Realitný software a portály LIVINGRealfin Markt, s.r.o. (25): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Kocurice pri Piešťanoch – prenájom 5 izbového rod. domu

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom v obci Kocurice, ktorá je mestskou časťou mesta Piešťany / asi 6km od mesta/. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1253m2, z toho zastavaná plocha domu je 132m2 a úžitková 264m2. Dom je 5 izbový s príslušenstvom / 2xkúpeľňa, 2x toaleta/ a tvorí ho prízemie a poschodie. Kuchyňa s na mieru budovanou kuchynskou linkou je súčasťou obývacej izby. Veľké okenné tabule presvetlujú obývaciu miestnosť a súčasne je tu výstup na terasu orientovanú do dvora. Okná na rodinnom dome sú plastové. Podlahy sú dlažba. Kúrenie je plynové podlahové. Na poschodí je balkón do uličnej strany, do dvora je orientovaný veľký balkón prístupný z dvoch miestností na poschodí. Zateplený dom bol postavený v roku 2014, doteraz nebol užívaný na bývanie. Parkovanie je možné pred domom, aj vo dvore rod. domu. Dom je osadený v ďalej od ulice, čo umožní pohodlné parkovanie aj vo dvore a zároveň zabezpečí kľudné bývanie ďalej od cesty. CENA : 600 EUR nájom + 150 EUR energie/ mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom 2 izbového bytu pri parku – Stromová ulica

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Piešťanoch v blízkosti mestského parku na Stromovej ulici. Byt má výmeru 67m2 a tvoria ho 2 izby a príslušenstvo - kuch. časť, kúpeľňa, toaletu a balkón, Byt má drevené okná so žalúziami, podlahy sú laminátové a dlažba, Kuchynská linka je so vstavanými spotrebičmi. - el. sporák, chladnička. Bytové jadro je murované, kúpeľňa s vaňou, WC je samostatné s umývadlom. Súčasťou bytu je vstavaná skriňa a chodbe a v spálni. Balkón je prístupný z obývacej izby. Parkovanie je možné pred bytovým domom. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite v blízkosti mestského parku, len pár minút cesty od centra mesta. Lokalita je však veľmi kľudná a poskytuje kvalitné bývanie. CENA : 500 EUR nájom + 150 EUR energie/ mes. Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Obrazovú fotodokumentáciu pripravujeme. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Nitra – kancelárske priestory na pešej zóne – Štefánikova trieda

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na pešej zóne v Nitre, na Štefánikovej triede. Priestory sa nachádzajú na poschodí tehlového domu zrekonštruovaného v roku 2003. Výmera ponúkaných priestorov je 170m2, Jedná sa o 6 miestností s kuchynkou, kúpeľňou, WC a skladom. Priestory majú plastové okná, podlahy sú dlažba, kúrenie je plynové. K dispozícii je telefónna prípojka a pripojenie na internet. Priestory sú nezariadené. CENA : 1800 EUR nájom + 235 EUR energie / mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Obrazovú fotodokumentáciu pripravujeme. V DANOM OBJEKTE JE K DISPOZÍCII EŠTE JEDEN PRIESTOR O VÝMERE 60M2, KTORÝ SA NACHÁDZA NA PRÍZEMÍ VO DVORE : CENA 300 EUR nájom + 60 EUR energie/ mesiac Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom – veľký rod. dom vhodný na podnikanie

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom v Piešťanoch. v blízkosti Bratislavskej ulice, v uličke mimo samotného hlavného ťahu. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 326m2, z toho zastavaná plocha domu je 125m2 a úžitková plocha je 250m2. Dom bol v minulosti využívaný na podnikanie. V suteréne bola umiestnené reštauračné zariadenie a sociálnym zázemím. Táto časť má samostatný vstup z dvora. Na prízemí sú vstupné priestory, veľký otvorený priestor tvorený obývacou izbou s krbom spojený s kuchynskou časťou a sociálne zázemie. Z tejto časti je vstup na poschodie / prvá strana/, kde sú k dispozícii 4 menšie izby a sociálne zázemie. V ľavej časti je 1 izba a kuchyňa na prízemí a 3 izby na poschodí a sociálne zázemie. Okná na dome sú plastové, podlahy sú laminátové a dlažby. Tehlová stavba prešla čiastočnou rekonštrukciou. Pred domom je dvor, kde je umiestnený altánok. Parkovanie je možné v uzavretom dvore pred domom, aj pre viac áut. Dom je vzhľadom na jeho priestorové riešené možné využiť na podnikanie. CENA : 1.800 EUR nájom + energie/ mes. Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany- prenájom 2 izb. zariadeného bytu v centre mesta

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Piešťanoch, v centre mesta, v blízkosti Auparku. Byt sa nachádza v polyfunkčnom objekte "CENTROOM" , je orientovaný na východ, čo zabezpečuje dostatok slnka. Byt má ideálnu polohu vzhľadom na blízkosť obchodov, kult. zariadení, športovísk, kúpeľov či dopravného spojenia. Výmera bytu je 43,98m2. Výmery jednotlivých miestností : chodba...............................................6,17m2 obývacia izba+ kuch.kút+jedáleň...19,51m2 spálňa.................................................9,51m2 kúpeľňa..............................................5,0m2 WC.....................................................1,77m2 loggia.................................................4,73m2. V bytovom dome je výťah. Byt má pripojenie na internet. Byt ponúka kompletne zariadený. CENA : 500 EUR nájom + 100 EUR energie/ mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany-prenájom zariadeného 3 izb. rodinného domu – Štefánikova

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3 izbový rodinný dom so samostatným vstupom na Štefánikovej ulici v Piešťanoch. Priestory majú výmeru cca 100m2, tvoria ho 3 izby a príslušenstvo - kuchyňa, špajza, WC, kúpelňa s toaletou. Byt sa nachádza na prízemí a poschodí. Na prízemí je súčasťou obývacej izby aj veľká kuchyňa so spotrebičmi - sporák, odsávač pár, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, pračka. Tento priestor je riešený ako otvorený a zároveň je z po drevenom schodisku vstup na poschodie. Na prízemí je k dispozícii samostatné WC s umývadlom. Na poschodí sú 2 izby a kúpeľňa s WC , bidetom , vaňou a umývadlom. Dom bol v roku 2014 zrekonštruovaný, okná na dome sú plastové, podlahy sú laminátové a dlažba. Krb na terase Vám umožní relaxovať v peknom prostredí s okrasnou záhradou. Všetky priestory sú zariadené. Využite možnosť získať okamžité bývanie len kúsok od centra mesta. Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. CENA : 650 EUR nájom + 150 EUR energie / mes. V prípade záujmu je možné prenajať si garáž v cene 50 EUR/ mesiac. Pre bližšie informácie , resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom kaviarne s terasou v centre mesta

Ponúkame Vám na prenájom kaviareň s terasou v centre mesta Piešťany. Kaviareň sa nachádza na 1.poschodí budovy . K dispozícii sú zároveň 4 skladové priestory v pivnici objektu. Vnútorné priestory kaviarne boli v roku 2015 rekonštruované, podlahy sú laminátové, okná sú plastové. K dispozícii barový pult, stoly a stoličky, chladničky, výrobníky ľadu, kávovar. Pred budovou je k dispozícii vonkajšia terasa s prestrešením a detským kútikom. Ponúkané priestory sa nachádzajú priamo v centre mesta Piešťany, v blízkosti pešej zóny a sú obľúbeným miestom domácich aj návštevníkov mesta. CENA ZA PRENÁJOM UVEDENÝCH PRIESTOROV : 560 EUR nájom + 510 EUR energie/mesiac ODSTUPNÉ VO VÝŠKE 75.000 EUR Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom 3 izbového zariadeného bytu Pod Párovcami - VOĽNÉ OD 01.01.2019

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Piešťanoch, Pod Párovcami , v blízkosti parku. Byt má výmeru 70m2 a tvoria ho 3 izby a príslušenstvo - kuchynská časť, špajza, kúpeľňa, toaleta,balkón a pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Okná sú nové plastové so žalúziami, podlahy sú laminátové a dlažba. Murované bytové jadro tvorí samostatná kúpeľňa so sprchou a samostatné WC. Nová kuchynská linka na mieru je v modernom vyhotovení v bielej farbe doplnená novými spotrebičmi značky BOSCH , v kuchyni je umiestnená aj automatická pračka. Samotná kuchynská časť je oddelená od obývacej časti barovým pultom so sedením. Miestnosť poskytuje dostatok miesta aj na rozkladací jedálenský stôl. Obývacia miestnosť spojená s kuchyňou je veľká svetlá miestnosť zariadená prevažne v bielej farbe. Rohová sedacia súprava v obývacej izbe je rozkladacia. Z obývacej izby je vstup na balkón / francúzsky/ . Spálňa je s manželskou posteľou a veľkou šatníkovou skriňou. V ďalšej izbe sú 2 lôžka a úložné priestory. Byt má samostatné kúrenie - nový kondenzačný kotol značky JUNKERS. K dispozícii je pripojenie na ORANGE TV. Parkovanie je možné na parkovisku pred vchodom domu, kde sú k bytu vyčlenené 2 parkovacie miesta. Samotný bytový dom prešiel taktiež rekonštrukciou . Byt sa nachádza v blízkosti parku, všetko máte na dosah ruky a zároveň môžete bývať v tichom prostredí v blízkosti zelene. CENA : 425 EUR nájom + 165 EUR energie/ mesiac Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom luxusných kancelár.priestorov v centre mesta na Teplickej ulici

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Piešťanoch na Teplickej ulici. Priestory prešli v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou v luxusnom prevedení - energetický certifikát "B". Budova ponúka kancelárske priestory na troch poschodiach, na každom poschodí je k dispozícii 10 kancelárií - výmera od 13 do 27m2. Kancelárie sú orientované do ulice alebo do dvora. Objekt s výťahom má k dispozícii bezpečnostný a kamerový systém, telefón, vysokorýchlostný internet, videovrátnika , prístup na kartu do objektu , ozvučenie priestorov, samostatné meranie el. energie v jednotlivých kanceláriách, podľa výmery kancelárie bude účtované kúrenie - plynové , podľa počtu osôb bude počítaná voda. Na chodbe je k dispozícii WC / zvlášť muži, ženy/ a kuchynka. Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, laminátové podlahy, žulová dlažba. Vhodné ako kancelárie alebo administratívne priestory. Parkovanie na neďalekých verejných parkoviskách. CENA: 250-300 EUR/ mes. podľa výmery jednotlivých kancelárií + DPH + 30 EUR/mes. energie Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – prenájom priestorov na kancelárie alebo bývanie

Ponúkame Vám na prenájom priestory v objekte "Lodenice " . K dispozícii je celkom 6 miestností / 5 miestností o výmere cca 12m2 a jedna väčšia miestnosť o výmere cca 30m2/. Možný prenájom ako celok alebo jednotlivé miestnosti. K dispozícii je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Okná na objekte sú plastové, podlahy sú laminátové a dlažba. K dispozícii internet. Parkovanie je možné pred objektom. Objekt sa nachádza v rekreačnej oblasti mesta, v objekte je k dispozícii reštaurácia. Miestnosti je možné využiť na kancelárske účely alebo na bývanie. CENA : 10 EUR/m2/mesiac vrátane energií pri kancelárii 200 EUR / osobu / mesiac vrátane energií pri bývaní Súčasťou ceny nájmu je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým