Realitný software a portály LIVINGmaxx realitná kancelária, s.r.o. (8): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Atraktívny prenájom - 3 izbový byt, Trnava

Ponúkame na dlhodobý prenájom - apartmán v 2-podlažnej novostavbe na atraktívnom mieste v Trnave, v dobrej štvrti, vhodnú na multifunkčné využitie (bývanie, kancelárie, sídlo firmy, alebo ich kombinácia, alebo ubytovanie pre firemných zamestnancov..) Celkovo sa v budove nachádzajú 3 trojizbové apartmány s komunitnou záhradkou a garážovým parkovaním. Novostavba sa nachádza v lokalite s vynikajúcou infraštruktúrou, zároveň blízko severného obchvatu. Hlavné výhody tohto pekného bývania sú: - vynikajúca lokalita, perfektná dostupnosť MHD - moderná novostavba, certifikované materiály, nadštandardné zateplenie - moderný vykurovací systém so samostatnou reguláciou v každej miestnosti, ovládanou prostredníctvom podsvietených dotykových obrazoviek - vysoký štandard prevedenia (kamenné veľkoformátové obklady v kúpeľniach a WC, na chodbách a schodisku), nemecké termostatické batérie Hansgrohe, švajčiarske sprchové kúty Sanswiss, vaničky z liateho mramoru, nemecká kuchynská linka. - garážové brány Hörmann s diaľkovým ovládaním - všetky svietidlá vybavené LED žiarovkami - jedná sa o samostatný, oplotený objekt s vlastným vchodom, súčasťou je vlastná záhrada zabezpečujúca súkromie Dispozícia a vybavenie apartmánov - 1x apartmán na prízemí - dve samostatné izby, obývacia miestnosť s kuchyňou, kúpeľňa, WC. 2x apartmán na poschodí - dve samostatné izby, obývacia miestnosť s kuchyňou, kúpeľňa, WC. Dva apartmány majú 2x WC - jedno samostatne, jedno v kúpeľni. Jeden z apartmánov má naviac murovaný šatník. Zariadenie a vybavenie podlieha vyššiemu štandardu. V dosahu 1-5 min. chôdze, obchody, nákupné centrum, TESCO, reštaurácie, bary, kaviarne, verejná doprava, športový areál (tenis, futbal, squash, basketbal, bicykel, in-line korčuľovanie, atletika, lezecké centrum) 3x škôlka, 2x základná škola, 2x stredná škola. Cena prenájmu 790,-€/mesiac. Apartmány sú s výmerou 56 m2 a 62m2. Cena nájmu je vrátane energií. Možnosť prenájmu garážového státia.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárie o rozlohe 20 m2, 30 m2, 34 m2, 39 m2

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 20 m2 aj s kychznským kútom alebo bez. K dispozícií aj dvojkancelárie o rozlohe 30 m2 a 34 m2 a veľké 39 m2 Kancelárie sú svetlé, s pripojením na siete. Nachádzajú sa v stráženom objekte s 24 hodinovou službou. Zatiaľ možnosť výberu. Cena za m2 a mesiac je 5,73 € / m2 bez DPH. Energie 1,70 € /m2.

Pridať k zaujímavým
Hala na prenájom o rozlohe 3339 m2 v Sládkovičove

Ponúkame na prenájom halu o rozlohe 3339 m2 v Sládkovičove. Hala je zabezpečená, zvonku kamerovým systémom , dnu sa nachádza signalizácia a je v stráženom objekte. V hale sa nachádza kancelária. Hala je bez rampy - na priamy vstup, Vstup je možný z dvoch strán a je zastrešený. Možnosť zabezpečenia nakládky a vykládky nákladu.

Pridať k zaujímavým
Hala na prenájom 1000 m2 v Nitre

Ponúkame na prenájom hala o rozlohe 1000 m2, kde je možná úprava na mieru. Najlepšie ale v celku. Hala má dve vstupné brány a je to veľká rolovacia brána. Výška haly cca 5 m. Nachádza sa tam aj kancelária.

Pridať k zaujímavým
Široká ponuka prenájmu kancelárii, Priemyselná Trnava, 4 €/m2/mesiac

Prenájom samostatných kancelárskych priestorov 37m2, 34,7+18,7m2,a 36,7m2. Kancelárie sú pekné, upravené, klimatizované, so sieťovým pripojením, zariadené kancelárskym nábytkom - dohodou. Ku každej kancelárii vyhradené parkovacie miesto v objekte, merianie spotreby el.energie vlastným meračom. Administratívna budova, ktorej sú priestory súčasťou sa nachádza na Priemyselnej ulici v Trnave. Ku kanceláriám prislúcha sociálne zariadenie, kuchynka a vlastné vyhradené parkovacie miesta. Cena prenájmu je 4 €/m2/mesiac + energie + DPH.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM - kancelárske skladové priestory / Trnava

Ponúkam na prenájom priestor vhodný ako kancelárie + sklad o rozlohe 106 m2 na Zlievarenskej ulici v Trnave na 1 poschodí. Kancelárie sa nachádzajú v stráženom objekte, kde je možný 24 hod vstup. Ku kancelárii prislúcha vyhradené parkovacie miesto. V kancelárii je Internetová prípojka, klimatizácia. Kuchynka , WC sa nachádzajú na spoločnej chodbe. Klient požaduje 2 mesačný depozit. Cena vrátane energií je 80,- eur/m2/rok poprípade dohodou. Prenájom je možný od 1. 3. 2015. Bližšie informácie na tel.číslo: maxx realitná kancelária Jana Farkašová +421905733030 Hlavná 15 Trnava

Pridať k zaujímavým
DOPYT! Hľadáme pre klienta priestor v centre Trnavy

Hľadáme pre nášho klienta v centre Trnavy na frekventovanej ulici obchodný priestor 20-35m2, vhodný na obchod s dámskou kozmetikou. Priestor s výkľadom do ulice je výhodou.

Pridať k zaujímavým
Prenájom priestorov v Modranke

Prenájom priestorov v Modranke - budova je postavená systémom Hebel so železobetónovou nosnou konštrukciou a strešným systémom Rannila. Súčasťou sú plastové okná a časť kancelárskych priestorov je vybavená klimatizáciou. Zastavaná plocha budovy je 1500 m2 a úžitková plocha je 3000 m2 rozdelená na dve poschodia, kde na prvom poschodí sú situované prevádzkové (výrobné) a skladové priestory spolu s oddeleniami logistiky. Druhé poschodie disponuje kancelárskymi priestormi, sociálnym zariadením, kuchyňou s veľkou jedálňou a taktiež skladovými a prevádzkovými priestormi. Súčasťou druhého poschodia je aj samostatná plynová kotolňa, ktorá zabezpečuje vykurovanie budovy. Ohrev vody je zabezpečený samostatným plynovým vyhrievacím telesom. Poschodia sú prepojené nákladným výťahom s nosnosťou 1000 kg. Súčasťou prenájmu budovy sú parkovacie, odstavné a manipulačné plochy s výmerou cca 1500 m2 alebo podľa požiadaviek klienta. Budova má vlastné pripojenie na elektrickú, plynovú aj vodovodnú sieť. Nájomca si s dodávateľmi týchto energii uzatvára vlastné zmluvy okrem dodávok vody. Voda je napojená na spoločnú prípojku pre celý objekt a budova má samostatný podružný merač. Prevádzkové náklady na budovu sa líšia od spôsobu využitia ale aj od množstva zamestnancov. Budova je projektovaná na kapacitu do 50 ľudí na jednej zmene. Prosím kontaktujte nás ohľadom obsadenosti priestorov, ceny za prenájom alebo možnosti prehliadky.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania