Realitný software a portály LIVINGGARANT REAL, s.r.o. (30): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

GARANT REAL - prenájom kancelárske priestory, 90 m2, Budovateľská ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Prešove na Budovateľskej ulici. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: blízko centra výmera: 90 m2 (pozostávajú z 2 x samostatné kancelárie, chodby, kuchynky, 2 x WC a sprchy priestory majú samostatný vchod a nachadzáju sa na poschodí. orientácia: východ DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: depozit 2 mesiace cena: 300,- Eur/mesiac s DPH bez energií samostatné merače elektriny a vody voľný po dohode parkovanie pred budovou V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom kancelársky priestor, 7 m2, Vajanského ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Prešove na Vajanského ulici. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: blízko centra výmera: 7 m2 orientácia: východ DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE (VÝHODY): depozit 3 mesiace cena: 90,- Eur/mesiac vrátane energií voľný od 01.07.2018 parkovanie po dohode V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom obchodno - kancelárske priestory, prízemie, 63 m2, širšie centrum, Prešov

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v Prešove na ulici Vajanského. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Vajanského - širšie centrum - prízemné priestory s výkladom - výmera: 63 m2 - priestory po kompletnej rekonštrukcii - dve samostatné miestnosti s príslušenstvom (WC+sprcha) - možnosť využiť dva samostatné vstupy - okná priamo na ulicu, možnosť priamej prezentácie podnikania - priestory sú vhodné ako kancelárske priestory s oddelenou diskrétnou miestnosťou, prípadne inú činnosť podľa požiadaviek - v minulosti boli priestory využívané ako kancelárie, na činnosť fyzioterapeuta alebo ako kaderníctvo DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE, VÝHODY: - depozit - cena: 450,- Eur/mesiac - voľný od február 2018, prípadne podľa dohody - 1 parkovacie miesto - vlastné kúrenie V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 622.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom skladový, odstavný priestor / plocha, 215 m2, Budovateľská ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom skladový, odstavný priestor / plochu v Prešove na Budovateľskej ulici. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: širšie centrum výmera: 215 m2 priestor, plocha vhodná na parkovanie vozidiel, uskladnenie materiálu a iné ( okrem horľavých látok ) DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE (VÝHODY): priestor je v uzatvorenom objekte s dostupnosťou 24 hod. / 7 dní v týždni cena: 350,- Eur/mesiac + dohoda frekventovaná ulica zástavka MHD pred budovou V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom kancelárske/obchodné priestory, 40 m2, širšie centrum, Šafárikova ulica, Prešov

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v Prešove na ulici Šafárikova. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: Šafárikova - širšie centrum prízemné priestory so vstupom priamo z parkoviska výmera: 40 m2 možnosť rozšírenie o podobnú výmeru v polosuteréne (potreba čiastočného denného svetla, príp. ako sklad) jedna miestnosť s príslušenstvom (spoločná chodba, vstup a sociálne zariadenie) priestory sú vhodné ako kancelárske prípadne obchodné priestory možné zásobovanie aj nákladnými autami DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE, VÝHODY: depozit cena: 236,- Eur/mesiac (bez DPH, vrátane energií) priestor je voľný ihneď. 1 parkovacie miesto V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 622.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom komerčný objekt, sklad s betónovou plochou, pozemkom o celkovej výmere 3.846 m2, Prešov

Ponúkame na prenájom komerčný objekt v priemyselnej časti Prešova. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: Prešov - v smere na Košice výmera pozemku: 3.846 m2 pozemok je vyložený betónovými panelmi dobré dispozičné riešenie DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: vhodné pre parkovanie náklaných áut dobrá dostupnosť v smere na Košice V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 622.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom bar, vináreň 85 m2 Prešov, Slovenská ul.

Pobnúkame na prenájom priestrory - bar, vináreň 85 m2, Prešov, Slovenská ul. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: Prešov, centrum, Slovenská ulica výmera: 85 m2 rekonštrukcia - nové podlahy, častočné vybavenie interéru: - štýlový pult, masívny stôl, toalety zvlášť pre ženy, zvlášť pre mužov - nové umiestnenie - suterén ( zabezpečené prirodzené vetranie oknom) dispozičné riešenie: 2 hlavné miestnosti, kancelária, 2 x sociálne zariadenie,( v prípade záujmu je možné prenajať ďalšie miestnosti, vínnu pivnicu) vykurovanie - kachľová pec DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE (VÝHODY): depozit 1000,- EUR cena: 500,- EUR/ mesiac + energie parkovanie - pred barom na Slovenskej ul., resp. na vyhradenom parkovisku v blízkosti baru V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA 0907 030 623

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom výrobných, skladovacích, kancdelárskych priestorov a menšieho autoservisu

Ponúkame na prenájom výrobné, skladovacie, kancelárske priestory spolu cca 250 m2, Prešov, Jesenná ul. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE - ponúkame na prenájom časť využívaného objektu, ktorý v súčasnosti slúži ako výrobný a skladovací, je po rekonštrukcii - podlahy, okná, kuchynka s linkou a elektrospotrebičmi, kúpeľňa, terasa - nová dlažba, zastrešenie, upravené okolie - celý objekt sa nachádza na prízemí ( na jednom podlaží) - podlahy - dlažba, liaty betón, kancelárie - plávajúce podlahy - je možné prenajať aj časť priestorov - jedná sa o výrobné, skladovacie, kancelárske priestory - skladové a výrobné priestory sú vzájomne prepojené, s možnosťou využiť samostatné vstupy - samostatný vstup je aj do kancelárskych priestorov, ktoré sa nachádzajú v ododelenom krídle budovy - kancelárie sú vybavené nábytkom - v prevádzke je zabezpečené ústredné plynové kúrenie - zdroj vody z vlastnej studne - kuchynka s plným vybavením, kúpeľňa so sprchou - možnosť prevádzkovať menší autoservis - v oddelenom priestore je k dispozícii zdvihák DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE - areál objektu je vyasfaltovaný - v blízkosti objektu sa nachádza zastávka MHD - možný dlhodobý prenájom CENA - prenájom je v cene 5,-EUR/ m2/ mesiac + DPH + energie V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA 0907 030 623

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom kancelársky priestor 2 x 40 m2 na Strojnícka ul., Prešov

Ponúkame na prenájom veľmi pekné, nové kancelárske (obchodné) priestory v Prešove,na ulici Strojnícka. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita:priemyselná zóna ŠIRPO - výmera: 80 m2 - možnosť prenájmu aj ako dva samostatné priestory, každý s rozlohou cca 40 m2, - priestory sa nachádzajú na 1.poschodi novostavby DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: - depozit : nájomné 3 mesiace - cena: každá miestnosť 200 EUR/mesiac bez DPH, - v cene sú zahrnuté energie (elektrina za svietenie, voda a kúrenie) - parkovanie je možné priamo v areáli - areál je uzamykateľný V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. čísle 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým
GARANT REAL - prenájom obchodný priestor - 77m2, Prešov, Slovenská ul.

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výkladom v centre Prešova na Slovenskej ulici. Ide o zrekonštruované 3 miestnosti s príslušenstvom s celkovou výmerou 77 m2, pri poslednej /30 m2/ je kuchynský kút a WC s umývadlom. Vykurovanie elektrické, možnosť aj tuhé palivo. Cena 500 EUR/mesiac je bez energií. Možnosť parkovania a zásobovania s vjazdom z Konštantínovej ul. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0907 030 661.

Pridať k zaujímavým