Realitný software a portály LIVINGReality Broker (4): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Ponúkame na prenájom garážové státie v centre mesta

Ponúkame na prenájom garážové státie v novostavbe polyfunkčnej budovy na Lichnerovej ul. CENA 50,- eur/mesiac

Pridať k zaujímavým
Reality Broker ponúka na prenájom pekný priestranný 3 izb. byt komplet zariadený - NOVOSTAVBA

Ponúkame na predaj pekný priestranný 3 izb. v NOVOSTAVBE s veľkou priestrannou loggiou. Byt o rozlohe 84,74 m2 plus loggia o rozlohe 13,25 m2 sa nachádza 1. poschodí bytového domu so štyrmi bytmi. K bytu prislúcha pivnica na prízemí o rozlohe 3,5 m2 a dve parkovacie miesta priamo pred vchodom do bytového domu resp. priamo pod loggiou prislúchajúcej k bytu. Bytový dom sa nachádza v novovybudovanej tichej lokalite obce Veľký Biel. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE : - samotný byt sa skladá priestrannej chodby s veľkou vstavanou skriňou, 2 x samostatná izba, pekná priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou ktorá je komplet vybavená spotrebičmi, kúpelňa a samostatné WC. VYBAVENIE BYTU : - byt sa prenajíma kompletne zariadený okrem TV a internetu ( zriaďuje si nájomca ) tzn. vstavané skrine, postele, sedačka, chladnička, pračka, umývačka riadu, sklokeramická doska, trúba,digestor, kuchynský stôl so stoličkami, alarm...... - podlahy v byte sú miešané tzn. dlažba a plávajúca podlaha, kúrenie podlahové - elektrické, - v celom byte sú plastové okná s interiérovými žalúziami, sieťkami, vchodové dvere sú bezpečnostné OBČIANSKA VYBAVENOSŤ : By t sa nachádza v tichej lokalite obce Veľký Biel. V obci je dobrá občianska vybavenosť tzn. škôlka, základná škola, obchody, zdravotné stredisko, pošta, výborný prístup k D1 smer Trnava a Bratislava. PODMIENKY A CENA PRENÁJMU : Byt sa prenajíma na dlhodobý prenájom ( min. 12 mes. ) s možnosťou predľženia. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jeden mesačný nájom vopred vrátane zálohovej platby na energie plus kaucia vo výške mesačného nájmu a provízia RK.

Pridať k zaujímavým
REALITY BROKER Ponúkame na prenájom garzónku priamo na Lichnerovej ulici

Ponúkame na prenájom garzónku situovanú priamo v centre Senca na Lichnerovej ulici. Garzónka s ÚP 26 m2 je situovaná na 2. poschodí polyfunkčnej budovy bez výťahu na pešej zóne. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE vchod, chodba, kúpeľna, izba, spoločná kuchyňa na chodbe,.... VYBAVENIE Garzónka je bez balkóna a bez kuchyne / spoločná kuchyňa na chodbe/ . Okno má orientované na pešiu zónu. Izba - plávajúce podlahy, chodba a kúpeľňa dlažba. V kúpeľni je WC, sprchový kút. Garzónka je čiastočne zariadená. OBČIANSKA VYBAVENOSŤ Garzónka je situovaná priamo na pešej zóne v centre mesta Senec. Táto poloha ponúka obyvateľom všetky služby a nákupné možnosti v pešej dostupnosti.

Pridať k zaujímavým
REALITY BROKER ponúka na prenájom skladové priestory v obci Jánovce

Ponúkame na predaj skladové priestory v obci Jánovce. Skladové priestor o rozlohe 250 m2 sa nachádzajú v oplotenom areáli s asfaltovou prístupovou cestou. Skladové priestory sa skladajú z viacerých samostatných priestorov určených na sklad plus priestory pre administratívu. Cena prenájmu je 1000,- EUR na mesiac plus energie.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania