Realitný software a portály LIVINGA.L. & Z.L., s.r.o. (14): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Zariadená GARZÓNKA V SENCI

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM kompletne zariadenú GARZÓNKU V SENCI. Nachádza sa na prízemí so samostatným vchodom /s bezpečnostnými mrežami na oknách/, nová kúpeľňa /sprchovací kút, WC, umývadlo/, kuchynským kút /s drezom, chladničkou s mrazničkou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou/, rozkladací gauč, konferenčný stolík, skriňa,  a kompletné kuchynské zariadenie /. Dobré parkovanie pred objektom. KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÁ: plávajúce podlahy, dlažba, plastové okná a plast. vchodové dvere, stierky, nová kúpeľňa. VÝMERA: 18 m2. CENA: 280,- €/mesiac/ vrátane E, TV programov a Internetu.

Pridať k zaujímavým
Veľký 1 izbový BYT V PETRŽALKE, BRATISLAVA 5., Haanova ul.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM kompletne zariadený 1 izbový BYT – NOVOSTAVBA V PETRŽALKE - BRATISLAVA V., Haanova ul. Nachádza sa na 2./4 poschodí, s výťahom, bez balkónu, s vlastným kúrením – plyn. kotol Protherm, dobré parkovanie, pekné, zelené prostredie.  KOMPLETNE ZARIADENÝ: chladnička s mrazničkou, práčka, mikrovlnná rúra, TV, DVD Hi-fi veža, 2x rozkladacia sedacia súprava, jednolôžková posteľ, kúpeľňa s vaňou, vrátane kompletného kuchynského a ostatného zariadenia /príbory, taniere, poháre, hrnce, metla, vysávač a pod./ . DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: predsieň, kúpeľňa, priestranná izba spojená s kuchyňou + menšia miestnosť oddelená posuvnými dverami - spálňa.  VÝMERA: 44,5 m2.   CENA: 450,- €/mesačne/vrátane E a TV programov.

Pridať k zaujímavým
Zariadený 1,5 izbový BYT V SENCI, Pezinská ul.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM PEKNÝ ZARIADENÝ 1,5 izbový BYT – NOVOSTAVBA s vyhradeným parkovacím miestom V SENCI v blízkosti Billi. Nachádza sa na 4./5 poschodí, s výťahom, v tehlovom, zateplenom bytovom dome, skolaudovanom v r. 2009, udržiavaný vchod, slušní susedia, 1 VYHRADENÉ PARKVOVACIE MIESTO v cene, 2x detské ihrisko pri dome. K bytu patrí murovaná komora /pivnica 3m2/ na chodbe, spoločná miestnosť /kočikáreň, bicykláreň/ na prízemí. VYBAVENIE BYTU – kompletne zariadený: plávajúce podlahy, dlažby, plastové okná, žalúzie, kúpeľňa /s vaňou, umývadlo so skrinkou, WC/ + práčka, kuchynská linka /so sklokeramickou varnou doskou, el. rúrou + digestorom/, kuchynský stolík + 4x stoličky, skriňa + skrinky na odkladanie vecí, francúzska posteľ, lampy, sedacia súprava, konferenčný stolík, obývacia stena. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: hneď pri vstupe do bytu je kuchyňa s predsieničkou, obývacia izba s jedálenskou časťou prepojená so spálňovou časťou, kde je pekné rohové okno + kúpeľňa s WC. Z Obývacej izby sa ide na balkón. LOKALITA: v blízkosti sa nachádzajú obchody BILLA, TESCO, výborný, rýchly ťah na diaľnicu Bratislava, Trnava, a pod., + kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, zástavka MHD, poliklinika, potraviny Samoška, CBA, LIDL, KAUFLAND, JEDNOTA, Slnečné jazerá, Aquathermal a ostatné. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. VÝMERA: byt 33,72 m2 + lodžia 4,46m2 + murovaná komora 3 m2. CENA: 450,- €/mesiac/vrátane Energií a 1 vyhradeného parkovacieho miesta.  

Pridať k zaujímavým
28 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V SENCI - CENTRUM, TURECKÁ UL.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 28 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V CENTRE SENCA, TURECKÁ UL., v tesnej blízkosti pešej zóny. Priestor má veľký presklený výklad, čakáreň pred priestorom, priamo v priestore je umývadlo, sprchovací kút, v zadnej časti priestoru sa nachádza menšia miestnosť, ktorá je vhodná na odkladanie vecí, skladík, kuchynku a pod. VHODNÉ NA SLUŽBY: kozmetiku, manikúru, masáže, pedikúru, sídlo firmy, e-shop a pod. VYBAVENIE: dlažba, stropy sú sadrokartonové, okná plastové /vyklápacie/, kúrenie je ústredné plynové. WC je cez čakáreň. CENA: 360,- €/mesiac/vrátane Energií - t.j. kúrenie, voda, správcovské poplatky, el.

Pridať k zaujímavým
Krásny 3 izbový BYT V SENCI - CENRUM, KOLLÁROVA UL.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM krásny, prerobený 3 izbový BYT V SENCI - CENRUM, KOLLÁROVA UL. Nachádza sa na 1./7 poschodí, s výťahom, v zateplenom bytovom dome, s novým vchodom, slušní susedia. -detské ihrisko -Dobré parkovanie -VÝBORNÁ LOKALITA -zasklenný balkón K bytu patrí murovaná komora /v suteréne/ VYBAVENIE BYTU /čiastočne zariadený/: plávajúce podlahy, dlažby, plastové okná, žalúzie, kúpeľňa /so sprchovacím kútom, umývadlo, WC - Geberitt/ + práčka, kuchynská linka /so sklokeramickou varnou doskou, el. rúrou + digestorom, chladnička s mrazničkou/, veľké vstavané skrine, predsieňová stena, lampy, sedacia súprava, konferenčný stolík, nábytok v obývačke. Byt bude bez zariadenia v detskej izby a bez manželskej postele v spálni. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: priestranná samostatná predsieň, kúpeľňa, detská izba, spálňa, obývacia izba, samostatná kuchyňa s jedálenskou časťou so vstupom na zasklenný balkón. VÝMERA: byt 80 m2 + balkón + murovaná pivnica. LOKALITA: v úplnom centre mesta, neďaleko pešej zóny. Kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, zástavka MHD, poliklinika, potraviny Samoška, CBA, LIDL, KAUFLAND, Slnečné jazerá, Aquathermal a ostatné. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 450,- €/mesiac/+ Energie 150 €.

Pridať k zaujímavým
283 m2 SKLADOVÝ PRIESTOR V SENCI

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 283m2 SKLADOVÝ PRIESTOR V SENCI  - Dobrý vjazd s kamiónom Technický popis Objekt je založený na základových monolitických pásoch a pätkách z prostého betónu. Nosný konštrukčný systém tvorí typová oceľová konštrukcia s oceľovými stĺpmi a zastrešením z oceľových priehradových väzníkov so závesnými pohľadovými doskami. Ako výplňové obvodové murivo sú použité veľkorozmerové siporexové prvky uložené naležato. Zastrešený je sedlovou strechou bez stropnej konštrukcie. Krytina strechy je z pozinkovaného trapézového plechu, vrátane klampiarskych konštrukcií. Úpravy vnútorných povrchov stien tvoria vápenné omietky hladké, vonkajšie úpravy povrchov detto. Exteriérové brány sú dvojkrídlové kovové, interiérové dvere na vstavbách sú na báze dreva. Okná na objekte sú jednoduché oceľové, miestami v kombinácii so sklobetónovými tvárnicami. Podlahy sú z betónovej mazaniny a liateho asfaltu. Objekt nie je centrálne vykurovaný, vykurované sú iba vstavby s lokálnymi elektrickými telesami. Objekt má vnútorné rozvody elektriny. Plyn je vedený z miestnosti plynomerne (SO-13) po vonkajšej fasáde objektov, s možnosťou napojenia. VÝMERA: 283,5 m2. CENA: Hala 2,80 €/m2/mesiac /+20% DPH/+Energie.

Pridať k zaujímavým
38 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE SENCA, LICHNEROVA UL.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 40 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR – NOVOSTAVBA V SENCI - CENTRUM, LICHNEROVA UL. Nachádza sa na 1.poschodí, dobré parkovanie pri objekte – bezplatné.  CENA: 360,- €/mesiac/vrátane E a internetu.

Pridať k zaujímavým
54 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE SENCA

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 54,36 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR - novostavba V ÚPLNOM CENTRE SENCA. Nachádza sa v novopostavenom polyfunkčnom objekte na 1. poschodí, s výťahom. Priestor sa skladá z 3 kancelárskych priestorov a vstupnej predsiene - čakárne + vlastné WC. Kuchynka a ďalšie WC je na spoločnej chodbe. V dvoch kanceláriách je príprava na kuchynku, umývadlo a pod. NOVÁ CENA: 10,- €/m2/mesiac/+ DPH/+Energie.

Pridať k zaujímavým
20 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR V SENCI

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 20 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR V SENCI, LICHNEROVA UL. VÝMERA: 20 m2. CENA: 200,- €/mesiac/ + Energie.

Pridať k zaujímavým
157 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V MALACKÁCH - centrum

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 157 m2 OBCHODNÝ PRIESTOR V MALACKÁCH - centrum.   - presklený VÝKLAD -Dobré PARKOVANIE - 2x WC   VHODNÝ NA: banku, agentúru, sídlo firmy a podobne.   LOKALITA: výborná, centrum.   CENA: 1.500,- €/mesiac/+ Energie

Pridať k zaujímavým