Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (894): Na predaj » Všetky kategórie » Trenčiansky kraj

Rezidenčný areál v blízkosti Zelenej vody – štúdia na 37 pozemkov /600-1200m2/s rekreačnými domami

Ponúkame Vám na predaj pozemky v blízkosti Zelenej vody , katastrálne územie Beckov ,okres Nové Mesto nad Váhom. Lokalita je dobre prístupná od diaľnice D1 rovnako aj od obce Beckov aj od Nového Mesta nad Váhom. Na pozemku o celkovej výmere 60500m2 je plánovaná výstavba rezidenčného areálu. Areál je navrhnutý ako uzavretý oplotený komplex so strážnou službou a vrátnicou na vstupe. Samotný areál je rozdelený na 37 pozemkov o výmere cca 600-1200m2. Každý pozemok má priamy prístup k vode, buď k hlavnému jazeru alebo k novonavrhovanému vnútornému jazierku, prepojenému k jazeru. Na pozemkoch je možné vybudovať rekreačné domy s celoročným využitím, na každý pozemok budú vybudované prípojky inžinierskych sietí. Takisto sú v areáli navrhnuté športoviská - tenisové kurty a futbalové ihrisko. V ich susedstve je navrhovaný aj bufet. Predmetom predaja je celý areál o výmere 60500m2 spolu so štúdiou na areál. PREDMETOM PREDAJA JE SAMOTNÝ AREÁL S CELKOVOU ROZLOHOU 60500M2 SPOLU S URBANISTICKOU ŠTÚDIOU. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Bližšie informácie o lokalite a štúdii Vám radi poskytneme pri osobnom jednaní.

Pridať k zaujímavým

Lesná pôda, 50000 m², v kopci [ID:205113]

Pred 3 mesiacmi

Prievidza/okres Prievidza
80.000 EUR

Lesný pozemok Prievidza na predaj, vhodný na podnikateľské účely

Pridať k zaujímavým

Pozemky Lazy pod Makytou - Vhodné aj na výstavbu [ID:33607]

Pred 5 mesiacmi

Lazy pod Makytou
12 EUR/ m²

Pozemky Lazy pod Makytou - Vhodné aj na výstavbu

B10 Vám ponúka na predaj pozemky (mierny svah) v katastrálnom území obce Lazy pod Makytou o celkovej rozlohe 32 495 m2 (viac parciel). Pozemky sú blízko výstavby RD majú prístup k inžinierským sieťam a prístupovej ceste. Pozemky sú vedené ako orná pôda resp. trávnatý porast a majú potenciál pre výstavbu RD poprípade víkendového sídla alebo dokonca hotela. V okolí je bohaté vyžitie lyžiarske strediská, hotely a krásna príroda. Odporúčam vidieť k obhliadke budú k dispozícii mapy, LV a ďalšie dokumenty na vyžiadanie. V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania možná dohoda na cene. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 33607 Cena: 12 €/m2 Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, 20508 m² [ID:N01568]

Pred rokom

Bánovce nad Bebravou/okres Bánovce nad Bebravou
37,50 EUR/ m²

PREDAJ, KOMERČNÝ POZEMOK, BÁNOVCE n.B.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 16250 m² [ID:3828]

Pred 3 týždňami

Trenčín/okres Trenčín
15 EUR/ m²

Pozemok

Pridať k zaujímavým

Pallas PREDAJ pozemkov aj na chatu [ID:RE0000695-19-000018]

Pred 3 mesiacmi

Nové Mesto nad Váhom
45.000 EUR

Pallas PREDAJ pozemkov aj na chatu

č. 4359 - 2 x pozemok vhodný na výstavbu chaty v k. ú. Nové Mesto nad Váhom nad záhradkárskou oblasťou Čachtice, rozloha - 10.376 m2 a 4.589 m2, tvar – obdlžnikový, príjazdová cesta spevnená, bez IS. Cena: 3,00 €/m2

Pridať k zaujímavým
Pozemok na rekreáciu TTP 14965 m2, k.u. Nové Mesto nad Váhom.

Ponúkame Vám na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast Nové Mesto nad Váhom. Plocha: pozemku 14965m2..Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, lesy v okolí, blízko okresné mesto a diaľnica. Cena 4 €/m2. Pozemok sa nachádza v zalesnenom prostredí nad záhradkárskou a chatovou oblasťou, na južnej strane za mestom Nové Mesto nad Váhom. Prístupová cesta je hlavná-asfaltová na rovine, vedľajšia-betónová a posledná časť cca 150 m kamenistá, lesná a svahovitá. Príjazd autom možný. Pozemok vhodný pre rekreačné a záujmové využitie napr. pre včelárstvo, alebo ako investícia do budúcnosti napr. perspektívne využitie pre chaty a chatárov. V blízkosti je možnosť napojenia na elektriku a vodu. Pozemok tvoria 2 parcely, cca 10.000 m2 a cca 5.000 m2, ktoré je možné odkúpiť aj samostatne. Orientácia pozemku na juhovýchodnú stranu. Záujemci kontaktujte ma. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, -, 13231 m² [ID:320994]

Pred 2 týždňami

Stará Turá/okres Nové Mesto nad Váhom
135.010 EUR

rekreacia, Stara Tura, Nove Mesto nad Vahom - Krasny, slnecne pozemky o rozlohe 13231 m2 nedaleko Starej Turej v blizkosti vodnej nadrze Dubnik II.

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok 13.000 m2 pri Merkury Markete v Prievidzi

Ponúkame Vám na predaj atraktívny pozemok, so širokými možnosťami využitia v Prievidzi pri Merkury Markete. Pozemok je výhodne situovaný na dobre viditeľnom mieste na rohu dvoch frekventovaných komunikácií v komerčno-priemyselnej mestskej zóne. Má výmeru 13.000 m2 s možnosťou napojenia na všetky inžinierske siete a s výborným prístupom z mestskej komunikácie. Pozemok je vhodný pre komerčnú, ako aj pre priemyselnú výstavbu.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, Male Bielice, 13000 m² [ID:350178]

Pred týždňom

Partizánske/okres Partizánske
45 EUR/ m²

pre bytovu vystavbu, Male Bielice, Partizanske, Partizanske - Pozemok vhodny na vystavbu rodinnych domov v Malych Bieliciach

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, 12505 m² [ID:N01276]

Pred rokom

Partizánske/okres Partizánske
349.000 EUR

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK PARTIZÁNSKE MALÉ BIELICE

Pridať k zaujímavým

Veľký pozemok v CHKO Javorníky [ID:27985]

Pred pol rokom

Dolná Mariková
19.900 EUR

Veľký pozemok v CHKO Javorníky

Pozemok na krásnom nieste s ešte krajším výhľadom sa nachádza v tesnej blízkosti okraja CHKO. Autom je prístupný asi na vzdialenosť cca 100m. Skladá sa z dvoch parciel, trvalé trávnaté porasty a orná pôda. Elektrina v dosahu, vodu by bolo potrebné vyhľadať podľa pramienkov, ktoré vytekajú na spodnom okraji pozemku z briežka vzniknutého zarovnaním svahu pre poľnú cestu. V hornej časti pozemku je parcela trvalé trávnaté porasty , na ktorej časom vyrástol pekný borový lesík, z ornej pôdy je lúka. Výmery sú 4387m2 lesík, 8089m2 lúka. Fotky napovedajú o výzore tohto miesta, ale atmosféra v priestore sa dá vnímať iba na mieste. Priestor by vyhovel aj štýlovému hotelu so zrubovou vesničkou okolo.. napríklad..

