Realitný software a portály LIVINGCUSTOM.real, s.r.o. (9): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

3 - izbový byt centrum [ID:RE0000290-18-000327]

Pred týždňom

Žilina
650 EUR/mesiac

3 - izbový byt centrum

Veľký 3-izbový byt v zrekonštruovanom tehlovom dome v centre mesta. Byt je kompletne zariadený nábytkom aj elektrospotrebičmi, disponuje terasou orientovanou do dvora, šatníkom. Cena je bez energií , záloha na energie 200 EUR/mesiac (vrátane 1 parkovacej karty v II.pásme,internetu a televízie). Provízia pre RK je 100,- EUR/jednorázovo.

Pridať k zaujímavým
1-izb. byt v tehlovej novostavbe s balkónom priamo v centre mesta

1-izb. byt v tehlovej novostavbe s balkónom priamo v centre mesta na Bulvári (v galérii Silvia). Byt má výmeru 50 m2 a je kompletne zariadený nábytkom (stôl, stoličky, posteľ, vstavaná skriňa) a vybavený elektrospotrebičmi, posch.: 4./6., balkón, pivnica, 1x parkovacie miesto, cena za prenájom: 450,- €/mesiac vrátane energií a parkovacieho miesta, jednorázová provízia pre RK je 100,- EUR. Byt je voľný k nasťahovaniu od 01.12.2018. , T: 0903 442 185.

Pridať k zaujímavým
2-izb. tehlový byt s balkónom priamo v centre mesta

2 izbový tehlový byt s balkónom priamo v centre mesta, nadstavba BD , výmera bytu 52 m2, orientácia bytu V-Z, 2x loggia - Z, francúzske okná, byt má vlastné plynové kúrenie, prenajíma sa kompletne vybavený a zariadený nábytkom, kuchynská linka je vrátane spotrebičov, riadu, pračka, 2x vstavaná skriňa, 2-posteľ v spálni, TV + internet , funkčný krb, pivnica, poschodie 3./3., cena prenájmu je 450 €/mesiac bez energií, energie vrátane internetu a TV sú 120,-EUR na mesiac, byt je voľný a vhodný maximálne pre 2 osoby . T: 0903 442 185.

Pridať k zaujímavým
3 - izbový byt v rodinnom dome na Bôriku

Priestranný samostatný 3-izbový byt v rodinnom dome v lukratívnej tichej lokalite na Bôriku. Byt disponuje veľkým balkónom, je kompletne zariadený, Cena je pre 2 osoby vrátane energii, wifi, televízie a parkovania. Dom bude k dispozícii od 01.01.2019. Provízia pre RK je 100 EUR/jednorázovo.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauráciu v centre Žiliny

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauráciu v centre Žiliny s vlastnou kuchyňou, vonkajším sedením a celkovou kapacitou viac ako 100 miest. Objekt má vlastné plynové vykurovanie, krb, rozvod ventilácie.

Pridať k zaujímavým
3i tehlový byt priamo v centre mesta

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový tehlový byt priamo v centre mesta, byt je po kompletnej rekonštrukcii, nachádza sa na 1.p/2 bez výťahu, má vlastné kúrenie, momentálne je čiastočne zariadený, ako na fotografiách, prípadné dozariadenie je možné, parkovanie pri dome na rezidentskú kartu, voľný ihneď, v blízkosti kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, nákupné centrá, MHD, Cena 750 €/mesiac bez energií (energie cca 120,-Eur), T: 0903 442 185.

Pridať k zaujímavým
Kancelárske priestory priemyselná zóna

Kancelársky priestor v 4-podlažnej budove v priemyselnej zóne, zložený zo 6 kancelárii s výmerou 15-30m2, kuchynského kúta, 2xWC. Budova disponuje SBS a vlatným priestranným parkoviskom, kde je možnosť umiestnenia aj menšieho skladu. Cena je vrátane energií a parkovania, k cene treba pripočítať DPH. Kancelárie sa dajú prenajať aj jednotlivo. V budove je k dispozícii ešte priestor na 4.NP o výmere 80m2.

Pridať k zaujímavým
Kancelársky priestor priemyselná zóna

Kancelársky priestor v 4-podlažnej budove v priemyselnej zóne, zložený z 2 menších kancelárii, 1 väčšieho priestoru s kuchynským kútom, soc.zariadenia. Budova disponuje SBS a vlastným priestranným parkoviskom, kde je možnosť umiestnenia aj menšieho skladu. Cena je vrátane energií a parkovania, k cene treba pripočítať DPH. Kancelárie sa dajú prenajať aj jednotlivo. V budove je k dispozícii ešte priestor na 3.NP o výmere cca 140m2.

Pridať k zaujímavým
2 - izbový byt širšie centrum

Luxusný 2-izbový byt v modernej polyfunkčnej budove v blízkosti centra kompletne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi. Byt je klimatizovaný, k bytu patrí 1 parkovacie miesto na vlastnom parkovisku budovy. Výhodou sú nízke energie, cena je bez energií, záloha na energie je 40 EUR/mesiac. K cene treba pripočítať DPH.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania