Realitný software a portály LIVINGTT reality, s.r.o. (9): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom obchodného priestoru priamo v centre - pešia zóna

Realitná kancelária TT reality ponúka na predaj obchodný priestor priamo v centre mesta na pešej zóne. Priestor je po rekonštrukcii, celý je presklený výkladmi do pešej zóny. Veľkosť obchodného priestoru je 100m2 + 40m2 - kde sa nachádza 2x wc zamestnanci, čistiaca miestnosť, kuchynka, sklad + kancelária. Priestor sa prenajíma za 2.200,-€/ mesačne + cca 150,-€ energie. Dlhodobý nájom dohoda možná!

Pridať k zaujímavým
Prenájom rodinného domu v obci Majcichov

Realitná kancelária TT reality ponúka na prenájom rodinný dom po 100% rekonštrukcii v obci Majcichov. Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, samostatné wc, kuchyňa - nová kuchynská linka + komora, s kuchyne východ na terasu a záhradu, hala + 3 samostatné izby, kúpeľňa - sprchový kút, wc, umývadlo. Rodinný dom je podpivničený - 3 miestnosti. Pozemok je pekný o výmere 1000m2. Dom je voľný od 01.04.2019 vhodné pre rodinu. Rodinný dom sa prenajíma za 550,-€ + 150,-€ energie. Dlhodobý nájom dohoda možná!

Pridať k zaujímavým
Prenájom garáže v časti Tulipán

Realitná kancelária TT reality ponúka na prenájom garáž nachádzajúcu sa v časti Tulipán. Garáž má výmeru 7x3m. Prenájom je možný od 01.01.2019 za 100,-€/ mesačne. V cene je zahrnutá elektrická energia, diaľkové ovládanie vstupnej brány a zabezpečovací systém.

Pridať k zaujímavým
Prenájom haly v novovytvorenej obchodnej zóne v blízkosti obchvatu

Realitná kancelária ponúka na prenájom 2 ročnú halu o veľkosti cca 350m2 postavenú na pozemku o výmere 2000m2. Hala je v novovytvorenej obchodnej zóne v blízkosti obchvatu. Hala je svetlá s výškou 6m a zo všetkými IS, manipulačný priestor + parkovacie miesta. Celý areál je oplotený. Bližšie informácie v realitnej kancelárie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom administratívnych priestorov

Ponúkame na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v priemyselno obchodnej zóne. Priestor č.1: prízemie s výmerou 17,5m2, cena za prenájom 200,-€ bez DPH vrátane energií. V cene prenájmu je upratovanie spoločných priestorov, sociálne zariadenia, kuchynka na poschodí, poštové schránky. Priestor č. 2: prízemie s výmerou 14m2, cena za prenájom je 120,-€ bez DPH vrátane energií. V cene prenájmu je upratovanie spoločných priestorov, sociálne zariadenia, kuchynka na poschodí, poštové schránky. Priestor č.3: sa nachádza na prvom podlaží s výmerou 72,124m2, cena za prenájom 350,-€ bez DPH vrátane energií. Pri tomto priestore je možnosť rozdelenia na dva priestory. V tom prípade je cena za 1/2-icu 180,-€. V cene prenájmu je elektronický vrátnik, sociálne zariadenie, upratovanie spoločných priestorov a parkovanie.

Pridať k zaujímavým
Hala - skladový priestor na prenájom od 500- 1500m2

Ponúkame halu na prenájom nachádzajúcu sa v obchodno - priemyselnej zóne. Hala je novostavba tesne pred dokončením. Má vysúvaciu elektrickú bránu + vchodové dvere pre zákazníkov. Manipulačný priestor, pozemok pred halou, priestor pre kamión. Možnosť prenájmu od 500m2, 1000m2, 1500m2. V blízkosti napojenie na obchvat a diaľnicu.

Pridať k zaujímavým
Prenájom priestoru pre obchod a služby

Priestor pre obchod a služby sa nachádza na sídlisku Linčianska v nákupnom centre Tulipán. Priestor sa nachádza na poschodí v zrekonštruovanej budove. Priestor je otvorený + kancelárie, sociálne zariadenie pre klientov aj personál. K priestoru prislúchajú pivničné priestory 2x nákladný výťah + nakladacia rampa. Veľkosť priestoru 450m2 + pivnica. Cena za prenájom priestoru je 1.200,-€ / mesiac. Využitie priestoru: obchod, fitnes centrum, tanečná škola, škôlka...

Pridať k zaujímavým
Skladovo - výrobný priestor na prenájom možnosť rozdelenia na menšie časti

Realitná kancelária ponúka na prenájom skladovo - výrobný priestor na prenájom haly nachádzajúcej sa v TAZ o veľkosti 3500m2. Haly sú vykurované, so šatňou, wc. Priestory sa prenajímajú za 30,-€/ m2/ rok + DPH + energie ( dohoda možná). Možnosť rozdeliť na menšie priestory cca 1300m2.

Pridať k zaujímavým
Prenájom Haly

Ponúkame Halu na prenájom na okraji mesta. Hala je murovaná, prízemná z rovnou plochou bez rampy. Súčasťou sú 3x kancelária + sociálne vybavenie. . Veľkosť haly je 1300m2. Cena za prenájom haly dohodou!

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania