Realitný software a portály LIVINGSOTHIS realitná agentúra (8): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenajmeme priestranný 2 i byt na Tomášikovej ul.

Prenajmeme priestranný 2 i byt na Tomášikovej ul. Byt je na 2 poschodí s výťahom, balkón do dvora so zeleňou, plne zariadený, 50m2. Voľný okamžite, Mesačné nájomné 620.- € vrátane energii + 1x kaucia 620.- € + odmena pre RK 620.-€. Výborná občianska vybavenosť, školy škôlky, nemocnica s poliklinikou, dobrá dostupnosť MHD. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať, Kvetka Hegewaldová 0915950636

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom rodinný dom v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na prenájom 3 izbový,podpivničený rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Rodinný dom má tri podlažia : pivnica,prízemie,poschodie. Dispozícia : Pivnica: miestnosť, ktorá zabezpečuje pre dom vykurovanie a okrem zabezpečenia tepla poskytuje aj dostatočný úložný priestor, ktorý sa dá využiť na skladovanie. Prízemie: domu ponúka predsieň, kuchyňu, obývaciu izbu, komoru a toaletu. Na prvom poschodí nájdete pre zmenu 2 samostatné izby a kúpeľňu s vaňou. Poschodie:schodisko,chodba,2 samostatné izby a kúpeľňu s vaňou. ************************************************************************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný rodinný dom vhodný na kancelárie,administratívne priestory v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný, podpivničený 4 izbový rodinný dom s garážou v Ivanke pri Dunaji vhodný na podnikanie a kancelárie. Dispozícia rodinného domu na podnikanie: Prízemie : vstupna chodba,toaleta s kúpeľňou,obyvacia izba,dva krát schodište,kuchyňa s výstupom do záhrady. Poschodie : schodište,chodba,kúpeľňa s toaleta,tri spálne v jednéj balkon. Pivnica :schodište,pivničné priestory-vhodné na skladovanie,hobby miestnosť,posilovňa. Rodinný dom sa prenajíma zariadený alebo bez zariadenia záleží od nových nájomcov. ***************************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Pridať k zaujímavým

Prenajmeme uzatvorenú garáž na Kazanskej ulici. [ID:RE0003305-19-000010]

Pred týždňom

Bratislava - Vrakuňa
100 EUR/mesiac

Prenajmeme uzatvorenú garáž na Kazanskej ulici.

Prenajmeme uzatvorenú garáž na Kazanskej ulici, vhodná aj na podpikateľskú činnosť aj ako sklad, je kamerovo hliadkovaná ulica,dá sa vojsť veľkým zásobovacím autom, je vo výmere 18m2, je vybavená elektrickými rozvodmi, elektromer, svietidká, výklopnou manuálne ovládanou bránou. V prípade obhliadok volajte 0915950636. Mesačné nájomné 100€/mesiac.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom podpivničený 4 izbový rodinný dom s garážou v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný, podpivničený 4 izbový rodinný dom s garážou v Ivanke pri Dunaji. Dispozícia rodinného domu: Prízemie : vstupna chodba,toaleta s kúpeľňou,obyvacia izba,dva krát schodište,kuchyňa s výstupom do záhrady. Poschodie : schodište,chodba,kúpeľňa s toaleta,tri spálne v jednéj balkon. Pivnica :schodište,pivničné priestory-vhodné na skladovanie,hobby miestnosť,posilovňa. Rodinný dom sa prenajíma zariadený alebo bez zariadenia záleží od nových nájomcov. ********************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Pridať k zaujímavým
Priestor vhodný na skladové, alebo prevádzkové využitie - prenájom

Ponúkame Vám na prenájom objekt na podnikateľské účely, ktorý je vhodný na skladové alebo výrobné využitie. Priestory pozostávajú zo skladových, výrobných a kancelárskych priestorov o výmere 787 m2. Ponúkaný priestor sa skladá z montovanej haly, zatepleného priestoru cca 400 m2 a administratívneho priestoru: zasadačka pre 10 osob, 3 kancelárie, šatňa pre zamestnancov, kuchynka, 2x WC so sprchovacím kútom. IS: voda, elektrika, kanalizácia Objekt sa nachádza v priemyselnej zóne Bratislavy, s prístupom pre kamióny, ktorý je vzdialený od diaľnici 4km. Ponúkané priestory sú voľné a ihneď k dispozícii! Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. č. 0908 638 803. Viac informácii poskytneme pri osobnom stretnutí.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom rodinný dom v centre obce Ivanka pri Dunaji.

Prenajmeme starší RD 1+1/2i+prísl. v Ivanke pri Dunaji Ponúkame do dlhodobého prenájmu starší rodinný dom v centre Ivanky pri Dunaji pozostávajúci z predsiene, samost. WC, kuchyne, sprch.kúta, izby prechodovej (10,48 m2) a izby (15,88 m2) o celkovej podlahovej ploche 40,25 m2 s terasou 17 m2. Voda mestská + vlastná, elektr., plyn, kanal.,kúrenie.Parkovanie na vlastnom pozemku. Vhodné pre partie robotníkov (do 7 ľudí). Ľahká dostupnosť: zastávka prímestskej autobusovej dopravy, obchody, centrum kultúry a oddychu-nám.sv.Rozálie, Pizzeria Emília, Obecný úrad, banky, kostol . 700,- Eur/mesiac vrátane.limit. energií. V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárií v Bratislave, Galvaniho ul.

Dáme do prenájmu kanceláriu 14 m2 (zvýšené prízemie) na Galvaniho ul.12. Cena kancelárie vrátane energii je 100 eur/mes + DPH ( cca 7 €/m2 mesačne) . Možnosť prenajatia ďalších kancelárii: 3 x 14m2 1 x 14m2 + 1 x 10m2 prepojené, ale aj každá kancelária má samostatný vstup. Cena za parkovacie miesto je 10 eur/mes. + DPH Províziu za sprostredkovanie prenájmu neplatíte!

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania