Realitný software a portály LIVINGDiamond Reality Franchising, s.r.o. (86): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Na prenájom 3-izbový byt, Poludníková, Nad jazerom, Košice IV [ID:24487]

Pred 2 týždňami

Košice - Nad jazerom
550 EUR/mesiac

Na prenájom 3-izbový byt, Poludníková, Nad jazerom, Košice IV

Ponúkame na dlhodobý prenájom krásny 3-izbový byt so 6 m loggiou na ulici Poludníkovej v mestskej časti Košice - Nad jazerom. Byt o výmere 68 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu. Pod bytom sú zateplené nebytové priestory. Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane umývačky riadu, chladničky s mrazničkou a práčky, okrem TV. Dispozícia: obývačka spojená s kuchyňou, 2 samostatné izby, kumbál, kúpeľňa. Cena prenájmu: 550,- EUR/mesiac vrátane energií. Nájomca si internet hradí na vlastné náklady. Podmienky prenájmu: bez zvierat. Byt bude voľný od 1.12.2018. Obhliadky budú možné od decembra 2018. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1x depozit a nájomné. Bytový dom je zateplený a rekonštruovaný vrátane loggií. Energetický certifikát bytového domu k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Kancelársky priestor 164 m2 + 4 park. miesta, Južná trieda, Košice IV [ID:23745]

Pred 2 týždňami

Košice - Staré Mesto
1.200 EUR/mesiac

Kancelársky priestor 164 m2 + 4 park. miesta, Južná trieda, Košice IV

Ponúkame na prenájom veľmi pekný priestor o výmere 164,18 m2 na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh, v širšom centre mesta, v blízkosti Auparku a OC Astoria. Priestor sa nachádza na 2. poschodí v rekonštruovanej tehlovej budove bez výťahu. Kancelárie sú orientované na východ a západ. Strecha budovy je zateplená, priestor vymaľovaný. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Ide o originálne exkluzívne kancelárske priestory, ktoré sú vhodné aj ako sídlo spoločnosti. Vybavenie priestoru: klimatizácia, vlastné plynové vykurovanie, kuchynská linka, sprchový kút, 2x toaleta, skladové priestory, plastové okná, plávajúce podlahy. Cena prenájmu: 1.200,- EUR bez DPH/mesiac. V cene nájomného je voda, vykurovanie a 4 parkovacie miesta. Nájomca si hradí elektrickú energiu na základe merača a pripojenie na internet. Priestor je voľný ihneď. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Na prenájom kancelária 22m2, Rooseveltova, Staré Mesto, Košice I [ID:24024]

Pred 2 týždňami

Košice - Staré Mesto
208 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 22m2, Rooseveltova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 22 m2 na ulici Rooseveltovej v historickom centre mesta. Kancelária sa nachádza v rekonštruovanej budove na 1. poschodí. Priestor je voľný ihneď. Cena prenájmu: 208 EUR/mesiac (nájomné: 149 € + energie (elektrická energia, vodné, stočné, kúrenie): 59 €). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Na prenájom hala, Valaliky [ID:24655]

Pred 2 týždňami

Valaliky
600 EUR/mesiac

Na prenájom hala, Valaliky

Ponúkame na prenájom halu o výmere 527 m2 a sklad v uzavretom areáli v obci Valaliky, iba 8 km od Košíc. Hala má šírku 17 m, dĺžku 31 m, výšku 4,20 m a je čiastočne zateplená. Voľná ihneď. Využitie: sklad, výrobný priestor a pod. Možnosť prenajatia kancelárskych, príp. obchodných priestorov iba 30 m od haly. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena prenájmu: 600 EUR/mesiac + energie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Na prenájom kancelária 34 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I [ID:24027]

Pred 2 týždňami

Košice - Staré Mesto
298 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 34 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 34 m2 v historickom centre Košíc na Mäsiarskej ulici, na druhom poschodí. Priestor pozostáva z 1 miestnosti a sociálneho zariadenia. Cena prenájmu: 298 EUR (nájomné: 229 €/mes. + vodné, stočné, kúrenie: 69 €/mes.). Elektrickú energiu hradí nájomca podľa skutočnej spotreby (vlastný elektromer). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Na prenájom priestor 84 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I [ID:24123]

Pred 2 týždňami

Košice - Staré Mesto
630 EUR/mesiac

Na prenájom priestor 84 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 84 m2 na 2. poschodí v budove na Mäsiarskej ulici v historickom centre mesta. Ponúkané priestory sú vhodné na kancelárie, kaderníctvo, služby a pod. Dispozícia: 4 miestnosti, vstupná chodba, WC, sprcha. Sociálne zariadenie: vlastné v priestore + sprcha. Voda a odpad priamo v priestore. Celková cena prenájmu vrátane WIFI internetu: 630,- EUR/mesiac: (nájomné: 504 EUR a energie: 126 EUR). Cena je uvedená s DPH. Elektrickú energiu hradí nájomca podľa skutočnej spotreby (vlastný elektromer). Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom kancelárie, Valaliky, okr. Košice - okolie

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere cca 60 m2 v obci Valaliky, iba 8 km od Košíc. Priestor je vhodný ako administratívny priestor, advokátska kancelária, notársky úrad a pod.. Bez problémové parkovanie pred budovou. Priestory sú strážené. K dispozícii: chodba, nepriechodná kancelária, priechodná kancelária, kuchynka, toaleta. Cena prenájmu: 490 EUR/mesiac bez energií. Možnosť prenajatia ďalšieho priestoru v budove. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Na prenájom priestor, Valaliky, Košice - okolie [ID:24641]

Pred 2 týždňami

Valaliky
890 EUR/mesiac

Na prenájom priestor, Valaliky, Košice - okolie

Ponúkame na prenájom priestory o výmere cca 150 m2 v obci Valaliky, iba 8 km od Košíc. Priestory sú vhodné na administratívne a obchodné účely, ako aj na poskytovanie služieb. Dispozičné riešenie: predsieň, kancelária pre 4- 5 osôb, kancelária pre CEO s posedením na rokovanie, zasadačka, 2x kuchynka, 2x toaleta, pivnica, bar. K dispozícii je veľké parkovisko. Priestory sú strážené. Cena prenájmu: 890 EUR/mesiac bez energií. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým
Na prenájom priestor 860 m2 a 8 park. miest, Južná trieda, Košice IV

Ponúkame na prenájom priestor o celkovej výmere 860,66 m2 na Južnej triede v širšom centra mesta. Priestor sa nachádza na 1. poschodí v rekonštruovanej budove a je orientovaný na západ. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Využitie: administratíva, obchod, sklad, open space, a pod. Cena prenájmu je predmetom osobného jednania. V cene bude 8 parkovacích miest na platenom parkovisku. Priestor je k dispozícii ihneď. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Na prenájom kancelária 20m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I [ID:24271]

Pred 2 týždňami

Košice - Staré Mesto
178 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 20m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 20 m2 v historickom centre Košíc na Mäsiarskej ulici, na 2. poschodí. Priestor pozostáva z 1 miestnosti, v ktorej sa nachádza umývadlo. K priestoru patrí samostatné WC, ktoré je k dispozícií na chodbe. Cena prenájmu: 178 EUR (nájomné: 129 €/mes. + vodné, stočné, kúrenie: 49 €/mes.). Elektrickú energiu hradí nájomca podľa skutočnej spotreby (vlastný elektromer). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým