Realitný software a portály LIVING



ORBIS Realitná kancelária s.r.o. (4): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

3 izb. byt v Bratislava II - Podunajská - na prenájom o výmere 92m2 v novovostavbe - ZARIADENÝ

3 izb. byt na prenájom NOVOSTAVBA - ZARIADENÝ s loggiou, v Bratislava II - Podunajská. 3 izbový byt na prenájom v NOVOSTAVBE ("Diamant") skolaudovanej v roku 2010 v lokalite Bratislava II - pri Malom Dunaji na rozmedzí mestských častí Ružinov - Prievoz - Podunajské Biskupice - Podunajská ul. Výmera bytu: 92m2 vrátane LOGGIE 9,45m2. Čistá podlahová plocha bytu 82,53m2 (obývačka 28,50m2, kuchyňa 5,67m2, chodba 14,31m2, spálňa 1 12,77m2, spálňa 2 13,26m2, kúpelňa 6,8m2, WC 1,84m2). DISPOZÍCIA bytu je funkčná: otvorená dispozícia obývačky s kuchyňou, 2 samostatné spálne, samostatná kúpelňa s vaňou, samostatné WC. Každá miestnosť má samostatný vstup z chodby a tiež samostatný prístup na loggiu. Orientácia bytu na juhozápad a juhovýchod. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží - 1.poschodí. Pod bytom vykurované nebytové priestory. Súčasťou vybavenia bytu je kvalitná kuchynská linka zhotovená na mieru so vstavanými spotrebičmi (sporák, rúra, umývačka riadu, digestor), v spálni, v detskej izbe a na chodbe ROLLDOR SKRIŇA na mieru. V kúpeľni a vo WC skrinky. BYT SA PRENAJÍMA ZARIADENÝ . Kuchynská linka s umývačkou riadku, chladnička s mrazničkou, sporák, rúra, komplet vybavenie kuchyne s riadmi a hrncami, jedálenský stôl, sedačka, obyvačková stena, rolldor skriňa v 1 spálni, 2. spálňa slúžila ako detská izba - 1 posteľ, skriňa, 2 detské stolíky. Zasklenná logia - švédsky systém Aluvista. Klimatizácia Samsung Virus Doctor s ovládaním aj cez GSM. Má 2 výťahy, pekné presvetlené spoločné priestory. K bytu prislúcha pivnica, ktorú je možné využívať. Možnosť prenajať parkovacie státie v podzemnej garáži - nie je podmienkou za 50,-€ mesačne. IDEÁLNE BÝVANIE PRE RODINY S DEŤMI, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. VOĽNÝ Internet a TV od Orange alebo UPC možnosť zriadiť na vlastné náklady. Maximálne pre 4 osoby. V rámci komplexu reštaurácia Akiko sushi bar, fitko na ženy, lekáreň, vedľa pizzeria, detské centrum. Hrádza - možnosť cyklistiky, behu, korčulovania.. Malý Dunaj... Požiadavky na nájomcu: - nefajčiari - bez domácich zvierat DLHODOBÝ PRENÁJOM (byt sa neplánuje predávať) Pri podpise nájomnej zmluvy sa vlastníkovi hradí jednomesačné nájomné na prvý mesiac + kaucia vo výške jednomesačného nájmu. Cena nájmu 600,-€ + energie. pri 1 osobe - 120,-€ pri 2 osobách - 140,-€ pri 3 osobách - 160,-€ pri 4 osobách - 180,-€ plus bez ohľadu na počet osôb paušal na elektrinu 30,-€ Provízia pre realitnú kanceláriu činí 700,-€, hradí ju jednorazovo nájomca pri podpise nájomnej zmluvy.

Pridať k zaujímavým
2 izbový byt na prenájom v zelenej lokalite Ružinov - Štrkovec na ul. Moldavská.

2 izbový byt na prenájom v zelenej lokalite Ružinov - Štrkovec na ul. Moldavská. KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA (2018), úplne nová, nikým doteraz neobývaná, ako novostavba. (kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, plastové okná, nové podlahy, WC, kúpelňa) DISPOZÍCIA: 2 samostatné izby a samostatná kuchyňa. BALKÓN z obývačky. Možnosť prenajať dvom samostatným osobám, vzhľadom na oddelenosť všetkých miestností, alebo páru, kedy sa dá obývačka využívať ako spoločenská miestnosť. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom dome, ktorý má 3 poschodia. Byt je na 2.poschodí z 3och. Možnosť základne dozariadiť po dohode posteľami a skriňami. Kuchynská zóna vybavená, zariadená. Výborné možnosti parkovania priamo pri dome. Dostupnosť MHD (autobusy, električky), výborná dostupnosť do centra a iných mestských častí. PODMIENKY PRENÁJMU: - Maximálne pre 2 osoby. - Nefajčiari. - Bez domácich zvierat. Voľný ihneď alebo od 1.9.2018. Cena nájmu: 650,-€/mes. vrátane energií. Voľný ihneď. Preferovaný dlhodobý prenájom,minimálne však na 1rok. Nájomca hradí províziu pre RK vo výške 1/2mesačného nájmu.

Pridať k zaujímavým

3 izb. byt - prenájom - Jozefa Kronera, Staré mesto [ID:RE0003635-18-000379]

Pred 2 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
980 EUR/mesiac

3 izb. byt - prenájom - Jozefa Kronera, Staré mesto

Priestranný 3izb v centre mesta pri Novom rozhlase a Urade vlady, novostavba, zariadený, s balkónom na 2p., 108m2 Ponúkame na prenájom 3izbový byt v centre mesta, nachádzajúci sa v tesnej blízkosti Nového rozhlasu na Úradu vlády na ul. JOZEFA KRONERA. Stavba z roku 2005. Stav bytu zodpovedá štandardu novostavby z 2005. Nachádza sa na 2.poschodí. Výmera bytu 108m2. Má balkón. ZARIADENÝ. Rožný orientovaný na východ a juh. Kuchyňa čiastočne prepojená s obyvačkou; 2 samostatné spálne. Nájomné 980,-€ plus zálohový predpis správcovi 60,-€. Vyúčtovanie (preplatok/nedoplatok) je nájomcove (štandardne preplatok). Na nájomcu sa prepíše aj plyn (23,-€) a elektrina(20,-€), aby hospodáril ako vo vlastnom byte. Kúrenie a ohrev vody vlastné. Províziu pre RK vo výške jednomesačného nájmu platí nájomca. IHNEĎ K DISPOZÍCIÍ k nasťahovaniu. Domáce zviera (malé až stredné) nie je prekážkou, max 2. Max pre 4 osoby, deti nie sú prekážkou. Parkovanie možné v garáži (1miesto) pod bytovým domom za príplatok 50,-€

Pridať k zaujímavým
Priestor na predajňu alebo kanceláriu na prenájom v centre Bratislavy na Krížnej ul. s výkladom do ulice

Priestor na predajňu alebo kanceláriu na prenájom v centre Bratislavy na Krížnej ul. s výkladom do ulice a skladovým priestorom. Výmera 110 m2 , z toho sklad 10m2. Ideálne na predajňu spotrebného tovaru. V priestoroch boli kedysi potraviny, predajňa zdravotníckych potrieb. Alebo na kanceláriu s možnosťou prezentácie ponuky v kontakte s ulicou. Možný dlhodobý prenájom. K cene 2000,-€ mesačne sa platí zálohovo 150,-€ za teplo a vodu. Voľný ihneď.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania