Realitný software a portály LIVINGREALITOR s.r.o. (26): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom - komerčný priestor 120 m2 Banská Bystrica-Centrum.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom zariadenú kaviareň v centre Banskej Bystrice. Kaviareň je nanovo vybudovaná, má všetky povolenia, ako aj potrebné súhlasy. Priestor je delený na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Má samostatný 10 metrov dlhý bar s príslušenstvom, výčap, 3 umývadlá, pracovná doska, ohrev teplej vody, umývačka pohárov. Príslušenstvo tvorí soc. zariadenie: 2x pánske WC s pisoárom a umývadlom, 1x dámske WC s umývadlom, 1x pre personál, sklad. Kapacita na sedenie je cca 50 osôb. Celková rozloha kaviarne je 120 m2 + 100 m2 uzavretá terasa, ktorá nie je prístupná z ulice. Ideálne na uzavreté spoločenské akcie. Prevádzka má samostatné meranie všetkých energií (zemný plyn na vykurovanie, el. energie, vodné a stočné). Absolútna kontrola spotreby a ovládania energií. V priestore je zabudovaný bezpečnostný systém. Objekt má samostatný kamerový systém. Platené parkovanie priamo pri objekte. Cena 660 euro / mes. + EN + DPH. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Vhodné na prevádzkovanie rýchleho občerstvenia, kaviarne ap. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM,2 izbový byt Banská Bystrica, Uhlisko, 9. mája

Viac podrobností poskytne Mgr. Ján Pecník, 0918474775, jan.pecnik@realitor.sk. CENA JE VRÁTANE ENERGIÍ. Prenajmeme 2-izbový byt o celkovej výmere 53 m2 v lokalite Banská Bystrica, Uhlisko, 9. mája. Je čiastočne rekonštruovaný, poschodie 2 / 8, bytový dom je tehlový, má výťah. Lodžia o približnej rozlohe 4 m² prístupná z obývačky. Byt má plastové okná, bytové jadro je pôvodné. Energetická certifikácia budovy nie je. Orientácia je JUH - ZÁPAD. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - kancelársky priestor 21 m2 s parkovaním, Banská Bystrica, centrum.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o výmere 21 m2, Banská Bystrica, v širšom centre. Stav je kompletná rekonštrukcia. Kúrenie je ústredné (doskové radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. K priestoru patrí 1 parkovacie miesto. Počet WC je 2. Podlahy sú plávajúca podlaha. K dispozícii je kuchynka vybavená chladničkou, kanvicou, mikrovlnnou rúrou. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1. Stavba má 4 nadzemné podlažia. Kancelársky priestor je čiastočne v prevádzke. V budove je optický internet. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 179 Eur/mes. vrátane energií (voda, el.). Vhodné na kancelárske využitie, pobočka spoločnosti ap. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM, výrobno - skladový priestor, Banská Bystrica - Majer, 194 m2

Viac podrobností poskytne Mgr. Ján Pecník, 0918474775, jan.pecnik@realitor.sk. Ponúkame na prenájom výrobno - skladový priestor v mestskej časti Majer - Banská Bystrica, Stavebná ulica. Nehnuteľnosť je kompletne rekonštruovaná vrátane IS. Pozostáva z výrobnej časti (99 m2), skladovej (68 m2) a príslušenstva (27 m2). Objekt je prízemný, murovaný, dobre dostupný na diaľnicu, bezproblémové parkovanie. K cene je potrebné pripočítať energie v závislosti od spôsobu využitia a DPH. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - kancelária 12 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o výmere 12 m2, Banská Bystrica, centrum. Stav je čiastočná rekonštrukcia (plastové okno, plávajúce podlahy). Priestor sa nachádza na 1. poschodí. Kúrenie je ústredné. Krytina strechy je pozinkovaný plech. Kancelársky priestor má k dispozícii 2x WC na chodbe a malú kuchyňku. Priestor je nezariadený. Kancelársky priestor má: internet, telefónna linka, zavedený vodovod, zavedená elektrina, pešia zóna, umývadlo vo wc. Stavba má vek zhruba 50 rokov. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1. Stavba má 3 nadzemné podlažia. Kancelársky priestor je čiastočne v prevádzke. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 72 Eur/mes. + energie (voda, el., kúrenie) + DPH. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 3-izbový exkluzívny byt, 120 m2, Košice - Západ

Viac podrobností poskytne Ing Ivona Valocká, 0948303659, ivona.valocka@realitor.sk. Ponúkam na prenájom 3-izbový byt v obytnom súbore Borovicový háj na Popradskej ulici v Košiciach, ktorý ponúka komfortné bývanie, na ploche 120m2 + terasa 80m2. Byt pozostáva z obývačky s kuchynským kútom, dvoch samostatných izieb, má dve kúpeľne, jednu prístupnú zo spálne (vaňa, sprchovací kút, 2 x umývadlo, WC) druhú z chodby, v byte je aj šatník. Byt je nový kompletne zariadený nábytkom, spotrebičmi (práčka, sušička, rúra, varná doska, mikrovlnka, umývačka riadu, americká chladnička, TV) klimatizácia, optický internet, Mágio TV. K bytu prináleží aj parkovacie miesto v garážovom dome. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - prevádzkový priestor na podnikanie, Banská Bystrica, Centrum.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom prevádzkový priestor (v rámci salónu) na komerčné účely o výmere 23 m2, Banská Bystrica, v centre. Stav priestoru na prízemí je čiastočná rekonštrukcia (stierky, nové okná, plávajúce podlahy, murované toalety). Priestor sa prenajíma zariadený. Kúrenie je ústredné. Krytina strechy je pozinkovaný plech. K dispozícii je WC s umývadlom. Podlahy sú plávajúca podlaha/dlažba. Prevádzkový priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, elektrický bojler, umývadlo vo wc. Obchodná plocha je veľká 23 m2. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1. Prevádzkový priestor je čiastočne v prevádzke. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Priestor je vhodný na poskytovanie kaderníckych služieb ap. Výška nájmu 250 Eur/mes. (vrátane energií). Záujemca skladá v deň podpisu podnájomnej zmluvy rezervačnú zálohu vo výške 2 mesačných nájmov. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory [ID:RE0003078-18-000068]

Pred pol rokom

Banská Bystrica
1.200 EUR/mesiac

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na konci lokality Podháj, ul. Kremnička č.5 / TWD budova. Všetky priestory sú situované na jednom podlaží, nachádzajú sa tu: 1x open space kancelária, 6x menšie kancelárie, 2x zasadacia miestnosť, 3x menší + 1x väčší skladový priestor, 1x kuchynka, 3x WC. Pred budovou je možnosť parkovania. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - komerčný priestor 120 m2 Banská Bystrica-Centrum.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom komerčný priestor na podnikanie o celkovej výmere 120 m2, Banská Bystrica, Centrum. Celková plocha je 120 m2 a priestor pozostáva z 3 priechodných miestností, šatníka, WC 3 ks a menšieho skladu. Súčasťou je aj nainštalované zabezpečovacie zariadenie. Objekt má vlastný kamerový systém. Absolútna kontrola a ovládanie spotreby inžinierskych sietí, pretože priestor má samostatné meranie plynu, vody a el. energie. Platené parkovanie priamo pri objekte. Cena 670 euro / mes. + EN + DPH. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Vhodné na prevádzkovanie občerstvenia, kaviarne ap. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - kancelársky priestor, 31 m2 Banská Bystrica, Radvaň.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely o výmere 31 m2 Banská Bystrica, v časti Radvaň (Zvolenská cesta). Priestory sa nachádzajú na 2. poschodí. Stav je čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, omietky). Kúrenie je ústredné. Krytina strechy je pozinkovaný plech. Počet WC je celkom 2. Podlahy sú pokryté linoleom. Zariadenie je k dispozícii (pre podrobnosti sa spýtajte). Kancelársky priestor má: internet, výťah, zavedený vodovod, zavedená elektrina, kuchyňka na poschodí umývadlo vo wc. Priestor je vhodný ako školiaca, prednášková miestnosť, kancelária. Možnosť prenájmu nábytku. Stavba má vek zhruba 35 rokov. Umiestnenie stavby: rušná časť obce. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1. Stavba má 3 nadzemné podlažia. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Bezproblémové parkovanie v okolí, kultivované prostredie, možnosť stravovania v blízkosti. Výška nájmu 177 Eur/mes. (vrátane energií a DPH). Doba nájmu min. 1 rok. Záujemca o nájom priestoru skladá v deň podpisu nájomnej zmluvy k rukám majiteľa vratný bezpečnostný depozit vo výške dvojmesačného nájmu. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým