Realitný software a portály LIVINGDomovReal, s.r.o. (3): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Rodinný dom v Kvetoslavove – na prenájom

Ponúkame na prenájom 5 izbový nový rodinný dom v Kvetoslavove v novej časti „pri železnici“. Obytná plocha rodinného domu je 140 m2. Rozloha pozemku je 6,2 á s krásnou okrasnou záhradou a trávou. Na pozemku je parkovacie státie pre 2 autá. Rodinný dom je čiastočne zariadený: kuchyňa – kuchynská linka, sporák, digestor, umývačka riadu, stôl so stoličkami, kúpeľňa s WC na prízemí – sprchový kút, vaňa, 2 x umývadlo, kúpeľňa s WC na poschodí – sprchový kút, umývadlo izby sú bez zariadenia V dome je podlahové kúrenie. Cena prenájmu je 800,- eur plus náklady na energie 150,- eur mesačne, kaucia je vo výške 1.500,- eur.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÝ - Na prenájom nezariadený 1-izbový byt v Šamoríne

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt na Dunajskej ulici v Šamoríne na 8. poschodí bytového domu s výťahom. Celková podlahová plocha bytu je 29 m2. V byte sa nachádza 1 obytná miestnosť, kuchyňa (kuchynská linka, bude k dispozícii dvpjplatnička, digestor), predsieň, kúpeľňa s WC. Parkovanie je možné pred domom. Cena prenájmu: 330,- EUR/mesiac vrátane režijných nákladov. Kaucia je vo výške 1-mesačného nájmu + provízia RK 150,- Eur. Byt je ihneď voľný k nasťahovaniu.

Pridať k zaujímavým

Otvorte si prevádzku v Gabčíkove! [ID:RE0002133-18-000100]

Pred 2 mesiacmi

Dunajská Streda
400 EUR/mesiac

Otvorte si prevádzku v Gabčíkove!

Ponúkame v obci Gabčíkovo na prenájom obchodný priestor so samostatným vstupom využiteľný na viac účelov ako napr.: pohostinstvo, pizzeria potraviny, reštaurácia... Nehnuteľnosť je vo výmere 100m2, dispozičné riešenie: miestnosť a pultom, šatňa pre personál, sklad, toaleta pre personál, záhradka, samostatné toalety pre zákazníkov a parkovacie státie. Všetky miestnosti sú po rekonštrukcii. Cena je 400EUR s DPH/ mesiac + energie a provízia pre RK

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania