Realitný software a portály LIVINGReality Broker (5): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

REALITY BROKER ponúka na prenájom pekný 1 izb. byt po rekonštrukcii

Ponúkame na prenájom pekný 1 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 34,5 m2 sa nachádza na 8.p. zatepleného bytového domu s výťahom. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE : - byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne z ktorej je vstup na veľkú loggiu, 1x izba, kúpeľka a WC. VYBAVENIE BYTU : - v celom byte sú plastové okná, podlaha miešaná tzn. plávajúca podlaha a dlažba. Byt sa prenajíma kompletne zariadený okrem TV. OBČIANSKA VYBAVENOSŤ : Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou blízko samotného centra mesta. Parkovanie pri bytovom dome. Cena prenájmu je 380,- eur/ mesiac vrátane energií. V prípade dvoch osôb je nájomné 400,- eur/ mesiac Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 x nájom, 1 x depozit vo výške nájmu a provízia pre RK

Pridať k zaujímavým
REALITY BROKER ponúka na prenájom priestory stolárskej dielne v Novej Dedinke

Ponúkame na prenájom priestory stolárskej dielne. Rozloha priestorov je cca 260 m2. Momentálne je priestor využívaný ako stolárska dielňa. Možnosť využitia je rôznorodá, slad, výrobná hala, ...... V priestoroch je prípojka na el. 220/280 V, prípojka vody, ... Kúrenie je zabezpečované splynovacím kotlom na tuhé palivo - drevo. Priestory sa nachádzajú v zastavanej časti obce Nová Dedinka, asfaltová príjazdová cesta . Cena prenájmu je 1000,- eur / mesiac plus elektrika

Pridať k zaujímavým
REALITY BROKER ponúka na prenájom pekný 2 izb. byt s balkónom

Ponúkame na prenájom pekný 2 izb. po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 54 m2 sa nachádza na 1.p. zatepleného bytového domu bez výťahu. K bytu prislúcha balkón o rozlohe 3,5m2, pivnica v suteréne o rozlohe cca 2-3 m2 a spoločný priestor na odkladanie bicyklov a ... DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: - samotný byt pozostáva z chodby, kuchyne, 2 x samostatná izba, kúpelňa a samostatné WC. VYBAVENIE BYTU : - byt sa prenajíma čiastočne zariadený / kuchynská linka so spotrebičmi / resp. podľa dohody - v celom byte sú plastové okná - podlahy sú miešané - plávajúca podlaha v izbách, ostatné dlažba - v byte sa nachádza klíma OBČIANSKA VYBAVENOSŤ : Byt sa nachádza v tichej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytu sa nachádzajú škôlka, škola, Billa, reštaurácie, .... Parkovanie bezproblémové pri bytovom dome. BYT je voľný od 1.4.2019 CENA prenájmu je 495,- eur na mesiac vrátane energií.

Pridať k zaujímavým
REALITY BROKER ponúka na prenájom obchodný priestor

Ponúkame na prenájom pekný veľký obchodný priestor v novostavbe polyfunkčnej budovy. Obchodný priestor o rozlohe 140,58 m2 s veľkými výkladmi na ulicu sa nachádza na prízemí polyfunkčnej budovy. Samotný priestor sa skladá z jednej veľkej miestnosti plus WC s umývadlom. Cena prenájmu je 8,- eur na m2/ mesiac tzn. 1.120,- eur na mesiac plus DPH V cene prenájmu nie sú zahrnuté energie, ktoré sa platia zálohovo vo výške 180,- eur/mesiac vrátane DPH ( kúrenie, voda, smeti, revízie, ... ). Elektriku platí nájomca priamo dodávateľskej organizácií. Priestor sa nachádza na frekventovanej časti mesta Senec. Parkovanie priamo pred polyfunkčnou budovou. Priestor je voľný ihneď.

Pridať k zaujímavým
Reality Broker ponúka na prenájom pekný priestranný 3 izb. byt komplet zariadený - NOVOSTAVBA

Ponúkame na predaj pekný priestranný 3 izb. v NOVOSTAVBE s veľkou priestrannou loggiou. Byt o rozlohe 84,74 m2 plus loggia o rozlohe 13,25 m2 sa nachádza 1. poschodí bytového domu so štyrmi bytmi. K bytu prislúcha pivnica na prízemí o rozlohe 3,5 m2 a dve parkovacie miesta priamo pred vchodom do bytového domu resp. priamo pod loggiou prislúchajúcej k bytu. Bytový dom sa nachádza v novovybudovanej tichej lokalite obce Veľký Biel. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE : - samotný byt sa skladá priestrannej chodby s veľkou vstavanou skriňou, 2 x samostatná izba, pekná priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou ktorá je komplet vybavená spotrebičmi, kúpelňa a samostatné WC. VYBAVENIE BYTU : - byt sa prenajíma kompletne zariadený okrem TV a internetu ( zriaďuje si nájomca ) tzn. vstavané skrine, postele, sedačka, chladnička, pračka, umývačka riadu, sklokeramická doska, trúba,digestor, kuchynský stôl so stoličkami, alarm...... - podlahy v byte sú miešané tzn. dlažba a plávajúca podlaha, kúrenie podlahové - elektrické, - v celom byte sú plastové okná s interiérovými žalúziami, sieťkami, vchodové dvere sú bezpečnostné OBČIANSKA VYBAVENOSŤ : By t sa nachádza v tichej lokalite obce Veľký Biel. V obci je dobrá občianska vybavenosť tzn. škôlka, základná škola, obchody, zdravotné stredisko, pošta, výborný prístup k D1 smer Trnava a Bratislava. PODMIENKY A CENA PRENÁJMU : Byt sa prenajíma na dlhodobý prenájom ( min. 12 mes. ) s možnosťou predľženia. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jeden mesačný nájom vopred vrátane zálohovej platby na energie plus kaucia vo výške mesačného nájmu a provízia RK.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania