Realitný software a portály LIVINGCUSTOM.real, s.r.o. (37): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerát1-izbový byt Hliny 7 [ID:RE0000290-19-000058]

Pred 2 dňami

Žilina
315 EUR/mesiac

1-izbový byt Hliny 7

Na prenájom prízemný 1-izbový byt na Hlinách,ul. Severná. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má vymenené plastové okna, bezpečnostné vchodové dvere a plávajúcu podlahu. Byt je zariadený pôvodným nábytkom,a je vhodný pre menej náročného záujemcu. Na koľko je byt na absolútnom prízemí, spĺňa kritéria bezbariérového bytu, a taktiež plastové okná, z bezpečnostných dôvodov sú vybavené dvojitou bezpečnostnou fóliou. Cena 315 €/mesiac vrátane energií + depozit vo výške jedného nájmu + 11€ za internet v prípade záujmu. Provízia pre RK je 150,- EUR jednorázovo.

Pridať k zaujímavým
Priestory vhodné na bar v centre

Ponúkame vám do nájmu suterénny priestor o výmere 95 m2 v centre mesta. V priestore bol v minulosti prevádzkovaný bar, pričom v letných mesiacoch bola prevádzkovaná aj terasa ( dvor vo vnútri domu ) o výmere 80 m2. V súčasnosti priestory vyžadujú rekonštrukciu, ktorá po dohode s prenajímateľom a odsúhlasení výšky nákladov bude umorovaná v mesačných splátkach nájomného. Výborná poloha medzi Mariánskeym námestím a OC Aupark.

Pridať k zaujímavým
obchodný objekt o výmere 680 m2 na Bytčickej ulici v Žiline

Ponúkame Vám na prenájom obchodný objekt o výmere 680 m2 na Bytčickej ulici v Žiline, Obchodná plocha 503 m2, skladová plocha 146 m2, WC, šatne, 2 kancelárie. Cena mesačného nájmu je 2 380 €/mesiac vrátane prenájmu voľnej parkovacej plochy. t, dobrá dostupnosť objektu . Objekt je volný od 1.4.2019

Pridať k zaujímavým
3i tehlový byt priamo v centre mesta

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový tehlový byt priamo v centre mesta, byt je po kompletnej rekonštrukcii, nachádza sa na 1.p/2 bez výťahu, má vlastné kúrenie, momentálne je čiastočne zariadený, ako na fotografiách, prípadné dozariadenie je možné, parkovanie pri dome na rezidentskú kartu, voľný ihneď, v blízkosti kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, nákupné centrá, MHD, Cena 650 €/mesiac bez energií (energie cca 120,-Eur), Jednorázový poplatok pre RK je 100,-EUR, T: 0903 442 185.

Pridať k zaujímavým
Obchodný priestor širšie centrum

Obchodný priestor v novej budove v blízkosti centra, prízemie. Budova disponuje vlastným parkoviskom. Cena je vrátane energií, k cene treba pripočítať DPH. V budove sú k dispozícii aj kancelárske priestory.

Pridať k zaujímavým

Kancelária centrum [ID:RE0000290-19-000033]

Pred mesiacom

Žilina
220 EUR/mesiac

Kancelária centrum

Kancelária o výmere 24m2 v priamom centre mesta na Mariánskom námestí v novozrekonštruovanej historickej budove. Cena je bez energií, záloha na energie je 35 EUR/mesiac, k cene treba pripočítať DPH. K dispozícii je ešte kancelária o výmere 31m2 na 2.NP, cena 240 EUR/mesiac nájom, energie 44 EUR/mesiac.

Pridať k zaujímavým
Kancelárske priestory širšie centrum

Kancelárske priestory v modernej polyfunkčnej budove s výťahom v blízkosti centra. K dispozícii sú priestory o výmere 150m2, 250m2 príp. aj celé poschodie o výmere 640m2. Budova disponuje vlastným parkoviskom. Cena je bez energií, k cene treba pripočítať DPH.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Žiline

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v Žiline v administratívnej budove na Rosinskej ceste. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia v roku 2017. Celková kancelárska plocha 4000 m2. Uprednostňujeme záujemcov s dopytom po prenájme plochy o výmere najmenej jedného podlažia - Počet poschodí 8 - Plocha 1 poschodia 520 m2 - Minimálna doba prenájmu 3 roky - Voľná kancelárska plocha 1 560 m2 - Dostupnosť 02/2019 - Požadované nájomné/m2/mesiac 8 – 10 EUR - Servisný poplatok/m2/mesiac 2 EUR - Energie Podľa spotreby - Parkovacie miesto/mesiac 40 EUR - Všetky priestory klimatizované modernými klimatizáciami DAIKIN - Vykurovanie tepelnými čerpadlami vzduch-vzduch - Zálohovanie vybraných zásuviek centrálnym batériovým systémom - Zálohovanie napájania dieselagregátom - Veľká kuchynka na každom poschodí - Všetky poschodia chránené kamerovým systémom a EPS - Non-stop recepcia - Kontrolovaný prístup cez turnikety s čítačkou čipových kariet Moderné priestory po rekonštrukcii - Celkový počet parkovacích miest – cca 150 - Príjemná jedáleň s kuchyňou pre cca 150 osôb - Výhodná poloha – dobrá dopravná dostupnosť, blízkosť lesoparku, autobusová zastávka - Atraktívny priestor v rámci strešnej nadstavby s krásnym výhľadom na celé okolie - Možnosť prenájmu plne zariadených kancelárií – vrátane nábytku

Pridať k zaujímavým
kancelária o výmere 52 m2 v Žiline na Národnej ulici.

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v Žiline na Národnej ulici. Plocha:52m2. Plne vybavené ako učebňa. Klimatizácia, výťah, spoločná kuchynka, toalety, Cena nájmu: 365 €/mesiac + energie 125 € mesačne. V cene za energie a služby sú zahrnuté náklady na centrálne vykurovanie, el. energiu, vodné a stočné, odvoz smetí, internet na bežné kancelárske používanie, upratovanie prenajatého priestoru a spoločných priestorov domu, prevádzku výťahu, funkciu monitorovania spoločných priestorov v dome, klimatizáciu priestorov na III. poschodí, službu domovníka na malé opravy a údržbu prenajatých priestorov. Priestory sú voľné od 1.5.2019.

Pridať k zaujímavým
priestor 40 m 2 na prízemí na prenájom v centre Žiliny

Ponúkame Vám na prenájom priestor o výmere 40 m2 vhodný na služby, prípadne obchod na prízemí na Národnej ulici v Žiline. Cena je 450 €/mesiac + cca 70 EUR mesačne za energie, pričom EL, voda a TÚV majú samostatné merače, náklady na vykurovanie sa kalkulujú pomerne medzi 2 subjekty. Vstup je priamo z národnej , priestor nemá výkladnú plochu. V cene je upratovanie spoločných priestorov, opravy a údržba. Priestor je vybavený nábytkom.

Pridať k zaujímavým