Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (2496): Na predaj » Všetky kategórie » Trnavský kraj

Odporúčame

Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Seredi na predaj

poschodie:1/7, výťah, pivnica, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Iba u nás! Stavebný pozemok o výmere 1212 m2 (16,3m x 82m), tichá lokalita, Ružindol, okres Trnava. CENA: 64 990,00 EUR

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1212 m2 v obci Ružindol neďaleko Trnavy. Šírka pozemku od cesty je cca 16,3m. Pozemok sa nachádza mimo hlavnej cesty v tichom a pokojnom prostredí. Všetky inžinierske siete okrem plynu (plyn je v budúcnosti plánovaný) sú pri pozemku. Na pozemku neviazne žiadna ťarcha. V obci je výborná občianska vybavenosť (ZŠ, MŠ, pošta, potraviny, pneuservis, holičstvo - kaderníctvo, reštaurácia...) a tiež výborné napojenie na TT, PK, BA... Rozmery na mapke a fotkách sú iba približné! Podrobné informácie na 0908 807 791, bohovic@tureality.sk.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – pozemok na IBV a komerčné účely – 33 EUR/m2 + DPH

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Piešťanoch. Pozemok má výmeru cca 400.000m2. Je možné ho využiť na IBV a komerčné účely - schválené v územnom pláne. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne v sídle našej spoločnosti. CENA : 33 EUR /m2 + DPH Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, 386552 m² [ID:2980]

Pred pol rokom

Šoporňa/okres Galanta
27 EUR/ m²

BELLA Real Estate ponúka na predaj komerčný pozemok s UR vhodný pre logistické centrum

Pridať k zaujímavým
LEXXUS-PREDAJ, ideálny pozemok - zastavané plochy, v kat. územi Trnava

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 134000 m² [ID:25111]

Pred 2 týždňami

Sekule/okres Senica
25 EUR/ m²

Pozemok v obci Sekule, 62 km od Bratislavy, 134 000 m²

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok pre developera v intraviláne Sekule

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Sekule okres Senica. Plocha: pozemku cca 133895 m2. Rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika pre výstavbu rodinných domov, bytov... V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia, plyn. Cena 24 €/m2. Kontakt na makléra: Zlatica Chrupková - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca mobil: 0944 150 505 email: chrupkova@landstar.sk

Pridať k zaujímavým
Piešťany - predaj penziónu v južnej časti mesta

Ponúkame Vám na predaj penzión v Piešťanoch v južnej časti mesta , ktorá je využívaná prevažne ako oddychová a relaxačná s blízkosťou športovísk či nábrežia nádrže Sĺňava využívanej na bicyklovanie či korčuľovanie. Penzión postavený v roku 2007 sa nachádza na oplotenom pozemku o celkovej výmere 3282m2, z toho zastavaná plocha objektu je 498m2 a úžitková plocha 996m2. Objekt tvorí prízemie a poschodie. Celkovo je tu umiestnených 24 izieb / + 1 bezbariérová/ s 55 lôžkami, reštaurácia, kaviareň a wellness centrum. Na prízemí sú vstupné priestory, hala, recepcia, jedáleň, kuchyňa s vybavením / regále, dresy, výlevky, chladničky, sporák, mikrovlnka, fritéza, 2x umývačka riadu/ , sociálne zázemie, 3izbový byt pre zamestnancov a jedna bezbariérová izba. V západnom krídle sú umiestnené relaxačné miestnosti, sauna, fitnes, odpočiváreň a miestnosti pre personál. Západnú časť uzatvára krytý vnútorný bazén. Priestory jedálne a kaviarne majú kapacitu cca 60 ľudí. Wellnes centrum zhŕňa 3 sauny /fínska, parná, infra/, jacuzzi, vnútorný bazén, vonk. bazén. Na poschodí sú umiestnené 2 lôžkové izby a 4 apartmány. Každá izba má sprchu a WC / apartmány majú vaňu/, telefón, TV, wifi a chladničku. V záhrade je k dispozícii vonkajší bazén s lamelovým prekrytím , v zadnej časti záhrady sú dva drevené altánky , detské ihrisko a drevený záhradný sklad. Pri objekte je parkovisko pre cca 20 automobilov. Jedná sa o tehlovú stavbu obdĺžnikového tvaru, interiérové dvere dyhované, okná plastové so žalúziami, podlahy sú laminátové podlahy a dlažba, v objekte sú nainštalované celkovo 4 klimatizačné jednotky. Objekt je momentálne v plnej prevádzke. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Ratnovce , okres Piešťany - veľký pozemok na rodinné domy alebo polyfunkčné objekty

