Realitný software a portály LIVINGOmnireal (29): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

2i byt MEINL RESIDENCE Kupeckého 6/7 – terasa, [ID:RE0004592-19-000142]

Pred týždňom

Bratislava - Ružinov
700 EUR/mesiac

2i byt MEINL RESIDENCE Kupeckého 6/7 – terasa,

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe komplexu MEINL RESIDENCE na Kupeckého ulici v Bratislave. Byt má rozlohu 63 m2 vrátane veľkej terasu s plochou 12 m2. Byt sa nachádza na 6. poschodí v 7-poschodovom bytovom dome s výťahom  je orientovaný na západ s výhľadom na Kolibu. Pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC a rozľahlej terasy. Byt je kompletne zariadený s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi  (sporák, chladnička, varná doska, mikrovlnná rúra, práčka, umývačka riadu), TV, rozkladacou sedačkou, manželskou posteľou, v spálni a v predsieni sú vstavané skrine. Byt je vhodný pre maximálne 2 osoby, bez domácich zvierat. K bytu je možné prenajať garážové státie v garáži pod bytovým domom za 50,-EUR mesačne. Byt je voľný od 15.04.2019 Moderný bytový komplex Meinl Residence bol skolaudovaný 2014 a zároveň získal Cenu Prvej stavebnej sporiteľne, a. s. BYTOVÝ DOM ROKA 2014. Objekt sa nachádza v tichej lokalite, ktorú dotvárajú okolité domy s pôvodnou architektúrou, množstvo zelene a malé mestské parčíky. Občianska vybavenosť: priamo pred budovou je menšie detské ihrisko, v susedstve je nákupné centrum CENTRAL, ktoré ponúka komplexné nákupné možnosti, služby a športoviská počas celého roka, v blízkosti je gymnázium a základná škola.. Lokalita je blízko centra s bezprostrednou dostupnosťou MHD (zastávka 2 min.), pár minút chôdzou je vzdialená autobusová stanica Mlynské Nivy aj dopravný uzol Trnavské mýto . Cena: mesačný nájom 700 € vrátane energií, parkovacie miesto 50 € Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za prvý mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Atypický priestor na Bohrovej ul. - 8,6 m2 [ID:RE0004592-19-000140]

Pred týždňom

Bratislava - Petržalka
100 EUR/mesiac

Atypický priestor na Bohrovej ul. - 8,6 m2

Ponúkame Vám na prenájom atypický priestor pod terasou, Bratislava-Petržalka, Bohrova ul. Plocha: úžitková 8,6 m2. Bývalý stánok pod schodmi bytového domu na Bohrovej ul. V objekte je elektrika, voda, kanalizácia, WC. Zabezpečený na 3x zámok. Priestor NIEJE možný využívať ako gastro prevádzku. Cena 100 €/mesiac. Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 163 025 / email: cocher@omnireal.sk

Pridať k zaujímavým

Garáž, Pionierska, elektrika [ID:RE0004592-19-000139]

Pred týždňom

Bratislava - Nové Mesto
100 EUR/mesiac

Garáž, Pionierska, elektrika

Ponúkame Vám na prenájom garáž Bratislava-Nové Mesto, Pionierska. Úžitková plocha: 17 m2 Garáž sa na nachádza na prízemí v parkovacom dome. Brána do garážového domu je manuálna 2 krídlová šxv 2,44 x 2,00, brána do garáže manuálna 2 krídlová 2x2. Garáž č. 16 má rozmer šxd 2x 5,42. Na garážovom dome je kamerový systém. V garážovom dome znížený strop na 1,93m. V garáži sa nachádza elektrická zásuvka a osvetlenie. K dispozícii od 22.03.2019. Cena 100 €/mesiac. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0903 700 451 / email: cocherova@omnireal.sk Podmienky prenájmu: Nájomná zmluva na dobu neurčitú. Výpovedná lehota 1 mesiac ( možnosť dohody na 3 mesiace ). Platenie kvartálne ( za 3 mesiace ) na účet majiteľa. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy vo výške jedného mesačného nájmu.

Pridať k zaujímavým
Prenájom obchodného priestoru, Muchovo nám., 80 m2, skolaudovaný

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v novostavbe v polyfunkčnom objekte na Muchovom nám. v Bratislave –Petržalke. Priestor o rozlohe 80 m2 je zariadený v štandarde, má dve toalety, malú kuchyňu, podlaha zatiaľ nie je uložená (typ podlahy podľa želania,  po dohode s majiteľom), výklad. Cena priestoru 1 000 €/mesiac. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku objektu. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).  

Pridať k zaujímavým
Prenájom komerčného priestoru, Dulovo nám., 122 m2, suterén 40 m2, výklad

Ponúkame Vám na prenájom  komerčný priestor na Dulovom nám. v Bratislave – Ružinov. Priestor má dva vstupy. Hlavný krytý vstup je prístupný priamo z námestia, zadný servisný vstup je z vnútroblokového priestoru. Čelná fasáda ma presklené výklady opatrené nerozbitnou fóliou. Priestor slúžil ako lekáreň, v súčasnosti môže mať nové účelové využitie ako napr. kancelária, obchod, zdravotnícke zariadenie, kaviareň, služby.  Priestor nie je vhodný na gastronomickú prevádzku. Rozloha priestoru je 122 m2, v prípade záujmu ponúkame na prenájom aj časť suterénu s cca 40 m2.  Súčasná dispozícia je uspôsobená potrebám lekárne, v prípade potreby je možné ju po dohode meniť.  Cena: 12€/m2 + energie / prízemie, 3€/m2 + energie / suterén  Cena 1 460 €/mesiac. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku objektu. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Garáž, Výhonská - 18m2 [ID:RE0004592-19-000109]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Rača

Garáž, Výhonská - 18m2

Ponúkame Vám na prenájom garáž na Výhonskej ul. v Rači. Garáž sa nachádza v radovej zástavbe garáží. V garáži nie je elektrina. K dispozícii: ihneď. Cena 50/mes. € V prípade záujmu kontaktujte Ing. Miroslav Bernáth - 0918 479 756, bernath@omnireal.sk PROVÍZIA PRE RK: 120,- EUR. 

Pridať k zaujímavým
1 izbový byt, Nezábudková ul., slušný pôvodný stav, 3/8 + PARKOVANIE

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na Nezabudkovej ulici v Ružinove. Byt je v slušnom pôvodnom stave, o veľkosti 36 m2 s balkónom na 3/8 poschodí s výťahom. Byt je zariadený. (chladnička, práčka, gauč,  staršia obývačková zostava a iné). Válendu , alebo válendy, alebo manželskú postel posteľ majitelia zabezpečia po dohode s budúcim nájomníkom na vlastné náklady podľa potreby. Cena 450 €/mesiac vrátane energií na 2 osoby. Východná orientácie, dostatok zelene v okolí. Možnosť parkovať v garáži neďaleko domu v cene. Byt je vhodný pre jednu osobu, alebo pár. Voľný ihneď. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Pri podpise zmluvy sa platí kaucia, ktorá sa vráti po ukončení prenájmu. Platí sa provízia zo strany budúceho nájomníka pre RK ako odmena za sprostredkovanie služieb a všetkých právnych úkonov vo výške mesačného nájmu. Bližšie informácie v našej Realitnej kancelárií.

Pridať k zaujímavým

Garážové státie, Svätého Vincenta - 14 m2 [ID:RE0004592-19-000097]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Ružinov
80 EUR/mesiac

Garážové státie, Svätého Vincenta - 14 m2

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie v Bratislave – Ružinove na ul. Svätého Vincenta. Plocha: úžitková 14 m2. Stav objektu: cca 15 ročná novostavba. Garážové státie je v garáži v suteréne bytového domu Sv. Vincenta 8. Vstupná brána do garáže je na diaľkové ovládanie, výškové obmedzenie vstupnej brány 2,3 m.  Voľné ihneď. Cena: 80,- Eur/mesačne V prípade záujmu o dlhodobý prenájom, možná dohoda   Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100 €. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku garáže, právny a poradenský servis, právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania garáže (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Prenájom garáže Drieňová - 14 m2 [ID:RE0004592-19-000098]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Ružinov
80 EUR/mesiac

Prenájom garáže Drieňová - 14 m2

Ponúkame na prenájom garáž v garážovom dome na Drieňovej ulici v Bratislave Ružinove. Garáž sa nachádza na 5. poschodí garážového domu pri čerpacej stanici Shell. Brána na vjazde do garážového domu je na diaľkové ovládanie, brána od garáže manuálna. V garáži je elektrina, garáž je voľná od 1.4.2019 Cena: 80 € / mesiac V prípade záujmu o dlhodobý prenájom, možná dohoda Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 100 €. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku garáže, právny a poradenský servis, právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania garáže (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Prenájom 1.izb. byt Pavla Horova, vrátane energií [ID:RE0004592-19-000071]

Pred mesiacom

Bratislava - Devínska Nová Ves
400 EUR/mesiac

Prenájom 1.izb. byt Pavla Horova, vrátane energií

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt Bratislava-Devínska Nová Ves, Pavla Horova. Úžitková plocha 44m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 12 s výťahom. Byt má 38,5 m2 + balkón ktorý je zasklený. K bytu prislúcha latková pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí o výmere 1,5 m2. Dispozícia pozostáva z predsiene z ktorej  je vchod do izby, alebo kúpeľne a samostatného WC. Z izby je vstup do kuchyne a na balkón Byt sa prenajíma kompletne zariadený pripravený k nasťahovaniu. Kuchynská linka,  sporák, mikrovlná rúra. V izbe manželská posteľ, skriňa, komoda, konferenčný stolík televízor. Cena: 400 €/ mesiac, vrátane  energií a internetu. k dispozicii ihneď. PROSÍM KONTAKTOVAŤ  NA 0948 192 844, ALEBO bodriova@omnireal.sk. ĎAKUJEM  Dôležitá informácia pre klientov - Zo strany nájomcu ( klienta ) je požadované: Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 200 eur  + 1 vratná  kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho

Pridať k zaujímavým