Realitný software a portály LIVINGReality ASTORIA, s.r.o. (12): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Na prenájom 1 - izbový byt Martin - Sever

Ponúkame Vám na prenájom 1 - izbový byt v Martine, časť Sever o rozlohe 30 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Zariadenie bytu : nová kuchynská linka, stôl, 2 stoličky, televízor, postele 90 x 200 (burgas), 2 nočné stolíky, skriňa, práčka, chladnička, sporák, v chodbe - vstavané skrine. Nájom: 310 € vrátane energií ( okrem TV a internetu). Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Mgr. Alexandra Remšíková, 0950 280 782, remsikova@astoria.sk a kompletný právny servis vrátane vypracovania nájomných zmlúv, odovzdanie bytu, zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s.r.o., M. R. Štefánika 10, Martin.

Pridať k zaujímavým
Rezervované -Na prenájom 2 - izbový byt Martin - Centrum

Ponúkame Vám na prenájom 2 - izbový byt v Martine - Centrum pre 2 osoby. Cena 480 €/mesiac s energiami, TV, internet. Byt je situovaný na 2. poschodí z 2. Kompletne zariadený. Súkromné parkovisko. V blízkosti MHD. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Mgr. Alexandra Remšíková, 0950 280 782, remsikova@astoria.sk a kompletný právny servis vrátane vypracovania nájomných zmlúv, odovzdanie bytu, zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s.r.o., M. R. Štefánika 10, Martin.

Pridať k zaujímavým
3-izbový byt - Martin - Centrum s veľkým balkónom

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v centre Martina o rozlohe 73 m2 na zvýšenom prízemí zo 4 poschodí. Byt je po rekonštrukcii: plastové okná, nová kuchynská linka, v izbách a na chodbe sa nachádzajú drevené parkety, na chodbe vstavaná skriňa. Možnosť parkovania pred domom.. Byt je vo vyhľadávanej lokalite (vhodný pre študentov). Cena 470 €/mesiac + energie. Kontakt: Ing. Mária Halászová, 0915 867 991, halaszova@astoria.sk.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom - Rodinný dom - Kolónia Hviezda

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom na Kolónii Hviezde o rozlohe 130 m2. Dom je z ytongu, kompletne zariadený. Kúrenie : teplovzdušný krb, elektrika. 3 samostatné izby + obývačka, 2 kúpeľne. V kuchyni sa nachádza el. rúra, keramická varná doska, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, chladnička, mraznička, umývačka riadu. Na pozemku sa nachádza dvojgaráž, bazén, ihrisko, studňa. Nájom : 900 € + energie. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Mgr. Alexandra Remšíková, 0950 280 782, remsikova@astoria.sk a kompletný právny servis vrátane vypracovania nájomných zmlúv, odovzdanie domu, zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s.r.o., M. R. Štefánika 10, Martin

Pridať k zaujímavým
Na prenájom 4 - izbový byt - Martin - Ľadoveň

Ponúkame Vám na prenájom 4 - izbový byt v Martine, časť Ľadoveň o rozlohe 84,71 m2. Situovaný na 3. poschodí. Výťah. Balkón. Byt je čiastočne zariadený ( kuchynská linka, stôl, stoličky, písací stôl, posteľ, práčka). Nájom 450 €/mesiac. Parkovacie miesto, internet, TV v cene. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Mgr. Alexandra Remšíková, 0950 280 782, remsikova@astoria.sk a kompletný právny servis vrátane vypracovania nájomných zmlúv, odovzdanie bytu zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s.r.o., M. R. Štefánika 10, Martin.

Pridať k zaujímavým
Rezervované - Na prenájom/For rent 2 - izbový byt Martin - Sever

Ponúkame Vám na prenájom zariadený, kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Martin - Sever. Nájom 400 €/mesiac vrátane energii, internetu, TV. Ihneď k dispozícii. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Mgr. Alexandra Remšíková, 0950 280 782, remsikova@astoria.sk a kompletný právny servis zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s. r. o., M. R. Štefánika 10, 036 01 Martin.

Pridať k zaujímavým
Prenajaté- NA PRENÁJOM/FOR RENT 3 - izbový byt Martin - Centrum

Ponúkame pre 2 študentov na prenájom 3 izbový byt v Martine - Centrum o rozlohe 70 m2. Situovaný na 10 z 11 poschodí. Výťah. Balkón. Kompletne zariadený. Byt je ihneď k dispozícii. Mesačný nájom 480 €. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Mgr. Alexandra Remšíková, 0950 280 782, remsikova@astoria.sk.

Pridať k zaujímavým
Obchodný priestor - Martin Centrum

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor v centre Martina na pešej zóne, po rekonštrukcii, na 1. poschodí, v zateplenej budove o výmere 45 m2, vhodný na komerčné účely, kancelárie, obchod. Prístup do budovy z dvoch strán. Dispozičné riešenie: chodba, WC, kuchynka. Dobré parkovanie za budovou. Mesačný nájom 280,- EUR + 90,- EUR náklady na energie. Prenájom tejto nehnuteľnosti sprostredkuje realitná kancelária ASTORIA, s. r. o., M. R. Štefánika 10, 036 01 Martin. Viac info. o tejto nehnuteľnosti Vám rada poskytne Ing. Mária Halászová, 0915 867 991 halaszova@astoria.sk

Pridať k zaujímavým
Kancelárske priestory - Martin Centrum

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor v centre Martina na pešej zóne, po rekonštrukcii, na 1. poschodí, v zateplenej budove o výmere 55 m2, vhodný na komerčné účely, kancelárie, obchod. Prístup do budovy z dvoch strán. Dispozičné riešenie: chodba, WC, kuchynka. Dobré parkovanie za budovou. Mesačný nájom 450,- EUR + 120,- EUR náklady na energie. Prenájom tejto nehnuteľnosti sprostredkuje realitná kancelária ASTORIA, s. r. o., M. R. Štefánika 10, 036 01 Martin. Viac info. o tejto nehnuteľnosti Vám rada poskytne Ing. Mária Halászová, 0915 867 991 halaszova@astoria.sk

Pridať k zaujímavým
Na prenájom obchodné/kancelárske priestory v centre Martina.

Ponúkame Vám na prenájom obchodné resp. kancelárske priestory na prízemí, v centre mesta Martin na ul. A. Pietra, s výkladom do ulice, o celkovej výmere 65,8 m 2. Možnosť rozdelenia priestoru. Mesačný nájom: 600 €/mesiac. Prenájom tejto nehnuteľnosti a kompletný právny servis zabezpečuje realitná kancelária ASTORIA, s. r. o., M. R. Štefánika 10, 036 01 Martin (oproti Českej hospode). Viac info. o tejto nehnuteľnosti Vám rád poskytne Ing. Marián Slezák, 0907 601 552, slezak@astoria.sk

Pridať k zaujímavým