Realitný software a portály LIVINGDiamond Reality Franchising, s.r.o. (68): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerátNa prenájom, 3 izbový byt Nitra Peztwalova [ID:24291]

Dnes večer 22:21

Nitra
550 EUR/mesiac

Na prenájom, 3 izbový byt Nitra Peztwalova

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Klokočine, na Petzwalovej ulici. Byt j krásny, zariadený. Kuchyňa je vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi. Kúpeľňa je v pôvodnom zachovalom stave. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestor 36 m2, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I [ID:24086]

Dnes doobeda 10:51

Košice - Sídlisko Ťahanovce
300 EUR/mesiac

Na prenájom priestor 36 m2, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 36 m2 na ulici Juhoslovanskej na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. V priestore je zavedená voda, k dispozícii je umývadlo. Cena prenájmu: 300 EUR/mesiac bez DPH + médiá. K cene bude pripočítaná DPH podľa platných právnych predpisov. Pri podpise zmluvy sa platí 2x depozit. Priestor bude voľný od 1.2.2019. Možné využitie: obchodný priestor, kancelária, stávková kancelária a pod. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o. JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom 2 izbový byt Pivovarská Nitra [ID:24279]

Včera večer 21:51

Nitra
600 EUR/mesiac

Na prenájom 2 izbový byt Pivovarská Nitra

Ponúkame na prenájom moderný byt v novostavbe na Pivovarskej ulici. Je kompletne zariadený novým luxusným nábytkom. Byt tvorí: - priestranná chodba s veľkou šatníkovou skriňou, botníkom a zrkadlom - samostatné Wc - kúpeľňa so sprchovým kútom, skrinkou a práčkou - spálňa s balkónom, s posteľou, nočnými stolíkmi, so šatníkovou skriňou a knižnicou - obývačka so sedacou súpravou, stolíkom a obývacou stenou s TV (80 TV programov + vysokorýchlostný internet) - Obývačka je spojená s kuchyňou, ktorá je tiež kompletne vybavená nábytkom na mieru so vstavanými spotrebičmi a jedálenským stolom so stoličkami V byte sú vysoké stropy, ktoré mu dodávajú vzdušnosť a ešte viac byt presvetľujú a opticky zväčšujú. K bytu prislúcha uzamykateľná komora, ktorá sa nachádza na tom istom poschodí hneď vedľa bytu. Výmera bytu je 55m2.V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová a vlaková stanica, nemocnica, nákupné centrum Mlyny a kompletná občianska vybavenosť. Obrovskou výhodou je aj rýchly prístup na R1. Bytový dom disponuje veľkým výťahom, elektronickým vrátnikom a bezproblémovým parkovaním. Byt sa nachádza na 6. poschodí (zo 7) a je situovaný do dvora takže je chránený pred hlukom z ulice. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 20m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I [ID:24271]

Včera poobede 15:51

Košice - Staré Mesto
178 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 20m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 20 m2 v historickom centre Košíc na Mäsiarskej ulici, na 2. poschodí. Priestor pozostáva z 1 miestnosti, v ktorej sa nachádza umývadlo. K priestoru patrí samostatné WC, ktoré je k dispozícií na chodbe. Cena prenájmu: 178 EUR (nájomné: 129 €/mes. + vodné, stočné, kúrenie: 49 €/mes.). Elektrickú energiu hradí nájomca podľa skutočnej spotreby (vlastný elektromer). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom 2 izbový byt na Čermáni [ID:24237]

Včera doobeda 10:22

Nitra
550 EUR/mesiac

Na prenájom 2 izbový byt na Čermáni

Ponúkame na prenájom 2 izbový zariadený byt v Nitre na Potravinárskej ulici s vlastným parkovaním. Rozloha bytu je 55 m2. Byt disponuje bakónom. Internet a TV v cene. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestor 200 m2, Juhoslovanská, Košice I [ID:24076]

Včera ráno 05:37

Košice - Sídlisko Ťahanovce
1.000 EUR/mesiac

Na prenájom priestor 200 m2, Juhoslovanská, Košice I

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný nebytový priestor o výmere úžitkovej plochy 200 m2 na ulici Juhoslovanskej na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. Ide o prenájom obchodných a skladových priestorov so samostatným vchodom. V súčasnosti je rozdelený sadrokartónovou priečkou s dverami na dve miestnosti v pomere cca 120 a 80 m2. Možnosť úpravy vnútorných priestorov podľa potreby. V priestoroch sa nachádzajú toalety, sprchy, šatne, centrálne kúrenie a vzduchotechnika. Pred budovou je verejné parkovisko. Objekt je napojený na všetky IS. Priestor má vlastné merače vody, elektriny a kúrenie sa rozpočítava podľa m2. Kúrenie: ústredné plynové. Cena prenájmu: 5 EUR/m2/mesiac bez DPH + médiá. K cene bude pripočítaná DPH podľa platných právnych predpisov. Pri podpise zmluvy sa platí 2x depozit. K dispozícii je internet, tel. linky. Priestory sú ihneď k dispozícii. Možné využitie: obchodné priestory, sklad, vzorková predajňa a pod. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o. JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým
Na prenájom priestory 63 m2 + park. miesto, Moyzesova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom nebytový priestor v centre mesta na Moyzesovej ulici v Košiciach - Staré Mesto. Priestor o výmere 63 m2 sa nachádza na prízemí v zrekonštruovanej budove. Energetický certifikát k dispozícii nie je. K dispozícii sú 2 kancelárie (1. miestnosť: 9 x 4,5 m. 2. miestnosť 4 x 4,5 m), sklad, toaleta a vyhradené parkovacie miesto. Možnosť ponechania sprchovacieho kúta a kuchynskej linky po dohode s terajším nájomcom za príplatok. Priestor je voľný od 1.11.2018. Možnosti využitia: kancelária, obchodný priestor, administratívny priestor a pod. Nájomné: 470 Eur bez DPH/mesiac. V cene nájomného je voda, vykurovanie, parkovacie miesto, svetelná reklama na Moyzesovu ul.. Nájomca si hradí jedine elektrickú energiu priamo dodávateľovi VSE na základe merača. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 41 m2, Moyzesova, Staré Mesto, Košice I [ID:23983]

Včera v noci 02:37

Košice - Staré Mesto
378 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 41 m2, Moyzesova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 41 m2 na ulici Moyzesovej v historickom centre mesta. Kancelária sa nachádza v rekonštruovanej budove na 1. poschodí. K dispozícii je 1 miestnosť a vstupná chodba. Sociálne zariadenie je spoločné na chodbe. Priestor je voľný ihneď. Cena prenájmu: 378 EUR/mesiac (nájomné: 299 € + energie: 79 €). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátKancelársky priestor 164 m2 + 4 park. miesta, Južná trieda, Košice IV [ID:23745]

Včera v noci 01:51

Košice - Staré Mesto
1.600 EUR/mesiac

Kancelársky priestor 164 m2 + 4 park. miesta, Južná trieda, Košice IV

Ponúkame na prenájom veľmi pekný priestor o výmere 164,18 m2 na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh, v širšom centre mesta, v blízkosti Auparku a OC Astoria. Priestor sa nachádza na 2. poschodí v rekonštruovanej tehlovej budove bez výťahu. Kancelárie sú orientované na východ a západ. Strecha budovy je zateplená, priestor vymaľovaný. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Ide o originálne exkluzívne kancelárske priestory, ktoré sú vhodné aj ako sídlo spoločnosti. Vybavenie priestoru: klimatizácia, vlastné plynové vykurovanie, kuchynská linka, sprchový kút, 2x toaleta, skladové priestory, plastové okná, plávajúce podlahy. Cena prenájmu: 1.600,- EUR bez DPH/mesiac. V cene nájomného je voda, vykurovanie a 4 parkovacie miesta. Nájomca si hradí elektrickú energiu na základe merača a pripojenie na internet. Priestor je voľný ihneď. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 22m2, Rooseveltova, Staré Mesto, Košice I [ID:24024]

Včera v noci 01:06

Košice - Staré Mesto
208 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 22m2, Rooseveltova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 22 m2 na ulici Rooseveltovej v historickom centre mesta. Kancelária sa nachádza v rekonštruovanej budove na 1. poschodí. Priestor je voľný ihneď. Cena prenájmu: 208 EUR/mesiac (nájomné: 149 € + energie (elektrická energia, vodné, stočné, kúrenie): 59 €). V cene nájomného je aj internet - wifi. Cena je uvedená s DPH. Pri podpise zmluvy sa požaduje 1-mesačné nájomné, bez depozitu. Energetický certifikát budovy k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým