Realitný software a portály LIVINGA-Z REAL s.r.o. (161): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Prenájom kancelárií v Business centre v Ružinove od 20m2 - 15000m2

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej a vysoko komfortnej budove v Ružinove situovanej priamo v srdci známej biznis zóny. Celková prenajímateľná plocha budovy je 17 105 m2, z toho je 15 670 m2 kancelárií a 1 435 m2 retailových priestorov na prvom nadzemnom podlaží. Ďalej budova ponúka 478 m2 skladov umiestených v suteréne a kryté aj vonkajšie parkovacie státia. Vďaka kompletnej rekonštrukcii ponúkne budova svojim užívateľom príjemné, dizajnovo riešené, spoločné priestory a centrálnu recepciu, reprezentatívne a komfortné kancelárske jednotky s variabilným usporiadaním a moderné technické zázemie. Nájomcovia si môžu vybrať z dvoch typov priestorov - Basic štandard a Ideal štandard, s veľkosťou jednotiek už od 180 m2. Priestory sú navrhnuté vždy individuálne s maximálnym dôrazom na požiadavky a potreby konkrétneho nájomcu. V blízkom okolí sa nachádza všetka občianska vybavenosť a služby, vrátane zastávok mestskej hromadnej dopravy. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA Moderné technologické zázemie, Flexibilné jednotky už od 180 m2, Variabilné priestory vhodné pre malé a stredné firmy i medzinárodné korporácie, Kuchynská linka v štandarde, Neobmedzený prístup do budovy, Bezpečnostná služba 24/7, Otvárateľné okná, Vonkajšie i vnútorné parkovacie státie TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA Klimatizácia v celej budove, Vnútorné hliníkové žalúzie, Chladenie pomocou 2 a 4 trubkových fan-coil jednotiek, Otváracie okná, Optická kabeláž, Záložný zdroj elektrickej energie, Moderný systém riadenia budovy, Elektronický zabezpečovací systém, ACS systém kontroly vstupu, Kamerový systém, Elektrická požiarna signalizácia a evakuačný rozhlas, Celkom 6 výťahov, Príprava pre napojenie bezdrôtovej dátovej siete WIFI Telefónna ústredňa Jednotky 150 - 290 m2 sú na poschodiach 7, 8, 9 (podľa pôdorysu na 7 podlaží). Na nižších podlažiach sú jednotky 400 m2 a viac. Nájomné - 8,50 - 9,50 EUR/m2/mesiac + DPH. Záleží či sa jedná o rekonštruované alebo novo vybudované podlažia. Servisné poplatky sú na úrovni 4,25 EUR/m2/mesiac + DPH. Jednotky budú pripravené od mája resp. júna /2019. Pre menšie spoločnosti možnosť prenájmu 25 samostatných kancelárií s veľkosťou od 12 m2 do 42 m2. Na prenájom sú aj 3 sklady (4,59 m2, 6,94 m2 a 9,03 m2). Možnosť využitia spoločných priestorov, t.j. zasadacích miestností, vybavenej kuchynky, toaliet a ďalšieho zázemia. V celkovej cene sú zahrnuté služby: ▪ Prenájom kancelárie ▪ Podiel na spoločných priestoroch podlažia (zasadacie miestnosti, kuchyňa, recepcia) a budovy (toalety na podlaží, recepcia budovy a spoločné chodby) ▪ Prevádzkové náklady flexifloor poschodia (recepcia s recepčnou počas pracovných hodín, upratovanie kancelárií a spoločných priestorov internetové pripojenie) a budovy (SBS, kúrenie a chladenie, zimná a letná údržba a iné) Spotreba elektrickej energie je účtovaná na základe skutočnej spotreby pomerovo k prenajatej výmere.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárií v centre BA, Rajská ul. , 50 m2, 134 m2

Prenájom pekných kancelárskych priestorov v novšej administratívnej budove v absolútnom centre mesta na Rajskej ulici., priestory sú klimatizované, štrukturovaná kabeláž, na podlahách koberce, v budove je výťah, v suteréne sa nachádzajú dve zariadené zasadačky ktoré sú pre klientov k prenájmu, pri budove sú 4 parkovacie miesta Priestory sú vybavené kancelárskym nábytkom, pre pracovníkov je k dispozícii vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, kuchynská linka, stôl, stoličky) voľné priestory: 2. poschodie s výťahom, výmera 50 m2 - priestranná kancelária predelená na dve časti priečkou z lexanu, sociálne zariadenie a kuchynka spoločné (na pôdoryse č. 10) 3. poschodie - 134 m2 - celok - 3 kancelárie + recepcia, sklad, kuchynka, wc, sprcha cena: 9,- EUR/m2/mes. + energie.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPrenájom 5 izb. bytu v novej vile na Údolnej ulici [ID:RE0000034-19-000054]

Pred 2 dňami

Bratislava - Staré Mesto
2.000 EUR/mesiac

Prenájom 5 izb. bytu v novej vile na Údolnej ulici

Prenájom moderného 5 izbového bytu v luxusnej vile pod Bôrikom, ktorá obsahuje iba tri byty. Byt pozostáva z haly so vstavanými skriňami, plne vybavenej kuchyne s komorou, obývacej izby s krbom, štyroch spální, priestranného šatníka a veľkej terasy s úžasným výhľadom na Dunaj. Rodičovská spálňa má vlastnú kúpeľňu. Súčasťou nadštandardného vybavenia sú zabudované kuchynské elektrospotrebiče, drevené podlahy, kvalitné zariadenia kúpeľní, nezávislé kúrenie a bezpečnostné dvere. Byt má dve kúpeľne s vírivkou aj sprchovým kútom, miestnosť vybavenú práčkou, sušičkou a plynovým kotlom. K dispozícii je udržiavaná záhrada s besiedkou a záhradným krbom. Parkovanie pre dve osobné autá je v garáži na prízemí vily a ďalšie parkovacie miesto je na ulici. K dispozícii od 15.04.2019 Cena prenájmu: 2000,- EUR + energie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom kancelárií v centre na Grosslingovej ul, 140 m2

Prenájom kancelárskych priestorov v kompletne zrekonštruovanej budove na Grosslingovej ulici, v blízkosti nákupného centra EUROVEA a TWIN CITY. V budove sa nachádza jeden osobný výťah. Vstup do priestorov je na čip alebo vstupnú kartu, el. vrátnik. Priestor je napojený na Pult centrálnej ochrany. voľné priestory: 6. NP budovy o výmere 139,85 m² Jedná sa o priestory označené na pôdoryse 6.06b, 6.07a, 6.07b, 6.07c a 6.07d. Medzi priestorom 6.06a a 6.06b je na chodobe dobudovaná priečka. Vedľajšie susediace kancelárie sú v prenájme exekútorskej spoločnosti. V rámci spoločných priestorov je spoločná kuchynka (6.09a) a prípadne dátová miestnosť (6.09b). Priestor je voľný od 1.7.2019, prípadne dohoda Podmienky nájmu sú: • nájomné: 10,-EUR/m2/mesiac • záloha prevádzkové náklady (PN): 3,50 EUR/m2/mesiac PN - spotreba sa určuje na poschodie podružným meračom. Následne rozpočtom medzi nájomcov daného poschodia podľa m2.

Pridať k zaujímavým
Kancelárie v úzkom centre Starého Mesta, pešia zóna 139m2, 160 m2

Prenájom kancelárskych priestorov v absolútnom centre mesta na Hviezdoslavovom námestí, 3.poschodie - 139 m2 - celok 4 kancelárie, recepcia, kuchynka, sociálne zariadenie cena: 7,- - 8,- EUR/m2/mesiac + energie a služby 3,5 EUR/m2/mesiac 7.posch./podkrovie - 160 m2 - celok - 4 kancelárie, kuchynka, sprcha, spoločné sociálne zariadenie, priestor po rekonštrukcii cena: 7,- EUR/m2/mesiac + energie a služby 3,5 EUR/m2/mesiac

Pridať k zaujímavým

Prenájom 2, 5 izb. byt v Starom Meste, Námestie SNP [ID:RE0000034-19-000049]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
830 EUR/mesiac

Prenájom 2, 5 izb. byt v Starom Meste, Námestie SNP

Ponúkame na prenájom moderný 2,5-izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, na Námestí SNP. Byt má nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, kuchyňa s umývačkou riadu. Byt je kvalitne zrekonštruovaný, nemá balkón. Internet je v byte. Cena prenájmu: 830,- €/mesiac vrátane energii. K dispozícii od 15.3.2019. Nice, spacious and modern 2,5 room appartment right in the centre of the old historical town of Bratislava. All rooms are separated (single bedroom/office, double bedroom, living room, separate spacious kitchen with dishwasher and bathroom includes bath and separate shower). The apartment has no balcony and is on the 5th of 10 floor with lift. No pets. None smoker only. Available from now on. Rent 830,- Euro/ month. Internet available.Available from 15.03.2019

Pridať k zaujímavým
Prenájom tichého 2 izb. bytu v Starom Meste, Medená ulica

Ponúkame na prenájom 2-izbový (60 m2) byt v historickom centre mesta, Medená ulica, 2. poschodie bez výťahu, okná sú orientované do tichého dvora - byt je moderne zariadený dizajnovým nábytkom vyrobeným na mieru - kuchyňa kompletne vybavená, vrátane umývačky riadu (Bosch). Cena nájmu mesačne: 730,- EUR vrátane energii Byt je voľný od 15.3.2019 For rent: a modern 2-room apartment in old town center of Bratislava (Medena ul.), 2nd floor, no lift. The apartment is quiet, light, fully design furnished, modern kitchen incl. dishwasher, washing machine. Available from 15.3.2019, Price: 730,- €

Pridať k zaujímavým
Prenájom novostavby rodinného domu s dvojgarážou - Záhorská Bystrica

Prenájom rodinného domu v Záhorskej Bystrici s dvojgarážou: Dom má 156 m2, 4 izby, 2 kúpeľne s WC , jedna má vaňu a jedna sprchový kút, dvoj garáž. Okná majú el. ovládané vonkajšie žalúzie. Tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie. V izbách sú vstavané skrine. Dom je nezariadený okrem kuchynskej linky s elektrospotrebičmi, vstavaných skríň a šatníka. Cena prenájmu 1300,- EUR + energie.

Pridať k zaujímavým
Prenájom časti rodinného domu so záhradou a parkovaním, Horský park

Ponúkame na prenájom časť rodinného domu v lukratívnej časti Bratislavy - Horský park. Prenajímaná časť domu má vlastný vchod a pozostáva zo 4-izbového zariadeného bytu (140m2), súčasťou ktorého je priestranná obývačka, plne vybavená kuchyňa, tri spálne, kúpeľňa a samostatná toaleta. K ponúkanej časti nehnuteľnosti prislúcha súkromná záhrada a garáž pre dve autá. V prípade záujmu je možné prenajať aj prízemný 2-izbový byt (70m2), ktorý je so 4-izbovým prepojený vnútorným schodiskom, ale má aj samostatný vchod. Dom sa nachádza v bezprostrednej blízkosti International Cambridge School, Horského parku, potravín. Neďaleko sa nachádzajú tenisové kurty, hypermarket a letné kúpalisko. Cena: 1 550 EUR + energie.

Pridať k zaujímavým

Prenájom 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte Eurovea [ID:RE0000034-19-000048]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
2.000 EUR/mesiac

Prenájom 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte Eurovea

Ponúkame na prenájom slnečný, priestranný, moderne a vkusne zariadený trojizbový byt v Eurovea v jednom znajprestížnejších rezidenčných projektov v Bratislave. Byt s interiérovou plochou 120 m2 sa nachádza na 3.poschodí, s nádherným výhľadom na rieku Dunaj, námestie a promenádu. Dispozičné riešenie : vstupná chodba so šatníkom a kúpeľňou. Z chodby sa prechádza do otvorenej dispozície kompletne vybavenej kuchyne a obývacej časti so vstupom na balkon. Hosťovská spálňa (pracovňa) a hlavná spálňa s kúpeľňou s vaňou.Byt je zariadený moderným vybavením a zariadením, ktoré zodpovedá požiadavkám na kvalitné nadštandardné bývanie. K bytu prislucha 1 garážové státie v podzemnej garáži. Byt je svojou polohou a zariadením vhodný pre klienta hľadajúceho moderné bývanie v centre mesta, s možnosťou využívaťrôzne výhody rezidenčného projektu. Cena prenájmu 2 000,- EUR + energie 250 EUR.K dispozícii od 1.4.2019

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka