Realitný software a portály LIVINGA.L. & Z.L., s.r.o. (12): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

35 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR – NOVOSTAVBA V CENTRE SENCA, LICHNEROVA UL.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 35 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR – NOVOSTAVBA V CENTRE SENCA, LICHNEROVA UL. Nachádza sa na 1.poschodí. CENA: 350,- €/mesiac/ + Energie 50 €

Pridať k zaujímavým
Veľký 4 izbový BYT V SENCI S GARÁŽOU v blízkosti Billi.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM veľký 4 izbový BYT V SENCI S GARÁŽOU, v blízkosti Billi. Nachádza sa na 1. poschodí, bez výťahu, -2x BALKÓN /4m2 a 8m2/  -murovaná PIVNICA 6 m2 -kuchynská linka s plyn. sporákom, chladnička s mrazničkou -ŠPAJZA/v kuchyni/ -DOBRÉ PARKOVANIE pred domom + garáž /v cene/ s elektrikou a vodou.   -SAMOSTATNÁ KUCHYŇA -SAMOSTATNÉ WC -SAMOSTATNÉ NEPRIECHODNÉ, VEĽKÉ IZBY -VÝBORNE DISPOZIČNE RIEŠENÝ A PRIESTRANNÝ Prerobený a čiastočne zariadený s elektrickým krbom /v obývacej izbe/. V byte je zavedený internet a televízne programy / v cene/. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsieň, izba 1, izba 2, kúpeľňa /s vaňou a umývadlom/, samostatné WC s umývadlom, samostatná kuchyňa so špajzou, veľká obývacia izba 3 so vstupom na balkón 1 spojená s jedálenskou časťou so vstupom na balkón2, izba 4 so vstupom na balkón2. VÝMERA: byt 120 m2  + 2x balkón /8m2 a 4 m2/ + garáž 22 m2 + veľká murovaná pivnica 6 m2. LOKALITA: v blízkosti sa nachádza BILLA, TESCO, detské ihriská a kompletná občianska vybavenosť chôdzou do cca 10-15 min.: škola, škôlka, zástavka MHD, poliklinika, potraviny KAUFAND, CBA, LIDL, Aquathermal, banky, kaviarne, obchody a centrum mesta. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 500,- €/mesiac/+ 200,- € Energie s TV programom, internetom a s garážou.

Pridať k zaujímavým
2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM. Nachádza sa na 1.poschodí v novopostavenom, zateplenom bytovom objekte, S FRANCÚZSKYM BALKÓNOM, VYHRADENÝM PARKOVACÍM MIESTOM, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. LEN PRE NEFAJČIAROV! V byte je kuchynská linka so sklokeramickou varnou doskou. Vyhradené 1 parkovacie miesto. VÝMERA: Byt 45 m2. LOKALITA: v blízkosti potraviny, výborný výjazd na diaľnicu, v blízkosti obchody, kaviarne, Slnečné jazerá, Aquathermal, v letnej sezóne Amfiteáter a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 350,- €/mesiac/ + 100€ Energie/vrátane parkovacieho miesta.

Pridať k zaujímavým
Zariadená GARZÓNKA - novostavba V SENCI

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM peknú, KOMPLETNE ZARIADENÚ GARZÓNKU - novostavba V SENCI v blízkosti Billi. Nachádza sa NA PRÍZEMÍ v novopostavenom, zateplenom bytovom objekte, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. KOMPLETNE ZARIADENÁ: rozťahovacia sedacia súprava, konferenčný stolík, stolík pod televízor, televízor, kuchynský kút /s 2-j platničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou/, práčka, skriňa, kuchynské zariadenie /príbory, poháre, hrnce, panvice a pod./. VÝMERA: 25 m2. LOKALITA: v blízkosti potraviny BILLA, TESCO, výborný výjazd na diaľnicu smer BA a TT, v blízkosti centrum mesta, pošta, obchody, kaviarne, Slnečné jazerá, Aquathermal, v letnej sezóne Amfiteáter a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 300,- €/mesiac/ vrátane E, TV programov a Internetu.

Pridať k zaujímavým
Veľký 2 + 1 izbový BYT V SENCI v širšom centre, Pribinova ul.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM zariadený, veľký 2 izbový BYT so samostatnou kuchyňou V SENCI v širšom centre, Pribinova ul. Nachádza sa na 1./3 poschodí, bez výťahu, bez balkónu, bytový dom bol postavený v roku 2000, k dispozícii je 2x spoločná miestnosť (kočikáreň), v byte je vlastné kúrenie (podlahové) s termostatom – elektrický kotol. Je prerobený, vyčistený, vymaľovaný, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni a predsieni, plastové okná + žalúzie. Dobre dispozične riešený. Kúpeľňa /s vaňou, umývadlom + veľká práčka/, samostatné WC, samostatná kuchyňa. KOMPLETNE ZARIADENÝ: kuchynská linka so vstavanou 2-j platničkou + nová mikrovlnná rúra na pečenie s ďalšou dvojplaničkou, nová chladnička s mrazničkou, nová práčka, nový rozťahovací stolík so stoličkami, rozťahovacia sedacia súprava s kreslami, obývací nábytok s vitrínou s LED osvetlením, LCD televízor, 2x veľká vstavaná skriňa /v obývacej izbe a spálni/, pracovný stolík so stoličkou, 2x nová veľká jednolôžková posteľ s vysúvacími nočnými stolíkmi s novými matracmi, nové bezpečnostné vchodové dvere zn. SHERLOCK. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: predsieň, kúpeľňa, samostatná WC, samostatná kuchyňa s jedálenskou časťou, samostatná obývacia izba, veľká spálňa. VÝMERA: 53 m2. LOKALITA: výborná, tichá, v širšom centre Senca, neďaleko pešej zóny. V blízkosti sa nachádzajú potraviny JEDNOTA, BILLA, škola, škôlka, detské ihriská, pošta, banky, reštaurácie, kaviarne, obchody, autobusová zástavka, Slnečné jazerá, Aquathermal a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 430,- €/mesiac/ vrátane Energií, TV programov a Internetu.

Pridať k zaujímavým
Krásny 4 izbový RODINNÝ DOM V KAPLNEJ

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM ZARIADENÝ 4 izbový RODINNÝ DOM - novostavba v obci KAPLNÁ, okr. Senec, iba 35 km od BA, 15km od TT. Napojený na VŠETKY INŽINIERSKE SIETE (plyn, el., kanalizácia, voda obecná, kúrenie – plynový kotol – podlahové. Postavený bol v roku 2017 - parkovanie vo dvore pod prístreškom na 2 autá - terasa - veľký drevený ALTÁNOK na sedenie  - KOMPLETNE ZARIADENÝ DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsiěň, kuchyňa spojená s jedálenskou časťou a obývacou izbou so vstupom do záhrady s terasou a altánkom, 2 detské izby, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC. VÝMERA: pozemok 750 m2, úžitková pl. 100 m2 + terasa. CENA: 900,- €/mesiac/+Energie 200,- €.

Pridať k zaujímavým
Krásny 4 izbový RODINNÝ DOM V KAPLNEJ

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM ZARIADENÝ 4 izbový RODINNÝ DOM - novostavba v obci KAPLNÁ, okr. Senec, iba 35 km od BA, 15km od TT. Napojený na VŠETKY INŽINIERSKE SIETE (plyn, el., kanalizácia, voda obecná, kúrenie – plynový kotol – podlahové. Postavený bol v roku 2017 - parkovanie vo dvore pod prístreškom na 2 autá - terasa - veľký drevený ALTÁNOK na sedenie  - KOMPLETNE ZARIADENÝ DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsiěň, kuchyňa spojená s jedálenskou časťou a obývacou izbou so vstupom do záhrady s terasou a altánkom, 2 detské izby, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC. VÝMERA: pozemok 750 m2, úžitková pl. 100 m2 + terasa. CENA: 900,- €/mesiac/+Energie 200,- €.

Pridať k zaujímavým
VÝROBNÉ, SKLADOVÉ PRIESTORY S KANCELÁRIAMI V SENCI

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM VÝROBNÉ, SKLADOVÉ PRIESTORY S KANCELÁRIAMI V SENCI. 5x výrobná/skladová hala - vykurovaná administratívne priestory s možnosťou využitia na aj na bytové priestory /veľký 2i byt s vlastným sociálnym zariadením a kuchynkou -Nákladný výťah -Bezpečnostné zariadenie: alarm + kamerový systém na exteriér. -POZEMOK je ohradený vysokým múrom a vstupnou posuvnou elektrickou bránou + malá vrátnica. -parkovacia plocha -dobrý vjazd s kamiónom -výborná lokalita -všetky inžinierske siete Sklad 1: na prízemí - 74 m2, výška 4.3 m sklad 2: na prízemí - 240 m2, min. 3m výška Sklad 3: na poschodí – 240 m2 2x kancelária s kuchynkou a soc. zariadením na poschodí - 74 m2 VÝMERA: SPOLU 786 m2 t.j. Prízemie: 472 m2, Poschodie: 314 m2. CENA: 2.830,- €/ mesiac/+ DPH/+ Energie.

Pridať k zaujímavým
283 m2 SKLADOVÝ PRIESTOR V SENCI

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 283m2 SKLADOVÝ PRIESTOR V SENCI  - Dobrý vjazd s kamiónom Technický popis Objekt je založený na základových monolitických pásoch a pätkách z prostého betónu. Nosný konštrukčný systém tvorí typová oceľová konštrukcia s oceľovými stĺpmi a zastrešením z oceľových priehradových väzníkov so závesnými pohľadovými doskami. Ako výplňové obvodové murivo sú použité veľkorozmerové siporexové prvky uložené naležato. Zastrešený je sedlovou strechou bez stropnej konštrukcie. Krytina strechy je z pozinkovaného trapézového plechu, vrátane klampiarskych konštrukcií. Úpravy vnútorných povrchov stien tvoria vápenné omietky hladké, vonkajšie úpravy povrchov detto. Exteriérové brány sú dvojkrídlové kovové, interiérové dvere na vstavbách sú na báze dreva. Okná na objekte sú jednoduché oceľové, miestami v kombinácii so sklobetónovými tvárnicami. Podlahy sú z betónovej mazaniny a liateho asfaltu. Objekt nie je centrálne vykurovaný, vykurované sú iba vstavby s lokálnymi elektrickými telesami. Objekt má vnútorné rozvody elektriny. Plyn je vedený z miestnosti plynomerne (SO-13) po vonkajšej fasáde objektov, s možnosťou napojenia. VÝMERA: 283,5 m2. CENA: Hala 2,80 €/m2/mesiac /+20% DPH/+Energie.

Pridať k zaujímavým
38 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE SENCA, LICHNEROVA UL.

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 40 m2 KANCELÁRSKY PRIESTOR – NOVOSTAVBA V SENCI - CENTRUM, LICHNEROVA UL. Nachádza sa na 1.poschodí, dobré parkovanie pri objekte – bezplatné.  CENA: 360,- €/mesiac/vrátane E a internetu.

Pridať k zaujímavým