Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (463): Na predaj » Pozemok » Trnavský kraj

Odporúčame

TOP ponukaPriemyselná zóna, 765 m² [ID:3800]

Galanta/okres Galanta
37.000,-EUR

Stavebný pozemok 765m2 s IS v lukratívnej časti Galanty na predaj

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPredaj pozemku v obci Lehnice [ID:1000538]

Dnes doobeda 09:44

Lehnice
36.000 EUR

Predaj pozemku v obci Lehnice

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v Lehniciach. Plocha: pozemku 653m2 + podiel na príjazdovej ceste k pozemku. Cena 36 000 € Kontakt: JUDr. Marcel Korec korec@karinpartners.sk 0908 763 329

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok určený na IBV 95126 m2 Piešťany

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátStavebný pozemok - zmiešané využitie, 11162 m², rovina [ID:15858]

Dnes ráno 07:29

Šelpice/okres Trnava
33 EUR/ m²

Veľký pozemok na predaj 11.162,-m2 v obci Šelpice pri Trnave

Pridať k zaujímavým
PREDAJ- POZEMOK PRI TRNAVE 3.286 m2

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok pod lesom s výhľadom na Sĺňavu

Veľký stavebný pozemok neďaleko Piešťan nad obcou Sokolovce s krásnym výhľadom na Sĺňavu aj Čachtický hrad na predaj. Skoro rovinatý pozemok má veľkosť 1028 m2 so šírkou 25 m a dĺžkou 41 m. Elektrická a plynová prípojka na pozemku, vodovodná prípojka vzdialená 30 m. Pozdĺž pozemku schválené vybudovanie asfaltovej cesty. V obci Sokolovce sa nachádza OÚ, MŠ, ZŠ 1 aj 2 stupeň, potraviny, stavebniny, pohostinstvo, futbalové ihrisko aj niekoľko detských, premáva tu autobusová doprava do Piešťan vzdialených 8 km aj Hlohovca 15 km. Sokolovce sa nachádzajú na okraji Považského Inovca vo veľmi príjemnom prírodnom prostredí. Miestne lesy ponúkajú množstvo relaxu, oddychu, spojenie s prírodou, turistiku, hubárčenie. Taktiež je možné v okolí navštíviť Krahulčie vrchy, Visiace skaly, Sokolské jaskyňe, Rekreačnú oblasť výtoky. Smerom k nížine je táto oblasť zasa bohatá na okolité vody, vodné nádrže a jazerá: Najznámejšia z nich je Sĺňava, vzdialená 6 km, kde je možné rybárčenie, kúpanie, vodné športy aj relax, dokonca si tu na svoje prídu aj cykloturisti a korčuliari. Najbližšia obec Ratnovce je vzdialená 3 km, Jalšové 4 km, do Topolčian je to 31 km.

Pridať k zaujímavým
Pozemok pri lese na okraji obce Buková na predaj

Pozemok o výmere 608 m2 na predaj. Nachádza sa v extraviláne obce Buková pri Trnave, je svahovitý.. Šírka pozemku je 10 až 14 metrov, nachádza sa pod lesom s asfaltovou prístupovou cestou. Pri pozemku je voda, plyn. Obec Buková je obklopená lesmi a kontaktom s prírodou, je to miesto, kde si človek odpočinie a zregeneruje myseľ. Do 5 km od pozemku sa nachádza vodná nádrž „Hrudky“, kde je možný rybolov alebo individuálna rekreácia, zrúcanina hradu Ostrý Kameň (vo výške 576 m n.m.), najvyšší vrch Malých Karpát – Záruby (767 m n.m.), prírodný útvar Skalné oko, chránené nálezisko Hrudky, štátna prírodná rezervácia Záruby a Chránená krajinná oblasť Malé Karpaty. Trnava je vzdialená približne 20 km, Bratislava do 50 km, Piešťany 35 km.

Pridať k zaujímavým
Stodola s menším pozemkom pre kreatívnych záujemcov v obci Prašník

V obci Prašník ponúkame pre kreatívnych záujemcov na predaj stodolu. Stodola je situovaná na pozemku, ktorý hraničí so pstruhovým potokom, čo dodáva miestu príjemnú atmosféru. Stodola je postavená z nepálenej tehly, krovy a strecha sú v dobrom zachovalom stave. Stavba je bez súpisného čísla. Vedľa pozemku je obecný vodovod, elektrina je v súčasnosti odpojená. Celková rozloha pozemku je 516 m2. Leží na okraji Myjavskej pahorkatiny a pod výbežkami Malých Karpát. Na prítoku Holešky je vybudovaná rovnomenná vodná nádrž. Osada je križovatkou značkovaných turistických chodníkov do okolia. Vzdialenosti do miest Vrbové 10 km, Piešťany 20, Brezová pod Bradlom 15, Myjava 23, Trnava 35, Bratislava 87 km.

Pridať k zaujímavým
Chalupa na predaj v Šípkovom pri Vrbovom pre pravých chalupárov

Ideálna chalupa pre šikovných chalupárov, ktorá potrebuje rekonštrukciu, s potenciálom pre uplatnenie remeselných zručnosti nových majiteľov. K dispozícii je 5 obytných izieb, 2 kuchyne a hospodárske miestnosti, ktoré možno prerobiť podľa vlastných predstáv. Veľký pozemok je vhodný na pestovanie ovocných stromov a súčasne je vhodný aj na chov domácich úžitkových zvierat. Na pozemku sa nachádzajú aj dve pivnice na uskladnenie ovocia a zeleniny. Pre milovníkov rybolovu a vodných športov je v dosahu (2 km) jazero Čerenec. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky, hlavne tí, ktorí si potrebujú oddýchnuť od uponáhľaného života v meste. Dostupnosť do väčších miest - Vrbové 2 km, Piešťany 12 km, Trnava 40 km, Bratislava 90 km.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPoľnohospodárska pôda, 43292 m² [ID:205525]

Pred 2 dňami

Lúč na Ostrove/okres Dunajská Streda
1,20 EUR/ m²

Orná pôda Lúč na Ostrove na predaj, 4,3 ha pri ceste 63

Pridať k zaujímavým
pozemok Horné Janíky

RK REALITY GOLD - Bratislava s.r.o ponúka na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v obci Janíky, katastrálne územie Horné Janíky vzdialené 20 km od Bratislavy Výmera pozemku je 558 m2 Cena 24.000 eur vrátane podielu na prístupovej ceste k pozemku a provízie Bližšie informácie na t.č. 0905/491 888, 0903/909 888

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka