Realitný software a portály LIVINGSOTHIS realitná agentúra (7): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenajmeme kancelárske priestory na Hubeného ul. v Krasňanoch.

Prenajmeme kancelárske priestory na Hubeného ul. v Krasňanoch.o veľkosti 29m2 na 1 poschodí. Cena za prenájom je 230€+DPH vrátane energii. V prípade otázok ma kontaktujte na 0915950636.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 2-izbového bytu v centre Bratislavy, Vazovova ul.

Prenájom 2-izbového bytu v centre Bratislavy, na Vazovovej ul., tehlový dom, rozloha 54 m2, 1. poschodie, po kompletnej rekonštrucii, zariadený, všetky elektrické spotrebiče vrátane klimatizácie, internet, káblová TV

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovany 2 izbový byt s balkónom centre obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom na tichom mieste v Ivanke pri Dunaji. Dispozícia bytu: vstupna chodba,spálňa,obyvacia izba + balkón,samostatna kuchyňa,šatnik,kúpelňa s toaletou. Byt má samostatné vykurovanie plynovým kotlom. Parkovanie je priamo pred bytovým domom. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vchodom v obci Ivanka pri Dunaji./Bez detí a zvierat./ LOKALITA: Byt sa nachádza v príjemnom tichom prostredí s dobrou občianskou vybavenosťou (100m potraviny Coop Jednota, 2min. chôdzou škola, škôlka, detské ihrisko,jazero. PARKOVANIE: Pred domom - 2 auta. Dispozícia bytu: vstupna chodba,kúpelňa+toaleta,spalňa,obyvacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Cena prenájmu s energiami:580€ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Pridať k zaujímavým
Priestor vhodný na skladové, alebo prevádzkové využitie - prenájom

Ponúkame Vám na prenájom objekt na podnikateľské účely, ktorý je vhodný na skladové alebo výrobné využitie. Priestory pozostávajú zo skladových, výrobných a kancelárskych priestorov o výmere 787 m2. Ponúkaný priestor sa skladá z montovanej haly, zatepleného priestoru cca 400 m2 a administratívneho priestoru: zasadačka pre 10 osob, 3 kancelárie, šatňa pre zamestnancov, kuchynka, 2x WC so sprchovacím kútom. IS: voda, elektrika, kanalizácia Objekt sa nachádza v priemyselnej zóne Bratislavy, s prístupom pre kamióny, ktorý je vzdialený od diaľnici 4km. Ponúkané priestory sú voľné a ihneď k dispozícii! Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. č. 0908 638 803. Viac informácii poskytneme pri osobnom stretnutí.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom rodinný dom v centre obce Ivanka pri Dunaji.

Prenajmeme starší RD 1+1/2i+prísl. v Ivanke pri Dunaji Ponúkame do dlhodobého prenájmu starší rodinný dom v centre Ivanky pri Dunaji pozostávajúci z predsiene, samost. WC, kuchyne, sprch.kúta, izby prechodovej (10,48 m2) a izby (15,88 m2) o celkovej podlahovej ploche 40,25 m2 s terasou 17 m2. Voda mestská + vlastná, elektr., plyn, kanal.,kúrenie.Parkovanie na vlastnom pozemku. Vhodné pre partie robotníkov (do 7 ľudí). Ľahká dostupnosť: zastávka prímestskej autobusovej dopravy, obchody, centrum kultúry a oddychu-nám.sv.Rozálie, Pizzeria Emília, Obecný úrad, banky, kostol . 700,- Eur/mesiac vrátane.limit. energií. V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárií v Bratislave, Galvaniho ul.

Dáme do prenájmu kanceláriu 14 m2 (zvýšené prízemie) na Galvaniho ul.12. Cena kancelárie vrátane energii je 100 eur/mes + DPH ( cca 7 €/m2 mesačne) . Možnosť prenajatia ďalších kancelárii: 3 x 14m2 1 x 14m2 + 1 x 10m2 prepojené, ale aj každá kancelária má samostatný vstup. Cena za parkovacie miesto je 10 eur/mes. + DPH Províziu za sprostredkovanie prenájmu neplatíte!

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania