Realitný software a portály LIVINGMAXFIN REAL (45): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

MAXFINREAL - PRENÁJOM: SKLADOVACIE, VÝROBNÉ PRIESTORY 280 m2 + SPEVNENÁ PLOCHA 500 m2, TOPOĽČIANKY

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie, výrobné, či inak využiteľné priestory v obci Topoľčianky. Objekt sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 1206 m2, úžitková plocha haly 280 m2. Priestor je rozdelený do 5 samostatných miestností o rôznych rozmeroch, prístup na pozemok je z asfaltovej príjazdovej cesty, pozemok rovinatý, pred halou spevnená plocha cca 500m2 z možnosťou parkovania aj nákladných automobilov, hala je v pôvodnom stave, vchod je opatrený zámkom. V hale sa nachádza elektrická prípojka (230/400V). Vykurovanie centrálne na plyn, v hale je namontovaná klimatizácia. Nehnuteľnosť je vzdialená 10 minút od výjazdu na diaľnicu, zjazd Zlaté Moravce. Cena: 500 €/mes. Dvoj mesačná zábezpeka. (minimálna doba nájmu 1 rok.) V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0905 982 480 (p. Uhrin) V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL – Prenájom 3 izbového bytu v Demandiciach

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt v tehlovej bytovke  v Demandiciach - časť Kotlina, ktorá je vzdialená od obce cca 1 km. Byt sa nachádza na 1 poschodí je priestranný a útulne zariadený,  situovaný v tichom prostredí. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, obývacia miestnosť je otvorená a voľne priechodná s kuchyňou,  ďalšie dve izby, kúpeľňa so sprchovacím  kútom a oddeleným WC. Byt bol kompletne zrekonštruovaný: plávajúca podlaha, stierky, maľovka, plastové okná, nová kúpeľňa. Ďalšie vybavenie:  chladnička s mrazničkou, mikrovnka, elektrická dvojplatenka, rýchlovarná kanvica, pračka, televízor, káblová televízia, internet. K bytu prislúcha aj malá záhradka. Byt je k dispozícií k okamžitému nasťahovaniu. Cena 300 €/mesiac s energiami. Pri prvej platbe dve splátky vopred. Bližšie info a obhliadky na tel.č.: 0905 408 979

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL – Prenájom 1 izbového bytu s balkónom.

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s balkónom na Pereckej ulici v Leviciach. Byt sa nachádza na 6. zo 7 poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je čiastočne zariadený chladnička, pračka, postel, skriňa. Pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kuchyne, kúpeľne a oddelené WC. V kuchyni sa nachádza kompletne vybavená kuchynská linka. Ďalšie vybavenie: internet, TV. Byt je voľný od 1.9.2018 v súrnom prípade od 15.8.2018. Cena nájmu je 340 €/mesiac vrátane energií. Pri prvej platbe dve splátky vopred. Bližšie info a obhliadky na tel.č.: 0905 408 979

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - Rodinná Vila na Zobore

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadenú  vilu v Nitre na Zobore. Vila s rozlohou 200m2 sa nachádza mierne svahovom pozemku o rozlohe 1000m2. Vila prešla kompletnou rekonštrukciou. Na podlahe je dlažba v kombinácii s plávajúcou podlahou. Na stenách sú stierky a maľovky. Okná sú kvalitné plastové + majú vonkajšie elektrické žalúzie. Vo Vile sa nachádzajú dve kúpeľne, jedna je s klasickou vaňou a druhá zo sprchovým kútom. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka vyrábaná na mieru so vstavanými spotrebičmi ako je sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Kúrenie je centrálne.  Nehnuteľnosť je kompletne podpivničená, zabezpečená alarmom. Dláždená prístupová cesta. Vila je slnečná, s pekným výhľadom. VOĽNÁ IHNEĎ !!! Cena 2 000 €/mesiac s energiami + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL na prenájom 2 izb. byt na Chrenovej Štiavnicka ul. Nitra

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Nitre na Chrenovej Štiavnická ulica. Byt o rozlohe 62m2 + balkón sa nachádza v peknom zrekonštruovanom bytovom dome na 2 poschodí z 3. Disponuje dvomi samostatnými izbami, kuchyňou, kúpelňou a samostatným WC a tiež šatníkom. K bytu prislúcha pekný balkón na posedenie. Lokalita veľmi vyhľadávaná. Zariadenie bytu po dohode, buď prázdny, alebo so zariadením. Cena 600 €/mesiac. vrátane energií. Bližšie informácie na t.č.:0948414282 Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - prenájom rozsiahlych pozemkov za Veľkým Lapášom

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pozemky - ovocné sady, ktoré sa nachádzajú za Velkým Lapášom. Plocha oboch rovinatých pozemkov je 10.000,00 m2 a vedie k nim pohodlná asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Parkovanie pri pozemku je bezproblémové. Majiteľ pozemku je ochotný poskytnúť súčinnosť pri prípadných úpravách pozemkov podľa zameriania a potrieb budúceho nájomcu, resp. nájomcov. Pozemok sa dá prenajať v celku alebo po častiach.  Výhody: slnečný, hlavný ťah NR-Levice, zastávka autobusu, blízkosť dialnice R1 (smer Bratislava/B.Bystrica/Topoľčany) ako aj pohodlné a rýchle napojenie na severný obchvat Nitry smerom do priemyselného parku a k závodu Jaguar Land Rover Nitra. Cena 5 €/m2/rok, v prípade rýchleho záujmu cena dohodou možná. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Kontakt na makléra: Ing. Renáta Kučerková +421 911 235886. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť  poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - MODERNÝ ZARIADENÝ DOM NA PRENÁJOM

Ponúkame Vám na prenájom zariadený dom v Nitrianskej mestskej časti Drážovce. Úžitková plocha domu je 95m2 + rozsiahla terasa. Dom sa rozprestiera  na zatrávnenom pozemku o rozlohe 622m2. Dom je na komplet zariadený. V interiéri sa nachádzajú drevené podlahy s podlahovým kúrením, stierky s maľovkami. V kúpeľni je sprchovací kút. Oddelené WC. V kuchyni je kuchynská linka, chladnička, sklokeramická varná doska, rúra.... Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.  Dom je luxusný a ihneď voľný. Cena 1 000 €/mesiac. vrátane energií. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - na prenájom priestor v blízkosti centra Banskej Bystrice.

Ponúkame Vám na prenájom priestor vhodný na sklad v Banskej Bystrici. Nachádza sa v dobre dostupnej lokalite v blízkosti centra mesta. K priestoru patrí kancelária nad ním. Sú tam taktiež parkovacie miesta. Priestor je vhodný ako na sklad tak na výrobu, nakoľko má veľmi dobrú dostupnosť do centra a taktiež na rýchlostnú cestu R1. Úžitková plocha je 320m2. Cena je dohodou. Bližšie informácie na t.č.: 0940 925 777 Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - NOVOSTAVBA 4 izb. domu v Lehote na prenájom

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 4 izb. rodinný dom v obci Lehota. Úžitková plocha je 124m2, zastavaná 150m2 + terasa o rozlohe 16,5m2. Dom stojí na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 636m2. Na podlahe je položená plávajúca  podlaha. Na stenách stierky s maľovkami. Okná sú plastové. Každá izba má svoju kúpeľňu. V dvoch sa nachádza klasická vaňa, a  v dvoch sú sprchovacie kúty. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka vyrobená ma mieru. K domu vedie asfaltová prístupová cesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Bezproblémové napojenie na diaľnicu R1. Lehota je vzdialená od krajského mesta Nitry 8km. Dom je momentálne vo výstavne a bude k dispozícii 9/2018. Cena 2 000 €/mesiac s energiami V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - na prenájom pozemok s unimobunkou v Trnave.

Ponúkame na prenájom objekt na priemyselné využitie v Trnave. Úžitková plocha je 1391m2. Unimobunka má 13,5m2 a jedná sa o dvojpriestorový objekt pozostávajúci z kancelárie a z miestnosti wc, s jedným vstupom a s oknami na troch stranách. Stavba je napojená na verejný rozvod vody, kanalizácie, NN a telefónnu prípojku. Objekt je toho času nevyužívaný, bez údržby a teda sú potrebné menšie úpravy. Pozemok sa nachádza v zastavanom území západnej časti krajského mesta Trnava, v katastrálnom území Trnava. Pozemok je situovaný v obytnej zóne mesta na Sídlisku Prednádražie II. Pozemok je rovinatý s upraveným povrchom spevnených plôch, oplotený a s vybudovanými prípojkami inžinierskych sietí napojenými na verejné rozvody vody, NN, kanalizáciu a slaboprúdové rozvody. Prípojka plynu je v dosahu na ulici. Cena 0 €/mesiac. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0940 925 777 Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým