Realitný software a portály LIVINGTT reality, s.r.o. (12): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom 2. izbového bytu v centre mesta na Hlavnej ulici

Realitná kancelária ponúka na prenájom veľmi pekný, komplet zariadený 2 izbový byt nachádzajúci sa na Hlavnej ulici, pešia zóna. V byte je vstupná predsieň, s priestranným úložným priestorom - rolldoor skrine, obývačka + loggia, kuchyňa s komorou + menšia loggia, spálňa so vstavanými skriňami + loggia, kúpelňa, vaňa, umývadlo, práčka, samostatné wc. Celý byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, je komplet zariadený. Chladnička, umývačka riadu, komplet vybavená kuchyňa, sedačka, obývacia stena, TV, internet, káblovka v cene prenájmu. Byt sa prenajíma za 580,-€.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 2. izbového bytu s parkovacím miestom

Moderný bytový dom sa nachádza v blízkosti centra v uzavretom dvore s parkovacím miestom. Dispozičné riešenie bytu: vstupná predsieň, kúpeľňa, obývacia izba prepojená s kuchyňou a vstupom na terasu, spálňa. Byt je moderne riešený s rekuperáciou a podlahovým kúrením. Podlahová plocha bytu je 54m2 + terasa 32m2. Možnosť prenájmu so zariadením aj bez zariadenia. Cena za prenájom nehnuteľnosti je 630,-€ aj s energiami.

Pridať k zaujímavým
Prenájom dvojizbového bytu v novostavbe v uzavretom dvore s parkovacím miestom

Realitná kancelária TT reality ponúka na prenájom v novostavbe dvojizbový byt na druhom poschodí s výťahom. Byt sa nachádza v uzatvorenom dvore s komplet novým zariadením a vybavením. Byt je neobývaný. Dispozičné riešenie bytu: vstupná predsieň, kúpeľňa - sprchový kút, umývadlo, samostatné wc, kuchyňa - chladnička, umývačka riadov, indukčná doska, kuchyňa je prepojená s obývacou izbou s výstupom na balkón, samostatná spálňa s murovaným šatníkom, rekuperácia. Bytový dom sa nachádza v tichej časti v blízkosti centra. Podlahová výmera bytu je 60m2. Byt je možné prenajať pre max dve osoby bez domácich zvierat! Nehnuteľnosť sa prenajíma za 600,- EUR s energiami.

Pridať k zaujímavým
Prenájom haly v novovytvorenej obchodnej zóne v blízkosti obchvatu

Realitná kancelária ponúka na prenájom 2 ročnú halu o veľkosti cca 350m2 postavenú na pozemku o výmere 2000m2. Hala je v novovytvorenej obchodnej zóne v blízkosti obchvatu. Hala je svetlá s výškou 6m a zo všetkými IS, manipulačný priestor + parkovacie miesta. Celý areál je oplotený. Bližšie informácie v realitnej kancelárie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom administratívnych priestorov

Ponúkame na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v priemyselno obchodnej zóne. Priestor č.1: prízemie s výmerou 17,5m2, cena za prenájom 200,-€ bez DPH vrátane energií. V cene prenájmu je upratovanie spoločných priestorov, sociálne zariadenia, kuchynka na poschodí, poštové schránky. Priestor č. 2: prízemie s výmerou 14m2, cena za prenájom je 120,-€ bez DPH vrátane energií. V cene prenájmu je upratovanie spoločných priestorov, sociálne zariadenia, kuchynka na poschodí, poštové schránky. Priestor č.3: sa nachádza na prvom podlaží s výmerou 72,124m2, cena za prenájom 350,-€ bez DPH vrátane energií. Pri tomto priestore je možnosť rozdelenia na dva priestory. V tom prípade je cena za 1/2-icu 180,-€. V cene prenájmu je elektronický vrátnik, sociálne zariadenie, upratovanie spoločných priestorov a parkovanie.

Pridať k zaujímavým
Hala - skladový priestor na prenájom od 500- 1500m2

Ponúkame halu na prenájom nachádzajúcu sa v obchodno - priemyselnej zóne. Hala je novostavba tesne pred dokončením. Má vysúvaciu elektrickú bránu + vchodové dvere pre zákazníkov. Manipulačný priestor, pozemok pred halou, priestor pre kamión. Možnosť prenájmu od 500m2, 1000m2, 1500m2. V blízkosti napojenie na obchvat a diaľnicu.

Pridať k zaujímavým
Prenájom priestoru pre obchod a služby

Priestor pre obchod a služby sa nachádza na sídlisku Linčianska v nákupnom centre Tulipán. Priestor sa nachádza na poschodí v zrekonštruovanej budove. Priestor je otvorený + kancelárie, sociálne zariadenie pre klientov aj personál. K priestoru prislúchajú pivničné priestory 2x nákladný výťah + nakladacia rampa. Veľkosť priestoru 450m2 + pivnica. Cena za prenájom priestoru je 1.500,-€ / mesiac. Využitie priestoru: obchod, fitnes centrum, tanečná škola, škôlka...

Pridať k zaujímavým
Prenájom priestranného 2. izbového bytu v centre mesta

Realitná kancelária TT reality ponúka na prenájom 2. izbový byt nachádzajúci sa priamo v centre na pešej zóne. Dispozičné riešenie bytu: vstupná predsieň, kuchyňa, kúpeľňa - vaňa, wc, práčka, chladnička, umývadlo, veľká priestranná obývacia izba, spálňa. Podlahová výmera bytu je 70m2. Nehnuteľnosť sa prenajíma za 500,-€ + energie. Bez parkovacieho miesta.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárie pri centre s parkovacím miestom 50m2

Realitná kancelária TT reality ponúkajú na prenájom priestrannú kanceláriu nachádzajúcu sa 5 min od centra v blízkosti City Arena. Kancelária je o výmere 50m2 a je po kompletnej rekonštrukcii + sociálne zariadenie. Kancelária sa nachádza vo dvore so súkromným parkovaním. Rekonštrukcia kancelárie: nové stierky, podlahy, elektroinštalácia, dvere a zárubne, kamerový systém. Prenájom kancelárie je za 350,-€ a s komplet energiami. Výhody: blízkosť centrum mesta, rekonštrukcia, bezplatné parkovanie.

Pridať k zaujímavým
Skladovo - výrobný priestor na prenájom možnosť rozdelenia na menšie časti

Realitná kancelária ponúka na prenájom skladovo - výrobný priestor na prenájom haly nachádzajúcej sa v TAZ o veľkosti 3500m2. Haly sú vykurované, so šatňou, wc. Priestory sa prenajímajú za 30,-€/ m2/ rok + DPH + energie ( dohoda možná). Možnosť rozdeliť na menšie priestory cca 1300m2.

Pridať k zaujímavým