Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (256): Na predaj » Byty » Žilinský kraj

2-izbový byt - Martin - Sever - veľkometrážny

ASTORIA Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v Martine na Severe, o rozlohe 69 m2, v osobnom vlastníctve, na 9. z 13 poschodí. Nehnuteľnosť je po rekonštrukcii: nové stúpačky, plastové okná, sprchový kút, samostatné WC. Podlaha v kuchyni, chodbe PVC, v kúpeľni dlažba, v izbách parkety. K bytu patrí balkón, špajza na chodbe, pivnica. Nízke náklady na bývanie. Krásny výhľad. Celková cena za byt 76 900 € (cena zahŕňa kompletný právny servis, vypracovanie návrhu na vklad do katastra, garanciu bezpečného prevodu nehnuteľnosti a kúpnej ceny). KONTAKT: Ing. Mária Halászová, 0915 867 991 halaszova@astoria, M.R. Štefánika 10, 036 01 Martin

Pridať k zaujímavým
Predaj 3 - izbový byt Turany

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v Turanoch. Situovaný na 2. poschodí. Balkón. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Bližšie informácie na t.č. 0950280782, remsikova@astoria.sk. Kompletný právny servis vrátane spísania kúpnych zmlúv, návrhov na vklad do katastra, prepisy energií, finančné poradenstvo zabezpečí realitná kancelária ASTORIA,s.r.o., M.R.Štefánika 10, 036 01 Martin.

Pridať k zaujímavým
3-izbový byt - Martin - Ľadoveň

ASTORIA Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v Martine na ulici Konevova, o rozlohe 70 m2 na 2. z 3 poschodí, orientovaný východ - západ. Nehnuteľnosť je v pôvodnom slušnom stave, plastové okná v kuchyni a izbe, murované jadro, kúpeľňa s vaňou, bezpečnostné vchodové dvere. K bytu prislúcha balkón a pivnica. Dobré parkovanie, tichá lokalita. Cena 69 990,-EUR (cena zahŕňa kompletný realitný, právny a hypotekárny servis a poradenstvo, vypracovanie návrhu na vklad do katastra, garanciu bezpečného prevodu nehnuteľnosti a kúpnej ceny). Kontakt: Ing. Mária Halászová, 0915 867 991, halaszova@astoria.sk

Pridať k zaujímavým
2 – izbový byt Martin-Sever, kompletná rekonštrukcia

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 2 izbový byt v Martine na Severe s rozlohou 59m2, nachádzajúci sa na 2. z 5 podlaží zatepleného bytového domu. V byte sú vymenené rozvody elektriny, murované jadro, stierky, podlahy, plastové okná, kuchynská linka, dvere a zárubne robené na mieru, prerobená kúpeľňa s vaňou a s WC. K bytu patrí murovaná pivnica a balkón orientovaný na juh. Orientácia S/J. Tiché prostredie, v blízkosti občianska vybavenosť. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Ing. Anna Knapová, 0918 569 173, knapova@astoria.sk a vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad, odovzdanie bytu, prepisy energií, zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s.r.o., M. R. Štefánika 10, Martin.

Pridať k zaujímavým
2 - izbový byt - prenájom - Košúty II

Ponúkame Vám na prenájom 2- izbový byt v Martine, časť Košúty II o rozlohe 51 m2. Byt sa prenajíma kompletne zariadený s práčkou aj chladničkou bez TV. Výťah. Balkón. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s plynovým sporákom ( elektrickou rúrou ), kuchynský stôl, 4 stoličky, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica. V obývačke sa nachádza obývacia stena, rozkladacia sedačka s válendou, obývací stolík a dve kreslá. V izbe posteľ a skriňa. V kúpeľni je vaňa. Nájom 400 €/mesiac - 2 osoby ,vrátane energii bez internetu a TV. V blízkosti MHD, Kaufland, obchody,.... Bližšie informácie na tel.č. 0950280782. Kompletný právny servis vrátane spísania nájomných zmlúv, odovzdanie bytu zabezpečí realitná kancelária Reality ASTORIA,s.r.o., M.R.Štefánika 10, 036 01 Martin.

Pridať k zaujímavým
2 - izbový byt Martin - Sever

Ponúkam na predaj priestranný 2 - izbový byt v Martine, časť Sever o rozlohe 57,2 m2. Bytový dom je zateplený, nový veľký balkón ( presklenný ) + plastové okná. Okrem toho je v pôvodnom stave s možnosťou prerobenia podľa predstáv budúceho majiteľa. Situovaný na 4. poschodí z 5. Výborná lokalita. Tiché prostredie. V blízkosti MHD, škola, obchody,.... Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Mgr. Alexandra Remšíková, t.č. 0950280782, remsikova@astoria.sk a kompletný právny servis vrátane vypracovania kúpnych zmlúv, odovzdanie bytu, prepisy energií, finančné poradenstvo zabezpečí realitná kancelária ASTORIA,s.r.o., M.R.Štefánika 10, 036 01 Martin.

Pridať k zaujímavým
Predaj 3 - izbový byt Jahodníky - Martin

Na predaj 3 -izbový byt v Martine, časť Jahodníky. Byt je v pôvodnom stave s možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv. Výborná lokalita. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, zdravotné stredisko, škola, škôlka,.... Bližšie informácie na t.č. 0950280782, remsikova@astoria.sk. Kompletný právny servis vrátane vypracovania kúpnych zmlúv, odovzdanie bytu zabezpečí realitná kancelária ASTORIA,s.r.o., 036 01 Martin.

Pridať k zaujímavým
2 – izbový byt Martin-Podháj tehlový, zariadený, kompletná rekonštrukcia

Ponúkame Vám na predaj kompletne precízne prerobený 2 izbový byt v Martine na Podháji, s rozlohou 54m2, loggiou orientovanou na juh, 2. poschodie z 3, bytový dom zateplený. Na rekonštrukciu boli použité kvalitné materiály a nábytok vyrobený na mieru – nová elektrina v celom byte s prúdovými chráničmi, medené rozvody plynu, stúpačky, jadro, stierky, radiátory, znížené stropy s bodovým osvetlením, dvere a zárubne, kuchynská linka so spotrebičmi, plávajúce podlahy v izbách, inde dlažba, vstavaná skriňa na chodbe. Kuchyňa je prepojená s obývačkou. Z obývačky sa vstupuje do spálne. V kúpeľni je sprchovací kút. WC oddelené. Predáva sa so zariadením. K bytu patria dve murované pivnice. Byt je stredný, teplý. Orientácia S/J. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Ing. Anna Knapová, 0918 569 173, knapova@astoria.sk a vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad, odovzdanie bytu, prepisy energií, zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s.r.o., M. R. Štefánika 10, Martin.

Pridať k zaujímavým
3 oj izb. veľkometrážny byt v Slovanoch

Ponúkame Vám na predaj veľký 3oj izbový byt v tehlovom dome v obci Slovany. Byt má 80 m2, orientovaný je na východ. Interiér bytu pozostáva zo vstupnej chodby, jednej neprechodnej izby, murovanej kúpelne, samostatného WC, veľkej obývačky prepojenej s kuchyňou a balkónom a ďalšej izby. Samotný byt je pred dokončením rekonštrukcie. Sú urobené nové rozvody vody a elektriky už od suterénu bytového domu, plastové okná v celom byte 6 komorové, nové elektrické olejové radiátory zn. Fagor, stierky Byt sa predáva aj s novou plávajúcou podlahou vo všetkých izbách. V cene bytu nie je zahrnutá kuchynská linka so sporákom a dokončenie kúpelne - sanita a obklady. Elektrický bojler je súčasťou kúpelne. K bytu prislúchajú dve murované pivnice a v prípade záujmu vykurovania peletovou pecou je v cene zahrnutá pec aj s peletami. Obec disponuje plnou obč. vybavenosťou s prístupom autobusovej dopravy, železničná stanica sa nachádza v blízkej obci Kláštor pod Znievom. Náklady na bývanie sú veľmi nízke, elektrika a voda podľa vlastnej spotreby, plyn sa v bytovom dome nenachádza. Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Anna Citterbergová, tel. 0948364048, citterbergova@astoria.sk a kompletný právny servis vrátane vypracovania kúpnych zmlúv, návrhov na vklad, , zabezpečí realitná kancelária ASTORIA, s.r.o., M. R. Štefánika 10, Martin.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátByt Vrútky [ID:RE0004314-19-000049]

Včera ráno 08:11

Vrútky
49.600 EUR

Byt Vrútky

Najnižšie podanie 49 600,00 Dátum a čas dražby: 18.06.2019 11:30 Miesto dražby Salónik, VIX Restaurant, Sládkovičova 164/3, 010 01 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj. Dražobná zábezpeka 8 000,00 Dobrovolná dražba Áno Dátum 1. verejnej obhliadky 28.05.2019 11:15 Dátum 2. verejnej obhliadky 17.06.2019 11:15 Dražba - dvojizbový byt č. 41, na 2.p., vchod č. 12 na ulici 1. Československej brigády v meste Vrútky, v bytovom dome súpisné č. 3258, postavenom na parcele registra "C" evidovanej na katastrálnej mape pod parcelným č. 757. Vypočítaná podlahová plocha je 68,19 m2. Vzhľadom na skutočnosť, že hodnotené nehnuteľnosti neboli sprístupnené, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods.3 zákona č.527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov ("ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii"). Z dôvodu neumožnenia vykonania obhliadky nie je možné určiť presné technické ani dispozičné riešenie ohodnocovaných nehnuteľností, rovnako ani ich užívaciu schopnosť. Obytný dom súpisné č. 3258 sa nachádza na ulici 1. Československej brigády v meste Vrútky. Obytný dom má 2 vchody bez výťahu, suterén, 3 obytné podlažia a šikmú strechu. Nadzemné podlažia sú rozdelené na byty, na každom podlaží sú 2 byty. V jednom vchode je 6 bytov, v celom dome je 12 bytov. Obytný dom je napojený na mestské rozvody elektriny, vody, kanalizácie, zemného plynu, telefónu a káblovej televízie. Ide o murovaný dom s prefabrikovanými stropmi. Dom má plechovú strešnú krytinu. Byt sa nachádza na 2. poschodí, čo je najvyššie obytné poschodie a je okrajový. Byt ma dve obytné miestnosti, kuchyňu, chodbu, kúpeľňu spojenú s WC a v suteréne domu dve pivnice. Vlastníctvo bytu je hraničené vstupnými dverami do bytu a príslušenstva mimo byt vrátane zárubne a hlavnými uzatváracími ventilmi prívodu teplej vody, zemného plynu a elektrickými poistkami pre byt. Okná obytných izieb bytu sú orientované na západ, na východ je orientovaná kuchyňa a kúpeľňa s WC. Na byte prebehla v roku 2013 kompletná rekonštrukcia. Komora bola zrušená, chodba zmenšená v prospech kúpeľne, kúpeľňa a WC sú zlúčené. Rozvod svetelnej elektroinštalácie, ističe v poistkovej skrini, rozvod studenej a teplej vody z plastu, rozvod kanalizácie do verejnej kanalizácie, rozvod káblovej televízie, vykurovanie teplovodné, radiátory Korad, v kúpeľni je aj vykurovací “rebrík“, zdroj tepla a teplej vody umiestnený vo výklenku v kúpeľni, zdroj vykurovania je len pre tento byt. Podlahy sú laminátové veľkoplošné parkety v celom byte okrem kúpeľne - keramická dlažba. Podklad pod podlahami je vyrovnaný samonivelizačným poterom, povrchy stien - stierky, v kúpeľni - keramický obklad. Za kuchynskou linkou je obklad z rovnakého materiálu ako je pracovná doska kuchyne. V celom byte je znížený strop v ktorom je zabudované osvetlenie. Okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere Sherlock, ktoré sú bezpečnostné a protipožiarne s 13 bodovým zamykaním. Vybavenie kúpeľne s WC - umývadlo zabudované v pulte so skrinkou, rohová plastová vaňa s masážnymi tryskami, sprchový kút, splachovací záchod kombi, pákové vodovodné batérie. Vybavenie kuchyne - kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, plynová varná doska, odsávač pár, nerezový drez s pákovou batériou, vstavaná teplovzdušná rúra, umývačka riadu. V chodbe bytu vstavané skrine. V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov: spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky. Analýza polohy nehnuteľnosti: nehnuteľnosť sa nachádza na ulici 1. Československej brigády so zástavbou viac podlažných obytných domov a príslušnej infraštruktúry. Umiestnené sú v zastavanej časti mesta Vrútky, v k.ú. Vrútky mimo úplného centra. Pozemok je rovinatý. Nehnuteľnosť je vybavená elektrickou, vodovodnou, kanalizačnou, plynovou, telefónnou prípojkou. Sprístupnená je po verejnej komunikácii a chodníkoch. Dopravné spojenie je hromadnou dopravou v dosahu je aj autobus a železnica. V blízkosti domu je možné parkovanie osobnými motorovými vozidlami. V meste je príslušná občianska a technická vybavenosť v rozsahu menšieho mesta so sieťou reštaurácií, administratívy, ubytovania, obchodnou sieťou, športoviskami. Mesto Vrútky má v súčasnosti 7 650 obyvateľov.

Pridať k zaujímavým