Realitný software a portály LIVINGDomovReal, s.r.o. (5): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Na prenájom nezariadený 1-izbový byt v Šamoríne

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt na Dunajskej ulici v Šamoríne na 8. poschodí bytového domu s výťahom. Celková podlahová plocha bytu je 29 m2. V byte sa nachádza 1 obytná miestnosť, kuchyňa (kuchynská linka, bude k dispozícii dvpjplatnička, digestor), predsieň, kúpeľňa s WC. Parkovanie je možné pred domom. Cena prenájmu: 350,- EUR/mesiac vrátane režijných nákladov. Kaucia je vo výške 1-mesačného nájmu + provízia RK 350,- Eur. Byt je ihneď voľný k nasťahovaniu.

Pridať k zaujímavým

Otvorte si prevádzku v Gabčíkove! [ID:RE0002133-18-000100]

Pred 3 týždňami

Dunajská Streda
400 EUR/mesiac

Otvorte si prevádzku v Gabčíkove!

Ponúkame v obci Gabčíkovo na prenájom obchodný priestor so samostatným vstupom využiteľný na viac účelov ako napr.: pohostinstvo, pizzeria potraviny, reštaurácia... Nehnuteľnosť je vo výmere 100m2, dispozičné riešenie: miestnosť a pultom, šatňa pre personál, sklad, toaleta pre personál, záhradka, samostatné toalety pre zákazníkov a parkovacie státie. Všetky miestnosti sú po rekonštrukcii. Cena je 400EUR s DPH/ mesiac + energie a provízia pre RK

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt s balkónom v Šamoríne

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Vodárenskej ulici v Šamoríne. Byt sa nachádza na 2. poschodí 4 -poschodového bezbariérového obytného domu s výťahom (2014). Celková podlahová plocha bytu je 41,50 m2. V byte sa nachádza obývačka s kuchynským kútom, predsieň, kúpeľňa s WC. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka so spotrebičmi (elektrická varná doska, elektrická rúra, chladnička). Obývačka je vybavená so sedačkou, skrinkou pod TV , jedálenským stolom s 2 stoličkami. Kúpelňa je vybavená s vaňou, skriňkou s umývadlom, pračkou a WC. K bytu prislúcha aj pivničná kobka na prízemí obytného domu a vonkajšie parkovacie státie. Cena prenájmu je 370,- EUR mesačne vrátane režijných nákladov. Nájom obsahuje už aj poplatok za TV a internet. Kaucia je vo výške 2 mesačného nájmu + provízia RK 200,- Eur. Byt je voľný od 1.9.2018. V byte je zakázané chovať zvieratá a fajčenie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom zariadeného bytu v centre mesta

Ponúkame na prenájom 2-izb.byt (50m2) v novostavbe na Školskej ulici v Šamoríne, ktorý sa nachádza na 2/2posch.. Dispozične riešenie bytu : obývacia izba s kuchynský kútom, samostatná izba, predsieň, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta. Byt je novo zariadený: v predsieni je veľká vstavaná skriňa, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, varná doska, rúra, digestor, jedálenský stôl a stoličky, v obývačke je skriňa, rozťahovacia sedačka, dve kreslá konferenčný stolík, v spálni postele, skriňa . Cena: 450,-Eur/mes. vrátane režijných nákladov, kaucia je 900,-EUR.

Pridať k zaujímavým
2 izb.byt s parkovaním v uzvavretom dvore

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Vodárenskej ul. v Šamoríne. Priestranný byt na 2/3 posch. bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2016. Dispozičné riešenie bytu: predsieň, kuchyňa, obývačka, kúpelňa s WC, spálňa šatník. K bytu patrí parkovacie státie na uzavretom dvore. Byt je vhodný pre 2osoby bez zvierat. Cena: 470,-Eur/mes. vrátane režijných nákladov a parkovacieho státia, kaucia je 940,-EUR.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania