Realitný software a portály LIVINGVRK REAL PLUS, s.r.o. (10): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

VRK REAL PLUS - PRENÁJOM - Rodinný dom - PEREŠSKÁ, KOŠICE - PEREŠ /jn/

Ponúkame na dlhodobý prenájom rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Perešskej ul. v mestskej časti Košice - Pereš. Ide o rodinný dom postavený z tehly na pozemku o rozlohe 550m², obytná plocha tvorí 156m². IS: komplet. Kúrenie: podlahové - plyn. Dom pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou. V kuchyni je moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. V obývačke je krb, jedálenský stôl. Z obývacej izby a zo spálne je východ na slnečnú terasu. V celom dome je podlahové kúrenie. V kúpelní je sprchovací kút a taktiež aj vaňa. V dome sa nachádza alarm. Rodinný dom je ihneď k dispozícií na prenájom. Nutný je 1-mesačný depozit. Cena je 850,-€ za prenájom + média cca 200,-€. Výborná lokalita s dobrým prístupom do mesta.

Pridať k zaujímavým
VRK REAL PLUS, s.r.o. Kancelárske priestory, MOYZESOVA, KOŠICE - STARÉ MESTO /jn/

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na 1. poschodí na Moyzesovej ulici v centre Košíc. Priestor má vstupnú chodbu a 1 miestnosť (viď pôdorys). Výmera priestoru: kancelária má 33,6m2, vstupná chodba má 6,8m2. Sociálne zariadenie je na spoločnej chodbe. Priestor je voľný ihneď. Nutný 1 - mesačný depozit. Cena je 299,-€ mesačne bez médií, média sú 79,-€ mesačne. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

Pridať k zaujímavým

VRK REAL PLUS - prenájom 3 izb. ŠTEFÁNIKOVA /mi/ [ID:RE0003186-12-000111]

Pred pol rokom

Košice - Staré Mesto
650 EUR/mesiac

VRK REAL PLUS - prenájom 3 izb. ŠTEFÁNIKOVA /mi/

Ponúkame na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt na 1. poschodí na Štefánikovej ulici v centre mesta, v mestskej časti Staré Mesto v Košiciach. Byt má výmeru 125m², nemá balkón a je po kompletnej rekonštrukcii. Byt sa prenajíma kompletne vkusne zariadený novým nábytkom a elektrospotrebičmi. Byt sa nachádza v tehlovom dome bez výťahu. Možná dohoda.Vyžaduje si 1-mesačný depozit. Byt je ihneď voľný. Na požiadanie prenajímateľa je prenájom vhodný pre ľudí bez domácich zvierat. Cena je 650,-€/ už s médiami.

Pridať k zaujímavým
VRK REAL PLUS - PRENÁJOM, Kancelárske priestory_ POPRADSKÁ - TERASA /so/

Exkluzívne len v našej realitnej kancelárií ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Popradskej ul. v mestskej časti Košice - Terasa, areál s rampou. Prenajímajú sa priestory v budove na 1. poschodí o výmere 193,85m². Priestranné, presvetlené kancelárske priestory sa prenajímajú v stave holopriestorov. V budove sa nachádza vlastný kotol na prípravu tepla a TÚV. Energie sú merateľné samostatnými meračmi. Kancelárie sú napojené na optickú sieť. Parkovanie možné v uzavretom, v stráženom areáli s možnosťou 6 parkovacích miest priamo pred budovou. Vyžaduje sa 2-mesačný depozit. Priestory sa prenajímajú za cenu 6,190,- €/za 1m², bez médií, bez DPH. Vyžaduje sa 2-mesačný depozit.

Pridať k zaujímavým
VRK REAL PLUS - PRENÁJOM, skladové priestory_ POPRADSKÁ - TERASA /so/

Exkluzívne len v našej realitnej kancelárií ponúkame na prenájom dvojpodlažný sklad na Popradskej ul. v mestskej časti Košice - Terasa, areál s rampou, strážený. Prenajíma sa zateplený sklad zo vstavaným kancelárskym priestorom a vlastným sociálnym zariadením o výmere 503m². V sklade sa nachádza taktiež zdvíhacia plošina, k skladu je bezproblémový prístup po asfaltovej ceste. Vyžaduje sa 2-mesačný depozit. Priestory (sklad) sa prenajíma za cenu 4,97,- €/za 1m², bez médií, bez DPH. Vyžaduje sa 2-mesačný depozit.

Pridať k zaujímavým
VRK REAL PLUS - PRENÁJOM, Kancelárske priestory_HUTNÍCKA - STARÉ MESTO /jn/

Ponúkame na prenájom podnikateľské, kancelárske priestory, v budove JUMBO centrum na Hutníckej ul. v mestskej časti Staré Mesto. Kancelárske priestory sa nachádzajú: Prvé poschodie: 1x kancelária (40m2), 1x kancelária (15m2), 1x kancelária (25m2). Druhé poschodie: 4x kancelária (15m2), 2x kancelária (50m2 - 2x25m2), 1x kancelária (30m2 - 2x15m2). V kanceláriách sú plastové okná a nové koberce. Každá kancelária má svoj merač elektriny. Na chodbe sa nachádzajú spoločné toalety. Cena za kancelárie je 65,-€/m2 bez médií. Podmienka je prenajať si kancelárie aspoň na jeden rok. Je tu možnosť prenajať si parkovacie miesto na vnútornom parkovisku za 35,-€ s DPH na mesiac. Výborná lokalita, blízko centra, nemocnice.

Pridať k zaujímavým
VRK REAL PLUS - Polyfunkčný objekt - Výrobna budova_ Košice - Juh /k/

Ponúkame na dlhodobý prenájom polyfunkčný objekt - výrobnú budovu nachádzajúci sa v mestskej časti Košice - Juh. Zastavaná plocha je 654m2, podlahová plocha je cca 2357m2. Ide o prevádzkovú budovu pre obchod a služby z roku 1976 so štyroma nadzemnými podlažiami, ktorú je možné prispôsobiť a využívať ako polyfunkčný objekt podľa predstáv a potrieb prevádzkovateľa, napr. na: podnikateľské účely ako skladovanie, dielne alebo pre výrobu a služby, alebo aj z časti na administratívne účely. Budova je napojená na verejnú elektrickú sieť, vykurovanie je ústredné plynovým kotlom, vodovod a taktiež kanalizácia je napojená na verejnú sieť. Objekt je murovaný a pozostáva so štyroch nadzemných podlaží: 1. NP- zásobovanie, rezáreň, šatňa, výťah nákladný, výťah osobný, kotolňa, schodisko, WC, dielňa, údržba, kancelária. 2. NP - sklad, výťah nákladný, výťah osobný, šatňa ženy, denná miestnosť, kuchynka, 6x kancelária. 3. NP - sklad, výťah nákladný, výťah osobný, WC Muži, schodisko, 6x kancelária. 4. NP - sklad, kancelária, výťah nákladný, výťah osobný, chodba, schodisko, sklad. Prístup k nehnuteľnosti je možný priamo z verejnej asfaltovej prístupovej komunikácie. Cena je 6,-€/m2, 2.mesačný depozit.

Pridať k zaujímavým

VRK REAL PLUS - 2 izb. LETNÁ - SEVER /jn/ [ID:RE0003186-16-000141]

Pred rokom

Košice - Staré Mesto
550 EUR/mesiac

VRK REAL PLUS - 2 izb. LETNÁ - SEVER /jn/

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a priestranný 2-izbový byt na 3. poschodí vo výbornej lokalite blízko centra, na ulici Letná v mestskej časti Sever v Košiciach. Byt má výmeru 59m², má balkón a je po kompletnej rekonštrukcii. K dispozícii je aj internet. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi za cenu 550,-€ mesačne s médiami. Ihneď voľný. Vyžaduje sa 2-mesačný depozit.

Pridať k zaujímavým
VRK REAL PLUS - 2 izb. VODNÁ_ PRENÁJOM - STARÉ MESTO /jn/

Ponúkame na dlhodobý prenájom veľmi vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt na 3. poschodí na Vodnej ul. vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra mesta. Byt má výmeru 94m², nemá balkón. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Cena za prenájom je 850,-€/mes v cene sú zahrnuté aj média. Je nutný 2-mesačný depozit. Možnosť parkovania.

Pridať k zaujímavým
VRK REAL PLUS - prenájom kancel. priestorov ALŽBETINA /mi/

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na 1. poschodí tehlového domu na Alžbetinej ulici v centre Košíc. Priestor má 3 kancelárie, resp. izby kompletne vybavené kancelárskym nábytkom, 2x wc a kuchyňu. V priestoroch je klíma, samostatné merače médií, internet. Výmera priestorov je 101m2. Priestor je možné využívať aj na bývanie. Cena prenájmu je 750,-€ mesačne vrátane médií.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania