Realitný software a portály LIVINGDomovReal, s.r.o. (3): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Komplet zariadený 2 – izbový byt v Šamoríne

Ponúkame na prenájom, komplet zariadený 2-izbový byt na Školskej ulici v Šamoríne. Byt sa nachádza v nadstavbe 4 -poschodového obytného domu. Celková podlahová plocha bytu je 50 m2. V byte sa nachádza obývačka, kuchyňa, spálňa, chodba, kúpeľňa s WC a technická miestnosť. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, sporák, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. V spálni sa nachádza komoda, dvojposteľ. Obývačka je vybavená so sedačkou, skrinkou pod TV , televízorom a jedálenským stolom so 4 stoličkami. Kúpelňa je vybavená s vaňou, umývadlom, WC a pračkou. Byt má vlastné kúrenie. Cena prenájmu je 470,- EUR mesačne vrátane režijných nákladov. Cena nájmu obsahuje aj mesačné náklady za TV a internet. Kaucia je vo výške 2 mesačného nájmu + provízia RK 235,- Eur. Byt je okamžite voľný k nasťahovaniu. V byte je zakázané chovať zvieratá a fajčenie.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v Kvetoslavove – na prenájom

Ponúkame na prenájom 5 izbový nový rodinný dom v Kvetoslavove v novej časti „pri železnici“. Obytná plocha rodinného domu je 140 m2. Rozloha pozemku je 6,2 á s krásnou okrasnou záhradou a trávou. Na pozemku je parkovacie státie pre 2 autá. Rodinný dom je čiastočne zariadený: kuchyňa – kuchynská linka, sporák, digestor, umývačka riadu, stôl so stoličkami, kúpeľňa s WC na prízemí – sprchový kút, vaňa, 2 x umývadlo, kúpeľňa s WC na poschodí – sprchový kút, umývadlo izby sú bez zariadenia V dome je podlahové kúrenie. Cena prenájmu je 800,- eur plus náklady na energie 150,- eur mesačne, kaucia je vo výške 1.500,- eur.

Pridať k zaujímavým

Otvorte si prevádzku v Gabčíkove! [ID:RE0002133-18-000100]

Pred pol rokom

Dunajská Streda
400 EUR/mesiac

Otvorte si prevádzku v Gabčíkove!

Ponúkame v obci Gabčíkovo na prenájom obchodný priestor so samostatným vstupom využiteľný na viac účelov ako napr.: pohostinstvo, pizzeria potraviny, reštaurácia... Nehnuteľnosť je vo výmere 100m2, dispozičné riešenie: miestnosť a pultom, šatňa pre personál, sklad, toaleta pre personál, záhradka, samostatné toalety pre zákazníkov a parkovacie státie. Všetky miestnosti sú po rekonštrukcii. Cena je 400EUR s DPH/ mesiac + energie a provízia pre RK

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania