Realitný software a portály LIVINGREALITY TATRY - Miroslav Klein (16): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Obchodné priestory na podnikanie 20 m2 v Poprade, ul. Hviezdoslavova - Kozmetický salón, masáž, nechtové štúdio a iné !!!

REALITY TATRY ponúka na prenájom kancelárske priestory blízko centra mesta. Tieto priestory boli v minulom období využívané ako kozmetický salón. Mali splnené všetky požiadavky RÚVZ v Poprade a z toho vyplýva, že nový nájomca si uvedené podmienky bez problémov vybaví na svoju prevádzku. Priestory sú rozložené na dve miestnosti a to jedna o výmere 6,88 m2 a druhá 12,64 m2. V cene prenájmu je podiel na spoločných priestorov a sociálneho zariadenia o výmere 4,43 m2. Celkový priestor na prenájom je 23,95 m2. Cena prenájmu je 120,- €/mesiac a záloha na energie 50,-€/ mesiac. Nachádzajú sa na prízemí prevádzkovej budovy, vstup do priestorov priamo z ulice, ktorá je jednosmerná a málo frekventovaná, parkovanie pred budovou, ulica nie je v platenej zóne. Dostupnosť z centra mesta 5 minút peši, autobusová a železničná stanica rovnako 5 minút peši. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Pridať k zaujímavým
Slnečný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Poprade - ODPORÚČAME !!!

REALITY TATRY - realitná kancelária EXKLUZÍVNE PONÚKA !!! Ponúkame na prenájom slnečný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v POPRADE na ul. Šrobárovej – Starý JUH. Byt sa nachádza na 5 poschodí zatepleného bytového domu. Výmera bytu je 68 m2. Byt je vybavený kuchynskou linkou s elektrospotrebičmi - plynová varná doska, elektrická rúra, digestor. Samostatné WC a kúpeľňa kde sa nachádza sprchovací kút., na chodbe vstavaná šatníková skriňa. V celom byte je plávajúca podlahy a v kúpeľni a WC je dlažba, nové interiérové a vchodové dvere, nové radiátory a nové ističe. Byt sa prenajíma bez zariadenia s možnosťou jeho dovybavenia podľa potreby. Bezproblémové parkovanie na priestrannom parkovisku, veľa zelene a kompletná občianska vybavenosť v samotnej blízkosti. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY - Francisciho 22, Budova MONACO, Poprad, na tel. čísle 0903 99 30 99 CENA: 520 € / mesiac vrátane energií. Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes! Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk

Pridať k zaujímavým
Veľmi dobré priestory na podnikanie.

REALITY TATRY ponúka na prenájom skladové priestory blízko centra mesta. Tieto priestory majú keramickú podlahu. Výmera priestorov je 39,31 m2 a 14,03 m2. Zálohové platby na energie 50,- €/ mesiac. Menšiu je možné prerobiť na účely kancelárie a väčšia na sklad, resp. pri nenáročnosti obe môžu slúžiť ako kancelárie alebo iné možnosti služieb pre obyvateľov. Je to potrebné vidieť a zhodnotiť. Polyfunkčný dom má centrálne ústredné kúrenie, je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, plynový rozvod. Dostupnosť po mestskej komunikácií. Vzdialenosť od mesta 7 minút peši. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Pridať k zaujímavým
Krásne kancelárské priestory - vynikajúca lokalita.

REALITY TATRY ponúka na prenájom dve priechodné kancelárie ako celok. Kancelárie majú výmeru 20,47 m2 a 20,63 m2. Zálohové platby na energie 50,- €/ mesiac. Podlahy si plávajúce, nové drevené euro okná na ktorých sú látkové vertikálne žalúzie. V každej miestnosti je zavedená voda s umývadlom. Polyfunkčný dom má ústredné kúrenie, je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, plynový rozvod. Je zateplený, dostupnosť po mestskej komunikácií. Vzdialenosť od mesta 7 minút peši. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Pridať k zaujímavým
Nádherný 6 izbový mezonet blízko centra mesta - odporúčame.

REALITY TATRY exkluzívne ponúka na prenájom mezonetový 6 izbový byt s balkónom blízko centra mesta v zateplenej polyfunkčnej budove. Byt sa nachádza sa na 2. a 3. poschodí bez výťahu. Byt má samostatné meranie na všetky dodávané energie (voda, elektrina, plyn), je napojený na obecný vodovod, obecnú kanalizáciu, elektrinu a plyn. Má vlastné ústredne kúrenie s plynovým kotlom, ktorý zároveň slúži aj na prípravu teplej úžitkovej vody. Kotol a zásobník teplej úžitkovej vody je vkusne umiestnený v chodbovej skrini na 2. poschodí. V celom byte sú plávajúce podlahy, časť je pokrytá kobercom, drevené euro okná. Celková výmera bytu je 167,76 m2. Orientácia bytu je J/S, je čiastočne zariadený. Obklady a dlažby sú v obidvoch kúpeľniach, v samostatnom WC, V kuchyni (priestor nad pracovnou doskou) je obložený obkladom. Byt je rozdelený na nočnú a dennú časť a ich dispozícia je: Denná časť: - vstupná chodba so vstavanou skriňou, priestorom kde je umiestnený plynový kotol a zásobník teplej úžitkovej vody (vkusne zakrytý dverami ako na vstavanej skrini), plávajúca podlaha s kobercom, z ktorej sa dostaneme do všetkých miestnosti na poschodí a schodisko na výstup do nočnej časti, - kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru s kuchynským plynovým sporákom, špajzou, barovým sedením a vstupom na balkón, plávajúca podlaha - hala, ktorá je prepojená s kuchyňou, s krbom na pevné palivo - dve izby, jedna ako spálňa a druhá ako pracovňa, obe s plávajúcimi podlahami - spoločná kúpeľňa s WC, so sprchovacím kútom a kúpeľňovým nábytkom, keramický obklad a dlažba Nočná časť na poschodí bytu: - chodba s posedením z ktorej sa dostaneme do všetkých miestnosti v tejto časti bytu - dve veľké izby, obe so skriňami a plávajúcimi podlahami vhodné ako spálňa a detská izba - malá izba ako pracovňa, plávajúca podlaha pokrytá kobercom - kúpeľňa s vaňou, WC, bidetom, dvoma umývadlami, kúpeľňovým nábytkom, keramický obklad a dlažba - kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, bidetom, umývadlom, kúpeľňovým nábytkom, keramický obklad a dlažba Byt je vhodný pre dve rodiny alebo pre spoločnosti, ktorá majú svoju činnosť v okrese. V celom byte je zákaz fajčenia. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Pridať k zaujímavým
OBCHODNÉ PRIESTORY 85 M2 V POPRADE BLÍZKO CENTRA V POPRADE - PRENÁJOM !!!

REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na prenájom obchodné priestory vo veľkosti 85 m2 v samotnej blízkosti centra v Poprade. Priestory sa nachádzajú na prízemí bytového komplexu na ulici Francisciho s výkladmi priamo z ulice. Obchodné priestory sú vhodné na akýkoľvek druh podnikania aj na kancelárske účely. Je to veľmi frekventovaná lokalita s veľkým pohybom ľudí. Priestor je vybavený sociálnym príslušenstvom WC a umývadlom. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY - Francisciho 22, Budova MONACO, Poprad na tel. čísle 0903 99 30 99 CENA: 750 + DPH + ( energie 120 € s DPH) Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk

Pridať k zaujímavým
KANCELÁRSKE PRIESTORY VO VÝMERE 64 M2 NA ULICI L.SVOBODU

REALITY TATRY - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory vo výmere 64 m2 na ulici L. Svobodu, oproti Novému kostolu. Priestory sa nachádzajú na 1.poschodí, majú vlastné sociálne zariadenie + možnosť vytvorenia malej kuchynky. Priestor je vhodný na vytvorenie 3 menších kancelárii. Je ideálny pre IT firmu, nakoľko má špeciálne prispôsobené množstvo prípojok. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0949 148 252. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našej stránke www.realitytatry.sk.alebo realitypopradtatry.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Pridať k zaujímavým
OBCHODNÉ PRIESTORY VO VÝMERE 47 M2 NA ULICI L.SVOBODU

REALITY TATRY - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom obchodné priestory vo výmere 47 m2 na ulici L. Svobodu, oproti Novému kostolu. Priestory sa nachádzajú na prízemí. Priestory sú vhodné pre menšie prevádzky (kaderníctvo, ekonomický služby, obchody a pod.), ale hlavne možnosť vlastného rozhodnutia. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0949 148 252. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našej stránke www.realitytatry.sk.alebo realitypopradtatry.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Pridať k zaujímavým
KANCELÁRSKE PRIESTORY VO VÝMERE 25M2 A 30M2

REALITY TATRY - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 2 kancelárske priestory. Prvý priestor je vo výmere 25m2 a druhý je vo výmere 30m2. Výmera priestorov je vrátane spoločného sociálneho zariadenia. Priestory je možné samostatne. Kancelárie sú umiestnené na jednom spoločnom poschodí prevádzkovej budovy na 1.poschodí. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0949 148 252. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našej stránke www.realitytatry.sk.alebo realitypopradtatry.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Pridať k zaujímavým
Obchodné priestory - lukratívna lokalita .

Ponúkame na prenájom obchodné priestory blízko centra mesta Poprad. Celková výmera týchto priestorov je 187 m2. Dispozičné riešenie: predajňa, skladové priestory, sociálne zariadenie, kancelária. Všetky priestory prešli rekonštrukciou (ešte budú vymaľované), nová keramická dlažba v celom objekte, nové osvetlenie, plastové okná. Kancelária bude mať doplnenú podlahovú krytinu podľa požiadavky budúceho nájomcu. Lokalita kde sa tieto priestory nachádzajú je veľmi blízko centra mesta s množstvom potenciálnych klientov. Možnosť ktorá sa núka sú hlavne obchodné priestory, ale existujú aj iné možnosti na zriadenie prevádzky v oblasti služieb. Cena nájmu je 6,-€/m2/mesiac + energie 1,-€/m2/mesiac. Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našej stránke www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Pridať k zaujímavým