do záhrady, kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru a spotrebičmi - umývačka riadu, elektrická varná doska, vstavaná elektrická rúra, mikrovlna rúra, dve chladničky s mazničkou, spálňa s manželskou posteľou a vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou a WC, samostatné WC na vstupnej chodbe, komora, suchá sauna. Ponuka je vhodná aj na trvalý pobyt. Poloha chaty je na severnom svahu s pekným výhľadom na Belianske Tatry, tiché prostredie, dostupnosť do obce cca 2 km z časti po asfaltovej komunikácií a spevnej poľnej ceste. Chata sa nachádza oplotenom pozemku, ktorý je pravidelne udržiavaný. Typ chaty je átriový s vnútorným dvorom, ktorý je možné využiť na spoločné posedenia. Okná a dvere sú drevené, podlahy klasické drevené okrem sociálnych miestnosti, komory kde je keramická dlažba a obklad. Keramické podlahy sú vo vstupnej chodbe a predsieni, kuchyni. Spoločenská hala ma časť podlahy drevenú a časť kamenný obklad. Ten je aj na stene kde je krb na pevné palivo. Po turistike alebo iných aktivitách je veľmi príjemné posedenie pri krbe v príjemnej atmosfére. Obes Ždiar má 100% občiansku vybavenosť, priamo v obci menšie lyžiarske vleky a samozrejme veľké lyžiarske strediska v Bachledova dolina aj s chodníkom v korunách stromoch, Strednica a Strachan. Blízkosť Vysokých Tatier, veľmi veľa turistických chodníkov, novovybudovaná asfaltová komunikácia do rázovitej obce Osturňa, obľúbená trasa najmä pre cyklistov. Z tejto obce vedie už populárny cyklistický chodník až do Poľska, konkrétne do obce Niedzica, so svojím krásnym zámkom a mnohými atrakciami. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Pridať k zaujímavým