Realitný software a portály LIVINGRIVERS Real Estate (17): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Príjemný byt nad mestom [ID:RE0002866-18-000114]

Pred 6 dňami

Bratislava - Staré Mesto
1.500 EUR/mesiac

Príjemný byt nad mestom

V novovzniknutom polyfunkčnom komplexe PANORAMA CITY ponúkame na prenájom príjemný štvorizbový byt so zaskleným balkónom. Je veľkorysý výmerou 100 m2 a jedinečný výhľadom na Dunaj a všetky dominanty pri jeho toku, na Staré Mesto až po výhľad na Karpaty. To všetko z perspektívy 23.-tieho poschodia. Orientácia bytu je na severozápad a vďaka tomu je byt síce slnečný, ale veľmi príjemný aj v letných teplotách. Byt sa prenajíma vybavený nadštandardnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, zariadený nábytkom. Každá miestnosť je vybavená klimatizáciou. K bytu sú rezervované dve parkovacie státia, každý za cenu 100€ mesačne (nie je zahrnuté v cene) a prislúcha k nemu pivnica. Súčasťou štandardu služieb v komplexe je 24/7 vrátnik, reštaurácie, obchody a služby. Projekt PANORAMA CITY je polyfunkčný komplex, ktorý vytvára ďalšie epicentrum mestského života vedľa SND a nákupného centra Eurovea. Je zaujímavý architektúrou s dvomi ikonickými vežami originálneho trojuholníkového tvaru. Je to bývanie stavané pre moderných kozmopolitných ľudí. Nosný systém budov je tvorený železobetónovým skeletom, okenná konštrukcia je hliníková. Vykurovanie obytných miestností je riešené kombináciou doskových vertikálnych radiátorov a podlahových konvektorov v mieste loggie a terasy.

Pridať k zaujímavým

Moderný trojizbový byt [ID:RE0002866-18-000111]

Pred týždňom

Bratislava - Ružinov
900 EUR/mesiac

Moderný trojizbový byt

Moderný byt sa nachádza v desaťročnej novostavbe v tichej lokalite Ružinova. Výborná dispozícia bytu poskytuje dostatok priestoru pre komfortné bývanie. Štýlovo čiastočne zariadený byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou, dvoch spální, kúpeľne a balkóna. K bytu patrí pivnica a jedno parkovacie státie v podzemnej garáži. Druhé parkovacie státie je možné prenajať za doplatok 80 €/ mesačne. Byt je voľný od 15.11.2018. Byt je predurčený pre kvalitné rodinné bývanie v lokalite s dobrou infraštruktúrou a bohatou zeleňou.

Pridať k zaujímavým

Moderný byt v centre mesta [ID:RE0002866-18-000109]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Staré Mesto
1.100 EUR/mesiac

Moderný byt v centre mesta

Ponúkame na prenájom exkluzívny trojizbový byt v jednom z najprestížnejších rezidenčných projektov v Bratislave FIVE STAR RESIDENCE. Byt s podlahovou plochou 98,24 m2 sa nachádza na šiestom poschodí a patrí k nemu balkón s výmerou 4 m2. Pozostáva z dvoch spální, obývacej izby spojenej s kuchyňou, z kúpeľne a samostatnej toalety. Vstup na balkón je zo spálne. Byt je zariadený moderným štýlovým vybavením a zariadením, ktoré zodpovedá požiadavkám na kvalitné nadštandardné bývanie. Prislúchajú k nemu 2 garážové státia v podzemnej garáži. Byt je svojou polohou a zariadením vhodný pre klientov hľadajúcich moderné bývanie priamo v centre mesta. Je voľný ihneď. K cene budú pripočítané energie.

Pridať k zaujímavým

Byt s výhľadom na hrad [ID:RE0002866-18-000108]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Staré Mesto
1.000 EUR/mesiac

Byt s výhľadom na hrad

V novovzniknutom polyfunkčnom komplexe PANORAMA CITY ponúkame na prenájom dvojizbový byt so zaskleným balkónom. Jeho výmera je 61m2 a je jedinečný výhľadom na Dunaj a všetky dominanty pri jeho toku a v Starom Meste až po Kamzík. To všetko z perspektívy 20-teho poschodia. Orientácia bytu je juhozápadná, byt je klimatizovaný, vybavený nadštandardnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a na mieru vyrobenou skriňou v spálni a kompletným zariadením. K bytu je rezervované parkovacie státie za cenu 100€ mesačne a prislúcha k nemu pivnica. Súčasťou štandardu služieb v komplexe je 24/7 vrátnik, reštaurácie, obchody a služby. Projekt Panorama City je polyfunkčný komplex, ktorý vytvára ďalšie epicentrum mestského života vedľa SND a nákupného centra Eurovea. Je zaujímavý architektúrou s dvomi ikonickými vežami originálneho trojuholníkového tvaru. Je to bývanie stavané pre moderných kozmopolitných ľudí. Nosný systém budov je tvorený železobetónovým skeletom, okenná konštrukcia je hliníková. Vykurovanie obytných miestností je riešené kombináciou doskových vertikálnych radiátorov a podlahových konvektorov v mieste loggie a terasy.

Pridať k zaujímavým

Nadštandardný byt v srdci Bratislavy [ID:RE0002866-18-000106]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Staré Mesto
2.830 EUR/mesiac

Nadštandardný byt v srdci Bratislavy

Ponúkame na prenájom luxusný 3-izbový byt v nadštandardnom projekte v centre Bratislavy. Byt s podlahovou plochou 147 m2 sa nachádza na treťom poschodí historickej budovy Národnej Kultúrnej Pamiatky. Na budove bola zrealizovaná kompletná interiérová a exteriérová rekonštrukcia. Spoločné priestory dýchajú históriou aj vďaka zachovaným prvkom ako pôvodné schodisko, zábradlia, podlahy, štuky či majestátny vstup do budovy. Komfort bývania je doplnený 24-hodinovou recepciou, luxusnou reštauráciou, privátnym salónikom, kaviarňou, wellness zónou a inými nadštandardnými službami v komplexe. Špeciálna pozornosť bola venovaná interiéru samotného bytu použitím mramoru, drevených podláh, značkovej sanity či kvalitnej kuchynskej linky vybavenej nadštandardnými spotrebičmi. Nechýbajú moderné technológie ako klimatizácia, podlahové kúrenie, bezpečnostný systém a wifi. K bytu patrí garážové státie v podzemnej garáži komplexu. Byt je určený na dlhodobý prenájom pre najnáročnejšiu kategóriu klientov. K cene prenájmu budú pripočítané energie vo výške 0,90 EUR/m2. Voľný od 1. októbra 2018.

Pridať k zaujímavým

Luxusný byt s panoramatickým výhľadom [ID:RE0002866-18-000102]

Pred mesiacom

Bratislava - Nové Mesto
2.000 EUR/mesiac

Luxusný byt s panoramatickým výhľadom

Ponúkame na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v tichej lokalite na Tupého ulici v Bratislave. Byt s podlahovou plochou 142,20 m2 sa nachádza na 6. poschodí. K bytu patrí priestranná terasa s plochou 38,46 m2 s panoramatickým výhľadom na celé mesto. Zo vstupnej chodby vybavenej šatníkom sa plynulo prechádza do priestrannej obývacej izby s výstupom na veľkú terasu. Obývacia izba je jedálenskou časťou prepojená s otvorenou dispozíciou kuchyne. V byte sa ďalej nachádzajú dve spálne, pracovňa a dve kúpeľne s toaletou. Byt je je vybavený kvalitnými materiálmi a zariadený moderným štýlovým vybavením, ktoré zodpovedá požiadavkám na kvalitné nadštandardné bývanie (vrátane klimatizácie a podlahového kúrenia). Komfort bývania je doplnený dvoma uzavretými parkovacími státiami v samostatnej garáži bytového domu. K cene prenájmu budú pripočítané energie. Byt je voľný od 1. októbra 2018.

Pridať k zaujímavým

Trojizbový byt pri Horskom Parku s terasou [ID:RE0002866-18-000099]

Pred mesiacom

Bratislava - Staré Mesto
1.250 EUR/mesiac

Trojizbový byt pri Horskom Parku s terasou

Tento trojizbový byt je súčasťou rezidenčného komplexu šiestich mestských víl, ktorý sa nachádza v zelenom prostredí neďaleko Horského parku. Vstupná chodba Vás privedie do priestrannej obývacej izby s krbom a výstupom na veľkú terasu. Obývacia izba je jedálenskou časťou prepojená s otvorenou dispozíciou kuchyne. K dvom spálňam prislúcha kúpeľňa s toaletou. Byt je vybavený nadštandardnými materiálmi a technológiami vrátane krbu, klimatizácie a systému inteligentného osvetlenia. Kuchyňa zn. Sýkora je vybavená spotrebičmi Bosch. K intimite bývania prispievajú aj elektrické exteriérové žalúzie. K bytu prislúcha nadštandardne široké podzemné parkovacie miesto o výmere 33 m2 a pivničná kobka. Možnosť parkovania ďalších áut je zabezpečená v areáli pred bytovým domom. Celý rezidenčný areál je uzatvorený a oplotený, bezpečnosť zabezpečuje 24/7 strážna služba a kamerový systém.

Pridať k zaujímavým

Nadštandardný byt v srdci Bratislavy [ID:RE0002866-18-000093]

Pred 2 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
2.900 EUR/mesiac

Nadštandardný byt v srdci Bratislavy

Ponúkame na prenájom luxusný 3-izbový byt v nadštandardnom projekte v centre Bratislavy. Byt s podlahovou plochou 162 m2 sa nachádza na druhom poschodí historickej budovy Národnej Kultúrnej Pamiatky. K bytu patrí priestranný balkón s plochou 14,50 m2. Na budove bola zrealizovaná kompletná interiérová a exteriérová rekonštrukcia. Spoločné priestory dýchajú históriou aj vďaka zachovaným prvkom ako pôvodné schodisko, zábradlia, podlahy, štuky či majestátny vstup do budovy. Komfort bývania je doplnený 24-hodinovou recepciou, luxusnou reštauráciou, privátnym salónikom, kaviarňou, wellness zónou a inými nadštandardnými službami v komplexe. Špeciálna pozornosť bola venovaná interiéru samotného bytu použitím mramoru, drevených podláh, značkovej sanity či kvalitnej kuchynskej linky vybavenej nadštandardnými spotrebičmi. Nechýbajú moderné technológie ako klimatizácia, podlahové kúrenie, bezpečnostný systém a wifi. K bytu patrí garážové státie v podzemnej garáži komplexu. Byt je určený na dlhodobý prenájom pre najnáročnejšiu kategóriu klientov. K cene prenájmu budú pripočítané energie vo výške 0,90 EUR/m2.

Pridať k zaujímavým

Moderné bývanie v River Parku [ID:RE0002866-18-000089]

Pred 2 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
2.150 EUR/mesiac

Moderné bývanie v River Parku

Ponúkame na prenájom luxusne zariadený trojizbový byt v projekte River Park, ktorý je jedným z najprestížnejších rezidenčných projektov v Bratislave. Byt s podlahovou plochou 115 m2 sa nachádza na druhom poschodí a patrí k nemu priestranná terasa s výmerou 40 m2 a balkón s výmerou 11 m2. Je rozdelený na dennú a nočnú časť, denná časť je orientovaná na juh s výhľadom na Dunaj, nočná orientovaná do átriovej tichej časti projektu. Orientácia bytu znásobuje pocitové vnímanie rieky Dunaj pod oknami bytu. Z obývacej časti je výstup na balkón o výmere 11 m2, jedna zo spální má prístup na terasu s výmerou 40 m2. Byt je zariadený moderným štýlovým vybavením, ktoré zodpovedá požiadavkám na kvalitné nadštandardné bývanie. Prislúchajú k nemu 2 garážové státia v podzemnej garáži projektu. Byt je svojou polohou a zariadením vhodný pre klientov hľadajúcich moderné bývanie v centre mesta. K cene nájmu budú pripočítané energie. Byt je voľný od 1. novembra 2018.

Pridať k zaujímavým

Štýlový byt s krbom [ID:RE0002866-18-000087]

Pred 2 mesiacmi

Bratislava - Karlova Ves
1.500 EUR/mesiac

Štýlový byt s krbom

V privátnej rezidencii Grunty v Karlovej Vsi ponúkame na prenájom exkluzívny štvorizbový byt. Rezidencia je centrovaná do zelenej a tichšej zóny mesta, ponúka úplné súkromie a nadštandardné prevedenie (hliníkové okná, externé žalúzie, priestranné terasy atď) Byt je výnimočný svojou dispozíciou rozdelenou na spoločenskú a privátnu časť s dvomi kúpeľňami spojenými s WC. Obývacia izba tvorí otvorenú dispozíciu s kuchyňou a jedálňou. Jej dominantou je krb na bioplyn, ktorý má ako estetickú, tak aj vyhrievaciu funkciu. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu orientovanú na juhozápad. Je z nej výhľad na časť mesta a západ slnka, je privátna vzhľadom k architektonicky riešeným ustúpeným terasám v celom projekte. Kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi. V byte sú tri spálne, dve sú orientované na severovýchod s výstupom na vlastnú terasu na tejto strane. Hlavná spálňa je juhozápadná taktiež s veľkými oknami a výstupom na terasu. Oceniteľný je pochôdzny šatník. Byt je štedrý výmerou, pôsobí vzdušne a prenajíma sa zariadený. Vnútorné parkovacie státie je v suteréne bytového domu za 100€ / mesačne a parkovanie ďalšieho auta je možné aj v uzavretom areáli rezidencie. Výhodou bývania v tomto projekte je jeho súkromie, blízkosť k zeleni keďže sa nachádza v tesnej blízkosti Líščieho údolia. Do centra mesta je odtiaľ 10 min. autom, v tesnej blízkosti je obchodné centrum Cubicon so službami a obchodmi a taktiež poliklinika. Byt je k dispozícii na prenájom od 15. septembra 2018.

Pridať k zaujímavým