Realitný software a portály LIVINGPBS - Public & Business Services, s.r.o. (19): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

PBS - NA PRENÁJOM flexibilný priestor o výmere 162 m2 + 3 x garáž. státie (možnosť predeliť), Hlavná ul. 31

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom veľké administratívne priestory situované priamo v centre mesta na pešej zóne - Hlavná ulica č. 31 (priestory bývalej poisťovne Dôvera). Na I. poschodí sú situované kancelárske priestory o celkovej výmere 162 m2 pozostávajúce z čakárne, viacerých kancelárií, dámskeho aj pánskeho wc, kuchynky a zasadacej miestnosti. Úžitkovú plochu 162 m2 možno podľa potreby upraviť na dva samostatné priestory. Dispozičné úpravy podľa želania zabezpečí prenajímateľ. Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Dánske a pánske WC a WC pre imobilné osoby sú spolu s kuchynkou spoločné pre celý priestor. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: prípojka na internet, alarm (v prípade seriózneho nájmu prenajímateľ zabezpečí aj šikmú plošinu pre imobilných). Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii vrátane elektroinštalácie, štrukturovanej kabeláže vedenej aj v podlahe, podlaha dlažba, zabezpečené tiež alarmom. K priestoru prináležia tiež 3 x garážové státia priamo v pasáži (každé o výmere cez 15 m2). Nájom za celok s garážovým parkingom je 1541.- EUR + DPH a energie. Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulaciu, jazykovú školu, personálnu agentúru atď... V prípade záujmu volajte 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta - štrukturovaná kabeláž - kompletná rekonštrukcia - parkovacie miesta v cene FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PRENÁJOM Luxusný 3.-izb. byt s 2 x kúpelňou a 2 x parkovacím miestom pri centre Trnavy

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom NADŠTANDARTNÝ kompletne zariadený 3 izbový byt s terasou a 2 x parkovacím státim v uzatvorenom areály. Byt sa nachádza kúsok od centra mesta a obchvatu na D1 a R v Trnave. Výmera bytu je 115 m2 + 16 m2 terasa. Byt je klimatizovaný a dispozične pozostáva s 2 x kúpelne s WC / jedna má sprchový kút a WC Geberitt a druhá je s vaňou,bidetom a WC Geberitt/, hlavnej spálne s priestranným šatníkom,samostatnej izby a kuchyne spojenej s obývacou izbou. Vstup na terasu je s obývacej miestnosti. Byt je pre MAX 2 osoby. NIE RODINY S DEŤMI A DOMÁCE ZVIERATÁ ! Pri prenájme sa platí depozit vo výške jedného mesačného nájomného. Byt je voľný od 1.12.2018. Cena nájmu je 800 € + DPH + energie/zálohové platby 150€/. Len vážny záujem. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!! Výhody : - 2 x kúpelňa - 2 x parkovacie miesto VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++NA PRENÁJOM krásny priestor pre kozmetický, kadernícky salón, solárium atď. v renesančnej budove na pešej zóne++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný priestor (bývalý priestor solária) o výmere až 70 m2 nachádzajúci sa priamo v centre mesta na pešej zóne v krásnej renesančnej budove - Hlavná 29 (známa aj ako Svatého pasáž). Priestor je situovaný na 1. poschodí so samostatným vstupom, pričom pozostáva z technickej miestnosti, samostatnej toalety, recepcie prepojenej do prevádzky s umývadlom a v zadnej miestnosti sa nachádzala jedna veľká samostatná miestnosť so sprchovým kútom a tiež umývadlom. Vhodné najmä pre kozmetický salón, kadernícky salón, masáže, nechtové štúdio, solárium, atď...Nájomné: 400.- EUR/mesiac + DPH a energie V prípade záujmu volajte 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - veľká výmera FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++Obchodný / kancelársky priestor o výmere 70 m2 v centre mesta Hlavná ulica 29 - Svatého pasáž++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný obchodný / administratívny priestor (bývalý priestor solária) o výmere až 70 m2 nachádzajúci sa priamo v centre mesta na pešej zóne v krásnej renesančnej budove - Hlavná 29 (známa aj ako Svatého pasáž). Priestor je situovaný na 2. poschodí so samostatným vstupom, pričom pozostáva z technickej miestnosti, samostatnej toalety, recepcie prepojenej do prevádzky a v zadnej miestnosti sa nachádzala jedna veľká samostatná miestnosť so sprchovým kútom. Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulaciu, atď...Nájomné: 450.- EUR/mesiac + DPH a energie V prípade záujmu volajte 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - veľká výmera FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PRENÁJOM veľké priestory bývalej poisťovne DOVERA, 162 m2 + 3 x garáž, Hlavná 31 - centrum

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom veľké administratívne priestory situované priamo v centre mesta na pešej zóne - Hlavná ulica č. 31 (priestory bývalej poisťovne Dôvera). Na I. poschodí sú situované kancelárske priestory o celkovej výmere 162 m2 pozostávajúce z čakárne, viacerých kancelárií, dámskeho aj pánskeho wc, kuchynky a zasadacej miestnosti. Priestory je možné prispôsobiť priečkami podľa vlastnej potreby. Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii vrátane elektroinštalácie, štrukturovanej kabeláže vedenej aj v podlahe, podlaha dlažba, zabezpečené tiež alarmom. V prípade záujmu je možné rozšíriť priestor o klientské centrum na prízemí priamo v pasáži, kde je k dispozícii ďalších 50 m2 priamo s výkladom v pasáži. K priestoru prináležia tiež 3 x garážové státia priamo v pasáži (každé o výmere cez 15 m2). Nájom za administratívnu časť 162 m2 na poschodí je 1541.- EUR + DPH a energie. Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulaciu, atď... We offer representative offices for rent in centre of Trnava, adress: Hlavná 31. Offices are situated on 1.st floor in polyfunctional building. They consist of two open spaces, own toilets, kitchen and waiting room/entry. Total area is 162 sqm. Price: 10,- EUR/sqm/month + VAT + energy (separate measurment). There is also posibility of rent a customer centre on ground floor (50 sqm), which consist of waiting room, office, toilet and kitchen. Price of space for customer centre is 12,50,- EUR/sqm/month + VAT + energy. Three parking lots in garage are included in price!!!! V prípade záujmu volajte 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta - štrukturovaná kabeláž - kompletná rekonštrukcia - parkovacie miesta v cene FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PRENÁJOM veľký obchodný / administratívny priestor o výmere až 80 m2, Hlavná 29++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný obchodný / administratívny priestor (bývalý priestor solária) o výmere až 80 m2 nachádzajúci sa priamo v centre mesta na pešej zóne v krásnej renesančnej budove - Hlavná 29 (známa aj ako Svatého pasáž). Priestor je situovaný na 2. poschodí so samostatným vstupom, pričom pozostáva z technickej miestnosti, samostatnej toalety, recepcie prepojenej do prevádzky a v zadnej miestnosti sa nachádzala masážna miestnosť. Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulaciu, atď...Nájom: len 450.- EUR + DPH a energie !! V prípade záujmu volajte 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - veľká výmera FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PRENÁJOM obchodný priestor o výmere cca 40 m2 na pešej zóne - Hlavná ulica 31 pasáž VÚB banky

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere cca 40 m2 nachádzajúce sa priamo na pešej zóne na adrese Hlavná ulica č. 31 - v pasáži VÚB Banky oproti budove Slovenskej sporiteľni. Priestor pozostáva z oddelenej vstupnej čakárne s toaletou (cca 10 m2), menšieho skladu (cca 6 m2) a samostatnej obchodnej prevádzky o výmere cca 30 m2 s veľkými výkladmi priamo do pasáže. V prevádzke je inštalovaný drez s umývadlom, preto je vhodný aj pre prevádzku kaderníctva, barbier shop, menšej ambulancie zubára, atď...V cene nájomného je aj bezplatné WI-FI pripojenie. Nájom: 350.- EUR + DPH a energie V prípade záujmu volajte 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta v pasáži na pešej zóne - novostavba - oddelená čakáreň - wc - k dispozícii menší skladový priestor FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++OBCHODNÝ PRIESTOR s vysokými klenbovými stropmi, výmera 110 m2, výklad na pešiu zónu - Hlavná ulica 29++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom skutočne EXKLUZÍVNY obchodný priestor nachádzajúce sa priamo na pešej zóne v krásnej meštianskej budove z 2. polovice 17. storočia na adrese Hlavná ulica č. 29 oproti budove Slovenskej sporiteľni. Obchodný priestor je situovaný priamo na pešej zóne so vstupom a výkladom rovno z pešej zóny. Priestor je okamžite voľný, je klimatizovaný, po rekonštrukcii. Celková výmera priestoru je 110 m2. Priestor pozostáva z veľkej otvorenej časti (možnosť predeliť priečkami podľa vlastnej potreby), v zasdnej časti sú aj toalety a kuchynský kútik. Priestor je s klenbovým vysokým stropom, čo pridáva priestoru nádych jedinečnosti. Nájom: DOHODOU !! V prípade záujmu volajte 0911 940 940. Výhody: - priame centrum mesta na pešej zóne - kompletná rekonštrukcia - veľká výmera až 110 m2 - klimatizovaný FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY obchodný priestor o výmere 110m2 priamo na pšej zóne - HLAVNÁ 29++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na prenájom skutočne EXKLUZÍVNY obchodný priestor nachádzajúce sa priamo na pešej zóne v krásnej meštianskej budove z 2. polovice 17. storočia známej ako Svatého pasáž - Hlavná ulica. Obchodný priestor je situovaný priamo na pešej zóne so vstupom a výkladom rovno z pešej zóny. Momentálne je priestor obsadený nájomníkom, ktorý ale odchádza. Celková výmera priestoru je 110 m2. Priestor pozostáva z viacerých kancelárií (možnosť odstrániť jestvujúce priečky a vybudovať nové podľa potreby nového nájomníka), k dispozícii sú aj toalety, atď... Priestor je s klenbovým vysokým stropom, čo pridáva priestoru punc jedinečnosti. V priestore je aj predpríprava na reštauráciu...Nájom: DOHODOU !! V prípade záujmu volajte 0908 020 220. Výhody: - priame centrum mesta na pešej zóne - kompletná rekonštrukcia - veľká výmera až 110 m2 FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
PBS - ++NA PRENÁJOM administratívny / kancelársky priestor 83m2 + garáž na pešej zóne, Hlavná 31++

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk... Ponúkame Vám na dva administratívne priestory (možnosť prenájmu ako celku) situované priamo v centre mesta na pešej zóne - Hlavná ulica č. 31 (priestory bývalej poisťovne Dôvera). Priestory sú situované na I. poschodí budovy so vstupom z pasáže o výmere 67 m2 + recepcia 16m2 (600.- EUR+dph) a 78 m2 + recepcia 16m2 (700.- eur + dph). Priestory je možné prispôsobiť priečkami podľa vlastnej potreby. Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii vrátane elektroinštalácie, štrukturovanej kabeláže, podlaha dlažba, zabezpečené tiež alarmom. V prípade záujmu je možné rozšíriť priestor o klientské centrum na prízemí priamo v pasáži, kde je k dispozícii ďalších 50 m2 priamo s výkladom v pasáži. Ku každému priestoru je možné prenajať garážové státie priamo pod priestorov v pasáži za cenu 600 €/mesiac. Možnosť tiež prenájmu ako celku 162 m2 + 2 x garáž za cenu 1.541.- EUR+DPH a energie prípadne spolu s klientským centrom na prízemí (celkovo 212 m2 + 3 x garáž za cenu 2160.- EUR+DPH a energie). Vhodné najmä pre notára, advokátsku kanceláriu, estetickú chirurgiu, call centrum, auditorov, zubára, chirurga, súkromnú kliniku či ambulaciu, atď... We offer representative offices for rent in centre of Trnava, adress: Hlavná 31. Offices are situated on 1.st floor in polyfunctional building. They consist of two open spaces, own toilets, kitchen and waiting room/entry. Total area is 162 sqm. Price: 10,- EUR/sqm/month + VAT + energy (separate measurment). There is also posibility of rent a customer centre on ground floor (50 sqm), which consist of waiting room, office, toilet and kitchen. Price of space for customer centre is 12,50,- EUR/sqm/month + VAT + energy. Three parking lots in garage are included in price!!!! Total price (212 sqm + 46 sgm parking) is 2160.- eur/month + VAT + energy. V prípade záujmu volajte 0908 020 220. Výhody: - priame centrum mesta - kompletná rekonštrukcia - parkovacie miesta v cene FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým