Realitný software a portály LIVINGKuGu Partners, a.s. (3): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

REZERVOVANÉ - Ideálne priestory pre podnikateľskú činnosť, Solivarská ul. Prešov

Podnikáte, prípadne chcete začať a trápi Vás otázka priestorov? Máme pre Vás riešenie. Exkluzívne Vám ponúkame na dlhodobý prenájom priestory v samostatnej budove na Solivarskej ulici v oblasti " Solivaria". Budova o výmere 140 m2 je členená na časti pozostávajúce z predajne, kuchynky, soc.zariadenia, kancelárie a pracovných priestorov. Poschodie ponúka 43 m2 samostatnej skladovej plochy. Mesačný nájom je 750 € bez DPH plus energie..

Pridať k zaujímavým
4 izbový byt ponukajúci skutočnú jedinečnosť

Túžite po výnimočnom bývaní? Hľadáte niečo exkluzívne? Majitelia firiem, manažéri a záujemcovia o netradičné a veľkorysé bývanie, zbystrite pozornosť! Máme pre Vás pripravenú exkluzívnu ponuku na dlhodobý prenájom bytu s balkónom, v ktorom si môžete zrealizovať svoje sny. Poloha, priestrannosť, súkromie a dispozícia bytu ponúka široké možnosti jeho využitia aj pri častých návštevách Vašich obchodných partnerov. Mesačný nájom vrátane energií je 870 € bez DPH

Pridať k zaujímavým
4 izbový byt vymykajúci sa bežným predstavám

Hľadáte priestranné a netradičné bývanie? Chcete prežívať pocit úplného súkromia? Vieme splniť Vaše predstavy. Exkluzívne ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný, nadštandardne priestranný 4 izbový byt s balkónom, vrátane zariadenia a spotrebičov. Byt je svojim dispozičným prevedením a polohou mimoriadne vhodný pre tých,ktorí hľadajú skĺbenie svojej práce a súkromia. Ideálna príležitosť aj pre firmy a ich manažérov, prípadne obchodných partnerov. Cena mesačného nájomného vrátane energií je 870 € bez DPH.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania