Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (5962): Na prenájom » Všetky kategórie » Všetky lokality

Odporúčame

TOP ponuka3 izbový byt, Belehradská, 78 m², kompletná rekonštrukcia [ID:653]

Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III
740,-EUR/mesiac

3 izbový, tehlový byt po rekonštrukcii v BA III, Novom Meste, Belehradská ul.

poschodie:1/5, tichá lokalita, lodžia, pivnica, kuchyňa spojená s obytnou izbou, plastové okná, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

TOP ponuka1 izbový byt, Nám. hraničiarov, 28 m², poschodie:11 [ID:28985]

Bratislava - Petržalka/Bratislava V
360,-EUR/mesiac

Garsónka na ulici Námestie Hraničiarov, Petržalka, Bratislava

kuchyňa spojená s obytnou izbou

Pridať k zaujímavým
Na prenájom priestor /63 m2/ s parkovacím miestom Moyzesova, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na prenájom veľmi pekný kancelársky priestor o celkovej výmere 63 m2 na Moyzesovej ulici v Košiciach. Priestor sa nachádza na prízemí v zrekonštruovanej budove. Dispozičné členenie: 2 priechodné miestnosti, sklad, sociálne zariadenie so sprchovým kútom. K priestoru patrí aj jedno vyhradené parkovacie miesto vo dvore. Priestor je ihneď voľný. Cena nájmu: 430,- Eur bez DPH mesačne. V cene je vykurovanie priestoru, vodné a stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov, 1 x vyhradené parkovacie miesto a svetelná reklama na Moyzesovú ul. Elektrická energia je hradená nájomcom na základe skutočnej spotreby elektromera. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom obchodný priestor 166 m2, Južná trieda, Juh, Košice IV

Ponúkame na prenájom priestor na Južnej triede v Košiciach, v širšom centre mesta: • Obchodný priestor – Show-room • Prízemie spolu 165,9 m2 • Stavebné úpravy podľa požiadaviek nájomcu. Priestor sa práve rekonštruuje • Cena za predajnú jednotku 8,95 Eur/m2/mesiac s DPH + energie • Platba 3 - mesačné nájomné vopred pri podpise zmluvy • V cene - 2 parkovacie miesta na platenom parkovisku vo dvore • Zásobovanie z dvora cez nakladaciu rampu. • Vhodné aj pre gastro - prevádzku • Možnosť umiestnenia svetelnej reklamy na fasáde priamo na hlavnom ťahu Južná Trieda • Areál Frank biznis centra je situovaný vo fabrike FRANCK – 1896. • Industriálny charakter prostredia • Zmluva na 3-5 rokov • Voľné od apríla 2018 Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestor, Valaliky, Košice - okolie [ID:19175]

Dnes v noci 00:29

Valaliky
890 EUR/mesiac

Na prenájom priestor, Valaliky, Košice - okolie

Ponúkame na prenájom priestory o výmere cca 150 m2 v obci Valaliky, iba 8 km od Košíc. Priestory sú vhodné administratívne a obchodné účely, ako aj na poskytovanie služieb. Dispozičné riešenie: predsieň, kancelária pre 4- 5 osôb, kancelária pre CEO s posedením na rokovanie, zasadačka, 2x kuchynka, 2x toaleta, pivnica, bar. K dispozícii je veľké parkovisko. Priestory sú strážené. Cena prenájmu: 890 EUR/mesiac bez energií. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým
Na prenájom kancelársky priestor 174 m2, Južná trieda, Juh, Košice IV

Ponúkame na prenájom veľmi pekný priestor na Južnej triede v Košiciach, v širšom centre mesta v Areáli Frank biznis centra, situovaný vo fabrike FRANCK – 1896 s industriálnym charakterom prostredia. Ide o originálne exkluzívne kancelárske priestory, ktoré sú vhodné aj ako sídlo spoločnosti. Nachádzajú sa na 2. nadzemnom podlaží o veľkosti 173,6 m2. Priestor je zrekonštruovaný. K dispozícii je klimatizácia, vlastné plynové vykurovanie, kuchynská linka, sprchový kút, 2x toaleta. Možnosť stavebných úprav podľa požiadaviek nájomcu. • Cena prenájmu: 9,5 Eur/m2/mesiac + energie. V cene sú 4 parkovacie miesta na platenom parkovisku. Podmienky prenájmu: zmluva na 3-5 rokov. Voľné od mája 2018. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 31 m2, Južná trieda, Košice IV. [ID:21045]

Včera v noci 23:58

Košice - Juh
161 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 31 m2, Južná trieda, Košice IV.

Na prenájom kancelária o výmere 30,6 m2 na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh, v širšom centre mesta v Areáli Frank biznis centra, situovaný vo fabrike FRANCK – 1896 s industriálnym charakterom prostredia. Kancelária sa nachádza na 2. poschodí v rekonštruovanej budove a je orientovaná na západ. Cena prenájmu: 161,- Eur/mesiac vrátane energií. V cene je 1 parkovacie miesto na platenom parkovisku. Kancelária je voľná ihneď. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom 2-izbový tehlový byt, Skladná, Juh, Košice IV

Ponúkame do dlhodobého prenájmu veľmi pekný 2-izbový tehlový byt o výmere 65 m2 na ulici Skladnej v mestskej časti Košice - Juh. Ponúkaný byt sa nachádza na prízemí rekonštruovaného rodinného domu s upraveným dvorom, čo umožňuje komfortné bývanie v širšom centre mesta. Byt je orientovaný na 3 svetové strany: východ, západ a juh. V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia: plastové okná, vchodové dvere - eurodvere, interiérové dvere a zárubne, podlahové kúrenie v kuchyni, kúpeľni a WC, v izbách sú radiátory, vstavaná skriňa v spálni i vo vstupnej chodbe, kuchynská linka so zabudovanou plynovou varnou doskou a umývačkou riadu. K dispozícii je chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a práčka. Dispozičné členenie bytu: chodba, samostatná toaleta, kuchyňa, kúpeľňa, priechodná obývacia izba, spálňa. Byt sa prenajíma nezariadený. V prípade záujmu možnosť zariadenia bytu. Podmienky prenájmu: maximálne 4 osoby, bez zvierat. V byte je fajčenie zakázané, k dispozícii je ale dvor, na ktorom sa fajčiť môže. Výška nájomného vrátane internetu: 400 EUR/mesiac + zálohové platby za energie 125 EUR. Možnosť prenajatia aj pivničných priestorov cca o výmere 25 m2 za 50 EUR/mesiac. Energetický certifikát domu nie je k dispozícii. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom novostavba rodinného domu, Kavečany, Košice I [ID:16365]

Včera večer 22:43

Košice - Sever
1.500 EUR/mesiac

Na prenájom novostavba rodinného domu, Kavečany, Košice I

Ponúkame na dlhodobý prenájom novostavbu luxusného rodinného domu v mestskej časti Kavečany v Košiciach. Dom je postavený z tehál a bol kolaudovaný v júni 2012. Upravený pozemok o výmere 800 m2, obytná plocha domu 350 m2. Z domu je krásny výhľad. Dom má 6 izieb, 2 kúpeľne, 2 toalety. K dispozícii je vonkajší zastrešený bazén, multifunkčné ihrisko (tenis, futbal, volejbal). Parkovanie v garáži pre 2 autá. Dispozičné riešenie: Prízemie: kuchyňa, obývačka, spálňa, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, komora, 2x technická miestnosť. V kuchyni i obývačka je funkčný krb. Na 1. poschodí sú 4 izby, toaleta, kúpeľňa s vaňou i sprchovým kútom. Rodinný dom sa prenajíma kompletne zariadený. Ihneď k dispozícii. Cena mesačného nájomného: 1.500,- EUR + 500,- EUR záloha na médiá. Pri podpise zmluvy sa požaduje depozit vo výške 2-mesačného nájomného a nájomné. Podmienky prenájmu: bez zvierat. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPRENÁJOM: 2-izb.byt, Staré záhrady, Ružinov [ID:887]

Včera večer 22:43

Bratislava - Ružinov
400 EUR/mesiac

PRENÁJOM: 2-izb.byt, Staré záhrady, Ružinov

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v rodinnom dome v mestskej časti Ružinov na ulici Staré záhrady. Byt je situovaný na prízemí s úplným súkromím. Byt je zariadený, k dispozícii je jedna väčšia a jedna menšia izba, kuchyňa je samostatná, vybavená. Z kuchyne je východ na balkón, orientovaný do záhrady. Vchod na priestrannú loggiu je z väčšej izby. Toaleta je oddelená od kúpeľne, v kúpeľni je k dispozícii pračka. V každej izbe je televízor, napojený na káblovú televiziu. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť do centra mesta a okolia. Možnosť parkovania v okolí domu. Mesačné nájomné je 400,-€ plus vyúčtovateľné náklady 180,-€. Byt je vhodný pre 2 - 3 osoby, bez zvierat. KONTAKT: Ing. Iveta Ďurtová SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA Májkova 3, 811 07 Bratislava Slovenská republika          mobil:  +421 903 444 895 e-mail: durtova@sra.sk

Pridať k zaujímavým
Na prenájom hala, budova a sklad, Južná trieda, Juh, Košice IV

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory na Južnej triede v Košiciach. Priestory sa nachádzajú v zabehnutom areáli v širšom centre mesta. Výmera konkrétnych priestorov: 1. Administratívna budova 137,47 m² 2. Výrobná hala 966,78 m² - zateplená s vykurovaním 3. Sklad otvorený 300 m² 4. Sklad zatvorený 340 m² - nezateplený Spolu: 1744,25m² 5. Voľná plocha 1398,7 m² Možnosť prenájmu od 100 m2 do 2000 m2. Cena dohodou. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom priestor + pivnica, Valaliky, okr. Košice - okolie

Ponúkame na prenájom priestor a pivnica o celkovej výmere cca 90 m2 v obci Valaliky, iba 8 km od Košíc. Využitie priestoru: bar, vináreň, a pod. K dispozícii je veľké parkovisko. Priestory sú strážené. Cena prenájmu: 490 EUR/mesiac bez energií. Možnosť prenajatia ďalšieho priestoru v budove. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestor 200 m2, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I [ID:20675]

Včera večer 21:58

Košice - Sídlisko Ťahanovce
1.000 EUR/mesiac

Na prenájom priestor 200 m2, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere úžitkovej plochy 200 m2 na ulici Juhoslovanskej na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. Ide o prenájom obchodných a skladových priestorov so samostatným vchodom. V súčasnosti je rozdelený sadrokartónovou priečkou s dverami na dve miestnosti v pomere cca 120 a 80m2. Možnosť úpravy vnútorných priestorov podľa potreby. Priestory sú zrekonštruované. Objekt je napojený na všetky IS. Priestor má vlastné merače vody, elektriny a kúrenie sa rozpočítava podľa m2. Kúrenie: ústredné plynové. K priestorom je možne vyhradiť parkovacie miesta pri budove. Vedľa priestorov sa nachádza reštaurácia. Cena prenájmu: 5 EUR/m2/mesiac bez DPH + médiá. K cene bude pripočítaná DPH podľa platných právnych predpisov. K dispozícii je internet, tel. linky. Priestory sú ihneď k dispozícii. Možné využitie: obchodné priestory, sklad, vzorková predajňa a pod. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o. JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom 2-izbový byt, Južná trieda, Košice IV. [ID:21049]

Včera večer 21:43

Košice - Juh
500 EUR/mesiac

Na prenájom 2-izbový byt, Južná trieda, Košice IV.

Ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh. Bytový dom je situovaný pri Auparku v bezprostrednej blízkosti historického centra mesta. Byt o výmere 50 m2 sa nachádza na 9. poschodí z 12 v zateplenom bytovom dome s novými výťahmi. Prenajíma sa vrátane pivnice. Byt nemá balkón ani loggiu.Je orientovaný na východ. Energetický certifikát bytového domu k dispozícii nie je. Prenajíma sa zariadený vrátane spotrebičov: umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, práčka, mikrovlnná rúra. Podmienky prenájmu: maximálne 2 osoby, v byte sa nefajčí, bez zvierat. Cena prenájmu: 500,- EUR/mesiac vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa požaduje depozit vo výške mesačného nájomného a nájomné. Byt je voľný ihneď. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom hospodársky dvor, Kokšov - Bakša, okr. Košice - okolie

Ponúkame na prenájom hospodársky dvor s dlhou halou a pozemkami v obci Kokšov-Bakša, približne 15 km od Košíc. Súčasťou prenájmu sú 2 chaty, tenisový kurt a bazén. Celková rozloha pozemku je približne 1,5 hektára. Objekt je vhodný na chov, záhradkárstvo, iné podnikateľské účely alebo na rekreačné účely. Cena prenájmu za celý objekt: 2.000 EUR/mesiac. Možná dohoda prenájmu len jednej časti objektu podľa účelu. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt, Bebravská, 58 m², pôvodný stav [ID:473]

Včera večer 21:26

Bratislava - Vrakuňa/Bratislava II
400 EUR/mesiac

PRENÁJOM - 1-izb. byt v Bratislave, Vrakuňa, Bebravská ul., 400,- Eur s energiami

poschodie:2/8, bezbarierový prístup, výťah, balkón, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, zariadený, samostatná kuchyňa, vstavané skrine, tehlová konštrukcia objektu, prevažná orientácia: z, plastové okná

Pridať k zaujímavým
Na prenájom kancelárie, Valaliky, okr. Košice - okolie

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere cca 60 m2 v obci Valaliky, iba 8 km od Košíc. Priestor je vhodný ako administratívny priestor, advokátska kancelária, notársky úrad a pod.. Bez problémové parkovanie pred budovou. Priestory sú strážené. K dispozícii: chodba, nepriechodná kancelária, priechodná kancelária, kuchynka, toaleta. Cena prenájmu: 490 EUR/mesiac bez energií. Možnosť prenajatia ďalšieho priestoru v budove. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom priestor 48 m2, Južná trieda, Košice IV [ID:21044]

Včera večer 20:43

Košice - Juh
340 EUR/mesiac

Na prenájom priestor 48 m2, Južná trieda, Košice IV

Na prenájom priestor o výmere 47,8 m2 na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh, v širšom centre mesta v Areáli Frank biznis centra, situovaný vo fabrike FRANCK – 1896 s industriálnym charakterom prostredia. Priestor s klimatizáciou sa nachádza na 2. poschodí v rekonštruovanej budove a je orientovaný na západ. Disponuje vlastným sociálnym zariadením vrátane sprchového kúta. Na chodbe je spoločná kuchynka a ďalšie sociálne zariadenie. Možnosti využitia: kancelária, priestor vhodný na cvičenie, jogu a pod.. Cena prenájmu: 340,- Eur/mesiac vrátane energií. V cene je 1 parkovacie miesto na platenom parkovisku. Priestor je ihneď voľný. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom pivnica Južná trieda, Juh, Košice IV [ID:20908]

Včera večer 20:43

Košice - Juh
1.300 EUR/mesiac

Na prenájom pivnica Južná trieda, Juh, Košice IV

Ponúkame do dlhodobého prenájmu pivnicu v širšom centra mesta na Južnej triede v Košiciach. Priestor o výmere 410 m2 je vhodný pre prevádzkovanie štýlového baru - hospody alebo krčmy s možnosťou organizovania koncertov, tanečných zábav a pod.. Počet miest na sedenie 50, možnosť rozšírenia na 90. Priestory boli zrekonštruované v roku 2015. Prípravovňa pre studenú kuchyňu - zariadená, možnosť rozšírenia o teplú kuchyňu. Súčasťou je sklad o rozlohe 150 m2 s nákladným výťahom a nakladacou rampou. V priestore sa nachádza kancelária a šatne pre personál. Priestory sú k dispozícii ihneď. Možnosť prenajatia priestorov aj so zariadením. Cena nájomného - prevádzka: 900,- EUR/mesiac s DPH vrátane energií okrem elektrickej energie. El. energia meraná - platba podľa spotreby mesiac pozadu. Nájomné - sklad 400 Eur/mesiac s DPH /dá sa prenajať samostatne/. V rámci priestoru sa dajú umiestniť tanky na pivo alebo iné zariadenia pre atraktívnosť podniku. V tomto priestore sa dajú usporadúvať koncerty, diskotéky, zábavy, degustácie, oslavy. Pri podpise zmluvy sa požaduje depozit vo výške 3-násobku nájomného a nájomné. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom vlastníka. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa prenájom kancelária 12 m2, Južná trieda, Košice IV [ID:21043]

Včera večer 20:14

Košice - Juh
130 EUR/mesiac

Na prenájom kancelária 12 m2, Južná trieda, Košice IV

Na prenájom kancelária o výmere 12 m2 na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh, v širšom centre mesta v Areáli Frank biznis centra, situovaný vo fabrike FRANCK – 1896 s industriálnym charakterom prostredia. Kancelária sa nachádza na 2. poschodí v rekonštruovanej budove a je orientovaná na východ. K dispozícii je spoločná kuchynka a sociálne zariadenie. Cena prenájmu: 130,- Eur/mesiac vrátane energií. V cene je 1 parkovacie miesto na platenom parkovisku. Kancelária je voľná ihneď. K dispozícii je ešte jedna kancelária. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátKancelárske priestory, Pribišova, 29.68 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:725]

Včera večer 19:29

Bratislava - Karlova Ves/Bratislava IV
7 EUR/mesiac

TOP Realitka – EXKLUZÍVNE – KANCELÁRIA 29,68 m2, od 7,- EUR/m2/mesiac, Dohoda, recepcia, klimatizácia, osobný aj nákladný výťah, parking, poštová schránka, BUSINESS CENTRUM Pribišova, Dlhé Diely

poschodie:2/3, tichá lokalita, výťah, počet wc: 5, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, Ústredné vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát4 izbový byt, Gorkého, 133 m², kompletná rekonštrukcia [ID:745]

Včera večer 19:25

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
1.600 EUR/mesiac

TOP REALITKA – KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - 4 izbový byt, Tehla, BALKÓN, plne vybavená kuchyňa, TOP LOKALITA – CENTRUM MESTA - Gorkého ul.

poschodie:4/6, tichá lokalita, výťah, balkón, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, kuchyňa spojená s obytnou izbou, tehlová konštrukcia objektu, eurookná okná, parkety, Ústredné vykurovanie, obchody, mestská doprava, Škôlka, detské ihrisko

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát4 izbový byt, Dunajská, 143 m², novostavba [ID:744]

Včera večer 19:24

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
1.600 EUR/mesiac

TOP REALITKA – NOVOSTAVBA - 4 izbový byt, výťah priamo z garáže, RECEPCIA, 2 X BALKÓN, ZARIADENIE, TOP LOKALITA – CENTRUM MESTA, Dunajská ul.

poschodie:3/6, tichá lokalita, výťah, balkón, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, zariadený, kuchyňa spojená s obytnou izbou, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, Ústredné vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát3 - izbový, prenájom, Košice - KVP [ID:24238]

Včera podvečer 18:28

Košice - Západ
510 EUR/mesiac

3 - izbový, prenájom, Košice - KVP

B10 Vám ponúka na prenájom priestranný 3 - izbový byt, nachádzajúci sa v Košiciach - KVP. Celková výmera bytu je 70m2 + 4m2 balkón a pivnica 3m2. Byt je kompletne zrekonštruovaný ( plávajúce podlahy, plastové okná, elektrina, sanita, kúpelňa, toaleta ) a prenajíma sa nezariadený. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť ( školy, park, pošta, MHD, OC Galéria, nemocnica...). Byt sa nachádza na vyhľadávanom sídlisku KVP a dostupný je ihneď. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Cena nehnuteľnosti je 510 € / mesiac, vrátane energií, internetu. Zodpovedný špecialista na bývanie : Štefan Markulík, 0949 833 900 , markulik@b10.sk ID: 24238Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izbový byt, Bárdošova, 55 m², kompletná rekonštrukcia [ID:15622]

Včera podvečer 18:25

Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III
410 EUR/mesiac

BOND REALITY - na prenájom 2 izb. kompletne zrekonštruovaný byt na Kramároch s balkónom, Bárdošova ul.

poschodie:2/4, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Ostatné plochy na prenájom Galanta Puškinova

Reality Holding + vám ponúka Na prenájom spevnené plochy v Galante vhodné na parkovanie prípadne uskladnenie materiálu. Plocha pozemku 1540m2. Dobrý stav. Asfaltová prístupová cesta oplotený areál .Cena je 7,2m2 na rok prípadne dohoda. Prenájmom tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: . Ev. číslo: 124620 Kontakt maklér: +421903404859, kontakt pobočka: +421915765599. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: dobra

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izbový byt, Kazanská, 53 m², poschodie:6 [ID:2656]

Včera podvečer 17:24

Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II
550 EUR/mesiac

BAII. 2 izbový byt na Kazanskej ulici

kuchyňa spojená s obytnou izbou

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka