Realitný software a portály LIVINGOmnireal (36): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Garáž, Fraštácka - voda, elektrika, kúrenie

Ponúkame Vám na prenájom garáž, Hlohovec, Fraštácka ul. Úžitková plocha: 17,09 m2. Garáž sa nachádza po bytovým domom. V garáži je voda, elektrika, kúrenie.  Cena 80 €/mesiac. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, Kominárska ulica - 130m2

Ponúkame Vám na prenájom priestory,  Bratislava - Nové Mesto. Plocha: úžitková 130m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 3 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Kancelárske priestory na Kominárskej ulici, 130 m2, 2 priestory a 15 m2 terasa. - 4x kancelária, 2x sekretariát. Vybavenie: 2x toaleta, kuchynka, malý sklad.I internet grátis, štrukturovaná kabeláž. Výborná lokalita v širšom centre mesta, s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Cena 10,- € m2. Parkovací box k dispozícii- 50,- Eur/mes. Cena : 1.300,- € / mes. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Garáž na prenájom - Martinčekova 90 € [ID:RE0004592-18-001049]

Pred týždňom

Bratislava - Ružinov
90 EUR/mesiac

Garáž na prenájom - Martinčekova 90 €

Ponúkame Vám na prenájom garáž na Martinčekovej ul, v Bratislave – Ružinove. Garáž je súčasťou dvojgaráže, ktorá nie je stavebne rozdelená, obidve garáže sú v jednom priestore. Úžitková plocha: 13,5 m2. Stav objektu: pôvodný stav. V garáži je zavedená elektrina -  elektrická zásuvka a osvetlenie. Vstup do garáže je cez manuálnu dvojkrídlovú bránu Garáž je k dispozícii ihneď Cena: 90 €/mesiac  Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 120 €, polovicu provízie hradí prenajímateľ, polovicu nájomca. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku garáže, právny a poradenský servis, právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania garáže (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom 3 izb.byt, Mokráň Záhon - prízemie

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3 izbový byt, v lukratívnej mestskej časti Ružinov, Mokráň Záhon. Krásny, slnečný byt, v novostavbe, prenajíma sa zariadený, je k dispozícii od  1.2.2019. K bytu prislúcha predzáhradka a polovica veľkej pivnice. Klimatizácia, smarthome – ovládanie svetiel a kúrenia: dotykovo/na diaľku cez mobil, podlahové kúrenie. Byt má k dispozícii 2 privátne parkovacie miesta bezplatne, priamo pred nehnuteľnosťou. Areál je z hlavnej cesty uzavretý elektronickou bránou. Výborné vybavenie v okolí: škôlka, nákupné centrá -BILLA, Hej.sk, KORZO, IKEA,  AVION, LIDL, TESCO . K cene za prenájom je potrebné prirátať náklady za spotrebované energie, záloha vo výške 30,- Eur/mes. Cena prenájmu : 700,- Eur/mes., + energie 30,- Eur/mes. Internet a TV - základný balík v cene prenájmu, náklady na elektrinu podľa skutočnej spotreby - mesačná záloha 30 €. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu). Vratná kaucia vo výške 1-mesačného nájomného

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom 3 izb.byt, Mokráň Záhon - 1.posch.

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3 izbový byt, v mestskej časti Ružinov, Mokráň Záhon. Krásny, slnečný byt, v novostavbe, prenajíma sa zariadený, alebo podľa dohody, je k dispozícii od  15.12.2018.  Súčasťou bytu je veľká terasa, k dispozícii je polovica veľkej pivnice, ktorú je možné využiť ako odkladaci priestor. V byte je podlahové kúrenie, vlastný kotol, bojler, klimatizácia. Byt má k dispozícii 2 privátne parkovacie miesta bezplatne, priamo pred nehnuteľnosťou. Areál je z hlavnej cesty uzavretý elektronickou bránou. Výborné vybavenie v okolí: škôlka, v blízkosti nákupné centrá -BILLA, Hej.sk, KORZO, IKEA,  AVION, LIDL, TESCO. Cena prenájmu: 820,- Eur/mes., + energie 30,- Eur/mes. Internet a TV - základný balík v cene prenájmu, náklady na elektrinu podľa skutočnej spotreby - mesačná záloha 30 €. Provízia RK vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania bytu(vrátane odovzdávacieho protokolu). Vratná kaucia vo výške 1-mesačného nájomného

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom 3 izb.byt, Mokráň Záhon - 1.posch.

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3 izbový byt, v mestskej časti Ružinov, Mokráň Záhon. Krásny, slnečný byt, v novostavbe, prenajíma sa zariadený, prípadne podľa dohody, je k dispozícii od  1.2.2019. Súčasťou bytu je veľká terasa, k bytu prislúcha polovica veľkej pivnice. Klimatizácia, smarthome – ovládanie svetiel a kúrenia: dotykovo/na diaľku cez mobil, podlahové kúrenie. Byt má k dispozícii 2 privátne parkovacie miesta bezplatne, priamo pred nehnuteľnosťou. Areál je z hlavnej cesty uzavretý elektronickou bránou. Výborné vybavenie v okolí: škôlka, nákupné centrá -BILLA, Hej.sk, KORZO, IKEA,  AVION, LIDL, TESCO . Cena prenájmu : 800,- Eur/mes., + energie 30,- Eur/mes. Internet a TV - základný balík v cene prenájmu, náklady na elektrinu podľa skutočnej spotreby - mesačná záloha 30 €. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu). Vratná kaucia vo výške 1-mesačného nájomného

Pridať k zaujímavým

Prenájom obchodný priestor - Dulovo námestie [ID:RE0004592-18-001034]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Ružinov
600 EUR/mesiac

Prenájom obchodný priestor - Dulovo námestie

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor, v lukratívnej mestskej časti Ružinova, na Dulovom námestí. Priestor má rozlohu 38m2, s výkladom do ulice. Priestor pozostáva : obch. priestor + sklad, WC + kancelária. Priestor má samostatné kúrenie. K cene nájmu je potrebné prirátať náklady za spotrebované energie . vo výške 50,- Eur/mes. Cena prenájmu : 600,-Eur/mesiac + energie 50,- Eur/mes. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

3i byt Lužná 78 m2, novostavba, balkón - 3/6   [ID:RE0004592-18-001025]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Petržalka
900 EUR/mesiac

3i byt Lužná 78 m2, novostavba, balkón - 3/6  

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 3-izbový byt v 2-ročnej novostavbe na Lužnej ulici v Bratislave-Petržalke. Moderne zariadený slnečný byt s plochou 72,5 m2 + 5,5 m2 balkón je na 3. poschodí 6-poschodovej novostavby bytového domu. Obývacia izba a kuchyňa je riešená formou otvoreného konceptu, kuchynská časť je moderne zariadená podľa talianskeho designu s kompletne vybavenou kuchynskou  linkou so spotrebičmi – indukčný sporák, elektrická rúra, odsávač, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, nové hrnce. V obývacej časti ladenej v kombinácii zelenej farby s bielou je veľká sedacia súprava, konferenčný stolík, veľký jedálenský stôl so stoličkami, z obývacej izby je vstup na balkón s výmerou 5,5 m2. Obývacia izba s kuchyňou sú orientované do Bosákovej ul. s výhľadom na hrad. V samostatnej spálni sú dve lôžka, vstavané skrine, ďalšia menšia izba je riešená ako pracovňa. V kúpeľni je sprchový kút so sklenou stenou, práčka Elektrolux, WC je samostatné, v predsieni sú vstavané skrine. V každej izbe sú zavedené prípojky na káblovú TV a internet. Byt je vhodný pre 2 až 3 osoby, v byte sa nesmie fajčiť, domáce zvieratá nie sú povolené. Byt je voľný od 1.1.2019. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť, v blízkosti je škola, škôlka, obchody, reštaurácie, poliklinika, nákupné centrá Albero, TPD, Aupark, Lidl.  Výhodou  lokality je aj dobré dopravné spojenie MHD do centra a iných mestských častí – električka, autobusy a prístup na diaľničný obchvat. Cena: mesačný nájom  900 €/mesiac  Internet a TV signál na náklady nájomcu Provízia pre RK vo výške 1-mesačného nájomného. Pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca províziu, kauciu vo výške 1 mesačného nájomného a nájomne za prvý mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu vrátane odovzdávacieho protokolu.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom 1 izb.byt, Tichá ulica - 51 m2 s loggiou

Ponúkame na prenájom zariadený, priestranný, veľmi svetlý, tichý, 1 izbový byt na Tichej ulici, Staré Mesto, Bratislava I. Byt má 51m2, priestrannú samostatnú kuchyňu s loggiou, veľkú obývaciu izbu so spacím kútom, samostatné WC, kúpelňu s vaňou a práčkou. V priedsieni je okrem skrine aj samostatný šatník. Byt sa nachádza na 6 poschodí z 10, s výťahom, s výhľadom do zelene, v novo zateplenom dome, v tichej a vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len na skok do centra, v blízkosti MHD.  Byt je vhodný pre 1-2 osoby. Požadujeme kauciu vo výške jednomesačného nájomného s energiami.    Cena za prenájom  : 520,-Eur/mesiac + energie 140,-Eur/mesiac Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).  

Pridať k zaujímavým

NOVOSTAVBA – Tomášikova ul. 4/8, parkovacie státie [ID:RE0004592-18-001013]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Ružinov
600 EUR/mesiac

NOVOSTAVBA – Tomášikova ul. 4/8, parkovacie státie

Ponúkame na prenájom dvoj izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici o veľkosti 63,35. Dispozícia bytu: Byt má 63,35 m2 z čoho plocha loggie je 8 m2. Byt pozostáva z dvoch izieb, samostatná spálňa, obývacia izba spojená s priestrannou kuchyňou, loggia prístupná z obývacej izby, k dispozícii komora, samostatná toaleta s samostatná kúpeľňa. Byt je celý orientovaný do vnútro bloku ktorý je uzatvorený so vstupom len pre vlastníkov. Vybavenie bytu: Byt sa prenajíma kompletne zariadený pripravený na nasťahovanie. Kuchynská linka s barovým sedením,  chladnička s mrazničkou, indukčná  varná doska s dotykovým ovládaním, umývačka riadu, zabudovaná mikrovlná rúra a elektrická varná rúra. V obývacej izbe sedacia súprava, konferenčný stolík a obývačková stena  s televíziou. V spálni je manželská posteľ a komoda. Na chodbe priestranná vstavaná skriňa. V cene nájmu je internetové pripojenie, káblová televízia. Cena: 600 €/mesiac mesiac, vrátane energií. Parkovacie státie PLUS 50,- €/mesiac navyše. Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 350,- € + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac voči prenajímateľovi. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým