Realitný software a portály LIVINGNRK REAL s.r.o. (33): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Exkluzívny 2 izbový, zariadený byt s garážou v novostavbe ponúka na prenájom NITRIANSKA RK.

Prenájom exkluzívneho 2 izbového bytu v Nitre v centre, ktorý sa nachádza na 6. poschodí v novostavbe s výťahom. K dispozícii je priestranná, južne orientovaná loggia, samostatná murovaná garáž a pivnica. Jedná sa veľký 2 izbový byt s výmerou 70 m2, ktorý je kompletne veľmi komfortne zariadený a vybavený všetkými elektrospotrebičmi. Byt má vlastné kúrenie, je tu nainštalovaná klimatizácia, káblová televízia - Magio a internet. Vhodný pre max. 2 osoby, voľný k 1.11.2018.

Pridať k zaujímavým
3 izbový byt v Nitre na Chrenovej ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom 3 izbového bytu v Nitre na Chrenovej na Botanickej ulici, ktorý sa nachádza na 5 poschodí v tehlovom bytovom dome s výťahom. V byte tvorí kuchyňa s obývačkou jeden priestor, sú tu nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatné WC. Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi - práčka, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka.

Pridať k zaujímavým
Pekný RD v tichej uličke na prenájom - Zobor

NITRIANSKA RK ponúka na prenájom zrekonštruovaný, útulný dom v radovej zástavbe v tichej slepej uličke na Zobore. Jedná sa dvojpodlažný krajný átriový dom so vstavanou garážou. Dispozičné riešenie domu: Prízemie: vstupná chodba, toaleta, kuchyňa so špajzou - s prepojením do veľkej obývacej izby so vstupom do átria. Poschodie: 2 klimatizované spálne, 1 izba (pracovňa), veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom + toaleta. Suterén: technická miestnosť s práčovňou a garáž. K domu prislúcha zastrešená terasa so záhradkou. Parkovanie v garáži + 2 až 3 miesta pred domom. Dom je pripravený na nasťahovanie sa. Dom je plne zariadený, v cene prenájmu je taktiež upratovanie 2 x do mesiaca. Cena: 1500,- Eur + 300,- Eur energie. Dom vhodný pre max. 2 pracujúce osoby. Výborná lokalita s ľahkou dostupnosťou do mesta na tichom mieste.

Pridať k zaujímavým
Administratívne priestory v Nitre v úplnom centre s parkovaním ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom kompletne zariadených administratívnych priestorov v Nitre v centre, ktoré sa nachádzajú na 1.poschodí administratívnej budovy. Sú tu 3 samostatné kancelárie, zasadačka, kuchynka a toalety, ktoré tvoria jeden uzamykateľný celok. K dispozícii sú 2 parkovacie miesta vo dvore, ostatné parkovanie je možné v priľahlých uliciach. Dĺžka nájmu min.1 rok, platby mesačné do 15 dňa aktuálneho mesiaca - faktúra, výpovedná lehota 1 mesiac, zábezpeka 1000€.

Pridať k zaujímavým
Luxusný novo-zariadený apartmán na prenájom v centre Nitry!

Nitrianska RK ponúka na prenájom krásny, luxusný 2-izbový podkrovný apartmán v rodinnom dome v širšom centre mesta Nitra. Situovaný je na poschodí rodinného domu so samostatným vchodom a pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, spálne a kúpeľne s toaletou. Apartmán je čerstvo vymaľovaný, je vkusne a komfortne zariadený, vrátane elektrospotrebičov a novej kuchynskej linky. Pre nájomníkov je k dispozícii veľkorysé záhradné posedenie s grilom, bezproblémové parkovanie. Cena 700 EUR je vrátane energií, TV a internetu.

Pridať k zaujímavým
3 izbový zariadený byt v Nitre na Chrenovej ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom 3 izbového zariadeného bytu v Nitre na Chrenovej, na Ďumbierskej ulici, ktorý sa nachádza na 3. poschodí zo 7 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jedná sa o byt, kde je kompletné vybavenie, práčka, chladnička, mikrovlnka, TV, internet a v prípade potreby je možné aktivovať satelit. Byt je vhodný pre max. 4 osoby. Voľný k 1.10.2018. Cena: 520€/mes. + energie 130€/mes. + Depozit 650€

Pridať k zaujímavým
4 izbový byt v Nitre v centre s parkovaním ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom 4 izbového bytu v Nitre v centre na Novej ulici, ktorý sa nachádza na 2. poschodí v bytovom dome bez výťahu. Jedná sa o byt s loggiou, ktorý je kompletne zrekonštruovaný, zariadený a vybavený všetkými elektrospotrebičmi. Parkovanie je možné na spoločnom parkovisku za domom, ktoré je oddelené od mestských plôch rampou.

Pridať k zaujímavým
3 izbový veľkometrážny byt v historickom centre Nitry ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom 3 izbového nezariadeného bytu s výmerou 147 m2, ktorý sa nachádza na 1. poschodí so vstupom z pavlače v historickej budove v Nitre na Farskej ulici. Byt je kompletne zrekonštruovaný, k dispozícii sú 3 priechodné izby, kuchyňa, veľká chodba, kúpeľňa s toaletou, samostatná toaleta a sklad. Voľný od 1.8.2018.

Pridať k zaujímavým
1 izbový apartmán v Nitre na Zobore ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom 1 izbového apartmánu, ktorý sa nachádza na prízemí RD so samostatným vstupom. Apartmán je kompletne zariadený, dýcha príjemnou atmosférou. K dispozícii je kúpeľňa a balkón. V byte nie je práčka a nie je možné práčku pripojiť. Vhodné pre max. 2 osoby.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v Branči ponúka na prenájom NITRIANSKA RK

Prenájom rodinného domu v Branči, ktorý je tehlový, kompletne zrekonštruovaný, nachádza sa na 4,98 árovom pozemku, je 3 izbový + predsieň, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, chodba, prac. kuchyňa a sam. WC so sprch. kútom. Dom je komletne zariadený pre max. 5 osôb a vybavený elektrospotrebičmi: TV, chladnička, mikrovlnka, sporák s el. rúrou. Je tu napojenie na všetky IS: elektrika, voda, plyn - kúrenie, kanalizácia. Dvor je upravený, k dispozícii je krytá terasa so sedením, parkovanie je možné na dvore.

Pridať k zaujímavým