Realitný software a portály LIVINGRIVERS Real Estate (18): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Byt nad mestom v Panorama City [ID:RE0002866-19-000014]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
1.300 EUR/mesiac

Byt nad mestom v Panorama City

V novovzniknutom polyfunkčnom komplexe PANORAMA CITY ponúkame na prenájom priestranný troj izbový byt s balkónom. Je veľkorysý výmerou 98 m2 a jedinečný výhľadom z perspektívy 32.ho poschodia. Orientácia tohto celého priestoru je na juhovýchod. Prenajíma sa vybavený nadštandardnou kuchynskou linkou, v kuchyni je vytvorený praktický priestor na komoru. Každá izba je vybavená klimatizáciou. K bytu sú rezervované dve parkovacie státia (100€ za jedno státie pri prenájme oboch) a prislúcha k nemu pivnica. Súčasťou štandardu služieb v komplexe je 24/7 vrátnik, reštaurácie, obchody a služby. Projekt PANORAMA CITY je polyfunkčný komplex, ktorý vytvára ďalšie epicentrum mestského života vedľa SND a nákupného centra Eurovea. Je zaujímavý architektúrou s dvomi ikonickými vežami originálneho trojuholníkového tvaru. Je to projekt stavaný pre moderných kozmopolitných ľudí. Nosný systém budov je tvorený železobetónovým skeletom, okenná konštrukcia je hliníková. Vykurovanie obytných miestností je riešené kombináciou doskových vertikálnych radiátorov a podlahových konvektorov v mieste balkónov a terás.

Pridať k zaujímavým

Trojizbový byt v Diplomat Parku so záhradou [ID:RE0002866-19-000009]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
2.200 EUR/mesiac

Trojizbový byt v Diplomat Parku so záhradou

Ponúkame na prenájom príjemné bývanie v trojizbovom byte s terasou a záhradou v exkluzívnom prostredí Bratislavského hradu pre náročných klientov. Diplomat Park je rezidenčný objekt s modernou elegantnou architektúrou a vysokým štandardom určený na bývanie. Prechádzka Hradným údolím Vás za 10 minút privedie do pešej zóny. Neďaleko sa nachádza aj mestský lesopark Horský park, vhodný na prechádzky, šport a relax. Diplomat Park je ľahko dostupný z ktorejkoľvek časti mesta a je vybavený potrebnou infraštruktúrou. Východo-západná orientácia projektu, ako aj poloha Hradného vŕšku sú zárukou pokojného a jedinečného bývania. Každý byt ponúka výhľad na mesto aj na Dunaj. Vzhľadom na skutočnosť, že v tejto časti mesta má svoje rezidencie niekoľko veľvyslanectiev, je tu zaručená aj zvýšená bezpečnosť. Projekt ponúka dve podzemné podlažia s 32 parkovacími miestami a dvoma nadzemnými podlažiami, pričom tretie nadzemné podlažie je riešené ako ustúpené s plochou strechou. Prízemné byty majú priamy výstup do záhrady, všetky ostatné disponujú terasami a balkónmi. Neváhajte nás kontaktovať a opýtať sa na aktuálnu ponuku voľných bytov na prenájom.

Pridať k zaujímavým

Moderný kancelársky priestor v novostavbe [ID:RE0002866-19-000010]

Pred týždňom

Bratislava - Ružinov
165,54 EUR/mesiac

Moderný kancelársky priestor v novostavbe

Ponúkame na prenájom moderný klimatizovaný kancelársky priestor v lukratívnej lokalite v novostavbe v Ružinove. Priestor s celkovou plochou 18,60 m2 sa nachádza na prízemí polyfunkčného domu, ktorý bol skolaudovaný v r. 2016. Priestory sa prenajímajú nezariadené. Vysoké stropy priestoru zaručujú vzdušnosť a svetelnosť kancelárií. Samozrejmosťou je napojenie na vysoko rýchlostný optický internet a klimatizácia. V spoločných priestoroch sa nachádza plne vybavená kuchynka, sociálne zázemie. Medzi výhody lokality patrí bezproblémové parkovanie, výborná dopravná dostupnosť autom aj MHD, skvelá občianska vybavenosť, v pešej dostupnosti reštaurácie a kaviarne. K cene nájmu budú pripočítané energie a DPH. Voľný od 1.6.2019.

Pridať k zaujímavým

Dve parkovacie státia v RIVER PARKU [ID:RE0002866-19-000012]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
150 EUR/mesiac

Dve parkovacie státia v RIVER PARKU

Ponúkame na prenájom dve parkovacie státia v RIVER PARKU na treťom podzemnom podlaží.

Pridať k zaujímavým

Lukratívne kancelárske priestory v centre [ID:RE0002866-19-000007]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
643,50 EUR/mesiac

Lukratívne kancelárske priestory v centre

Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Moyzesovej ulici v Bratislave, v tesnej blízkosti historického centra mesta. Priestory s plochou 117 m2 sa nachádzajú na prízemí a disponujú samostatným vstupom. Dispozične pozostávajú z troch vzájomne prepojených priestranných celkov (55 m2, 33 m2 a 19 m2), toalety, kuchynky a archívu. Priestory sú vyhotovené vo vysokej kvalite, vybavené klimatizáciou, rozvodmi štruktúrovanej kabeláže, vysokorýchlostným internetom (optika T-com, Orange, UPC) a zabezpečovacím systémom (alarm + kamerový systém) na ochranu majetku. Sú prístupné 24/7. Možnosť prenájmu so zariadením. Priestory sú voľné od 1. apríla 2019, k cene nájmu budú pripočítané energie. Budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, prešla kompletnou exteriérovou a interiérovou rekonštrukciou. V neďalekom okolí sa nachádza Prezidentský palác ako aj mnoho historických budov, v súčasnosti využívaných rôznymi spoločnosťami. Svojím umiestnením priamo v centre mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou (reštaurácie, kaviarne, úrady, služby, dostupnosť MHD) sú tieto priestory vhodným miestom pre fungovanie obchodných spoločností, právnických kancelárií, reklamných a marketingových agentúr.

Pridať k zaujímavým

Priestranné kancelárske priestory v centre [ID:RE0002866-19-000008]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
727,35 EUR/mesiac

Priestranné kancelárske priestory v centre

Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Moyzesovej ulici v Bratislave, v tesnej blízkosti historického centra mesta. Priestory s plochou 111,90 m2 sa nachádzajú na prízemí a disponujú samostatným vstupom. Dispozične pozostávajú z jedného priestranného open-space celku (105 m2), kuchynky s komorou a toalety. Priestory sú vyhotovené vo vysokej kvalite, vybavené rozvodmi štruktúrovanej kabeláže, vysokorýchlostným internetom (optika T-com, Orange, UPC) a zabezpečovacím systémom (alarm + kamerový systém) na ochranu majetku. Sú prístupné 24/7. Prenajímajú sa nezariadené. Priestory sú voľné od 1. apríla 2019, k cene nájmu budú pripočítané energie. Budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, prešla kompletnou exteriérovou a interiérovou rekonštrukciou. V neďalekom okolí sa nachádza Prezidentský palác ako aj mnoho historických budov, v súčasnosti využívaných rôznymi spoločnosťami. Svojím umiestnením priamo v centre mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou (reštaurácie, kaviarne, úrady, služby, dostupnosť MHD) sú tieto priestory vhodným miestom pre fungovanie obchodných spoločností, právnických kancelárií, reklamných a marketingových agentúr.

Pridať k zaujímavým

Bývanie s výhľadom na hrad [ID:RE0002866-18-000137]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
650 EUR/mesiac

Bývanie s výhľadom na hrad

Tento jedinečný slnečný dvojizbový byt sa nachádza len pár minút chôdze od absolútneho centra hlavného mesta. Byt s úžitkovou plochou 51,34 m2 a priestrannou loggiou o výmere 6 m2 sa nachádza na 4. poschodí v novostavbe v historickej časti neďaleko Bratislavského hradu. Vo vstupnej časti so vstavanou šatníkovou skriňou sa nachádza kúpeľňa s toaletou. Chodbou sa dostávame do otvorenej dispozície obývacej časti s kuchyňou a barovým pultom. Z obývačky je vstup do priestrannej spálne so vstavanou šatníkovou skriňou. Z obývacej izby, ako aj zo spálne, je možnosť vojsť na loggiou, kde si môžete vychutnávať pohodlie a krásny výhľad na staroveké hradby Bratislavského hradu. Komfort bytu dopĺňa vyhradené parkovacie státie v garáži komplexu (100€/mes.) ako i pivnica , ktoré sú nájomcovi k dispozícii. Ponúkaný byt je kompletne zariadený veľmi vkusným zariadením a je vhodný pre klienta, ktorý hľadá klasický štýl v tesnej blízkosti centra mesta.

Pridať k zaujímavým

Slnečný byt v Eurovea [ID:RE0002866-18-000133]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
1.300 EUR/mesiac

Slnečný byt v Eurovea

Ponúkame na prenájom slnečný dvojizbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanom projekte EUROVEA. Byt sa nachádza na 3.poschodí s priamym výhľadom na Dunaj. Moderne zariadený byt pozostáva zo vstupnej predsiene, obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchynskej časti, spálne, kúpeľne s toaletou a balkóna. Byt je dokončený vo vyššom štandarde. K bytu patrí pivnica a parkovacie státie v podzemnej garáži. Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorý chce bývať v blízkosti centra mesta a mať v okolí kompletnú občiansku vybavenosť.

Pridať k zaujímavým

Obchodný priestor v Starom Meste [ID:RE0002866-18-000135]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
1.125 EUR/mesiac

Obchodný priestor v Starom Meste

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v historickom centre Bratislavy neďaleko Obchodnej ulici. Kompletne zrekonštruovaný priestor s výmerou 45 m2 je celoplošne presklený. Priestor pozostáva z dvoch miestností a toalety. Tento obchodný priestor je vhodný pre spoločnosti hľadajúce ľahko dostupnú adresu pre svoju klientelu v centre mesta.

Pridať k zaujímavým

Exkluzívny byt v projekte Zuckermandel [ID:RE0002866-18-000132]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
1.550 EUR/mesiac

Exkluzívny byt v projekte Zuckermandel

Exkluzívny trojizbový byt sa nachádza v prestížnom projekte Zuckermandel. Veľkoryso presvetlený byt má krásny výhľad a je umiestnený v tichej časti projektu. Štýlovo kompletne zariadený byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchynskej časti, dvoch izieb, kúpeľňe s toaletou, samostatnej toalety a balkóna. K bytu patrí pivnica a jedno parkovacie státie v podzemnej garáži. Druhé parkovacie státie je možné prenajať za doplatok 100 €/ mesačne. Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorý chce bývať v blízkosti centra mesta a mať v okolí kompletnú občiansku vybavenosť.

Pridať k zaujímavým