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Ratnovce, okres Piešťany. Výmera pozemku je cca 59.000 m2. Pozemok sa nachádza na južných svahoch Považského Inovca, je svahovitého charakteru, orientovaný juhozápadne. Z pozemku je krásny výhľad na Piešťany a Trnavskú nížinu. Pozemok je vo výhľadovom pláne obce Ratnovce na výstavbu rodinných domov a polyfunkčných objektov. Inžinierske siete : elektrika na pozemku, plyn nie je, vodovod v susedstve, kanalizácia nie je. Pozemok sa nachádza cca 6 km od mesta Piešťany, v blízkosti štátnej cesty z Piešťan do Topoľčian. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie,resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým

Skladové a výrobné priestory, Samorin, 7082 m² [ID:452505]

Pred 2 týždňami

Šamorín/okres Dunajská Streda
1.650.000 EUR

priestor pre sklad, Samorin, Samorin, Dunajska Streda - Priemyselna budova pre sklad aj pre vyrobu, nebytove prietory, kancelarie

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Velky Meder, 45041 m² [ID:353912]

Pred 2 týždňami

Veľký Meder/okres Dunajská Streda
36 EUR/ m²

pre obc. vybavenost, Velky Meder, Velky Meder, Dunajska Streda - Pozemky v priemyselnej zone pre nebytove ucely vo Velkom Mederi.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – Hala s pozemkom o výmere 5721m2

Ponúkame Vám na predaj halu s pozemkom o celkovej výmere 5721m2, zastavaná plocha objektu je cca 3030m2. Jedná sa o jednopodlažnú halu s čiastočným podpivničením a poschodím . 1. NP / 2479m2/ sa skladá z hlavnej haly s pomocnými miestnosťami - dielne, kancelárie, šatne, sociálne zázemie a schodisko. Na poschodí /370m2/ je chodba, miestnosť upratovačky , sklady, dielne, šatne a sociálne zázemie. Suterén /178m2/ je využívaný ako vymenníková stanica. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete. Stavba je postavená prevažne so železobetónu a tehál , strecha je plechová , krytina živičná lepenková, v stredovej časti je presvetlenie svetlíkom. Schodisko je železobetónové s PVC povrchom. Podlahy sú betónové s cementovým poterom, sociálne zázemie má betónovú dlažbu. Okná sú drevené s oceľovými mrežami, časť objektu má plastové okná. Ohrev vody a kúrenie je centrálne z výmenníkovej stanice. Hala je využívaná od roku 1972. Prístup z ulice je po asfaltovej komunikácii. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Na predaj - skladový areál v blízkosti logistického centra

Pridať k zaujímavým
Piešťany – 2 veľké rodinné domy – bývajte či podnikajte v centre

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Piešťany. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere cca 650m2. Jedná sa o 2 domy s celkovo štyrmi trojizbovými bytmi , ktoré tvoria jeden celok, pričom každý z domov má samostatný vstup. Jeden z domov má zastavanú plochu 121m2, tvorí ho suterén, prízemie a poschodie. Na prízemí je 3 izbový byt rovnako aj na poschodí , každý má 3 izby a príslušenstvo. Každý z týchto bytov má samostatný a oddelený vstup. V tejto časti domu prebehla čiastočná rekonštrukcia - nové plastové okná,čiastočne nové podlahy, rekonštrukcia kúpelne a WC, nová kuchynská linka. Ostatné podlahy sú pôvodné drevené parkety, dlažby a terasso. Druhý susediaci dom má zastavanú plochu 157m2, tvorí ju suterén, prízemie a poschodie. Rovnako na prízemí je 3 izbový byt , na prízemí , rovnako aj na poschodí je 3 izbový byt . Táto časť je v pôvodnom stave - pôvodné drevené okná, pôvodné drevené parkety, terasso. Každý s bytov má balkón orientovaný do dvorovej časti. Vo dvore je jedna garáž, druhá garáž je k dispozícii pri dome. Záhrada domu nie je momentálne udržiavaná, je však dostatočne veľká na umiestnenie posedenia či vytvorenie zeleného kútika. Nehnuteľnosť vyžaduje kompletnú rekonštrukciu, pri ktorej máte možnosť prispôsobiť tento objekt svojim potrebám a požiadavkám a zvoliť to správne využitie . Jedná sa o nehnuteľnosť v lukratívnej časti Piešťan, priamo v centre, možnosť prístupu autom. Zároveň vzhľadom na polohu domu máte zabezpečené kľudné bývanie . Príďte sa pozrieť a nájdete si vhodné miesto na Vaše bývanie či podnikanie alebo spojenie oboch. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* Veľký prevádzkový areál v priemyselnej časti mesta , výmera 6 337m2.Trnava

Ponúkame na predaj alebo prenájom areál na podnikateľské účely s výrobnou halou a administratívnou budovou. Plocha areálu je 6 377 m2, zastavaná plocha je cca 1 800 m2. Budova je po kompletnej rekonštrukcii. Budova je napojená na všetky IS.Na pozemok je možný vstup s nákladnou dopravou. Možnosť parkovania v areáli aj viac vozidiel, k dispozícii je tiež nakladacia rampa. Výrobná hala má celkovú zastavanú plochu 1 344 m2. Prevádzková budova má celkovú zastavanú plochu 456 m2 Budova je dvojpodlažná, postavená v r. 1990, v roku 2009 prebehli celkové rekonštukcie. Cena: 1 300 000,-€ vrátane služieb a provízie RK

Pridať k zaujímavým
PBS - NA PREDAJ Administratívno - výrobný areál s pozemkom 6337 m2 v okrajovej časti Trnavy

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk... ++EXKLUZÍVNE U NÁS++Ponúkame na predaj administratívno-výrobný areál v okrajovej časti mesta Trnava s výbornou obslužnou dostupnosťou. Areál bol vybudovaný v roku 1993 a v roku 2009 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozemok areálu má výmeru 6337 m2, má vlastný prístup z hlavnej cesty a je oplotený. Úžitková plocha budov je dokopy 1800 m2. Dispozične sú budovy riešené na dvojpodlažnú administratívu a dvojpodlažné výrobno-skladové priestory. Interiéry su v 100% zachovalom stave k okamžitému využitiu. Administratíva je rozdelená na viacero kancelárií, šatní, soc. zázemie. Jednotlivé časti sa dajú spájať, prípadne rozdeľovať. Tak isto sú zaujímavo členené výrobno - skladovacie priestory. Budova má vlastnú kotolňu. Napojená je na všetky IS. Pozemok sa dá využiť na ďalšie zastavanie. Cena 1.699.000,- EUR. Znalecký posudok z pred dvoch rokov bol vypracovaný na sumu 2.6 mil. EUR. V prípade záujmu volajte 0908 020 220 !!! Výhody : - výborné dopravné napojenie - CENA Objekt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Pridať k zaujímavým
Piešťany – viacúčelový komplex budov – Pod Párovcami

Ponúkame Vám na predaj viacúčelový komplex budov v Piešťanoch, ulica Pod Párovcami. Celková výmera pozemku je 1953m2, samotná zastavaná plocha objektov je 1550m2, úžitková plocha je 2500m2. Uličná čiara má šírku cca 26m. Objekty boli postavené z pálenej tehly a betónu v rokoch 1910-1940. Jedná sa o viac budov, ktoré sú v prevažne pôvodnom stave, podlahy terazzo, dlažba, linoleum, okná sú čiastočne pôvodné, čiastočne nové plastové. Niektoré z budov sú prízemné, jedna budova je dvojpodlažná a jedna štvorpodlažná. K dispozícii sú všetky inžinierske siete. Parkovanie je možné v areáli alebo pred objektom. Objekt je možné po rekonštrukcii využiť ako halu, skladové priestory či menšiu výrobu. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Predaj pozemku v priemyselnej zóne

Realitná kancelária TT reality ponúkla na predaj pozemok nachádzajúci sa v priemyselnej časti v Trnave. Pozemok má výmeru 2,5ha. Inžinierske siete sa nachádzajú na pozemku. Cena za predaj je 45,-€/ m2 + DPH. Rýchle jednanie dohoda možná!

Pridať k zaujímavým

Skladový priestor, 2995 m² [ID:19747]

Pred 2 týždňami

Sekule/okres Senica
1.080.000 EUR

Skladové a výrobné priestory na predaj, Sekule, okres Senica

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátKancelárske priestory, Mikovíniho, 792 m² [ID:458121]

Včera poobede 14:33

Trnava/okres Trnava
999.000 EUR

administrativa, Mikoviniho, Trnava, Trnava - Administrativna budova s velkym pozemkom na vybornom mieste v Trnave

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* ADMINISTRATÍVNA BUDOVA V HISTORICKOM CENTRE MESTA TRNAVA

Ponúkame na predaj tehlovú administratívnu budovu v úplnom centre mesta Trnava. Nehnuteľnosť je evidovaná ako kultúrna pamiatka, pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, podkrovia a jedného podzemného podlažia. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s výmerou cca 800m2, napojená na všetky IS( voda, elektrina, plyn, kanalizácia),Obvodové steny budovy majú 650mm a 750mm. Dispozične pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby-vestibulu, 20 kancelárií, sociálneho zázemia a garáže. Na poschodí sa nachádza 24 kancelárskych priestorov a sociálneho zázemia. Na budove je novo vymenená sedlová strecha s možnosťou dobudovania a zobytnenia podkrovia. Objekt je z väčšej časti podpivničený, klembové pivnice taktiež po rekonštrukcii. Úžitková plocha objektu bez plochy podkrovia je cca 1090m2 Objekt je možné prerobiť na obchodné priestory s priamym vstupom z ulice tak ako bola pôvodne riešená podľa historických foto. Klembová pivnica môže mať samostatný vstup, dvor je možné využiť na parkovacie miesta prípadne ako terasy z výstupom z priestorov. Bližšie informácie, foto, pôdorys, prípadne návrh riešenia s obchodnými priestormi u nás v realitnej kancelárii Cena: 990 000,-€ + možná dohoda

Pridať k zaujímavým

Priemyselná zóna, 21700 m², rovina [ID:3316]

Pred pol rokom

Trnava/okres Trnava
950.000 EUR

ELLA Real Estate ponúka na predaj priemyselnú zónu pri Trnave

Pridať k zaujímavým
Pallas Lukratívne pozemky pre výstavbu domov a bytov pri Piešťanoch

č. 4299 - stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťanoch o rozlohe 15.236 m2 vhodný na výstavbu 20 rodinných domov so zastavanou plochou 3570 m2, teda do 25 %. Pozemky sa nachádzajú vo svahu s krásnym výhľadom na Inovecké pohorie a kúpeľný ostrov. Súčasťou je vydané platné územné rozhodnutie, enviromentálna štúdia, písomné stanovisko všetkých dotknutých orgánov + schválená štúdia, platné stavebné povolenie na vybudovanie novej obytnej zóny. Bez IS. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme osobne. Vhodné pre developerov. Cena: 60,- €/m2

Pridať k zaujímavým
Piešťany – zrekonštruovaný objekt v centre mesta – vhodné ako sídlo firmy

Ponúkame Vám na predaj budovu v centre mesta Piešťany, na námestí SNP. Budova sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 234m2, z toho zastavaná plocha je 144m2. Dom tvorí suterén a ďalšie 4 podlažia. Úžitková plocha objektu je celkovo 576m2 + 53 m2 skladových priestorov. Budova prešla v roku 2005 rekonštrukciou ,v rámci ktorej boli na budove nainštalované nové plastové okná, podlahy sú prevažne koberec. V budove sú nové rozvody, nové kúrenie, nová strecha, budova bola zateplená a má novú fasádu. 12 kancelárskych miestností dopĺňajú 3 kuchynky a 3x sociálne zázemie. K dispozícii je aj terasa a miesto na posedenie na menšej záhrade. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je plynové. Budova nachádzajúca sa priamo v centre mesta bola využívaná ako sídlo firmy. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Minulosť v spojení s budúcnosťou - štýlové bývanie pre najnáročnejších

tichá lokalita, bezbarierový prístup, terasa, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, garáž, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, krb/kachle, telefónne pripojenie, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Predaj budovy s pozemkom v blízkosti centra

Realitná kancelária TTreality ponúka na predaj poschodovú budovu s pozemkom v blízkosti centra mesta. Budovu možnosť prerobiť na polyfunkciu, kancelárie + byty. Podlahová plocha budovy je 350m2 + pozemok 750m2. Nehnuteľnosť sa predáva za 850.000,-€ + dohoda možná!

Pridať k zaujímavým
Pozemok Piešťany- vhodný na výstavbu haly, na obchodné centrum

Ponúkame Vám na predaj pozemok celkovej výmere 4021m2, ktorý sa nachádza v južnej časti Piešťan. Pozemok je možné využiť na výstavbu haly alebo obchodného centra. Inžinierske siete v dosahu. V blízkosti ponúkaného pozemku je plánovaná výstavba obchodného centra. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie , resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Kyselica, 19944 m² [ID:348231]

Pred 2 týždňami

Kyselica/okres Dunajská Streda
837.648 EUR

pre rodinne domy, Kyselica, Kyselica, Dunajska Streda - Na predaj - Pozemky vhodne na vystavbu 25-30 rodinnych domov v malebnej obci Kyselica

Pridať k zaujímavým
Realfin Markt s.r.o. - Piešťany - penzión v centre mesta Piešťany

Ponúkame Vám na predaj hotel/penzión v centre mesta Piešťany. Jedná sa o 8 ročnú tehlovú novostavbu. Zastavaná plocha je 200m2, úžitková plocha je 600m2. Objekt má 3 podlažia. prízemie : 4 miestnosti + sociálne zázemie 1.poschodie : 4 miestnosti + kuchyňa + príslušenstvo 2.poschodie : 2 x 2 izbový apartmán + kuchyňa + príslušenstvo 3.poschodie : podkrovný 2izb. byt s kuchyňou + príslušenstvo. Každá izba aj apartmán má svoj balkón. Penzión je zariadený, ma telefónnu prípojku i propojenie na internet, vlastnú kotolňu. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Lokalita: centrum mesta

Pridať k zaujímavým

Luxusná vila, Winterova, 1830 m² [ID:129819]

Pred týždňom

Piešťany/okres Piešťany
800.000 EUR

vila, Winterova, Piestany, Piestany - Historicka budova na pesej zone v Piestanoch

Pridať k zaujímavým
FOX - skladový priestor * Skladová * veľká výmera

Ponúkame na predaj skladovací objekt na Skladovej ulici v Trnave o výmere 1997 m2. Objekt dispozične pozostáva z haly, dvoch sociálnych zariadení, kuchynky a šatne. Nosný systém je zo železobetónového skeletu, s výplňovým murivom. Strecha je zo železobetónových priehradových nosníkov a kazetových stropných panelov. Objekt je napojený na všetky IS okrem plynu (koncovka pri bráne), má dve vstupné brány a nachádza sa pred ním nákladná rampa. Areál je oplotený, zabezpečený alarmovým systémom, so železničnou vlečkou. • v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností • ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok • FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133 [klikni] Výpočet ekonomickej efektívnosti kúpy nehnuteľnosti na investíciu

Pridať k zaujímavým

Pozemok, 52075 m² [ID:N01055]

Pred rokom

Čierna Voda/okres Galanta
15 EUR/ m²

Rozľahlý pozemok pri Malom Dunaji s vlastným jazerom

Pridať k zaujímavým

Pozemok, 52075 m² [ID:N01056]

Pred rokom

Horná Potôň/okres Dunajská Streda
781.125 EUR

Rozľahlý pozemok pri Malom Dunaji s vlastným jazerom vhodný na ťažbu štrkopiesku

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 10543 m², rovina [ID:973]

Pred pol rokom

Skalica/okres Skalica
74 EUR/ m²

BELLA Real Estate ponúka na predaj pozemok v Skalici

Pridať k zaujímavým
Bytový dom Hlohovec na predaj

tehlová konštrukcia objektu, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátObchodné priestory, Medvedovska, 762 m² [ID:449510]

Dnes doobeda 09:16

Veľký Meder/okres Dunajská Streda
754.475 EUR

priestor pre vyrobu, Medvedovska, Velky Meder, Dunajska Streda - Farma na predaj s hospodarskymi budovami

Pridať k zaujímavým
FOX - skladový priestor * Skladová * hala s kanceláriami

Ponúkame na predaj veľký komerčný priestor na Skladovej ulici v Trnave, zo zastavanou plochou 1066 m2, ktorý leží na oplotenom pozemku s výmerou 2573 m2. Dispozične pozostáva z príjazdovej cesty, nákladnej rampy, veľkej haly vhodnej na sklad, ďalších menších hál (sklady, alebo dielne), sociálneho zariadenia, nad ktorými je 5 samostatných kancelárií. Nosný systém je zo železobetónového skeletu, s výplňovým murivom. Strecha je zo železobetónových priehradových nosníkov a kazetových stropných panelov. Objekt je napojený na všetky IS vrátane internetu. Areál disponuje železničnou vlečkou, je zabezpečený alarmovým systémom. • v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností • ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok • FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133

Pridať k zaujímavým
pre bytovu vystavbu, Vonkajsi rad, Sered, Galanta - Predaj budovy skladu s potencialom prerobenia na byty

Pridať k zaujímavým
Pallas PREDAJ penziónu s wellness v rekreačnej zóne Piešťany-Banka

č. 5188 - predaj jednopodlažného penziónu a jednopodlažného zrekonštruovaného saunového wellness centra, ktorý sa nachádza v obci Banka, v blízkosti Piešťan, v tichej rekreačnej zóne v lone prírody a s veľkým pozemkom o rozlohe 3586 m2. Kolaudácia oboch budov v roku 1973, v roku 2007 kompletne zrekonštruovaný saunový wellness. IS – elektrina, voda obecná, ústredné kúrenie v oboch budovách na tuhé palivo – drevo – kotolňa – plynová prípojka je v dosahu do 15 m, 2 x interiérový krb. Penzión má 561 m2 zastavanej plochy plus záhrada o rozlohe 1800 m2, jeho ubytovacia časť je pre 30 lôžok, kuchyňu, spoločenskú miestnosť a recepciu, niektoré izby majú aj klimatizáciu, každá izba má prechod na vonkajšiu terasu s orientáciou na západnú stranu a s krásnym výhľadom do prírody. Izby majú vlastné sociálne zariadenie – toaletu aj sprchu – odporúčame ich modernizáciu. Saunový wellness centrum po rekonštrukcii sa zmodernizoval, je plne v prevádzke, úžitkovú plochu má 540 m2, vybavený 4 druhmi sáun, oddychovou zónou, masérskou časťou, 2 ochladzovacími bazénikmi, 2 x šatňou, denným barom s recepciou a vonkajšou terasou. Parkovanie dostatočné – pred budovami, prístupová cesta obecná, veľa zelene, blízkosť rôznych športovísk - tenisový areál, vonkajší bazén, jazero Sĺňava, cyklotrasa.... Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí. ECB – typ – D. Cena: 700.000,- EUR

Pridať k zaujímavým
Pallas PREDAJ rovinatého vyčisteného pozemku na Lodenici - Piešťany

č. 4368 - stavebný rovinatý pozemok bez porastu v lokalite Lodenica v Piešťanoch v blízkosti bytovky rozloha 7500 m², IS - na kraji pozemku. Vhodné na bytový dom, či rodinné domy. Momentálne podaná žiadosť o preklasifikovanie parcely na zastavané plochy a nádvoria. Predaj len v celosti. Ponuka vhodná pre developera. Cena: 90,- €/m²

Pridať k zaujímavým

Dom, Astrová, 300 m², kompletná rekonštrukcia [ID:N01079]

Pred pol rokom

Trnava/okres Trnava
635.000 EUR

=RE/MAX= Na predaj nadštandardný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite

terasa, garáž, zmiešaná konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Na predaj DVA Meštianske domy Trnava [ID:24446]

Pred 3 mesiacmi

Trnava
615.000 EUR

Na predaj DVA Meštianske domy Trnava

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúka realitná kancelária Diamond reality na predaj DVA Meštianske domy v priamom centre mesta Trnava. Nehnuteľnosti nachádzajúce sa v historickom centre mesta Trnava na Štefánikovej ulici sú vhodné na investíciu. Ide o pôvodné meštianske domy v radovej zástavbe. Dispozične riešená poschodová nehnuteľnosť spolu s dvorom so zastavanou plochou 389m2 a úžitkovou plochou 424m2 spolu s celkovou výmerou pozemku 713m2 je čiastočne podpivničená. Na prízemí objektu vo vnútornej časti resp. na dvore sa nachádzajú prevádzkové priestory t.č., kvetinárstvo a bar, súčasťou nehnuteľnosti je ďalší prevádzkový priestor so vstupom priamo z ulice s dvoma miestnosťami a wc. Šírka pozemku je 8,5m2. Na poschodí sú k dispozícii priestory vhodné na kancelárie alebo obchodné priestory o výmere 111m2 v počte miestností 8 a dve wc, taktiež vstup priamo na povalu. Objekt má všetky IS. Druhá nehnuteľnosť taktiež vhodná na ďalšiu investíciu dispozične pozostáva so vstupom priamo z ulice i vstupom priamo cez prevádzkovú časť objektu priamo z ulice. V prevádzkovej časti sa nachádzajú ďalšie dva priestory so sociálnymi zariadeniami ihneď funkčné k prenájmu s krásnou klenbou. V druhej časti danej nehnuteľnosti sa nachádzajú priestory so vstupom z dvora so štyrmi miestnosťami a dvoma wc i s vaňou vhodné na podnikanie i na bývanie. Vykurovanie je centrálne v objekte je keramická dlažba i plastové okná a dvere. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená s pivnicou o výmere cca 4x5m murovaná a klenbová. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou. Výmera pozemku je 643m2 so šírkou pozemku 7,5m. Historické nehnuteľnosti sú k dispozícii na predaj spolu ale i každá osobitne, avšak veľkou výhodou je práve kúpa oboch nehnuteľností spoločne nakoľko sú objekty vhodné na polyfunkčné využitie, administratívu alebo prestavbu na bytový dom s možnou realizáciou ďalších stavieb i parkovaním pre približne 16 áut. Predpokladaná zástavba podľa UPI je 2000m2. Obchodné priestory vhodné k prenájmu majú potenciál okamžitého prenájmu s približnou mesačnou sumou 5000eur. K nehnuteľnostiam prislúchajú spolu tri zjednotené pozemky. Cena nehnuteľností vrátane provízie pre RK je spolu 615 000 eur. Cena osobitne spolu s províziou pre RK je 307 500 eur. Cestou kúpy, alebo predaja nehnuteľnosti vás prevedie naša realitná kancelária profesionálne a odborne, bez stresov a s právnou istotou. Vypracovanie znaleckého posudku a odborné poradenstvo, vám bezplatne a radi poskytneme v našej kancelárií.

Pridať k zaujímavým
MEŠTIANSKE DOMY V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY, PREDAJ

Realitná kancelária Orin Real ponúka na predaj dve nehnuteľnosti na Štefánikovej ulici v Trnave. Objekty spolu susedia. V súčasnosti, obchodné priestory objektov prenajaté. Celkový nájom 2.600,- €. Potenciál prenájmu ďalších priestorov. Budúci majiteľ bude mať rôzne možností na využitie objektov; polyfunkčné, administratívne, prenájom, alebo prestavbu na bytové domy. Celková cena ponúkaných objektov je 615.000,- EUR vrátane právneho servisu (budovy sú oslobodené od DPH). Predmetom predaja sú nasledovné objekty s výmerami: obj. č. 18, sup. č. 108, zast. plocha cca 306 m2, par. č. 41, výmera 713 m2 obj. č. 17, sup. č. 107, zast. plocha cca 260 m2, par. č. 42, 43, výmera 442 + 201 m2 spolu: zastavana pocha cca 566 m2, výmera 1.356 m2 - celková plocha ponúkaných objektov 1.356 m2 (rozmery cca 16 m x 84 m) - pripojenie všetkých IS - cca 2.000 m2 – plocha predpokladanej zástavby s súlade s UPI - v prípade zástavby odhad 16 parkovacích miest K dispozícií v RK na vyžiadanie UPI, technická dokumentácia, fotodokumentácia (vonkajšia, vnútorná, pivničných priestorov) tel.0903 570 428

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátStavebný pozemok - zmiešané využitie, Dunajska Streda, 6746 m² [ID:354993]

Včera podvečer 16:12

Dunajská Streda/okres Dunajská Streda
89 EUR/ m²

iny stavebny, Dunajska Streda, Dunajska Streda, Dunajska Streda - STAVEBNY POZEMOK 6746 m2 VHODNY NA ROZNE PODNIKATELSKE UCELY A NA VYSTAVBU VO VYHLADAVANEJ LOKALITE MESTA S ROZMERMI 39,5m x 171m!

Pridať k zaujímavým
Realfin Markt s.r.o. - Piešťany - novostavba rod. domu pre náročných na Floreáte

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v Piešťanoch na Floreáte. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 630m2, zastavaná plocha domu je 200m2, úžitková plocha je 400m2 Rodinný dom je v luxusnom vyhotovení, majitelia použili kvalitné značkové materiály a všetko zariadenie je luxusné. Rodinný dom je krátko po kolaudácii. Tvorí ho 5 izieb a a príslušenstvo. Príslušenstvo tvoria 2 kúpelne, 3 WC, kuchyňa, garáž . Dom je čiastočne podpivničený. Parkovanie je možné v garáži a ďalšie 4 parkovacie miesta sú vo dvore rodinného domu. Záhrada je krásne upravená, poskytuje dostatok súkromia i možnosť posedieť si v záhradnom altánku. ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT "B" Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie o objekte, resp. pre dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť. Lokalita: Floreát

Pridať k zaujímavým
Piešťany - polyfunkčný objekt - predaj/ možný aj prenájom

Ponúkame Vám na predaj , prípadne prenájom tehlový polyfunkčný objekt v Piešťanoch. Jedná sa o väčší rodinný dom, ktorý sa nachádza v zabývanej štvrti rodinných domov . Objekt sa nachádza na pozemku o výmere 661m2. Objekt tvorí suterén, prízemie a podkrovie. Suterén má výmeru 231,50m2. Prízemie má výmeru 400m2. Celková úžitková plocha domu je 1308m2. Podkrovie nie je dokončené, je v stave holopriestor. V priestoroch prízemia sú laminátové podlahy a dlažby, okná sú plastové. Dom má pripojenie na internet i telefónnu prípojku. Parkovanie je možné v garáži , vo dvore alebo pred domom. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Rodinný dom je možné využiť na viacgeneračné bývanie, alebo na bývanie aj podnikanie.

Pridať k zaujímavým
RODINNÁ VILA V TICHEJ ČASTI PIEŠŤAN - HLBOKÁ ULICA

Ponúkame Vám na predaj exkluzívnu rodinnú vilu v lukratívnej časti obytnej zóny Floreát v kúpeľnom meste Piešťany. Plocha: úžitková 380m2, podlahová 330m2, pozemku 830m2, pivnice 27m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: eurookná. Čiastočne zariadená - vybraný nábytok dohodou. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: televízor, telefón, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, rybolov, turistika, cykloturistika, krb, posilňovňa, altánok. Ponúkame Vám nadšdandardne hodnotnú nehnuteľnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany - rodinný dom po rekonštrukcii - tri bytové jednotky - Štefánikova

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Piešťanoch na Štefánikovej ulici. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 504m2, z toho zastavaná plocha je cca 203m2. Čiastočne podpivničený rodinný dom tvoria 3 bytové jednotky. Na prízemí je 2 izbový byt s príslušenstvom / kuchyňa, kúpeľňa, toaleta/ o výmere 57m2. Súčasne sa tu nachádza garáž prístupná z ulice s elektrickou rolovacou bránou. Na poschodí je 3 izbový byt o výmere 100m2 s príslušenstvom. Zadná časť domu bola pristavená v rokoch 1992-1994. V tejto časti domu sa nachádza 3 izbový byt s príslušenstvom o výmere cca 115m2. Na prízemí je súčasťou obývacej izby aj veľká kuchyňa so spotrebičmi . Tento priestor je riešený ako otvorený a zároveň je z po drevenom schodisku vstup na poschodie. Na prízemí je k dispozícii samostatné WC s umývadlom. Na poschodí sú 2 izby a kúpeľňa s WC , bidetom , vaňou a umývadlom. Každá bytová jednotka má samostatný vstup a samostatné meranie spotreby elektriky, vody a plynu. Tehlový dom prešiel rekonštrukciou v roku 1994. Strecha bola kompletne zrekonštruovaná - nové krovy, nová krytina. V 2014 roku boli robené drobné rekonštrukcie - oprava korýtok. V roku 2014 bola čiastočná rekonštrukcia - nové plynové kotle BRÖTJE , fasáda, vymaľovanie interiérov, zábradlia, nová záhrada, trávnik. V roku 2015 bol rekonštruovaný 2 izbový byt na prízemí / pôvodne podnikateľský priestor/. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, v pivnici je funkčná studňa , ktorá je napojená na zavlažovanie do záhrady. Príďte sa pozrieť a môžete získať nehnuteľnosť na bývanie / prípadne aj viacgeneračné/ alebo spojiť bývanie s podnikaním alebo nehnuteľnosť využiť len na podnikanie. Obrazová fotodokumentácia je z 3 izbového bytu v zadnej časti domu a z 2 izbového bytu na prízemí. Obrazovú fotodokumentáciu 3 izbového bytu na poschodí pripravujeme. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany - penzión v centre mesta

Ponúkame Vám na predaj hotel/penzión v centre mesta Piešťany. Jedná sa o 12 ročnú tehlovú novostavbu. Zastavaná plocha je 200m2, úžitková plocha je 600m2. Objekt má 3 podlažia. prízemie : 4 x 1izbový byt + príslušenstvo 1.poschodie : 4 x 1 izbový byt + príslušenstvo podkrovie : 2 x 2 izbový byt + príslušenstvo Každý apartmán na poschodí aj v podkroví má svoj balkón. Penzión je zariadený, ma telefónnu prípojku i pripojenie na internet, vlastnú kotolňu. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť. kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým

Skladové a výrobné priestory, Tonkovce, 2100 m² [ID:455647]

Pred týždňom

Nový Život/okres Dunajská Streda
573.650 EUR

priestor pre sklad, Tonkovce, Novy Zivot, Dunajska Streda - Ponukame na predaj priemyselne priestory vhodne na MKD

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, Rohovce, 59693 m² [ID:PA-349-407861]

Pred 2 týždňami

Rohovce/okres Dunajská Streda
9,50 EUR/ m²

LEXXUS - PREDAJ, pozemok na IBV s projektom, obec Rohovce

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka