Realitný software a portály LIVINGRealfin Markt, s.r.o. (22): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Piešťany- prenájom 2 izb. zariadeného bytu v centre mesta

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Piešťanoch, v centre mesta, v blízkosti Auparku. Byt sa nachádza v polyfunkčnom objekte "CENTROOM" , je orientovaný na východ, čo zabezpečuje dostatok slnka. Byt má ideálnu polohu vzhľadom na blízkosť obchodov, kult. zariadení, športovísk, kúpeľov či dopravného spojenia. Výmera bytu je 43,98m2. Výmery jednotlivých miestností : chodba...............................................6,17m2 obývacia izba+ kuch.kút+jedáleň...19,51m2 spálňa.................................................9,51m2 kúpeľňa..............................................5,0m2 WC.....................................................1,77m2 loggia.................................................4,73m2. K bytu patrí pivničná kobka i garáž. V bytovom dome je výťah. Byt má pripojenie na internet. Byt ponúka kompletne zariadený. CENA : 500 EUR nájom + 100 EUR energie/ mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany-prenájom 3 izb. bytu v rodinnom dome – Štefánikova

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v rodinnom dome na Štefánikovej ulici v Piešťanoch. Byt má výmeru cca 100m2, tvoria ho 3 izby a príslušenstvo - kuchyňa, špajza, WC, kúpelňa s toaletou. Byt sa nachádza na prízemí a poschodí. Na prízemí je súčasťou obývacej izby aj veľká kuchyňa so spotrebičmi - sporák, odsávač pár, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, pračka. Tento priestor je riešený ako otvorený a zároveň je z po drevenom schodisku vstup na poschodie. Na prízemí je k dispozícii samostatné WC s umývadlom. Na poschodí sú 2 izby a kúpeľňa s WC , bidetom , vaňou a umývadlom. Dom bol v roku 2014 zrekonštruovaný, okná na dome sú plastové, podlahy sú laminátové a dlažba. Krb na terase Vám umožní relaxovať v peknom prostredí s okrasnou záhradou. Všetky priestory sú zariadené. Využite možnosť získať okamžité bývanie len kúsok od centra mesta. Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. CENA : 650 EUR nájom + 150 EUR energie / mes. Pre bližšie informácie , resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom rodinného domu blízko Tesca

Ponúkame Vám na prenájom tehlový rodinný dom v priľahlej časti Piešťan neďaleko TESCA. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 351m2, z toho zastavaná plocha domu je 192m2. Dom je jednopodlažný so šikmou strechou. Dom má k dispozícii dva vchody, spredu domu z jednej ulice / 2 izbový byt s príslušenstvom/ a zozadu z druhej ulice/ 2 izbový byt s príslušenstvom/. Zadným vchodom môžete vojsť rovno garážovou bránou na diaľkové ovládanie do garáže. Ďalej je možnosť parkovania aj vo dvore. Parkovacie miesto je vydláždené zámkovou dlažbou. Vchod do dvora vedľa garáže je taktiež bránou na diaľkové ovládanie. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016, nová strecha ,zateplenie, nová fasáda, v celom dome sú plastové okná. V dome sa nachádza 2x kuchyňa / linka na mieru so spotrebičmi - plynový sporák, odsávač pár, chladnička/,ďalej 3x kúpelňa s toaletou, dve spálne a dve obývačky. V izbách sa nachádzajú laminátové podlahy , v kúpeľni a WC dlažba. Vo dvore je vybudovaná záhradná pergola. Vykurovanie rodinného domu je ústredné plynové. Ohrev vody v prednej časti domu je na plyn a v zadnej časti elektrickým bojlerom. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vo dvore domu sa nachádza sklad na náradie. Príďte sa pozrieť a môžete získať bývanie v tichej ulici a to zrekonštruovaný rodinný dom s dvoma dvojizbovými bytmi s príslušenstvom, priestorom na posedenie vo dvore aj miestom na parkovanie. Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Cena: 800 EUR nájom + 150 EUR energie/mesiac - DOHODA O CENE MOŽNÁ Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom nebytových priestorov v blízkosti parku a centra mesta

Ponúkame Vám na prenájom tehlovú novostavbu nebytových priestorov v Piešťanoch v blízkosti mestského parku a centra mesta. Nezariadené priestory na prízemí majú výmeru 110m2 a tvoria ich 3 menšie miestnosti a 1 veľká / telocvičňa so zrkadlami/. Súčasťou priestoru je kuchynka, 2 kúpeľne a 2 toalety. Priestory majú cca 6 rokov, okná sú plastové so žalúziami, podlahy sú laminátové a dlažba. K dispozícii je pripojenie na internet. Priestory majú vlastné kúrenie. CENA : 1000 EUR nájom + 79 EUR energie/ mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom kaviarne s terasou v centre mesta

Ponúkame Vám na prenájom kaviareň s terasou v centre mesta Piešťany. Kaviareň sa nachádza na 1.poschodí budovy . K dispozícii sú zároveň 4 skladové priestory v pivnici objektu. Vnútorné priestory kaviarne boli v roku 2015 rekonštruované, podlahy sú laminátové, okná sú plastové. K dispozícii barový pult, stoly a stoličky, chladničky, výrobníky ľadu, kávovar. Pred budovou je k dispozícii vonkajšia terasa s prestrešením a detským kútikom. Ponúkané priestory sa nachádzajú priamo v centre mesta Piešťany, v blízkosti pešej zóny a sú obľúbeným miestom domácich aj návštevníkov mesta. CENA ZA PRENÁJOM UVEDENÝCH PRIESTOROV : 560 EUR nájom + 510 EUR energie/mesiac ODSTUPNÉ VO VÝŠKE 75.000 EUR Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom luxusných kancelár.priestorov v centre mesta na Teplickej ulici

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Piešťanoch na Teplickej ulici. Priestory prešli v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou v luxusnom prevedení - energetický certifikát "B". Budova ponúka kancelárske priestory na troch poschodiach, na každom poschodí je k dispozícii 10 kancelárií - výmera od 13 do 27m2. Kancelárie sú orientované do ulice alebo do dvora. Objekt s výťahom má k dispozícii bezpečnostný a kamerový systém, telefón, vysokorýchlostný internet, videovrátnika , prístup na kartu do objektu , ozvučenie priestorov, samostatné meranie el. energie v jednotlivých kanceláriách, podľa výmery kancelárie bude účtované kúrenie - plynové , podľa počtu osôb bude počítaná voda. Na chodbe je k dispozícii WC / zvlášť muži, ženy/ a kuchynka. Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, laminátové podlahy, žulová dlažba. Vhodné ako kancelárie alebo administratívne priestory. Parkovanie na neďalekých verejných parkoviskách. CENA: 250-300 EUR/ mes. podľa výmery jednotlivých kancelárií + DPH + 30 EUR/mes. energie Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom priestorov na kancelárie alebo bývanie

Ponúkame Vám na prenájom priestory v objekte "Lodenice " . K dispozícii je celkom 6 miestností / 5 miestností o výmere cca 12m2 a jedna väčšia miestnosť o výmere cca 30m2/. Možný prenájom ako celok alebo jednotlivé miestnosti. K dispozícii je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Okná na objekte sú plastové, podlahy sú laminátové a dlažba. K dispozícii internet. Parkovanie je možné pred objektom. Objekt sa nachádza v rekreačnej oblasti mesta, v objekte je k dispozícii reštaurácia. Miestnosti je možné využiť na kancelárske účely alebo na bývanie. CENA : 10 EUR/m2/mesiac vrátane energií pri kancelárii 200 EUR / osobu / mesiac vrátane energií pri bývaní Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom kancelárskych priestorov – Pod Párovcami

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Piešťanoch, v blízkosti ulice Pod Párovcami. Jedná sa o prízemný tehlový objekt, ktorý prešiel v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou. Celková výmera ponúkaného priestoru je 183m2 - 8 kancelárií. Predmetom prenájmu je celá budova, všetkých 8 kancelárií ako celok. Okná na objekte orientovanom prevažne na južnú stranu sú nové plastové s interiérovými žalúziami, podlahy sú dlažba. K dispozícii je sociálne zázemie - umývadlo, WC, sprcha. V objekte je príprava na kuchynskú linku. Parkovanie je možné pred objektom. Priestory sú nezariadené. Objekt prešiel rekonštrukciou, nová strecha, nová fasáda , nové rozvody, nové kúrenie. Priestory sú dostatočne svetlé a sú vybavené bodovými stropnými svetlami a stropnými vykurovacími panelmi. CENA : celý objekt 1.281 EUR + energie / mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom 2 izbového zariad. bytu – Vážska ulica

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Piešťanoch na Vážskej ulici. Byt má výmeru 55m2 a tvoria ho 2 izby a príslušenstvo - kuchyňa, kúpeľňa , toaleta a pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Okná sú nové plastové so žalúziami. Podlahy sú laminátové a dlažby. Rohová kuchynská linka je robená na mieru. V spálni je zabudovaná šatníková skriňa. Pri rekonštrukcii boli vymenené vchodové aj interiérové dvere. Zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou poskytuje dostatok miesta na umiestnenie automatickej pračky. WC je samostatné. Samotný bytový dom je rovnako po rekonštrukcii - vstupné priestory, fasáda, balkóny. Byt orientovaný na východ sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. Bývate len pár minút cesty od centra mesta, zároveň Vám lokalita poskytuje tiché a kľudné bývanie plné zelene , so širokými možnosťami športového vyžitia - beh, cyklistika, korčuľovanie, vodné športy. Využite možnosť bývať v žiadanej lokalite, v byte, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a je zariadený. CENA : 600 EUR vrátane energií / mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom 3 izb. rodinného v blízkosti AUPARKU

Ponúkame Vám na prenájom 3izbový rodinný dom v Piešťanoch, v centre mesta, v tichej uličke blízko AUPARKU. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 216m2, z toho zastavaná plocha domu je 100m2. Dom tvoria 3 izby a príslušenstvo - kuchyňa, špajza, kúpeľňa a toaleta. Nehnuteľnosť prešla v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou. Okná sú plastové, podlahy sú laminátové a dlažba. Kuchynská linka je nová. Rovnako bola rekonštruovaná aj kúpeľňa a WC. Dom je zateplený, má nové rozvody, nové kúrenie, novú fasádu. Internet aj satelit k dispozícii. Parkovanie je možné v garáži, vo dvore, alebo pred domom. CENA : 900 EUR/ mesiac vrátane energií Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým