Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (218): Na predaj » Nebytový priestor » Trnavský kraj

Na skvelom mieste reštaurácia na predaj, Pop. Močidľany, okr. Skalica

S poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj zabehnutú a plne funkčnú reštauráciu a kancelárske priestory na skvelom mieste - hlavný smer ČR Hodonín- Senica. Celková plocha pozemku je 2995 m2, z toho zastavaná plocha 724 m2, ostatné voľné plochy objektu 2271  m2. Objekt je podpivničený, nachádza sa v obci Popudinské Močidľany, pri hlavnej ceste s parkovacími miestami. Vybudované sú samostatné vchody a tiež sú pridelené samostatné súpisné čísla. Zastavaná plocha kancelárskych priestorov 117 m2, reštaurácie 607 m2. Budova reštaurácie: (hlavná sála 80 miest na sedenie, vedľajšia sála 42 miest, salónik 12 miest, 2 terasy 50 osôb a 20 osôb). Reštaurácia sa predáva s kompletným vybavením potrebným na prevádzku, takže je možné okamžite zarábať bez akejkoľvek ďalšej investície!!! Potenciál nadstavby: priemyselné využitie, bytové jednotky.  Objekt je napojený na všetky IS( plyn, energia, vlastná studňa, žumpa.)  Skvelá dostupnosť, pekné a upravené prostredie, široké spektrum možností využitia... aj to sú výhody, ktoré Vám táto nehnuteľnosť ponúka. Cena a viac info o nehnuteľnosti pri osobnej obhliadke. Kontakt: Silvia Rampáčková 0905 988 127, maklersenica@karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátHotel, Topoľčianska, 284 m², obchody [ID:783]

Dnes podvečer 16:38

Banka/okres Piešťany
179.999 EUR

TOP Realitka - NOVOSTAVBA – 2003, TEHLA - Kvalitný, dvojpodlažný RD, 3 samostatné BYTY, 10x izby, 7x parking, pivnica, aj investične na prenájom, výborná dostupnosť, ticho, les, Piešťany - Banka

mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátObchodné priestory, Kračanská cesta, 290 m² [ID:433588]

Dnes na obed 12:43

Dunajská Streda/okres Dunajská Streda
150.000 EUR

priestor pre vyrobu, Kracanska cesta, Dunajska Streda, Dunajska Streda - BUDOVA S POZEMKOM 1034 m2 NA PODNIKATELSKE UCELY,RoZNE VYUZITIE!

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom, príp. komerčný objekt v Baloni pri Veľkom Mederi s takmer 30 árovým pozemkom

Rodinný dom alebo nehnuteľnosť vhodná na podnikanie v obci Baloň, 8 km od kúpeľného mesta Veľký Meder sa nachádza na priestrannom takmer 30 árovom pozemku širokom 20 m. Dom je kvalitná stavba postavená z tehál v tvare „L“ v tridsiatych rokoch. Je tu viacero priestranných miestností, stavba slúžila na podnikanie. Sú tu sociálne zariadenia s ohrevom teplej vody v elektrických zásobníkových ohrievačoch vody. Kúrenie je plynové gamatkami. Dom je čiastočne podpivničený. Je napojený na rozvod elektrickej energie 220/ 380 V, verejnú vodu a plyn. Kanalizácia je odvedená do septiku. Podkrovie je priestranné v dobrom stave a dobre využiteľné. Strecha má novú betónovú krytinu Bramac. Za domom sú jazierka vhodné pri chove koní, prípadne iných zvierat. V okolí Balone sú viaceré vodné plochy ideálne na rekreovanie a rybolov ako aj termálne kúpaliská vo Veľkom Mederi, Dunajskej Strede a Topoľníkoch. V blízkej pohraničnej dedine Medveďov je možnosť nalodenia sa v malom prístave a splavovanie Dunaja a jeho ramien. V celom okolí je čarovná príroda dunajských lužných lesov.

Pridať k zaujímavým
Dom na predaj v obci Kúty, vhodný aj na obchodnú prevádzku, len u nás

V obci Kúty ponúkame na predaj zrekonštruovaný dom, vhodný aj na obchodnú prevádzku. Má dve nadzemné podlažia. Prvé podlažie pozostáva z troch miestností, kúpeľne a schodiska ktoré vedie na druhé podlažie. Na druhom podlaží je otvorený priestor, vhodný na kancelárie, alebo obytné miestnosti, ďalej je tu predpríprava na kuchynský kút, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC s umývadlom.V roku 2010 bola na stavbe vykonaná kompletná rekonštrukcia, boli nainštalované plastové okná a dvere, urobené rozvody IS, podlahy, strecha, zabezpečovacie zariadenie... Na pozemku sa nachádzajú staršie hospodárske budovy, prístup k nim je cez spoločný dvor. Dom sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu, ktorý vedie cez obec smer Senica ( 30 km ) - Bratislava ( 60 km ) - Brno ( 75 km ). Diaľnica D2 je vzdialená približne 1 km, hraničný prechod do ČR 4 km a do Rakúska 10 km. V Kútoch sa nachádza ZŠ, MŠ, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, reštaurácie a rôzne obchodné prevádzky.

Pridať k zaujímavým
Skladové, výrobné a administratívne priestory na predaj, 6.754m2, Trnava

Pridať k zaujímavým

Skladový priestor, 9371 m², novostavba [ID:3531]

Pred 4 dňami

Voderady/okres Trnava

Skladové, výrobné a administratívne priestory na predaj, 9.394m2, Trnava,

Pridať k zaujímavým

Skladový priestor, 482 m², novostavba [ID:3367]

Pred 4 dňami

Trnava/okres Trnava
194.000 EUR

Skladové priestory na predaj, Trstínska, Trnava, 682m2, 194.000,-EUR

Pridať k zaujímavým

Skladový priestor, 650 m², pôvodný stav [ID:1899]

Pred 4 dňami

Bučany/okres Trnava
73.000 EUR

Skladový priestor na predaj, Bučany

Pridať k zaujímavým

Skladový priestor, Coburgova, 4997 m² [ID:405]

Pred 4 dňami

Trnava/okres Trnava
55 EUR/ m²

Skladové priestory, Coburgova, Trnava

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka