Realitný software a portály LIVINGMAXFIN REAL (66): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

REALITNÁ KANCELÁRIA MAXFIN REAL VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR-SENICA-ŠTEFÁNIKOVA UL

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom priestor,ktorý je možnosť využiť ako kanceláriu,sklad,obchodný a iný priestor.Tento priestor sa nachádza v meste Senica,Štefánikova ulica.K priestoru je možné využívať vyhradené parkovisko. Priestor má plochu 80m2 a pozostáva z dvoch miestností vykurovanými plyn.gamatmi.  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena prenájmu : 367,- Eur mesačne +DPH a energie V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
REALITNÁ KANCELÁRIA MAXFIN REAL VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM HALU- PRIESTOR-SENICA-ŠTEFÁNIKOVA UL

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom priestor,ktorý je možnosť využiť ako halu na výrobu alebo sklad.Tento priestor sa nachádza v meste Senica,Štefánikova ulica.K priestoru je možné využívať vyhradené parkovisko. Priestor má plochu 540m2 V hale sa nachádza žeriav o nosnosti 5000kg.V prípade dovozu veľkých predmetov a zariadení sa nachádza pred halou parkovisko aj na kamiónovú dopravu. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom technických špecifikácii uvedenej haly Vám radi zodpovieme Vaše otázky a požiadavky osobne pri obhliadke.  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena prenájmu : 1404- Eur mesačne +DPH a energie V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Real estate agency Maxfin real offers you for rent a space that can be used as a production hall or warehouse.This space is located in Senica, Štefánikova street.With the space you can use the reserved parking. The space has an area of ​​540m2 In the hall there is a crane with a load capacity of 5000kg.In case of importing large objects and equipment is located in front of the parking lot also on truck transport. In case of any questions regarding the technical specifications of the hall, we would be happy to answer your questions and requests personally during the inspection.  Maxfin real: Branch Záhorie, Senica, Sadová 647 / versus telecommunication / both Saturday and Sunday  www.maxfinreal.sk Agree to the view today Contact: Ivan Sivák e-mail: ivan.sivak@maxfinreal.sk Mobile: 0944 131 686 Rental price: 1404- Eur per month + VAT and energy Included in the price is full real estate and legal services and fees associated with the transfer of real estate. If you are interested, we can provide you with an advantageous mortgage loan and insurance. We are a member of the REALITY UNION OF THE SLOVAK REPUBLIC.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - OBCHODNÝ PRIESTOR S PARKOVANÍM

Ponúkame Vám na prenájom v Nitre obchodný priestor o úžitkovej ploche 49m2. Nachádza sa v NOVOSTAVBE na prízemí s výkladom. Na podlahe je dlažba. Okná sú hliníkové. Vlastné WC. Kuchynský kút + skladový priestor. Kúrenie je centrálne. Klimatizácia.  Zabezpečenie strážnou službou + kamerovým systémom. Vyhradené parkovanie. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. VOĽNÉ OD 01.01.2019 !!! Cena 490 €/mesiac. + energie + DPH V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL na prenájom komplet zrekonštuovaný 4 izb RD Šindolka blízko priem.park LAND ROVER

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný  dvojpodlažný 4 izb. rodinný dom vhodný na prenájom až 18 osôb. Rodinný dom je situovaný na Zobore už v časti Šindolka , ktorý je v blízkosti Land Roveru. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, nová voda, elektrika, kúrenie, ohrev vody . Nové zrekonštruované izby s novým nábytkom, nová kuchyňa s kompletným vybavením. V dome sú na každom poschodí jedna kúpelňa a jedno WC. Parkovisko pre 6 až 8 áut. Lokalita veľmi tichá a pri tom len na skok od R1 smer priemyselný park.  V dome zavedená TV a internet ktorý je už v cene prenájmu. . Cena je 150,- na osobu /mesiac. Nehnuteľnosť určená pre 18 osôb.  Plocha: úžitková 150m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 150 €/mesiac/ osoba. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis. Bližšie informácie na t.č.: 0948414282 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
REALITNÁ KANCELÁRIA MAXFIN REAL VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR-SENICA-ŠTEFÁNIKOVA UL

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom priestor,ktorý je možnosť využiť ako kanceláriu,sklad,obchodný a iný priestor.Tento priestor sa nachádza v meste Senica,Štefánikova ulica.K priestoru je možné využívať vyhradené parkovisko. Priestor má plochu 68m2 a nachádza sa automatická a plne regulovateľná klimatizácia.  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena prenájmu : 340,- Eur mesačne +DPH a energie V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
REALITNÁ KANCELÁRIA MAXFIN REAL VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR-SENICA-ŠTEFÁNIKOVA UL

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom priestor,ktorý je možnosť využiť ako kanceláriu,sklad,obchodný a iný priestor.Tento priestor sa nachádza v meste Senica,Štefánikova ulica.K priestoru je možné využívať vyhradené parkovisko. Priestor pozostáva z dvoch miestností.Miestnosť č1:18m2,miestnosť č.2:32m2.Tento priestor je možné využiť ako samostatné kancelárie alebo jedna kancelária s prechodom do druhej.  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena prenájmu : 283,- Eur mesačne +DPH a energie V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. : V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
REALITNÁ KANCELÁRIA MAXFIN REAL VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR-SENICA-ŠTEFÁNIKOVA UL

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom priestor,ktorý je možnosť využiť ako kanceláriu,sklad,obchodný a iný priestor.Tento priestor sa nachádza v meste Senica,Štefánikova ulica.K priestoru je možné využívať vyhradené parkovisko. Priestor má plochu 25m2  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena prenájmu : 295,- Eur mesačne +DPH a energie V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
REALITNÁ KANCELÁRIA MAXFIN REAL VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR-SENICA-ŠTEFÁNIKOVA UL

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom priestor,ktorý je možnosť využiť ako kanceláriu,sklad,obchodný a iný priestor.Tento priestor sa nachádza v meste Senica,Štefánikova ulica.K priestoru je možné využívať vyhradené parkovisko. Priestor má plochu: 11m2  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena prenájmu : 112,- Eur mesačne +DPH a energie V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
REALITNÁ KANCELÁRIA MAXFIN REAL VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR-SENICA-ŠTEFÁNIKOVA UL

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom priestor,ktorý je možnosť využiť ako kanceláriu,sklad,obchodný a iný priestor.Tento priestor sa nachádza v meste Senica,Štefánikova ulica.K priestoru je možné využívať vyhradené parkovisko. Priestor má plochu 30m2  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 Cena prenájmu : 177,- Eur mesačne +DPH a energi V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom a predaj administratívnu budovu- Senica

Ponúkame na prenájom a predaj administratívnu budovu ktorú  momentálne tvoria kancelárske priestory.Uvedená budova pozostáva z prízemia a 1.poschodia,jedálne,vrátnice a vyhradené parkovisko. Budova je samostatne vykurovaná a sú tu zavedené kompletné rozvody elektriny,vody,plynu.Táto budova sa dá využiť aj na iné ako kancelárske priestory.Vhodné priestory na obchodné účely-nákupné centrum s privátnym parkoviskom Majiteľ objektu uprednostní nájomcu ktorý vezme do dlhodobého prenájmu celú budovu a všetky priestory./osobné jednanie/  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 e-mail : ivan.sivak@maxfinreal.sk Cena: v prípade predaja/osobné jednanie/ V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY. We offer for rent and sale the administrative building currently made up of office space. The building consists of the ground floor and 1st floor, dining room, reception and reserved parking. The building is separately heated and there are introduced complete distribution of electricity, water and gas.This building can be used also in other than office space.Compensed commercial premises-a shopping center with a private car park The owner of the property will give preference to the tenant who will take the whole building and all premises into a long-term lease.  Maxfin real: Branch Záhorie, Senica, Sadová 647 / versus telecommunication / both Saturday and Sunday  www.maxfinreal.sk Agree to the view today Contact: Ivan Sivák Mobile: 0944 131 686 e-mail: ivan.sivak@maxfinreal.sk Price: in case of sale / personal negotiation / Included in the price is full real estate and legal services and fees associated with the transfer of real estate. If you are interested, we can provide you with an advantageous mortgage loan and insurance. We are a member of the REALITY UNION OF THE SLOVAK REPUBLIC.

Pridať k zaujímavým