Realitný software a portály LIVINGNRK REAL s.r.o. (50): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

3 izbový byt v Nitre v centre ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom kompletne zariadeného a vybaveného bytu v Nitre v centre, ktorý sa nachádza na Mariánskej ulici na 5. poschodí z 5 poschodí v tehlovej bytovke bez výťahu. Byt je vhodný max. pre 4 zamestnané osoby, majiteľ zvieratá v byte neakceptuje. K dispozícii od. Nájom: 550€/mes. + energie 100€÷mes. + Depozit 650€.

Pridať k zaujímavým
PRENÁJOM veľkého 1 izb. bytu v centre mesta Nitry ponúka NITRIANSKA RK

NITRIANSKA RK ponúka do prenájmu veľký, zariadený 1 izb. byt (42m2) na Ďurkovej ulici v centre mesta. Byt sa nachádza na 9/12. V byte je k dispozícii vstavaná chladnička, sporák, mikrovlnná rúra, práčka, rýchlovarná kanvica a kuchynský servis.Dispozícia bytu: kuchyňa, obývačka (izba), samostatné WC, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom, choodba s Roll-doorom. Mesačné nájomné je 490 EUR a zahŕňa platby za energie, TV.

Pridať k zaujímavým
Pekný, novo-zariadený 1 izb. byt s balkónom na prenájom na Čajkovského ul.

NITRIANSKA RK ponúka do prenájmu veľmi pekný, zariadený 1 izb. byt (37m2) s balkónom na Čajkovského ulici. Byt sa nachádza na 7. posch./7. Aktuálne je po rekonštrukcii, ktorá zahŕňala výmenu podláh, kuchynskej linky vrátane spotrebičov, nové dvere a nábytok. Byt je čistý a čerstvo vymaľovaný. V byte je k dispozícii chladnička, sporák, mikrovlnná rúra a práčka. Mesačné nájomné je 420 EUR a zahŕňa platby za energie, TV, internet.

Pridať k zaujímavým
1 izb. byt na prenájom - Botanická ul. + park. miesto v garáži

NITRIANSKA RK ponúka na prenájom 1 izb. byt v novostavbe v Nitre na Botanickej ul., výmera 35 m2, na 3/5 posch., s balkónom s krásnym výhľadom v tichej a vyhľadávanej lokalite. Byt je zariadený a vybavený všetkými domácimi elektrospotrebičmi - elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, práčka, TV. Kúpeľňa zariadená s vaňou. V cene prenájmu bytu je zahrnutý aj prenájom garážového státia priamo v garáži pod obytným domom (z garáže výťahom priamo k bytu). Cena 420,- Eur vrátane energii.

Pridať k zaujímavým
2 kancelárie v Horných Krškanoch ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom 2 kancelárií v Nitre - Horných Krškanoch, ktoré sa nachádzajú na 1 poschodí v polyfunkčnej budove, je tu kancelária s kuchynkou o výmere 40,41 m2 a o výmere 17m2. Parkovanie je možné v areáli s neobmedzeným prístupom, možnosť dopravy aj MHD.

Pridať k zaujímavým
Kancelárie 31,3m2 a 23,1m2 v Nitre v centre ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom administratívnych priestorov v Nitre na Kupeckej ul., nachádzajú na 1.poschodí v polyfunkčnom objekte s výmerou 31,3m2 a 23,1 m2, ktoré sú prepojené. Cena za tieto priestory je nájom: 316,44€ + en. 82,50€ + DPH. Do priestorov je neobmedzený prístup.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 2 izb. nadštandardného bytu v rodinnom dome s 2 terasami a parkovacím miestom

NITRIANSKA RK ponúka na prenájom veľký zariadený 2 izb. byt (87 m2) s dvoma terasami na prízemí rodinného domu a parkovacím miestom. Byt sa nachádza v tichej lokalite v širšom centre mesta na Vodnej ulici. Dispozičné riešenie: veľká kuchyňa, obývacia izba s terasou, spálňa so vstupom na druhú terasu, kúpelňa s jakuzi, sprchovacím kútom a saunou. Cena: 1000,- Eur vrátane energii. Voľný ihneď.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 2 izb. bytu v rodinnom dome s terasou a parkovacím miestom

NITRIANSKA RK ponúka na prenájom veľký zariadený 2 izb. byt s terasou na poschodí rodinného domu a parkovacím miestom. Byt sa nachádza v tichej lokalite v širšom centre mesta na Vodnej ulici. Dispozičné riešenie: veľká vstupná chodba, obývacia izba so vstupom na terasu/balkón, spálňa, kuchyňa, kúpelňa vybavená vaňou a wc. Cena: 650,- Eur vrátane energii. Voľný ihneď.

Pridať k zaujímavým
Prenájom 1 izb. bytu v rodinnom dome s balkónom a parkovacím miestom

NITRIANSKA RK ponúka na prenájom veľký zariadený 1 izb. byt s balkónom na poschodí rodinného domu a parkovacím miestom. Byt sa nachádza v tichej lokalite v širšom centre mesta na Vodnej ulici. Dispozičné riešenie: veľká izba s kuchynským kútom so vstupom na balkón, kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou. Cena: 500,- Eur vrátane energii. Voľný ihneď.

Pridať k zaujímavým
2 izbový zrek. byt v Nitre na Chrenovej ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom 2 izbového, kompletne zrenonštruovaného a zariadeného bytu v Nitre na Tr. A. Hlinku, ktorý sa nachádza na hornom13. poschodí v panelovom bytovom dome s dvomi výťahmi. V byte sú 2 samostatné izby, kuchyňa, chodba a kúpeľňa spojená s WC. Sú tu 3 balkóny, z izieb aj z kuchyne. Byt je kompletne vybavený elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu. Funguje tu internet, TV - Magio, prípadne je možnosť riešiť TV programy aj cez satelit - vlastná karta.

Pridať k zaujímavým