Realitný software a portály LIVINGREALITOR s.r.o. (28): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom - kancelársky priestor 21 m2 Banská Bystrica, centrum.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o výmere 21 m2, Banská Bystrica, v širšom centre. Stav je kompletná rekonštrukcia. Kúrenie je ústredné (doskové radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. K priestoru patrí 1 parkovacie miesto. Počet WC je 2. Podlahy sú plávajúca podlaha. K dispozícii je kuchynka vybavená chladničkou, kanvicou, mikrovlnnou rúrou. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1. Stavba má 4 nadzemné podlažia. Kancelársky priestor je čiastočne v prevádzke. V budove je optický internet. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 179 Eur/mes. vrátane energií (voda, el.). Vhodné na kancelárske využitie, pobočka spoločnosti ap. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM, 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt, Fončorda, 56 m2

Viac podrobností poskytne Mgr. Ján Pecník, 0918474775, jan.pecnik@realitor.sk. Ponúkame na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt na Fončorde, Okružná ulica. Výmera úžitkovej plochy 56 m2, poschodie 3/4. Samotný byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou vrátane dispozičných zmien. Vybavený je kuchynskou linkou so spotrebičmi, umývačkou riadu, varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mrazničkou, digestorom, mikrovlnou rúrou. Ďalej je k dispozícii, šatník, TV, internet, v kúpeľni sprchový kút a masážna vaňa pre 2 osoby. *** V cene sú zahrnuté energie *** Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom skladový priestor, 75 m2 - Majerská cesta

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na prenájom skladový priestor, ktorý sa nachádza v Majeri. Postavený bol v roku 2008 z tehly, stojí na pozemku o výmere 156 m2. Celá stavba je zateplená, nachádzajú sa tu všetky IS. Pri sklade je kúpeľňa a WC. Voľné ihneď. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom prevádzkový priestor, 75 m2 - Majer

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na prenájom prevádzkový priestor, ktorý sa nachádza v Majeri. Priestor bol postavený v roku 2008 z tehly, nachádza sa na prízemí a stojí na pozemku o výmere 156 m2. Samotný priestor je o výmere 75 m2. Stavba je zateplená, nachádzajú sa tu všetky IS. Pri priestore je kúpeľňa a WC. Voľné ihneď. MÁTE ZÁUJEM SI PRIVYROBIŤ? MOŽNOSŤ SPOLUPRÁCE! Pokiaľ viete o niekom, kto predáva svoju nehnuteľnosť DAJTE NÁM TIP ! V prípade predaja takejto nehnuteľnosti, vám vyplatíme odmenu 200,- Eur. Staňte sa aj vy členom našej realitnej kancelárie a odporúčajte nám nehnuteľnosti na predaj či prenájom za finančnú odmenu. ------ Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM, výrobno - skladový priestor, Banská Bystrica - Majer, 194 m2

Viac podrobností poskytne Mgr. Ján Pecník, 0918474775, jan.pecnik@realitor.sk. Ponúkame na prenájom výrobno - skladový priestor v mestskej časti Majer - Banská Bystrica, Stavebná ulica. Nehnuteľnosť je kompletne rekonštruovaná vrátane IS. Pozostáva z výrobnej časti (99 m2), skladovej (68 m2) a príslušenstva (27 m2). Objekt je prízemný, murovaný, dobre dostupný na diaľnicu, bezproblémové parkovanie. K cene je potrebné pripočítať energie v závislosti od spôsobu využitia a DPH. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - kancelária 12 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o výmere 12 m2, Banská Bystrica, centrum. Stav je čiastočná rekonštrukcia (plastové okno, plávajúce podlahy). Priestor sa nachádza na 1. poschodí. Kúrenie je ústredné. Krytina strechy je pozinkovaný plech. Kancelársky priestor má k dispozícii 2x WC na chodbe a malú kuchyňku. Priestor je nezariadený. Kancelársky priestor má: internet, telefónna linka, zavedený vodovod, zavedená elektrina, pešia zóna, umývadlo vo wc. Stavba má vek zhruba 50 rokov. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1. Stavba má 3 nadzemné podlažia. Kancelársky priestor je čiastočne v prevádzke. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 72 Eur/mes. + energie (voda, el., kúrenie) + DPH. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - prevádzkový priestor na podnikanie, Banská Bystrica, Centrum.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom prevádzkový priestor (v rámci salónu) na komerčné účely o výmere 23 m2, Banská Bystrica, v centre. Stav priestoru na prízemí je čiastočná rekonštrukcia (stierky, nové okná, plávajúce podlahy, murované toalety). Priestor sa prenajíma zariadený. Kúrenie je ústredné. Krytina strechy je pozinkovaný plech. K dispozícii je WC s umývadlom. Podlahy sú plávajúca podlaha/dlažba. Prevádzkový priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, elektrický bojler, umývadlo vo wc. Obchodná plocha je veľká 23 m2. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1. Prevádzkový priestor je čiastočne v prevádzke. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Priestor je vhodný na poskytovanie kaderníckych služieb ap. Výška nájmu 250 Eur/mes. (vrátane energií). Záujemca skladá v deň podpisu podnájomnej zmluvy rezervačnú zálohu vo výške 2 mesačných nájmov. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory [ID:RE0003078-18-000068]

Pred pol rokom

Banská Bystrica
1.200 EUR/mesiac

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na konci lokality Podháj, ul. Kremnička č.5 / TWD budova. Všetky priestory sú situované na jednom podlaží, nachádzajú sa tu: 1x open space kancelária, 6x menšie kancelárie, 2x zasadacia miestnosť, 3x menší + 1x väčší skladový priestor, 1x kuchynka, 3x WC. Pred budovou je možnosť parkovania. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - kancelársky priestor 98 m2 Banská Bystrica-Centrum.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 98 m2, Banská Bystrica, Centrum. elková plocha je 98 m2 a priestor pozostáva z 3 veľkých nepriechodných kancelárií, kuchynky, samostatných 2 x WC s 2 umývadlami, chodby, miestnosť pre upratovačku, miestnosť so samostatným plynovým kotlom, slúžiacim na vykurovanie a výrobu teplej vody. Súčasťou je aj nainštalované zabezpečovacie zariadenie, bezpečnostné fólie na oknách. Objekt má vlastný kamerový systém (7 x kamera). Absolútna kontrola a ovládanie spotreby inžinierskych sietí, pretože priestor má samostatné meranie plynu, vody a el. energie. Je kompletne zariadený kancelárskym nábytkom V CENE. Parkovanie priamo pri objekte. Cena 349 euro / mes. + EN (cca 120 euro) + DPH. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Prenájom - obchodný priestor 35 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 35 m2, Banská Bystrica, centrum (ul. Trieda SNP). Priestory v novostavbe (plastové okná, tepelne odizolované podlahy, stierky, nová elektroinštalácia, LED osvetlenie ) sa nachádzajú na prízemí. Kúrenie je elektrické lokálne (konvektory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. Budova je zateplená. Obchodný priestor má kúpeľňu, WC (dámy/páni) a kuchyňku v spol. priestoroch. Počet WC sú 2. Podlahy sú plávajúca podlaha. Zariadenie je k dispozícii (pre podrobnosti sa spýtajte). Obchodný priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, umývadlo vo wc. Obchodná plocha je veľká 35 m2. Možnosť predelenia na 2 menšie miestnosti. Umiestnenie stavby: rušná časť obce. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1 (možnosť predelenia na dve). Vykurovanie elektrickými konvektormi. Obchodný priestor je v prevádzke. Energetický certifikát stavby je vyhotovený. Výška nájmu 337 eur/mes. (bez DPH a energií, energie 60 Eur/mes.). Priestory sú vhodné na prevádzkovanie služieb (masáže) ako aj široké administratívne využitie. V miestnosti je možné inštalovať umývadlo, príp. aj sprchu. Miestnosť ma optické pripojenie na internet a samostatné meranie spotreby el. energie (dvojtarifný elektromer). Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Pridať k zaujímavým