Realitný software a portály LIVINGBL Reality,s.r.o. (5): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

NOVOSTAVBA – ½ dvojdomu – aj SÍDLO FIRMY: 9 iz., Záhorská Bystrica, Ba 4, 2 990.-€/mes. + 300.-/mes., energie

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj priestrannú novostavbu rodinného domu, ktorý je ½ dvojdomu, je 9 izbový (s 3x samostatnými 3 izbovými bytmi, každý na samostatnom podlaží) a min. 6x parkovacími miestami (možnosť rozšírenia) – Bratislavská ul., Záhorská Bystrica. Kolaudácia v r. 12.2007. ÚP 312 m2, ZP – 120 m2, celkom pozemok - 450 m2. Je 3 podlažný, nie je podpivničený. Každý byt je na samostatnom podlaží s možnosťou jeho uzavretia. 2 BYTY - majú kúpeľňu s vaňou, samostatné wc, jeden z nich má 2x balkón, jeden (prízemný) má menšiu terasu, vrchný byt je bez balkóna. 1 BYT – sprchovací kút, samostatné wc. Všetky majú predprípravu pre kuchynský linku. Kúrenie – plyn, radiátory. Všetky IS (plyn, elektrina, kanalizácia, vodovod), alarm, TV – satelit Skylink, internet (mikrovlnka). Parkovanie – min. 6x, možnosť ich rozšírenia. Pozemok je rovinatý a oplotený, nachádza sa pri hlavnej ceste. V okolí veľmi dobrá občianska vybavenosť – v blízkosti MHD, Billa, obchody, kaviareň. Rýchly prístup na diaľnicu. Platba - Mesačný nájom s energiami + vratný depozit (mesačný nájom s energiami). Neplatíte žiadnu províziu rk. Ide o priestranný 9 izbový rodinný dom (3x samostatný 3 izbový byt, každý na samostatnom podlaží) s dostatkom parkovacích miest. Vhodný napr. pre viac generačné bývanie, alebo ako sídlo firmy, možné spojiť podnikanie s bývaním a pod. Voľné okamžite. Treba vidieť. Priamy kontakt - Števo ŤUREK, Mgr. - 0905 98 99 36, turek@BLREALITY.COM . Celú ponuku nájdete na - www.BLREALITY.COM .

Pridať k zaujímavým
NOVOSTAVBA – ½ dvojdomu – aj SÍDLO FIRMY: 9 iz., Záhorská Bystrica, Ba 4, 2 990.-€/mes. + 300.-/mes., energie

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj priestrannú novostavbu rodinného domu, ktorý je ½ dvojdomu, je 9 izbový (s 3x samostatnými 3 izbovými bytmi, každý na samostatnom podlaží) a min. 6x parkovacími miestami (možnosť rozšírenia) – Bratislavská ul., Záhorská Bystrica. Kolaudácia v r. 12.2007. ÚP 312 m2, ZP – 120 m2, celkom pozemok - 450 m2. Je 3 podlažný, nie je podpivničený. Každý byt je na samostatnom podlaží s možnosťou jeho uzavretia. 2 BYTY - majú kúpeľňu s vaňou, samostatné wc, jeden z nich má 2x balkón, jeden (prízemný) má menšiu terasu, vrchný byt je bez balkóna. 1 BYT – sprchovací kút, samostatné wc. Všetky majú predprípravu pre kuchynský linku. Kúrenie – plyn, radiátory. Všetky IS (plyn, elektrina, kanalizácia, vodovod), alarm, TV – satelit Skylink, internet (mikrovlnka). Parkovanie – min. 6x, možnosť ich rozšírenia. Pozemok je rovinatý a oplotený, nachádza sa pri hlavnej ceste. V okolí veľmi dobrá občianska vybavenosť – v blízkosti MHD, Billa, obchody, kaviareň. Rýchly prístup na diaľnicu. Platba - mesačný nájom s energiami + vratný depozit (mesačný nájom s energiami). Neplatíte žiadnu províziu rk. Ide o priestranný 9 izbový rodinný dom (3x samostatný 3 izbový byt, každý na samostatnom podlaží) s dostatkom parkovacích miest. Vhodný napr. pre viac generačné bývanie, alebo ako sídlo firmy, možné spojiť podnikanie s bývaním a pod. Voľné okamžite. Treba vidieť. Priamy kontakt - Števo ŤUREK, Mgr. - 0905 98 99 36, turek@BLREALITY.COM . Celú ponuku nájdete na - www.BLREALITY.COM .

Pridať k zaujímavým
Novostavba + 1-2x PARK.ST/ garáž.st.: 3 iz., 100 m2, Ružinov, Ba 2, 850.-€/mes. + 130.-€/mes. (energie)

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom moderný 3 izbový byt s klimatizáciou, 2x balkón a parkovacím státím (možnosť ešte 1x garážové státie) v novostavbe Avidol - Galvaniho ul., Ružinov - Trnávka. Podlahová plocha - 90 m2, 2x balkón - 10 m2, celkom - 100 m2, bez pivnice. Prenajíma sa bez nábytku, ale so všetkými elektrospotrebičmi (kombinovaná chladnička s mrazničkou, rúra na pečenie, umývačka riadu, varná doska, práčka). Dostatok úložného priestoru – 4x vstavané skrine (v každej izbe, chodba)! Možnosť zariadenia nábytkom podľa dohody. Má priestrannú obývaciu izbu (s výstupom na balkón) spojenú s modernou kuchyňou so zabudovanými elektrospotrebičmi a jedálňou, 2x samostatná priestranná izba (z jednej je výstup na balkón), každá so vstavanou šatníkovou skriňou, kúpeľňa s vaňou je čiastočne oddelená od wc. Ponúka sa v nadštandardnom vyhotovení - obklady - kúpeľňa a toaleta Geberit; vaňa a umývadlo marmoro; parkety egger, dub; dvere dubové; klimatizácia. Nachádza v tehlovej novostavbe na 3. poschodí zo 6 s výťahom. Má energetický certifikát – B. V okolí je kompletná občianska vybavenosť - MHD, škola, Lidl, NC Avion, Ikea, Kika, Hornbach. Výborný prístup na diaľnicu a letisko. Platba: 980.-€/mesiac (nájom, energie) + 980.-€ (vratný depozit) = 1 960.-€. V cene je už započítané parkovacie státie. ! Neplatíte žiadnu províziu rk. Možnosť si prenajať ešte aj garážové státie vo vedľajšom bytovom dome + 100.- €/mes. Min. na 1 rok. NIE – fajčenie, domáce zviera. Ide o moderný a priestranný byt s 2x balkónom v novostavbe s dostatkom úložného priestoru (4 vstavané skrine) a min. 1 parkovacím státím. Obľúbená lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, s rýchlym prístupom na diaľnicu a letisko. V dosahu jazerá - Kuchajda, Zlaté piesky. Treba vidieť. Priamy kontakt - Števo ŤUREK, Mgr. - 0905 98 99 36, turek@BLREALITY.COM . Celú ponuku nájdete na - www.BLREALITY.COM .

Pridať k zaujímavým
CENTRUM MESTA – priestranný: 5,5 iz.; Kozia ul., Staré Mesto, Ba 1, 1 350.-€/mes. + 150.-€/mes. (energie)

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom veľkometrážny, kompletne zrekonštruovaný 5,5 izbový byt s vysokými stropmi a vlastnou zasklenou pavlačou v lukratívnej lokalite - Kozia ul., Staré Mesto. Ide o unikátne bývanie v priestrannom a svetlom byte s jedinečnou atmosférou v historickej budove z konca 19. storočia, ktorá je chránenou pamiatkou. Okrem vysokých stropov (cca 3,5 m) sú tu zachované 2x originálne keramické kachle, interiérové dvojkrídlové, drevené dvere aj so zárubňami, renovované drevené podlahy z izbách, zasklenie pavlače. ÚP – 188 m2, samostatná pavlač + 10m2. Prenajíma sa bez nábytku, ale s elektrospotrebičmi (umývačka riadu, rúra na pečenie, plynová varná doska, kombinovaná chladnička s mrazničkou). Sú tu – 5x izba, rôznej veľkosti; ½ izba, samostatná kuchyňa s komorou, 2x kúpeľňa (veľká s rohovou vaňou, menšia so sprchovacím kútom a wc), druhé samostatné wc, vstavaná šatníková skriňa v chodbe. Má vlastné kúrenie (plyn), čo je veľkou výhodou z hľadiska nízkych mesačných nákladov na kúrenie a ohrev vody. Nachádza sa v renovovanom tehlovom dome na 1. poschodí (pod ním sú ešte byty na prízemí) z 3 bez výťahu. Nemá energetický certifikát. Platba pre 4 osoby: 1 350.-€/mes. (nájom) + 150.-€/mes. (energie) + 1 350.-€ (vratný depozit), = 2 850.-€. V cene nie sú zahrnuté – KTV, internet. ! Neplatíte províziu rk. Minimálne na 1 rok, možné domáce zviera podľa dohody. Nadštandardné bývanie v úplnom centre mesta. Vhodný aj ako podnikateľský priestor napr. pre advokátsku kanceláriu a pod. V blízkom okolí sú všetky nielen historické pamiatky a miesta – Bratislavský hrad, Michalská brána, Dóm sv. Martina, historické centrum, Slovenské národné divadlo, nábrežie Dunaja. Voľný ihneď. Treba vidieť! Priamy kontakt - Števo ŤUREK, Mgr. 0905 98 99 36, turek@BLREALITY.COM . Celú ponuku bytov nájdete na - www.BLREALITY.COM .

Pridať k zaujímavým
NOVOSTAVBA + park. státie: 2 iz., 86 m2, Tupého ul., Nové Mesto, BA 3, 800.-€/mes. + plyn, TV, internet

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt s terasou (+ 10 m2) a parkovacím státím (11 m2) v lukratívnej lokalite - Koliba, Tupého ul. Celkom - 101 m2 (byt, pivnica, terasa). Novostavba, kolaudácia v r. 2007. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi (TV, umývačka riadu, práčka, mikrovlnná rúra). Nachádza sa v príjemnej rezidenčnej štvrti, ktorá je prístupná iba pre majiteľov bytov. Všade parková úprava, jazierko, vlastná umývačka aut. Keďže ide o novostavbu sú tu použité moderné materiály a vybavenie, vrátane všetkých elektrospotrebičov. Obývacia izba je spojená s kuchynskou časťou s výstupom na veľkú lodžiu, izba so vstavanou šatníkovou skriňou má tiež výstup na terasu. Kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, samostatné wc, vo vstupnej chodbe ďalšia vstavaná skriňa. Má vlastné kúrenie (plyn), čo je veľkou výhodou z hľadiska nízkych mesačných nákladov na kúrenie a ohrev vody. Orientácia – J. Nachádza sa v novostavbe na 2. poschodí zo 4 s výťahom. Bytový dom nemá energetický certifikát. Platba: 800.-€ (mesačný nájom) + 800.-€ (vratný depozit) + 400.-€ (provízia rk) = 2 000.-€ + plyn (cca 60.-€/mesačne). V cene je už započítané parkovacie státie. Min. na 1 rok. NIE – fajčenie, domáce zviera. Ide o nadštandardné bývanie v priestrannom byte s príjemnou terasou a parkovacím státím v lukratívnej lokalite ! Voľný ihneď. Treba vidieť! Priamy kontakt - Števo ŤUREK, Mgr. - 0905 98 99 36, turek@BLREALITY.COM . Celú ponuku bytov nájdete na - www.BLREALITY.COM .

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania