Realitný software a portály LIVINGGARANT REAL, s.r.o. (31): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

GARANT REAL - prenájom 1-izbový byt, 25 m2, Marhaň, okr. Bardejov

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1-izbový byt v obci Marhaň. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Marhaň, okr. Bardejov - výmera: 25 m2 - byt sa nachádza v rodinnom dome - dispozícia - kuchyňa, spálňa, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom - čiastočná rekonštrukcia pred 2 rokmi - kuchynská linka, zrekonštruovaná kúpeľňa - zariadenie v byte - kuchynská linka, pohovka v kuchyni, skrine v izbe - k dispozícii aj záhrada rodinného domu - kúrenie drevom alebo elektrickým ohrievačom CENA: - cena: 150,- Eur/mesiac bez energií (plus náklady na elektriku, drevo a vyťahovanie žumpy) - dvojmesačný depozit DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: - ihneď voľný - tiché prostredie s množstvom zelene - v obci škola 1-9, škôlka, obchody, pošta V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0907 030 619.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom obchodno - kancelárske priestory, prízemie, 63 m2, širšie centrum, Prešov

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v Prešove na ulici Vajanského. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Vajanského - širšie centrum - prízemné priestory s výkladom - výmera: 63 m2 - priestory po kompletnej rekonštrukcii - dve samostatné miestnosti s príslušenstvom (WC+sprcha) - možnosť využiť dva samostatné vstupy - okná priamo na ulicu, možnosť priamej prezentácie podnikania - priestory sú vhodné ako kancelárske priestory s oddelenou diskrétnou miestnosťou, prípadne inú činnosť podľa požiadaviek - v minulosti boli priestory využívané ako kancelárie, na činnosť fyzioterapeuta alebo ako kaderníctvo DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE, VÝHODY: - depozit - cena: 450,- Eur/mesiac - voľný od február 2018, prípadne podľa dohody - 1 parkovacie miesto - vlastné kúrenie V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 622.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom obchodný priestor 100 m2, Zemplínska ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, kanceláriu nachadzajúci sa v polyfunkčnom objekte na ulici Zemplínska v Prešove. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: sídlisko Sekčov - Zemplínska ulica výmera: 100 m2 rekonštrukcia: plastové okná, podlaha bude dokončená podľa požiadaviek nájomcu umiestnenie - na poschodí objektu zabezpečenie objektu kamerovým systémom dámske a pánske toalety ( zrekonštruované - dlažba, obklad) CENA: 4,50 /m2 mesiac/ bez energii, bez DPH DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE (VÝHODY): depozit podľa dohody účtovanie energii podľa vlastnej spotreby priestor okamžite k dispozícii parkovanie pred objektom V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 676

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom komerčné priestory, 120 m2, Námestie Slobody, Vranov nad Topľou

Ponúkame na prenájom kancelárske/obchodné priestory vo Vranove nad Topľou. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: Námestie Slobody prízemné priestory výmera: 120 m2 priestory po kompletnej rekonštrukcii vrátane vzuchotechniky a klimatizácie jedna veľká miestnosť s príslušenstvom príslušenstvo tvoria dva samostatné sklady, šatňa pre personál, sociálne zariadenie (pánske, dámske a pre ZŤP) možnosť využiť viacero vstupov okná priamo na ulicu, možnosť priamej prezentácie podnikania priestory sú vhodné ako kaviareň, herňa, kancelárske priestory, obchodné priestory a pod. DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE, VÝHODY: depozit cena: 750,- Eur/mesiac voľný ihneď, prípadne podľa dohody 5 parkovacích miest V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 622.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom kancelársky priestor, 32, 46, 51, 66 m2, Masarykova ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Prešove na Masarykova ulica. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: širšie centrum výmera kancelárií: 1 x 32 m2 2 x 46 m2 5 x 51 m2 1 x 66 m2 novo zrekonštruované priestory orientácia: východ / západ dobré dispozičné riešenie kancelárie sú na 3. poschodí (výťah) spoločné WC + kuchynka na poschodí DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE : v cene nájmu je parkovacie miesto, odvoz odpadu, 24. strážna služba, cena: 7,- Eur/mesiac/m2 bez DPH s energiami voľné po dohode vhodné na sídlo firmy, call centrum V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom 2 podlažný rodinný dom v žiadanej obci Ľubotice, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice, okr. Prešov

Ponúkame na prenájom rodinný dom vo vyhľadávanej obci Ľubotice, všetky IS, pozemok 514 m2. ZÁKLADNÉ ÚDAJE - pôvodná zastavaná časť obce Ľubotice - výmera pozemku: 514 m2 - počet izieb : 5 izbový rodinný dom - úžitková plocha cca 200 m2 - rodinný dom je v pôvodnom stave - strecha: stanová (eternit) - plynové vykurovanie INŽINIERSKE SIETE - elektrina - voda z obecného vodovodu - plyn - obecná kanalizácia - pevná linka a internetové pripojenie v obci CHARAKTERISTIKA POZEMKU - rovinatý pozemok - zastavaná plocha 121 m2 - celková plocha parcely: 514 m2 - príjazd po asfaltovej ceste - záhrada je slnečná, orientovaná na JZ DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE - rodinný dom je nezariadený - jednoduchá dostupnosť do mesta, dostupnosť MHD - obec má dobrú občiansku vybavenosť - škôlka, škola, zdravotné stredisko V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE 0907 030 622.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom priestorov 30 m2/ 60 m2, Prešov, Hlavná ul.

Ponúkame na prenájom priestory zabehnutej prevádzky solária, 30 m2, resp. 60 m2 (podľa požiadaviek záujemcu) lokalita Prešov, centrum, Hlavná ul. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: priestory sa nachádzajú v 3-podlažnej budove na prízemí, so vstupom z podchodu - prevádzkáreň o celkovej ploche 30 m2, pozostáva z hlavnej miestnosti - recepcie s predajňou, 2 miestností so soláriami, v zázemí sa nachádza šatňa, sociálne zariadenie s umývadlom - prevádzkáreň je po kompletnej rekonštrukcii - nové stierky, plastové okná, dlažba, osvetlenie - k dispozícii je prívod vody na recepcii, nové sociálne zariadenie - ventilácia v miestnostiach so soláriami - umiestnenie objektu zabezpečuje v letných mesiacoch príjemnú teplotu - možnosť označenia vo vestibule budovy a na priečelí budovy umiestniť informačnú tabuľu - v letných mesiacoch je možné v priestoroch dvora zriadiť sedenie s možnosťou podávania občerstvenia - v prípade záujmu je možné vziať do prenájmu aj vedľajšiu miestnosť o výmere 30 m2, ktorú je možné s prevádzkou prepojiť odstránením sádrokartónovej steny, čím vznikne priestor dvojnásobne veľký o celkovej výmere 60 m2. CENA PREVÁDZKY ZA ODSTÚPENIE - cena prenájmu priestorov solária je 400,- / mesačne + cena za energie, v prípade prenájmu dvojnásobného priestoru 60 m2, by bola cena dohodou. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA 0907 030 623.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom obchodný / kancelársky priestor, 33 m2, Hlavná ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom obchodné / kancelárske priestory na Hlavnej ulici v Prešove. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: centrum mesta výmera: 33 m2 priestor sa nachádza na prízemí v strede budovy ( v podchode ) vhodný na predajňu, kanceláriu, sídlo firmy, služby a pod. DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE : cena: 300,- Eur/mesiac bez energií depozit 1 mes. nájom klimatizovaný priestor voľný po dohode ... V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom nízkoenergetický bungalov, Fintice, pozemok 704 m2

Ponúkame na prenájom novostavbu bungalovu v dostupnosti MHD vo Finticiach. Moderný bungalov s rekuperačnou jednotkou a nízkymi nákladmi na bývanie. Aktuálne v štádiu výstavby, dokončený na kľúč bude v jari 2019. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: -dom sa nachádza na začiatku novovybudovanej lokalite vo Finticiach. -zastavaná plocha domu je 126m2 a obytná 110m2. -ide o prízemný bungalov s valbovou strechou a uložným podkrovím -má 3 spálne a kuchyňu spojenú s obývačkou, technická miestnosť, kúpelňa s WC a samostatné WC. -je tam predpríprava na krb/krbové kachle. -dom má rekuperáciu, vodovodné podlahové kúrenie,elektrokotol, bojler na ohrev teplej vody je možné napojiť aj na solárne panely. -postavený z petrovanskej tehly, zateplený polystyrénom. -dažďová voda je zvedená do drenážnych jám v prednej časti pozemku -aktuálne je dom v štádiu výstavby a dokončený bude v jari 2019. -kuchyňa s obývačkou je orientovaná na južnú stranu. INŽINIERSKE SIETE: -elektrina -obecný vodovod - dom je napojený na čističku odpadových vôd. CENA: - 1000 /mesačne + energie DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: veľmi dobrá dostupnosť do Prešova dostupnosť MHD dom sa nachádza v pokojnej časti obce náklady sú odhadované na 80-100 mesačne pre 4 člennú rodinu. V PRÍPADE ZÁUJMU MA KONTAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE 0907 030 693.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom kancelársky priestor, 7 m2, Vajanského ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Prešove na Vajanského ulici. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: blízko centra výmera: 7 m2 orientácia: východ DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE (VÝHODY): depozit 3 mesiace cena: 90,- Eur/mesiac vrátane energií voľný od 01.07.2018 parkovanie po dohode V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým