Realitný software a portály LIVINGOmnireal (41): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom rodinný dom, Bulharská ulica - 142 m2 [ID:RE0004592-18-000969]

Pred týždňom

Bratislava - Ružinov
990 EUR/mesiac

Prenájom rodinný dom, Bulharská ulica - 142 m2

Ponúkame na dlhodobý prenájom rodinný dom, na firemné účely s možnosťou bývania. Dom je2-podlažný podpivničený 142 m2. nachádza sa na Bulharskej ulici, mestskej časti Ružinova. Na prízemí sú 3 kancelárie, kuchynka, kúpeľňa a WC. Na poschodí 2 miestnosti s klimatizáciou, pivnica suchá vykurovaná. Dom je nezariadený, má bezpečnostné zariadenie. Parkovanie 2-3x vo dvore. Voľný od 01.01.2019 Cena prenájmu : 990,- Eur/mes Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom nebytové priestory, Nejedlého ulica - 59m2

Prenajmeme nebytový priestor na prízemí v novostavbe bytového domu na Nejedlého ulici. Priestory sú vhodné ako predajňa, prevádzka, alebo kancelárie. V priestoroch je kúpeľňa  a samostatné WC. Celková plocha 59 m2. V blízkom okolí sa dokončuje výstavba veľkého počtu bytov (cca 800). Cena prenájmu : 600,- Eur/mes., + energie 100,- Eur/mes. Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Administratívne priestory, Timravina 33m2 [ID:RE0004592-18-000960]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
600 EUR/mesiac

Administratívne priestory, Timravina 33m2

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory Bratislava-Staré Mesto, Timravina. Na prenájom priestor v mestskej vile s predsieňou, dvoma miestnosťami, kuchyňou, kúpeľňou a skladom (spolu 70 m2). Kvalitné materiály (dubové parkety, dlažba), samostatné vykurovanie, tiché prostredie priamo v centre. V cene služieb a energií je tiež neobmedzený prístup na rýchly optický internet, možnosť parkovania a využívania 100 m2 vonkajšej záhrady s posedením a výhľadom priamo na Bratislavský hrad. Bezpečnostný kamerový systém, záhradník. Cena prenájmu : 600,- €/mesiac  + 177,- Eur/mesiac - služby, energie a parkovacieho miesta Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru(vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

3 izb.byt, Sklenárska 3/6 - balkón [ID:RE0004592-18-000957]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
1.200 EUR/mesiac

3 izb.byt, Sklenárska 3/6 - balkón

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Sklenárska. Plocha: úžitková 104m2, podlahová 100m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 6 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. K bytu prislúchajú 2 podzemné garáže. Požiadavky: - fajčiari: nie - zviera: na dohode - študenti: áno  - dieťa: áno - max. počet ľudí: 2 dospelí alebo 2 dospelí + 1 dieťa. K dispozícii ihneď. Dôležitá informácia pre klientov : požaduje sa  kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomné za 1 mesiac. Cena 1 200 €/mesiac + 150€ energie (cena je uvedená vrátane 2 garáží) Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Prenájom trojgaráže, Moravská ul. 58 m2 [ID:RE0004592-18-000955]

Pred týždňom

Bratislava - Nové Mesto
450 EUR/mesiac

Prenájom trojgaráže, Moravská ul. 58 m2

Ponúkame Vám na prenájom  3_garáž, na Moravskej ul. v Bratislave. Garáž má rozlohu 58 m2 a dispozične je zložená z troch častí. V garáž prešla rekonštrukciou,  je v nej voda, (ohrev vody prietokovým ohrievačom),  elektrina, jama a samostatná toaleta. Má priamy vjazd z ulice a zadný vchod na trávnatú terasu približne o rozlohe 20 m2.  Garáž sa využívala doteraz ako autodielňa.  K dispozícii od 1.12.2018 Cena : 450,- EUR (vrátane poplatkov za energie). V prípade vážneho záujmu možná dohoda.  V PRÍPADE ZÁUJMU PROSÍM KONTAKTOVAŤ  NA 0948 192 844 ALEBO bodriova@omnireal.sk. Pri podpise zmluvy sa platí kaucia, ktorá sa vráti po ukončení prenájmu. Platí sa provízia zo strany budúceho nájomníka pre RK ako odmena za sprostredkovanie služieb a všetkých právnych úkonov vo výške mesačného nájmu. Bližšie informácie v našej Realitnej kancelárií.

Pridať k zaujímavým
Parkovacie miesto pod bytovým domom Rinzle - Kadnárova 93

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto na ulici Kadnarova 93, Raca, Bratislava. Parkovacie miesto je vonku, rovno pod bytovym komplexom Rinzle. Je to bývalé parkovacie státie pre vozíčkárov čiže je väčších rozmerov vhodne pre SUV alebo Auto + skúter. Plocha: pozemku 14m2. Cena 55 €/mesiac. V prípade záujmu kontaktujte na: bernath@omnireal.sk, alebo  0918 479 76 Provízia za sprostredkovanie prenájmu pre realitnú kanceláriu od budúceho nájomníka vo výške 120,- jednorázovo.

Pridať k zaujímavým
2i byt Drieňová novostavba EDEN PARK 11/16 – loggia, klimatizácia

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v novostavbe EDEN PARK NA Drieňovej ulici pri Štrkoveckom jazere v Bratislave, mestská časť Ružinov. Moderne zariadený byt s plochou 65 m2 je na 11. poschodí 16-poschodového nového bytového domu s rýchlovýťahmi. Priestranná  obývacia izba je prepojená s kuchynskou časťou, v ktorej je kompletne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi – elektrická varná doska, chladnička, mikrovlnná rúra, jedálenský kút, v obývacej časti sedacia súprava, stolík, skrinky, TV, Hi-Fi sústava. V spálni sú dve lôžka, vstavané skrine, komody, v kúpeľni je vaňa, pračka, WC, v byte je samostatný murovaný šatník, klimatizácia. Z balkóna so vstupom z obidvoch izieb je panoramatický výhľad na Štrkovecké jazero a okolie.  K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži pod bytovým domom. Byt je vhodný pre 1 až 2  osoby, v byte sa nesmie fajčiť, domáce zvieratá nie sú povolené. Byt je voľný od 1.7.2018. Minimálna doba prenájmu 1 rok Lokalita má dobrú občiansku vybavenosť, v blízkosti sú školy, škôlky, obchody, poliklinika, nákupné centrá Billa, Lidl, Kaufland, Polus City Center, športoviská, štadióny, plaváreň, rekreačná zóna Štrkoveckého jazera.  Výhodou  lokality je aj dobré dopravné spojenie MHD a prístup na diaľničný obchvat. Cena: mesačný nájom  600 €/mesiac + energie 150 € vrátane internetu a TV, parkovacie miesto 50 €. Dôležitá informácia pre klientov - pri podpise nájomnej zmluvy hradí nájomca províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1-mesačného nájomného + kauciu vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za prvý mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje obhliadku bytu, právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Prenájom rodinný dom, Alstrova ulica - m2 [ID:RE0004592-18-000926]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Rača
490 EUR/mesiac

Prenájom rodinný dom, Alstrova ulica - m2

Ponúkame Vám na prenájom domy a vily Bratislava-Rača, Alstrova. Plocha: úžitková 70m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Rodinný dom sa nachádza na Alstrovej ulici v spoločnom dvore  - Rači. K dispozicii dve izby, priestranná hala, kuchyňa, dve kúpeľne, dve wc, komora. Prosím nefajčiar, bez domácich zvierat. Cena prenájmiu : 490,- Eur/mes., vrátane energie Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom 2 izb.byt, Jégého ul., s garážou

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt, Bratislava - Ružinov. Plocha: úžitková 56m2. Nachádza sa na 15. poschodí z 20 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Byt sa nachádza na Jégého ulici. Prenajíma sa spolu s garážou, kompletne zariadený. K nájmu je potrebné prirátať náklady za spotrebu energie, vo výške 60,-Eur/mes. Voľný : október 2018. Cena za prenájom : 690,- Eur/mes., +  60,- Eur, energie Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým

Garážové státie, - Jozefská - 13 m2 [ID:RE0004592-18-000919]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Staré Mesto
140 EUR/mesiac

Garážové státie, - Jozefská - 13 m2

Ponúkame Vám na prenájom garážové státie,  Bratislava - Staré Mesto. Plocha: zastavaná 13m2, pozemku 13m2. Stav objektu: novostavba. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Garážové státie sa nachádza v podzemnej garáži na Jozefskej ulici , blízko hotela Tatra a Prezidentského paláca. Parkovacie miesto je na treťom podzemnom podlaží novopostavenej budovy Weinhauer. Nachádza sa hneď pri stene, v bezprostrednej blízkosti výťahu. Automatická garážová brána na diaľkové ovládanie. Prenájom je k dispozícii ihneď. Cena prenájmu : 140,- € mesačne vrátane energií Provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku priestoru. Celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo Vypracovanie zmlúv. Zabezpečenie odovzdania priestoru (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým