Realitný software a portály LIVINGTOP Living s.r.o. (5): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

TOP Living: Luxusný prenájom 3 izb. bytu, 114 m2, centrum!!!

TOP Living ponúka na prenájom luxusný, zariadený 3-izbový byt v centre mesta, pri parku SNP. Byt s panoramatickým výhľadom sa ponúka zariadený, s klimatizáciou, s vonkajším krytým státím pre 1 auto za cenu 1.000,-Eur vrátane energií. Staňte sa prvým obyvateľom tejto krásnej nehnuteľnosti! Dispozícia bytu: - priestranná vstupná chodba - kúpeľňa so sprchovým kútom - samostatná toaleta - obývacia časť s kuchyňou (otvorená dispozícia), balkón - zariadená spálňa - izba - nezariadená - šatník - 1x balkón - pivnica - na poschodí (ako samotný byt). Výmera podlahovej plochy bytu: 114,81 m2 Balkón: 6 m2 Poschodie: 11 Orientácia: východ K bytu prislúcha vonkajšie státie - vstup cez rampu. Nie domáce zvieratá. OKOLIE: Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je v obľúbenej časti mesta. Pri bytovom dome je oddychová zóna - park SNP s detským ihriskom, novovybudovaná korčuliarska dráha, kaviareň, reštaurácia... z parku je to už len na skok do historickej časti mesta... Pokiaľ Vás ponúkaná nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. Kontakt: Mgr. Peter Ružbacký 0908 505 201 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Viac o nás a našej ponuke na www.topliving.sk.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: 3-IZBOVÝ BYT, 600,- EUR vrátane energií, Belveder!!!

TOP Living: Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe Belveder s priestrannou lodžiou. Krásny byt s výbornou orientáciou, praktickými úložnými priestormi vo vyhľadávanej lokalite! Dispozícia bytu: - vstupná chodba s rolldorom - kuchynská časť - s možnosťou oddelenia od obývacej časti posuvnými dverami - spálňa s rolldorom - kúpeľňa so sprchovým kútom - toaleta s umývadlom - izba s rolldorom - 1x priestranná lodžia POPIS BYTU: Moderná dispozícia s nepriechodnými izbami. - Kuchynská časť prepojená s obývacou časťou je orientovaná na východ. Kuchynská linka je vybavená elektrospotrebičmi. Možnosť oddeliť kuchynskú časť posuvnými dverami od obývačky. Z obývacej časti sa prechádza na veľkorysú lodžiu. - Dve izby orientované na JZ. - Kúpeľňa v príjemných farbách so sprchovým kútom. - Samostatná toaleta s umývadlom. VÝMERA: úžitková plocha bytu s pivnicou: 79,55 m2 s pivnicou + lodžia: cca 10 m2 Podlažie:: 3/6 K bytu prináleží pivnica. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2008. Voľný: druhá polovica októbra Pri podpise Nájomnej zmluvy: vratná kaucia 675,-EUR + mesačný nájom vopred. OKOLIE: Lokalita Belveder sa nachádza v obľúbenej časti mesta. Pri bytovom dome sa nachádza oddychová zóna s jazierkom, detským ihriskom, kaviarňou, reštauráciou... Parčík pri oddychovej zóne je prepojený s mestským parkom odkiaľ je to už len na skok do historickej časti mesta, či ESC Europa... Na Belvederi si môžete zájsť zacvičiť pilates, navštíviť kaderníctvo, kozmetiku, pedikúru, masáže, stomatologické ambulancie, očné laserové centrum... Pre detičky súkromná detská škôlka, jazyková škola, LIDL... V blízkosti sa nachádza MHD s priamym spojením do centra mesta a ostatných mestských častí. Pokiaľ Vás ponúkaná nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. Kontakt: Ing. Erika Ružbacká 0907 063 637 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Lukratívne obchodné a kancelárske priestory Dolná ulica - pešia zóna

TOP Living: Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory na pešej zóne – Dolná ulica – Banská Bystrica Predmetné priestory sa nachádzajú v nadštandardne zrekonštruovanom meštianskom dome na Dolnej ulici, s výhľadom na pešiu zónu. Sú dva, jeden na prízemí s rozlohou 331,40 m2 a jeden na 1. poschodí s rozlohou 77,60 m2.. V blízkosti: - banky, - reštaurácie - nákupné centrum Európa, - veľké záchytné parkoviská, Priestory sú k dispozícii ihneď. ROZMERY: priestor na prízemí 331,40 m2 - cena 100 Eur/m2/rok + DPH + energie priestor na poschodí 1.p. 77,60 m2 - cena 77 Eur/m2/rok + DPH + energie V prípade záujmu kontaktujte: Ing. Erika Ružbacká 0907 163 637

Pridať k zaujímavým
TOP Living: 2-IZB. ZARIADENÝ BYT V RODINNOM DOME S GARÁŽOU, 370,-EUR vrátane energií

TOP Living: ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s garážou v rodinnom dome. Byt je situovaný na prízemí rodinného domu na Haškovej ulici. Tvorí ho vstupná chodba, samostatná kuchyňa, plne vybavená spotrebičmi (chladnička, rúra, mikrovlnka), kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s toaletou, obývačka a izba. K dispozícii je miestnosť na uskladnenie vecí, práčovňa a garáž. Majiteľ uprednostňuje ako nájomníka 1 osobu max.2 (nie zvieratá, nie rodiny s deťmi). Cena: 360,-Eur s energiami. Dispozícia bytu: - priestranná vstupná chodba - kuchyňa - špajza - kúpeľňa spojená s toaletou - obývacia časť - izba Výmera podlahovej plochy bytu: 48 m2 + práčovňa, + garáž Poschodie: prízemie Voľný: ihneď Pokiaľ Vás ponúkaná nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. Kontakt: Ing. Erika Ružbacká 0907 163 637 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Viac o nás a našej ponuke na www.topliving.sk.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Ponúkame na prenájom atraktívne obchodno-kancelárske priestory v najkrajšej budove v Banskej Bystrici - park Janka Kráľa

TOP Living: Ponúkame na prenájom atraktívne obchodno-kancelárske priestory v najkrajšej budove v Banskej Bystrici - park Janka Kráľa. Ponúkaná nehnuteľnosť prešla kompletnou, kvalitnou nadštandardnou rekonštrukciou. Majitelia vytvorili z pôvodného medzi Bystričanmi známeho „Pionierskeho domu“ skvost medzi nehnuteľnosťami. Devízou je výnimočná lokalita v parku Janka Kráľa. V cene prenájmu je komfortné parkovanie priamo v objekte – 2 parkovacie miesta. POPIS: Celková výmera: 168,25 m2 - vstupná chodba 10,25m2 - rokovacia miestnosť s kuchynským kútom: 92,98 m2 - miestnosť 1: 19,08 m2 - miestnosť 2: 14,22 m2 - kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom: 11,04 - menšia kúpeľňa s toaletou: 4,7 m2, - lodžia: 7,87 m2 - sklad: 4 m2 Poschodie: 3/3 Klimatizácia Centrálne kúrenie-plynové Cena prenájmu: 1.500 eur/mesiac + energie + DPH. Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku. Kontakt: Mgr. Peter Ružbacký 0908505201 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania