Realitný software a portály LIVINGPBS - Public & Business Services, s.r.o. (21): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

PBS - Na prenájom kancelária o výmere 30 m2 po kompletnej rekonštrukcii, Hlavná 31 - Svatého pasáž

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom ideálny kancelársky priestor o výmere 30 m2 nachádzajúci sa v jednej z najznámejších pasáži v centre mesta - Svatého pasáž, Hlavná ulica 29. Priestor je situovaný priamo v obchodnej pasáži na 1. poschodí. Priestor je po kompletnej rekonštrukcii vhodný na na menšiu kanceláriu firmy. K priestoru prislúchajú spoločné toalety a čakáreň. Nájom: 200 €/mesiac + DPH + energie. V prípade záujmu volajte 0908 020 220. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - veľmi frekventovaná obchodná pasáž - Nízke nájomné FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PRENÁJOM menší sklad 24 m2 pre Vaše hobby, archív, skladovanie osobných vecí, Trnava - DRUŽBA++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk... **Potrebujete sezónne uskladniť motorku, nemáte pivnicu, či potrebujete odložiť letné gumy, zimné gumy, nábytok z terasy či vianočný stromček? Predali ste byt a potrebujete krátkodobo uskladniť nábytok, prípadne iné veci alebo hľadáte priestor na svoje hobby? Zháňate menší sklad ale nevyhovujú Vám podmienky dlhodobých nájmov?** Práve pre Vás je určená táto ponuka na prenájom menších skladovacích priestorov (www.skladyinka.sk), ktoré je možné prenajať aj na kratšiu dobu...Ide o menšie sklady o výmere 24 m2 nachádzajúce sa v suteréne bytového domu na ulici V. Clementisa na sídlisku DRUŽBA vedľa hotela SPEKTRUM (bývalá INKA). Vstup do priestorov je cez bezpečnostnú mrežu a centrálne vchodové dvere. Priestory sú prístupné 24 hodín denne/ 7dní v týždni!!! Každý z priestorov je samostatne uzamykateľný, s osvetlením a prívodom elektrickej energie. Minimálna doba nájmu je 1 mesiac (platba vopred + kaucia 25 €/mesiac ktorá j vratná po odovzdaní kľúčov). Priestory sú NONSTOP monitorované kamerovým systémom a taktiež je v nich stála teplota 21 C počas leta aj zimy a z tohto dôvodu sú vhodné na skladovanie aj potravín alebo elektroniky. Platba vždy mesiac vopred + kaucia 25.- EUR/sklad vratná po ukončení nájmu a odovzdaní všetkých kľúčov. V cene nájmu sú zahrnuté aj energie. Províziu RK neplatíte, nakoľko naša spoločnosť je zároveň správcom objektu !!!! Vhodné pre domácnosti: - bez pivnice - ktoré potrebujú krátkodobo alebo dlhšie uskladniť nábytok, letné či zimné pnaumatiky - ktoré sa sťahujú Vhodné pre firmy: - ktoré potrebujú rozšíriť skladovacie možnosti - sťahujú sa - potrebujú uskladniť sezónny tovar - hľadajú archív písomností - pre IT zázemie V prípade záujmu volajte 0911 940 940 !!! Výhody : - výborná lokalita - výhody krátkodobého nájmu - CENA VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++NA PRENÁJOM kompletne prerobený 3.-izb. byt s lodžiou, výmera 71 m2, sídl. Linčianska++

..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk.. Ponúkame Vám na prenájom pekný a zariadený 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Linčianska v Trnave. Byt je o výmere cca 71 m2 s lódžiou a nachádza sa v zateplenom bytovom dome s novým výťahom na 5/8 poschodí v kľudnej a príjemnej časti sídliska. Byt je ihneď voľný. Uprednostňujeme dlhodobý prenájom. Byt dispozične pozostáva s obývacej izby spojenej s kuchyňou, vstup na lódžiu, samostatné WC a kúpeľka s murovaným sprchovým kútom, dve samostatné izby. Pri uzatvorení zmluvy sa platí 1 x nájomné 600.- EUR + 1 x KAUCIA 600.- EUR!! V prípade záujmu volať Richard Mezei 0911 164 174. Výhody: - kompletná rekonštrukcia - CENA VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++NA PRENÁJOM kancelária / obchodný priestor o výmere 14 m2 s výkladom v centre TRNAVY++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom ideálny obchodný/kancelársky priestor o výmere 14 m2 nachádzajúci sa v jednej z najznámejších pasáži v centre mesta - Svatého pasáž. Priestor je situovaný priamo v obchodnej pasáži na prízemí s veľkým preskleneným výkladom a vstupom priamo z pasáže. Priestor je po kompletnej rekonštrukcii vhodný na obchodnú prevádzku prípadne na menšiu kanceláriu firmy. Na výklad ako aj na priestor pred vstupom je možné umiestniť Vašu reklamu. K dispozícii je spoločná toaleta. K priestoru prislúchajú spoločné toalety v pasáži. Nájom: 160 €/mesiac + DPH + energie. V prípade záujmu volajte 0908 020 220. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - veľmi frekventovaná obchodná pasáž - Nízke nájomné FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - EXKLUZÍVNE priestory vhodné na AMBULANCIE, notára, jazykovú školu o výmere 162 m2

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom veľké administratívne priestory situované priamo v centre mesta na pešej zóne - Hlavná ulica č. 31 (priestory bývalej poisťovne Dôvera). Na I. poschodí sú situované kancelárske priestory o celkovej výmere 162 m2 pozostávajúce z čakárne (16 m2), dámskeho aj pánskeho wc, v ľavej časti sa nachádza veľký OPEN SPACE priestor (cca 60 m2, ktorý možno predeliť priečkami na viacero samostatných kancelárií), v pravej časti sa nachádza kuchynka so serverovňou, dve kancelárie a zasadačka. Celková úžitková plocha priestoru je 162 m2. Dispozičné úpravy podľa želania zabezpečí prenajímateľ. Samozrejmosťou je možnosť zriadenia sídla vašej spoločnosti na reprezentatívnej adrese!! Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: prípojka na internet, alarm (v prípade seriózneho nájmu prenajímateľ zabezpečí aj šikmú plošinu pre imobilných). Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii vrátane elektroinštalácie, štrukturovanej kabeláže vedenej aj v podlahe, podlaha dlažba, zabezpečené tiež alarmom. K priestoru je možné prenajať tiež 3 x garážové státia priamo pod ponúkaným objektom (každé o výmere cez 15 m2). Nájomné za priestor 162 m2 je za cenu 1200.- EUR+DPH/mesiac (t.j. 7,40.- EUR za m2). Nájomné za jedno garážové státie je za 100.- EUR+DPH/mesiac. Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulanciu, jazykovú školu, personálnu agentúru atď... V prípade záujmu volajte na 0908 020 220 alebo na 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta - štrukturovaná kabeláž - kompletná rekonštrukcia - variabilita využitia - možnosť úpravy na náklady vlastníka - možnosť prenájmu garážového státia - FANTASTICKÁ CENA FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++LEN 7,40.- EUR + DPH/m2++ Na prenájom veľký kancelársky priestor 162 m2 s parkovaním v centre Trnavy

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom veľké administratívne priestory situované priamo v centre mesta na pešej zóne - Hlavná ulica č. 31 (priestory bývalej poisťovne Dôvera). Na I. poschodí sú situované kancelárske priestory o celkovej výmere 162 m2 pozostávajúce z čakárne (16 m2), dámskeho aj pánskeho wc, v ľavej časti sa nachádza veľký OPEN SPACE priestor (cca 60 m2, ktorý možno predeliť priečkami na viacero samostatných kancelárií), v pravej časti sa nachádza kuchynka so serverovňou, dve kancelárie a zasadačka. Celková úžitková plocha priestoru je 162 m2. Dispozičné úpravy podľa želania zabezpečí prenajímateľ. Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: prípojka na internet, alarm (v prípade seriózneho nájmu prenajímateľ zabezpečí aj šikmú plošinu pre imobilných). Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii vrátane elektroinštalácie, štrukturovanej kabeláže vedenej aj v podlahe, podlaha dlažba, zabezpečené tiež alarmom. K priestoru je možné prenajať tiež 3 x garážové státia priamo pod ponúkaným objektom (každé o výmere cez 15 m2). Nájomné za priestor 162 m2 je za cenu 1200.- EUR+DPH/mesiac (t.j. 7,40.- EUR za m2). Nájomné za jedno garážové státie je za 100.- EUR+DPH/mesiac. Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulanciu, jazykovú školu, personálnu agentúru atď... V prípade záujmu volajte na 0908 020 220 alebo na 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta - štrukturovaná kabeláž - kompletná rekonštrukcia - variabilita využitia - možnosť úpravy na náklady vlastníka - možnosť prenájmu garážového státia - FANTASTICKÁ CENA FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++PEŠIA ZÓNA++ NA PRENÁJOM obchodný priestor s výkladom, výmera 14 m2, Hlavná 29 - Svatého pasáž++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom ideálny obchodný/kancelársky priestor o výmere 14 m2 nachádzajúci sa v jednej z najznámejších pasáži v centre mesta - Svatého pasáž. Priestor je situovaný priamo v obchodnej pasáži na prízemí s veľkým preskleneným výkladom a vstupom priamo z pasáže. Priestor je po kompletnej rekonštrukcii vhodný na obchodnú prevádzku prípadne na menšiu kanceláriu firmy. Na výklad ako aj na priestor pred vstupom je možné umiestniť Vašu reklamu. K dispozícii je spoločná toaleta. K priestoru prislúchajú spoločné toalety v pasáži. Nájom: 160 €/mesiac + DPH + energie. V prípade záujmu volajte 0908 020 220. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - veľmi frekventovaná obchodná pasáž - Nízke nájomné FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++PRENÁJOM menší sklad o výmere 24 m2 po rekonštrukcii na DRUŽBE - V. Clementisa (www.skladyinka.sk)

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk... **Potrebujete sezónne uskladniť motorku, nemáte pivnicu, či potrebujete odložiť letné gumy, zimné gumy, nábytok z terasy či vianočný stromček? Predali ste byt a potrebujete krátkodobo uskladniť nábytok, prípadne iné veci alebo hľadáte priestor na svoje hobby? Zháňate menší sklad ale nevyhovujú Vám podmienky dlhodobých nájmov?** Práve pre Vás je určená táto ponuka na prenájom menších skladovacích priestorov (www.skladyinka.sk), ktoré je možné prenajať aj na kratšiu dobu...Ide o menšie sklady o výmere 24 m2 nachádzajúce sa v suteréne bytového domu na ulici V. Clementisa na sídlisku DRUŽBA vedľa hotela SPEKTRUM (bývalá INKA). Vstup do priestorov je cez bezpečnostnú mrežu a centrálne vchodové dvere. Priestory sú prístupné 24 hodín denne/ 7dní v týždni!!! Každý z priestorov je samostatne uzamykateľný, s osvetlením a prívodom elektrickej energie. K dispozícii je celkovo 15 skladov. Minimálna doba nájmu je 1 mesiac (platba vopred + kaucia 25 €/mesiac ktorá j vratná po odovzdaní kľúčov). V prípade potreby je k dispozícii aj šikmá nákladná plošina o nosnosti 225 kg!!!Priestory sú NON - STOP monitorované kamerovým systémom a taktiež je v nich stála teplota 21 C počas leta aj zimy a z tohto dôvodu sú vhodné na skladovanie aj potravín alebo elektroniky. Platba vždy mesiac vopred + kaucia 25.- EUR/sklad vratná po ukončení nájmu a odovzdaní všetkých kľúčov. V cene nájmu sú zahrnuté aj energie. Províziu RK neplatíte, nakoľko naša spoločnosť je zároveň správcom objektu !!!! Vhodné pre domácnosti: - bez pivnice - ktoré potrebujú krátkodobo alebo dlhšie uskladniť nábytok, letné či zimné pnaumatiky - ktoré sa sťahujú Vhodné pre firmy: - ktoré potrebujú rozšíriť skladovacie možnosti - sťahujú sa - potrebujú uskladniť sezónny tovar - hľadajú archív písomností - pre IT zázemie V prípade záujmu volajte 0911 940 940 !!! Výhody : - výborná lokalita - výhody krátkodobého nájmu - CENA VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PRENÁJOM obchodný priestor na pešej zóne za SUPER CENU - Hlavná 29 (Svatého pasáž)

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom ideálny obchodný/kancelársky priestor o výmere 14 m2 nachádzajúci sa v jednej z najznámejších pasáži v centre mesta - Svatého pasáž. Priestor je situovaný priamo v obchodnej pasáži na prízemí s veľkým preskleneným výkladom a vstupom priamo z pasáže. Priestor je po kompletnej rekonštrukcii vhodný na obchodnú prevádzku prípadne na menšiu kanceláriu firmy. Na výklad ako aj na priestor pred vstupom je možné umiestniť Vašu reklamu. K dispozícii je spoločná toaleta. K priestoru prislúchajú spoločné toalety v pasáži. Nájom: 160 €/mesiac + DPH + energie. V prípade záujmu volajte 0908 020 220. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - veľmi frekventovaná obchodná pasáž - Nízke nájomné FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++PEŠIA ZÓNA / WALKING STREET++ Na prenájom viacero obchodných a kancelárskych priestorov za SUPER CENY !!

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom viacero obchodných a kancelárskych priestorov situovaných na najvychytenejšej adrese v meste priamo na pešej zóne - Hlavná ulica 29 a Hlavná ulica 31 s možnosťou bezplatne zriadiť v priestoroch aj sídlo spoločnosti. V ponuke sú tieto priestory: 1/ EXKLUZÍVNY obchodný priestor nachádzajúce sa priamo na pešej zóne v krásnej meštianskej budove z 2. polovice 17. storočia na adrese Hlavná ulica č. 29 oproti budove Slovenskej sporiteľni. Obchodný priestor je situovaný priamo na pešej zóne so vstupom a výkladom rovno z pešej zóny. Priestor je okamžite voľný, je klimatizovaný, po rekonštrukcii. Celková výmera priestoru je 110 m2 (+ v prípade potreby je možné poskytnúť skladový priestor 40 m2 GRÁTIS). Priestor pozostáva z veľkej otvorenej časti (možnosť predeliť priečkami podľa vlastnej potreby), v zadnej časti sú aj toalety a kuchynský kútik. Priestor je s klenbovým vysokým stropom, čo pridáva priestoru nádych jedinečnosti. Nájom: 2.000.- EUR + DPH a energie 2/ Kompletne zrekonštruovaný priestor (bývalý priestor solária) o výmere až 70 m2 nachádzajúci sa priamo v centre mesta na pešej zóne v krásnej renesančnej budove - Hlavná 29 (známa aj ako Svatého pasáž). Priestor je situovaný na 1. poschodí so samostatným vstupom, pričom pozostáva z technickej miestnosti, samostatnej toalety, recepcie prepojenej do prevádzky s umývadlom a v zadnej miestnosti sa nachádzala jedna veľká samostatná miestnosť so sprchovým kútom a tiež umývadlom. Vhodné najmä pre kozmetický salón, kadernícky salón, masáže, nechtové štúdio, solárium, štúdiu krásy, ale aj ako kanceláriu pre sídlo firmy atď..možnosť tiež prenájmu parkovacieho miesta v pasáži..Nájomné: 400.- EUR/mesiac + DPH a energie 3/ Administratívne priestory situované priamo v centre mesta na pešej zóne - Hlavná ulica č. 31 (priestory bývalej poisťovne Dôvera). Na I. poschodí sú situované kancelárske priestory o celkovej výmere 162 m2 pozostávajúce z čakárne, viacerých kancelárií, dámskeho aj pánskeho wc, kuchynky a zasadacej miestnosti. Úžitkovú plochu 162 m2 možno podľa potreby upraviť na dva samostatné priestory. Dispozičné úpravy podľa želania zabezpečí prenajímateľ. Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Dánske a pánske WC a WC pre imobilné osoby sú spolu s kuchynkou spoločné pre celý priestor. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: prípojka na internet, alarm (v prípade seriózneho nájmu prenajímateľ zabezpečí aj šikmú plošinu pre imobilných). Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii vrátane elektroinštalácie, štrukturovanej kabeláže vedenej aj v podlahe, podlaha dlažba, zabezpečené tiež alarmom. K priestoru prináležia tiež 3 x garážové státia priamo v pasáži (každé o výmere cez 15 m2). Nájom za celok s garážovým parkingom je 1541.- EUR + DPH a energie. Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulaciu, jazykovú školu, personálnu agentúru atď... 4/ Obchodný/kancelársky priestor o výmere 14 m2 nachádzajúci sa v jednej z najznámejších pasáži v centre mesta - Svatého pasáž. Priestor je situovaný priamo v obchodnej pasáži na prízemí s veľkým preskleneným výkladom a vstupom priamo z pasáže. Priestor je po kompletnej rekonštrukcii vhodný na obchodnú prevádzku prípadne na menšiu kanceláriu firmy. Na výklad ako aj na priestor pred vstupom je možné umiestniť Vašu reklamu. K priestoru prislúchajú spoločné toalety v pasáži. Nájom: 160.- EUR + DPH + energie. V prípade záujmu volajte 0908 020 220 alebo 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta na pešej zóne - kompletná rekonštrukcia - variabilita využitia - parkovacie miesta - bezplatná možnosť zriadenia sídla spoločnosti

Pridať k zaujímavým