Pridať k zaujímavým

Priemyselná zóna, 11476 m² [ID:3191]

Pred 3 týždňami

Dubnica nad Váhom/okres Ilava
550.000 EUR

Pozemok na komerčné, resp. priemyselné využitie v Dubnici nad Váhom

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 11194 m² [ID:3175]

Pred 3 týždňami

Chocholná - Velčice/okres Trenčín
79.900 EUR

Rekreačný pozemok na predaj, Chocholná Velčice - Kykula

Pridať k zaujímavým
Pozemok TTP 10.376 m2, Nové Mesto nad Váhom.

Ponúkame na predaj zalesnený pozemok - trvalé trávne porasty o rozlohe 10.376 m2 v Novom Meste nad Váhom. Nachádza sa nad záhradkárskou osadou Vinohrady, v lesnej oblasti asi uprostred medzi mestom NMnV a obcou Čachtice. K pozemku vedie štrková príjazdová cesta. Vhodná investícia napr.aj pre chalupárčenie,relax,včelárstvo a iné využitie. Možnosť dokúpenia susedného pozemku o ploche 4589 m2. Vodovod a elektrika v dosahu blízkej záhradkárskej osady. Orientácia pozemku je juhovýchod a na kopci s výhľadom do údolia smer Piešťany,t.j. celý deň slnečno.

Pridať k zaujímavým
PREDAJ, PRENÁJOM, PRIEMYSELNÝ AREÁL, RYBANY, BÁNOVCE N.Bebr.

Pridať k zaujímavým

Komerčný objekt,Brezová pod Bradlom [ID:BAAT5]

Pred 3 mesiacmi

Brezová pod Bradlom
185.000 EUR

Komerčný objekt,Brezová pod Bradlom

Victory Investments Vám ponúka na predaj známy polyfunkčný objekt Olympia v centre Brezovej pod Bradlom. V objekte bol prevádzkovaný Irish pub,kaviareň,diskotéka. Objekt pozostáva z dvoch podlaží s celkovou úžitkovou podlahou 950m2. Prízemie tvorí vybavená kaviaren s kapacitou 40osôb,dámske,pánske wc,kancelária,sklad,v zadnej časti su sklady,elektrorozvodňa,WC pre personál,výťah do 100kg. Poschodie tvorí Irish pub kapacita 60 osôb,cez ktorý sa vchádza do veľkej spoločenskej sály s barom a boxovým sedením,stoly,stoličky,zvuková technika,svetelné efekty,tanečný parket.,kapacita 250 osôb. K dispozícii je čiastočne vybavená kuchyňa a chladiaci box. Objekt možno využiť na viaceré účely, umožňuje usporiadať spoločenské akcie, diskotéky. Objekt je vybavený vzduchotechnikou s dvoma motormi. K budove patrí aj samostatne stojaca plynová kotolňa a parkovisko ktoré sa nachádza v prednej časti. Objekt sa predáva s kompletným vnútorným vybavením. Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás na tel.čísle 0902056602. V prípade záujmu Vám vieme sprostredkovať hypotekárny úver.

Pridať k zaujímavým
Dražba pozemku,Motešice

Pripravujeme opakovanú dražbu pozemku v Motešiciach, evidovaného na LV č.455, parc.č. 206, územie Dolné Motešice, obec Motešice, okres Trenčín .Pozemok je evidovaný ako ostatné plochy. Nehnuteľnosť sa nachádza v katastrálnom území Dolné motešice, s 813 obyvateľmi, miestna časť Bobot. Nehnuteľnosť je pozemok registra "C" v extraviláne obce. Od okresného mesta Trenčín je obec vzdialená 22 km a dopravné spojenie je autobusovou dopravou, pričom čas jazdy je približne 30 minút. Nehnuteľnosť je možné využiť ako dostihovú dráhu- pôvodný účel, v súčastnosti je dráha zoraná a využívaná na poľnohospodárske účely. V okolí je tiché prostredie. Nehnuteľnosť je rovinatý pozemok.

Pridať k zaujímavým
Pozemok v obci Lúka nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom - znížená cena

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Lúka nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Pozemok má výmeru 9139m2, jedná sa o ornú pôdu mimo zastavaného územia obce. Pozemok sa nachádza v blízkosti diaľnice,len kúsok od areálu firmy Cola Cola. Inžinierske siete v dosahu. CENA : 5 EUR/m2 Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, 9000 m² [ID:2896]

Pred 3 týždňami

Svinná/okres Trenčín
12 EUR/ m²

Stavebný pozemok + orná pôda spolu 9000 m2, Trenčín - Svinná

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 9000 m² [ID:2332]

Pred 3 týždňami

Trenčín/okres Trenčín
61 EUR/ m²

Pozemok na predaj, Trenčín, 9000m2

Pridať k zaujímavým

Pozemky v k.ú Lazy pod Makytou [ID:33613]

Pred 5 mesiacmi

Lazy pod Makytou
8 EUR/ m²

Pozemky v k.ú Lazy pod Makytou

B10 Vám ponúka na predaj dva svahovité pozemky v katastrálnom území obce Lazy pod Makytou. Pozemky sú vedené ako orná pôda ale sú vhodné aj ako rekreačné poprípade stavebné pozemky. Vzdialenosť od prístupovej cesty je cca 300m, sú bez inžinierskych sietí momentálne mimo výstavby RD. Pozemky sú situované nad centrom dediny a je z nich výhľad na celú dolinu. Pozemok č.1 - 3582 m2 Pozemok č.2 - 5315 m2 V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 33613 Cena: 8 €/m2 Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým
PREDAJ - Komerčný pozemok 8718 m2, priemyselná časť mesta s dobrou dostupnosťou - PRIEVIDZA

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, 8577 m² [ID:3770]

Pred 3 týždňami

Nové Mesto nad Váhom/okres Nové Mesto nad Váhom
188.694 EUR

Stavebný pozemok o výmere 8577 m2 na okraji Nového Mesta nad Váhom.

Pridať k zaujímavým
Predaj komerčného objektu Motešice

Pridať k zaujímavým
Orná pôda v obci Podolie, okr. Nové Mesto nad Váhom

Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu v obci Podolie , okres Nové Mesto nad Váhom. Celková výmera pozemku je 8096m2, jedná sa o pozemok v intraviláne obce. CENA : 5 EUR/m2 Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Väčší pozemok v krásnom prírodnom prostredí s výhľadom nad Nimnicou na predaj

Väčší pozemok v krásnom prírodnom prostredí s výhľadom nad Nimnicou na predaj. Je na miernom svahu blízko lesa, tiché miesto obklopené stromami, ďalej od obce, pri chatovej oblasti. Rozloha 7917 m2 - ideálne miesto na farmárčenie, permakultúru, pestovanie, pokojné bývanie, ničím nerušený oddych a načerpanie nových síl v prírode. Okolie je skvelé na romantické prechádzky, ponúka široké možnosti celoročnej turistiky, hubárčenie a cykloturistiku, okolitými horami vedú mnohé trasy. Len 3 km vzdialený Váh ponúka možnosti vodných športov a rybolovu, 5 km vzdialené Nimnické kúpele s ich bohatstvom minerálnych prameňov, Nosická priehrada a Považský hrad, to sú len ďalšie bonusy na trávenie voľného času. Výhodou je 6 km vzdialené okresné mesto Púchov, kde je plaváreň a obchody, dostupnosť do väčších miest a výjazd z diaľnice. V zime môžte využívať lyžiarske stredisko SKI Čertov, kde je 5 vlekov a 7 zjazdoviek, nachádza sa vo vzdialenosti 25 km. Ďalšie 2 km smerom k českým hraniciam je lyžiarske stredisko Kohútka, kde je 7 vlekov a 10 zjazdoviek.

Pridať k zaujímavým
iny stavebny, Moravska, Myjava, Myjava - Velky pozemok na strategickom mieste vhodny na investiciu-znizena cena!

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 6800 m² [ID:3249]

Pred 3 týždňami

Drietoma/okres Trenčín

Rozsiahly pozemok vhodný na rodinnú výstavbu

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Tura Luka, 6423 m² [ID:355815]

Pred 2 týždňami

Myjava/okres Myjava
10 EUR/ m²

rekreacia, Tura Luka, Myjava, Myjava - Pozemok Tura Luka

Pridať k zaujímavým
Pozemok na úpätí hôr s nádherným výhľadom nad obcou Zubák na predaj

Väčší pozemok v prírodnom prostredí s nádherným výhľadom na hory nad obcou Zubák na predaj. Je v miernom svahu o rozlohe 6323 m2 s kaskádou a lesným porastom. Ideálny pre milovníkov prírody na polosamote. Vhodný na celoročné bývanie, rekreáciu, pestovanie, permakultúru a hospodárenie. Užijete si tu pokoj, kľud a oddych od mesta a ľudí. Bezprostredné okolie poskytuje prechádzky s krásnym výhľadom, turistiku, hubárčenie. Vzdialenosť do centra obce je do 2 km, k vode 15 km a k lyžovaniu 20 km. Zubák je malebná obec s dobrou občianskou vybavenosťou, možnosťou krásnych turistických zážitkov pri výhľadoch zo Žrnovej, Kýčery, alebo z rozhľadne nad obcou Dohňany. Okresné mesto Púchov s výjazdom na diaľnicu je vzdialené 20 km, do Žiliny odtiaľ 50 km a do Bratislavy 166 km.

Pridať k zaujímavým

Veľký slnečný pozemok v obci Čelková Lehota [ID:45302]

Pred týždňom

Čelkova Lehota
12 EUR/ m²

Veľký slnečný pozemok v obci Čelková Lehota

B10 Vám ponúka na predaj Orná pôda o výmere 6145 m2. Nehnuteľnosť má mierne svahovitý terén. Najužšia časť pozemku má 25 m a najširšia 55 m. IS sú v tesnej blízkosti. Nachádza sa na mieste, kde sa môžete tešiť z celodenného svetla. Odporúčam obhliadku! Môj tip: Pozemok môže slúžiť ako skvelá investícia. Krásny výhľad na celú dedinu v nádhernom prostredí. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45302 Cena: 12 €/m2 Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Pobedim, 6000 m² [ID:356509]

Pred týždňom

Pobedim/okres Nové Mesto nad Váhom
156.000 EUR

pre rodinne domy, Pobedim, Pobedim, Nove Mesto nad Vahom - Velky pozemok pre niekolko domov

Pridať k zaujímavým
Predám krásny slnečný rovinatý pozemok 5534m2-Horné vestenice.Len u nás!

Ponúkame Vám na predaj pozemok v okrajovej časti obce Horné Vestenice.Pozemok je rovinatý,slnečný na konci za cestou tečie potok.Momentálne sa využíva ako orná pôda,avšak v susedstve sú rodinné domy a preto nie je problém možnosť zmeny územného plánu.Je potom možnosť postaviť rodinný dom a celý pozemok využívať na účely:napr farma chov hydiny,alebo pestovať plodiny.Pozemok sa nachádza pri hlavnom ťahu na Trenčín-teda ideálne miesto na podnikateľské aktivity-motorest,autoservis a pod. Je možné aj prikúpiť ešte susedný pozemok,prípadne pozemok rozdeliť na viac častí a postaviť tu 5-6 rodinných domov. Plocha: pozemku 5534m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Momentálne tu stojí drevená stavba .Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 22 000 €

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok - Myjavské kopanice

Na polosamote katastra obce Polianka predávame nehnuteľnosť o výmere 5529 m2 ( z toho 136 m3 vedené ako zastavané plochy ) na ktorej sa nachádza pôvodný domček a hospodárska stavba z nepálenej tehly na rekonštrukciu alebo asanáciu. Celú spodnú hranicu pozemku oddeľuje potok. Na pozemku elektrina, studňa, obecný vodovod v dosahu. Táto nehnuteľnosť s celoročnou dostupnosťou po spevnenej komunikácií je vhodná na rekreačné alebo trvalé bývanie s možnosťou malého farmárčenia. Dedinka Polianka je vzdialená od Myjavy 5 km, Nové Mesto nad Váhom 30 km, Trenčín 57 km, Piešťany 30 km, Trnava 66 km, Bratislava 112 km.

Pridať k zaujímavým
DRAŽBA!!! Na PREDAJ POZEMOK v centre mesta Stará Turá, v blízkosti areálu Chirana op rozlohe 5521 m2. CENA: 68 500,00 EUR

TUreality Vám ponúka na predaj pozemok v centre mesta Stará Turá – Námestie Dr. A. Schweitzera, v blízkosti areálu Chirana. Predmetný pozemok sa nachádza v intraviláne obce Stará Turá, v centre mesta v zmiešanej zástavbe obytných domov, domov pre obchod a služby a administratívnou budovou – Námestie Dr. A. Schweitzera. Pozemok má veľmi vyhovujúcu polohu a prístup z verejnej komunikácie zo všetkých štyroch strán po obvode. Pozemok má pravidelný tvar, je rovinatý a má dostatočnú šírku v každom smere pre možnú zástavbu. Pozemok má výbornú polohu vzhľadom k centru mesta, k verejným inštitúciám, k obchodnej zóne so všetkými službami, ktoré centrum mesta poskytuje. Vzdialenosť do centra je 300 m. Priamo cez pozemok nadväzuje autobusová stanica medzimestských a diaľkových spojov. V krátkej dostupnej vzdialenosti (200 m) je aj železničná stanica. Vedľa pozemku sa nachádza areál jedného z najväčších zamestnávateľov v meste a okolí – spoločnosť Chirana. Pozemok z dvoch strán lemuje parkovisko pre osobné motorové vozidlá. Blízko pozemku sa nachádza poliklinika s ambulanciami praktických lekárov. Pozemok sa nachádza už medzi jestvujúcou zástavbou, tak nevzniká predpoklad zatienenia novou výstavbou, respektíve zvýšenia negatívnych dopadov od zvýšenej dopravy alebo prašnosti. V priľahlých komunikáciách sú uložené všetky verejné siete. Pozemok je podľa platného územného plánu určený pre plochy verejnej zelene. Pri príprave nového územného plánu, z dôvodu nedostatku vhodných pozemkov pre byty a služby v centre mesta, je predpoklad začleniť pozemok do spracovania v novom územnom pláne a preklasifikovať jeho využitie (druh pozemku) alebo jeho budúce využitie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis. Kontakt: Mgr. Mártonová 0911 223 255, martonova@tureality.sk

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 5500 m² [ID:1619]

Pred 3 týždňami

Melčice - Lieskové/okres Trenčín
84.000 EUR

Pozemok na predaj, Melčická dolina, Trenčín

Pridať k zaujímavým
Predaj: Polyfunkčný priemyselný areál, Nitrianske Pravno, okres Prievidza, vhodný na investíciu, pri hlavnom ťahu z Prievidze do Žiliny.

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál v obci  Nitrianske Pravno. Plocha: zastavaná 5487m2, pozemku 17925m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Asfaltová prístupová cesta. Všetky inžinierske siete sú k dispozícii. Hlavná výrobná hala má zastavanú plochu 3745m2, ďalej sa tu nachádza viacero menších objektov a budov ako sklady, vrátnica, predajňa, kancelárie, garáže, dielne, trafostanicka, kotolňa a pod.  Celý areál sa nachádza v centre, v zastavanej oblasti,  pri hlavnom ťahu z Prievidze do Žiliny.  Cena: dohodou Nenašli ste čo ste hľadali? Potrebujete viac informácií? Kontaktujte ma ešte dnes: 0905 724 321 Dagmar Chudíková dvreal@dvreal.sk

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, 5480 m², novostavba [ID:3633]

Pred 3 týždňami

Ilava/okres Ilava
820.000 EUR

Polyfunkčný objekt v Ilave, 5480m2

Pridať k zaujímavým
Na predaj polyfunkčný objekt, 5478 m2, Ilava.

Ponúkame Vám na predaj viacúčelový - polyfunkčný objekt o celkovej rozlohe 5478 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti, železničnej stanice, cca 3 minúty od diaľnice D1, do centra mesta Ilava cca 500m. Úžitková plocha objektu je 1041 m2 na dvoch podlažiach. Objekt bol postavený v roku 2002 a má k dispozícii všetky siete, alarm systém, plynové kúrenie, kanalizácie je riešená veľkou vlakovou cisternou ( ako žumpa ), objekt je samostatne napojený na energie - vysokonapäťová prípojka - 2000 kw, celý objekt je obmurovaný betónovými kvádrami - 2m, elektronické otváranie dverí do areálu. V objekte môže naraz parkovať 30 osobných, alebo 20 nákladných vozidiel. Predná časť objektu je zaasfaltovaná, zatrávnená a upravená, zadná časť objektu je pripravená na prípadnú dostavbu ďalšej polyfunkčnej budovy, či haly. Samotná budova objektu je rozdelená na viacero polyfunkčne využitých častí. Je postavená na monolitických betónových pásoch, zvislé konštrukcie sú murované, železobetónové stropy, strechu tvorí asfaltový šindeľ. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, v budove sa nachádza dvakrát železobetónové schodisko, fasáda budovy je obložená kameňom. Okná sú z europrofilov, s vákuovým zasklením. Prízemie je zasklené hliníkovými profilmi. Na podlahách je kombinácia PVC krytiny a dlažby. Prízemie tvorí pracovná hala a sklad. Hala pri menších úpravách môže slúžiť na viaceré účely. Poschodie pozostáva z 3 samostatných funkčných jednotiek. Jednu časť tvoria sprchy a šatne, druhú časť tvorí kancelársky priestor (pozostáva z 3 samostatných kancelárií, prímacej miestnosti s kuchynkou, zasadačky pre 20 ľudí a skladového priestoru pre kancelárske potreby a 2 toalet). Tretiu časť tvorí samostatná bytová jednotka, ktorá sa dá využiť ako ďalšie kancelárske priestory (tvoria ju ďalšie 3 kancelárie, kuchyňa, sprcha a toaleta). Súčasťou areálu je samostatná budova – vrátnica s rozlohou 41 m2. Právne a poradenské služby v cene. Tel. kontakt: 0905 485 220. Info linka: 0944 543 222. Cena dohodou.

Pridať k zaujímavým
Fox - predaj * orná pôda 5323 m2 * Trenčín

Ponúkame na predaj ornú pôdu (rovinatý terén) E KN, v katastrálnom území Trenčianske Biskupice. Jedná sa o pozemok s rozlohou 5323 m2 ( šírka 48,26 m). • v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností • ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok a tiež za Vás uhradíme správne poplatky do katastra nehnuteľností • FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133

Pridať k zaujímavým
Veľký pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Borčice na Považí na predaj

Veľký pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Borčice na Považí na predaj. Nachádza sa na samote asi 600 m od obce. Poskytuje celodenné slnko, pokoj, oddych a úžasný výhľad na Strážovské vrchy. Ideálne miesto na pokojné bývanie, permakultúru a farmárčenie. Elektrická prípojka je vzdialená cca 300 m od hranice pozemku. Okolie ponúka možnosti na turistiku, cykoturistiku, hubárčenie, rybolov a vodné športy na rieke Váh. Výjazd na diaľnicu je vzdialený 3 km, do Bratislavy je to 130 km, do Žiliny 55 km, do Trenčína 15 km.

Pridať k zaujímavým
ZNÍŽENÁ CENA!!! VÝHRADNE IBA U NÁS! SLNEČNÝ ROVINATÝ POZEMOK, 5000m2, NEPRAVIDELNÝ TVAR, CCA 82x83x89x40m, DRIETOMA, TRENČÍN cena: 7 000 €

TUreality ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 5.000 m² v Drietome. Pozemok nepravidelného tvaru (40x82x83x89m) sa nachádza asi 7 km za obcou Drietoma smerom na Starý Hrozenkov, pri hlavnej ceste. V bezprostrednej blízkosti pozemku je potok. Pozemok je evidovaný ako orná pôda a nie je možné jeho využitie pre stavebné účely. Doteraz bol využívaný pre poľnohospodárske účely a v súčasnosti je pooraný a pripravený na nové využitie pre nového vlastníka. Rozmery pozemku na mape sú orientačné. Info: 0917 510 741, cernansky@tureality.sk

Pridať k zaujímavým
Menší lesík pri potoku Zemianske Podhradie na predaj

V blízkosti chránenej územnej oblasti Bielych Karpát na predaj parcela registra“E“ ( trvalé trávne porasty) pri obci Zemianske Podhradie vzdialenej 13km od okresného Nového Mesta nad Váhom. Na svahovitom pozemku pri potoku o rozmeroch 26x214 metrov sa momentálne nachádza lesný porast zmiešaného lesa zhruba 60 ročných stromov ( buk, dub, borovica) a náletových drevín. Nachádza sa v extraviláne obce a je obklopený susednými parcelami s identickým lesným porastom. Obec Zemianske Podhradie leží v Bielych Karpatách uprostred Bošáckej doliny v nadmorskej výške 245m.n.m. Celé okolie ma prekrásnu prírodu zmiešaných lesov a v katastri obce sa nachádza malý 2,5 ha dendrologický pestrý prírodný parčík. Dobrá dostupnosť je veľkou výhodou tejto lokality na Moravsko-Slovenskej hranici.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 5000 m² [ID:2426]

Pred 3 týždňami

Borčice/okres Ilava
52.000 EUR

ukratívny veľkometrážny pozemok v obci Borčice

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Podkylava, 4907 m² [ID:356002]

Pred týždňom

Podkylava/okres Myjava
39.900 EUR

rekreacia, Podkylava, Podkylava, Myjava - Rovinaty pozemok s krasnym vyhladom v romantickom prostredi kopanic-znizena cena!

Pridať k zaujímavým
Pozemok s výbornou dostupnosťou pre priemysel, obchod alebo logistiku - Vápenická ulica, PD - Dohoda na cene možná

Ponúkame Vám na predaj pozemok na Vápenickej ulici v Prievidzi. Pozemok s výbornou dostupnosťou aj pre kamiónovú dopravu je vhodný na výstavbu priemyselných, obchodných, skladových alebo logistických objektov. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrina, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plyn. K pozemku je spracovaný inžiniering s vyjadreniami správcom sietí. Ponuková cena je 33 Eur/m2 bez DPH. Dohoda na výmere, cene, rozdelení a usporiadaní je možná. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera

Pridať k zaujímavým
Pozemok s výbornou dostupnosťou pre priemysel, obchod alebo logistiku - Vápenická ulica, PD - Dohoda na cene možná

Ponúkame Vám na predaj pozemok na Vápenickej ulici v Prievidzi. Pozemok s výbornou dostupnosťou aj pre kamiónovú dopravu je vhodný na výstavbu priemyselných, obchodných, skladových alebo logistických objektov. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrina, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plyn. K pozemku je spracovaný inžiniering s vyjadreniami správcom sietí. Ponuková cena je 33 Eur/m2 bez DPH. Dohoda na výmere, rozdelení, cene a usporiadaní je možná. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera

Pridať k zaujímavým
Pozemok s výbornou dostupnosťou pre priemysel, obchod alebo logistiku - Vápenická ulica, PD - Možné rozdelenie

Ponúkame Vám na predaj pozemok na Vápenickej ulici v Prievidzi. Pozemok s výbornou dostupnosťou aj pre kamiónovú dopravu je vhodný na výstavbu priemyselných, obchodných, skladových alebo logistických objektov. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrina, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plyn. K pozemku je spracovaný inžiniering s vyjadreniami správcom sietí. Ponuková cena je 33 Eur/m2 bez DPH. Dohoda na výmere, cene a usporiadaní je možná. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera

Pridať k zaujímavým
Orná pôda v katastrálnom území obce Sverepec

B10 Vám ponúka na predaj orné pôdy v obci Sverepec. V blízkosti pozemkov sa nachádza prístupová cesta. Rozlohy pozemkov sú : 1- 1389m2 2- 1446m2 3- 2016m2 Pri rýchlom jednaní možná zľava z ceny. Pozemky je možné kúpiť spolu aj samostatne. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45293 Cena: 3 €/m2 Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Polianka, 4834 m² [ID:354394]

Pred týždňom

Polianka/okres Myjava
47.500 EUR

rekreacia, Polianka, Polianka, Myjava - Krasny slnecny pozemok na polosamote myjavskych kopanic

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 4705 m² [ID:1453]

Pred 3 týždňami

Trenčín/okres Trenčín
60 EUR/ m²

Pozemok na predaj, Východná, Trenčín

Pridať k zaujímavým
Pozemok TTP 4.589 m2, Nové Mesto nad Váhom.

Ponúkame na predaj zalesnený pozemok - trvalé trávne porasty 4589 m2, v Novom Meste nad Váhom. Nachádza sa nad záhradkárskou osadou Vinohrady. K pozemku vedie štrková príjazdová cesta. V blízkej záhradkárskej osade je možnosť pripojiť si elektriku,a je tam aj voda zo studne. Orientácia pozemku je juhovýchod t.j. celý deň slnečno. Poloha na kopci s nádherným výhľadom do údolia. Vhodné pre relax, včelárstvo,chalupárčenie,či iné primerané využitie,alebo len ako investícia do budúcnosti. V prípade záujmu o väčší pozemok je možné odkúpiť aj susednú parcelu o ploche 10.376 m2.

Pridať k zaujímavým
Veľký stavebný pozemok - 4468 m2 - nádherný výhľad - Považská Teplá

B10 Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok s rozlohou 4468 m2 v mestskej časti Považskej Bystrice - Považská Teplá. Nachádza sa v tichej lokalite s výhľadom na Považský hrad. Všetky inžinierke siete sú v bezprostrednej blízkosti nehnuteľnosti. Môj TIP: Pozemok je vhodný aj ako investícia na výstavbu viacerých rodinných domov. Odporúčam obhliadku! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45305 Cena: 51 €/m2 Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Tura Luka, 4438 m² [ID:357677]

Pred týždňom

Myjava/okres Myjava
46.000 EUR

pre rodinne domy, Tura Luka, Myjava, Myjava - Krasny pozemok na okraji obce s kusom lesa

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 4150 m² [ID:2384]

Pred 3 týždňami

Drietoma/okres Trenčín
37.000 EUR

Ponúkame na predaj pozemok v obci Drietoma

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Brestovec, 4007 m² [ID:357213]

Pred týždňom

Brestovec/okres Myjava
25.500 EUR

rekreacia, Brestovec, Brestovec, Myjava - Pozemok na juznom svahu myjavskych kopanic s krasnym vyhladom

Pridať k zaujímavým
Slnečný, 4,4 árový pozemok nad Beckovom na predaj, exkluzívne len u nás

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s množstvom ovocných stromov a pekným výhľadom nad Beckovom. Je udržiavaný a pravidelne kosený, sú na ňom vysadené jablone, hrušky, čerešňa, marhule, slivky, hrozno a orechy.Poloha pozemku umožňuje dobudovanie ešte jedného samostatného prístupu z druhej strany. Svojou výbornou polohou je vhodný na rekreačné, športové a oddychové účely. Z pozemku sú krásne výhľady na obec Beckov aj s hradom, na Javorinu a celé okolie. Obec Beckov preslávil najmä stredoveký hrad, kde sa konajú každoročne slávnosti s množstvom atrakcií. V obci je materská a základná škola, knižnica, zdravotné stredisko, aktívne spolky záhradkárov, poľovníkov, hasičov. Na neďalekých jazerách Zelená voda vzdialených 5 km je možné venovať sa rybolovu a vodným športom, alebo sa len osviežiť vo vode. Pri jazerách je veľa rekreačných zariadení poskytujúcich potrebné zázemie. Najvyšší vrch Bielych Karpát Javorina (969 m n. m.) aj neďaleká Kálnica (6 km autom, 4 km peši cez kopec) sú známe lyžiarske strediská. Diaľnica je od obce 5 km, do Bratislavy aj Žiliny je to asi 100 km, Nové Mesto nad Váhom je vzdialené iba 8 km, Trenčín 19 km.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 3745 m² [ID:3168]

Pred 3 týždňami

Dolná Súča/okres Trenčín
26.300 EUR

Pozemok na predaj, Dolná Súča, Trenčín

Pridať k zaujímavým
PREDAJ - stavebný pozemok 3724 m2 v priemyselnej časti mesta - PRIEVIDZA

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátKrásny pozemok v ORLOVOM! [ID:45779]

Pred 3 dňami

Považská Bystrica
36 EUR/ m²

Krásny pozemok v ORLOVOM!

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok o rozlohe 3701 m2 na výstavbu RD. Pozemok sa nachádza v mestskej časti Orlové v pokojnej, veľmi atraktívnej a dobre dostupnej lokalite do mesta. Všetky IS sú v blízkosti pozemku. Pozemok môže nový majiteľ rozdeliť na viac častí a odpredať / pokiaľ samozrejme nechce využívať celý/. Môj tip: Pozemok má ideálnu polohu, nakoľko sa nachádza len 2 minúty autom od mesta Považská Bystrica a asi 10 minút autom od mesta Púchov. Zároveň má perfektný prístup na diaľničný privádzač D1. Odporúčam vidieť! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45779 Cena: 36 €/m2 Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 3700 m² [ID:2331]

Pred 3 týždňami

Dolná Súča/okres Trenčín
22.000 EUR

3700 m2 Stavebný pozemok na PREDAJ, Dolná Súča

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Krajne, 3696 m² [ID:355799]

Pred týždňom

Krajné/okres Myjava
39.500 EUR

rekreacia, Krajne, Krajne, Myjava - Pozemok na polosamote na kopaniciach s krasnymi vyhladmi

Pridať k zaujímavým
VÄČŠÍ POZEMOK S VÝHĽADOM NAD OBCOU ZÁSKALIE PRI POVAŽSKEJ BYSTRICI NA PREDAJ

Väčší pozemok v prírodnom prostredí s nádhernými výhľadmi nad obcou Záskalie pri Považskej Bystrici na predaj. Svojou rozlohou 3 607 m2 je vhodný na trvalé bývanie, farmárčenie, chov, hospodárenie, či rekreáciu a oddych od mesta. Ticho, pokoj a krásny výhľad na hory Manínskej tiesňavy sú benefitom tohto miesta. Pozemok sa nachádza na južne orientovanom miernom svahu s celodenným slnkom. Obec Záskalie leží v oblasti Strážovských vrchov neďaleko chránenej krajinnej oblasti Manínska tiesňava. Výhodou tejto lokality je dostupnosť - okresné mesto Považská Bystrica s výjazdom na diaľnicu sa nachádza len 8 km od tohto nádherného miesta.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 3600 m² [ID:3589]

Pred 3 týždňami

Trenčín/okres Trenčín
5,50 EUR/ m²

Priestranný pozemok v Trenčíne, časť Orechové

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 3600 m², tichá lokalita [ID:205555]

Pred 3 týždňami

Modrovka/okres Nové Mesto nad Váhom
89.000 EUR

Stavebný pozemok Nové mesto nad Váhom na predaj

Pridať k zaujímavým
SLNEČNÝ ROVINATÝ POZEMOK, 3493 m2, Malé Bielice, okr. PARTIZÁNSKE. CENA: 39 990,00 EUR

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 3493m2, v obci Malé Bielice, okr. Partizánske. Pozemok je slnečný a rovinatý o rozmere 19m x 170m. Inžinierske siete,/ plyn, voda, elektrika, kanalizácia/ sú na hranici pozemku. Prednosťou je veľká rozloha pozemku so širokou možnosťou využitia. Na pozemku už bol postavený rodinný dom, po ktorom zostali už iba základy. Bližšie informácie a obhliadka : Ing. Andrej Jarošinec, tel.:0910307001, email: jarosinec@tureality.sk

Pridať k zaujímavým
Pozemok v Hôrke nad Váhom

Ponúkame Vám na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast v obci Hôrka nad Váhom, plocha pozemku je 3.477m2. Cena dohodou, pri rýchlom a serióznom jednaní možná zľava.

Pridať k zaujímavým
Na predaj hala - priemyselný areál, cca 7.962 m2, Nové Mesto nad Váhom

Ponúkame na predaj priemyselný areál s administratívnou budovou, silo, výrobnú halu, pomocné prevádzky, expedičnú časť s prístupovou rampou v Novom Meste nad Váhom. Na rovinatom pozemku s úžitkovou plochou cca 3.227 m2, zastavaná plocha objektu 2.762 m2 a pozemku o rozlohe 7.962 m2 sa nachádzajú všetky IS. Kompletné rozvody vody, kanalizácie a elektroinštalácie spĺňajú platné normy STN. Splašková kanalizácia je zaústená do verejnej kanalizácie a dažďová voda je z celého objektu zvedená do vsakovacích jám na pozemku. Budovy boli postavené cca v roku 1975 prešli postupne čiastočnou rekonštrukciou. Administratívna budova s pôvodnými oknami je vybudovaná zo železobetónu ,má skeletovú dvojpodlažnú konštrukciu, strecha je plochá , budova je čiastočne podpivničená. Tu sa nachádzajú kancelárie, šatne , soc. zariadenia. Administratívna časť je prepojená s časťou komplexu silo. V zadnej časti sa nachádza prefabrikovaná hala so sedlovou strechou s osvetlením a vetraním. Hala o ploche cca 60 x 19 m je opláštená sendvičovými panelmi má novú podlahu, kúrenie radiátormi. V hale sa nachádzajú, skladové priestory, zrekonštruované soc. zariadenia, šatne pre zamestnancov, výstupy na rampy pre expedíciu prekryté oceľovým prístreškom cca 300 m2 a medzistrop s priestormi s výhľadom do haly. V hale je možné dobudovanie konzolového žeriavu. K priemyselnému areálu vedie asfaltová prístupová cesta s parkovacím státim pre motorové vozidlá. Technická správa k priemyselnému areálu je k dispozíci v realitnej kancelárií u makléra. V cene nehnuteľnosti je: kompletný servis - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad kúpnych zmlúv právnikom- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra, možnosť hypo.. Kontakt 0905 485 220, Infolinka : 0944 543 222

Pridať k zaujímavým
Väčší pozemok na okraji obce Zubák s pekným výhľadom na predaj

Rovinatý pozemok s výhľadom na hory na okraji obce Zubák na predaj. Rozloha 3000 m2 poskytuje dostatok priestoru na pestovanie i hospodárenie. Bývanie na okraji obce je ideálne pre milovníkov súkromia a prírody. Na konci pozemku tečie potôčik. Bezprostredné okolie poskytuje prechádzky s krásnym výhľadom, turistiku, hubárčenie. Vzdialenosť k vode je len 15 km a k lyžovaniu 20 km. Zubák je malebná obec s dobrou občianskou vybavenosťou, možnosťou krásnych turistických zážitkov pri výhľadoch zo Žrnovej, Kýčery, alebo z rozhľadne nad obcou Dohňany. Okresné mesto Púchov s výjazdom na diaľnicu je vzdialené 20 km, do Žiliny odtiaľ 50 km a do Bratislavy 166 km.

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom - samostatný, 2985 m², kompletná rekonštrukcia, pozemok je ohradený [ID:205646]

Pred 2 týždňami

Bánovce nad Bebravou/okres Bánovce nad Bebravou
219.900 EUR

Rodinný dom Dežerice na predaj

rovina, tichá lokalita, balkón, pivnica, počet kúpeľní: 3, garáž, zariadený, vstavané skrine, krb/kachle, panelová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, Ústredné vykurovanie, obchody, mestská doprava, Škôlka, Škola, detské ihrisko

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Brestovec, 2960 m² [ID:357423]

Pred týždňom

Brestovec/okres Myjava
31.900 EUR

pre rodinne domy, Brestovec, Brestovec, Myjava - Pozemok vhodny pre stavbu domu s dostupnostou sieti-voda elektrika

Pridať k zaujímavým
Pozemok v prírodnom prostredí nad Nimnicou na predaj

Pozemok v prírodnom prostredí nad Nimnicou na predaj. Je na miernom svahu blízko lesa, tiché miesto obklopené stromami, ďalej od obce, pri chatovej oblasti. Ideálne na včelárčenie, permakultúru, pestovanie, ničím nerušený oddych a načerpanie nových síl v prírode. Okolie je skvelé na romantické prechádzky, ponúka široké možnosti celoročnej turistiky, hubárčenie a cykloturistiku, okolitými horami vedú mnohé trasy. Len 5km vzdialený Váh ponúka možnosti vodných športov a rybolovu. Výhodou je 6km vzdialené okresné mesto Púchov, kde je plaváreň a obchody, dostupnosť do väčších miest a výjazd z diaľnice. V zime môžte využívať lyžiarske stredisko SKI Čertov, kde je 5 vlekov a 7 zjazdoviek, nachádza sa vo vzdialenosti 25km. Ďalšie 2 km smerom k českým hraniciam je lyžiarske stredisko Kohútka, kde je 7 vlekov a 10 zjazdoviek.

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok na okraji Ilavy v krásnom prírodnom prostredí pod lesom na predaj

Stavebný pozemok v tichom prírodnom prostredí na okraji Ilavy pod lesom na predaj. Rozloha 2867 m2 ponúka dostatok priestoru na stavbu chaty, či rodinného domu s rekreačným využitím, ako aj na pestovanie, permakultúru, či drobný chov. Ideálne pre rodinu s deťmi, milovníkov prírody, pokoja a ticha s ľahkou dostupnosťou do mesta. K pozemku je dotiahnutý plyn, elektrina, voda, asfaltová cesta udržiavaná aj v zime. Neďaleký potok dopĺňa čaro tohto miesta. Bezprostredné okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku, šport, hubárčenie, romantické prechádzky. Vodné športy a rybolov môžte využívať na 3 km vzdialenom Váhu a jazerách. Lyžovanie je možné na Homôlke - 15 km, Zliechove -17 km a Čičmanoch - 27 km. Okresné mesto Ilava je dobre občiansky vybavené s výjazdom na diaľnicu - Bratislava 146 km, Trenčín 27 km, Žilina 57 km.

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE - STAVEBNÝ POZEMOK - HORNÁ MARIKOVÁ, MODLATÍN - 2792 m2. CENA: 39 000,00 EUR

TUreality ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok pri potôčiku v obci Horná Mariková, časť Modlatín s rozlohou 2792 m2. Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce, cca 500m od Obecného úradu. Vjazd na pozemok je priamo z hlavnej cesty. Nakoľko v minulosti stál na pozemku rodinný dom, bola tam privedená elektrika, vybudovaná studňa a žumpa. V súčasnosti je pozemok zarastený náletovým porastom stromov a krovín, ktorý plánujú majitelia pred predajom odstrániť. Pozemok priamo v obci je ideálny na stavbu rodinného domu,ale aj chaty,alebo víkendového domu, pretože sa nachádza v krásnom horskom prostredí s veľkými možnosťami na hubárčenie, turistiku a lyžovanie - v blízkosti je lyžiarske stredisko. INFO:cervenkova@tureality.sk, t.c.0903 709 910

Pridať k zaujímavým
Väčší pozemok v nádhernom prírodnom prostredí v Ilave

Väčší pozemok o rozlohe 2767 m2 na krásnom mieste v prírode neďaleko centra Ilavy na predaj.  Je rovinatý, ohraničený zeleňou, blízko tečie potôčik. Ideálny na rekreáciu, oddych od mesta, poskytuje súkromie. Možno využiť rôznymi spôsobmi, postaviť si vysnívané bývanie, vytvoriť jazierka na chov rýb, či iné aktivity so zvieratami, mini farmu, dobre využiteľné aj na podnikanie.  Je výborný aj na pestovanie, záhradkárčenie aj drobný chov. Na pozemku stojí hospodárska budova. Je možné odkúpiť aj vedľajšiu parcelu o rozlohe 900 m2 aj s veľkým 3 generačným domom, vhodným na bývanie pre väčšiu rodinu alebo na komerčné účely. Mesto Ilava je občiansky výborne vybavené, s výjazdom na diaľnicu. Okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku - Vršatec, Vápeč..., hubárčenie, rybolov a vodné športy na rieke Váh a okolitých rybníkoch. Lyžovanie - do 20 km Zliechov, do 30 km Čičmany a Mojtín.

Pridať k zaujímavým
GRAHAMS - PREDAJ polyfunkčnej budovy a montovanei haly Beckov

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, zmiešaná konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým
Väčší pozemok s nádherným výhľadom v Lazoch pod Makytou

Pozemok v krásnej hornatej oblasti Lazov pod Makytou sa nachádza na slnečnej stráni s nádhernými výhľadmi. Je mierne svahovitý, v blízkosti lesa, vhodný na rekreačnú chatu, či drevenicu. Nový majiteľ si tu môže užívať súkromie, krásu prírody, pokoj, ticho a spev vtákov. Ideálne miesto na relax, oddych od mesta a romantické prechádzky po okolí. V blízkosti pozemku sa nachádza prípojka na elektrinu a vodu. Obec Lazy pod Makytou je vzdialená 2km. Je to jedna z najvyhľadávanejších oblastí na letnú turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a v zime na lyžovanie. 6 km od pozemku je lyžiarske stredisko SKI Čertov, kde je 5 vlekov, 7 zjazdoviek. Ideálne aj pre Vaše deti, nakoľko je tam aj detská lyžiarska škôlka Skippy. V  hoteli Javorník je možnosť využiť odpočinok vo welness. Ďalšie 2 km smerom k českým hraniciam sa nachádza lyžiarske stredisko Kohútka, kde je 7 vlekov a 10 zjazdoviek.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 2711 m² [ID:3176]

Pred 3 týždňami

Chocholná - Velčice/okres Trenčín
10,60 EUR/ m²

Rekreačný pozemok na predaj, Chocholná Velčice - Kykula

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 2700 m² [ID:3192]

Pred 3 týždňami

Skalka nad Váhom/okres Trenčín
61 EUR/ m²

Stavebný pozemok na predaj 2686 - Skalka nad Váhom

Pridať k zaujímavým
Investičný pozemok v Bojniciach - polyfunkčné využitie

Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v Bojniciach na križovatke ulíc Okrajová a Prievidzská. Pozemok sa nachádza pri kruhovom objazde pri hlavnom dopravnom vstupe do mesta Bojnice. V okolí pozemku je vysoká koncentrácia dopravy, pozemok má výborné dopravné napojenie a je výborne viditeľný. Pozemok má napojenie na všetky inžinierske siete a v územnom pláne je určený na polyfunkčné využitie.V jeho blízkosti bude postavený obchod siete LIDL. Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Dávame priestor aktívnym a ambicióznym ľuďom, ktorým ponúkame stabilné zázemie a bohaté skúsenosti overené dlhoročnou praxou. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. Nie sme franšízová spoločnosť, u nás neplatíte poplatky za značku alebo licenciu. Kontaktujte nás na tel. č. 0918 80 00 80 alebo nám pošlite svoj životopis na kariera@dobrereality.sk Viac o spolupráci s nami sa dozviete na dobrereality.sk/kariera

Pridať k zaujímavým
Predáme pozemok v peknom prostredí v obci Lubina časť Hrnčiarové.

Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok s vyhladom na Javorinu, ktorý je možné využiť aj pre výstavbu rodinného domu v Lubine-Hrnčiarové. Na pozemku sa nachadza voda a elektrina. Plocha: pozemku 2600m2, 26 x 100 m. Cena dohodou.

Pridať k zaujímavým

Bytový dom, pôvodný stav [ID:3137]

Pred 3 týždňami

Trenčín/okres Trenčín

Bytový dom v centre Trenčína

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÉ - Predaj historického objektu Motešice - historická kúria

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Modrova Dolina, 2411 m² [ID:317383]

Pred 2 týždňami

Modrová/okres Nové Mesto nad Váhom
22,50 EUR/ m²

rekreacia, Modrova Dolina, Modrova, Nove Mesto nad Vahom - Pozemok na rekreacnu vystavbu ZNIZENA CENA !!!

Pridať k zaujímavým
Voda - slnko - romantika ? Nájdete na pozemku, Kľačno, PDA

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48) ponúka na predaj slnkom presvietený a prehriatý, nádherný a veľký pozemok v extraviláne obce Kľačno, približne 6 minút od spádovej obce Nitrianske Pravno a 24 minút od kúpeľného mesta Bojnice. Pozemok má výmeru 2 398 m². Z toho je 2 156 m² vedených v katastri nehnuteľnosti ako parcela C a 242 m² ako parcela E. Je to pozemok mimo zastavaného územia obce a je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty, lebo je to neuveriteľne pekné, romantické miesto, kde nehrozí, že by ste mali susedov. Pozemok je rovinatý, na pravej strane je hlavná a prístupová cesta, z ľavej stany je začiatok toku rieky Nitra, ktorý pôsobí mierumilovne ako malý potôčik. Z hlavnej cesty sa zíde priamo na pozemok, pitná voda je za cestou, kde sa nachádza šachta, v ktorej je vodomer a el. vedenie je vo vzdialenosti cca 200 m. Kľačno je zaujímavé tým, že má veľmi zaujímavú a bohatú históriu. Patrilo k majetkom bojnického panstva, ktoré si dávalo nemeckým kolonistom vyťažiť zo svojich majetkov zlato a predchádzajúci názov obce bol Gajdel. Vzhľadom na to, že sú tu krásne a rozsiahle lesy, prebiehali tu aj tvrdé boje počas SNP a po r. 1945 bolo z obce odsunutých 2 434 občanov nemeckej národnosti do Nemecka. Kľačno je podhorská, rekreačná obec a náš pozemok je pre ľudí, ktorí hľadajú samotu s romantikou súčasne. Poloha pozemku + prostredie + vynikajúca cena = návrat k normálnemu a spokojnému životu za normálnu cenu. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a objednajte si obhliadku ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Záskalie na predaj

Stavebný pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Záskalie na predaj. Nachádza sa na úpätí hory, momentálne je prístupný spevnenou cestou, elektrina v dosahu. Svojou rozlohou 2298 m2 je ideálny na stavbu rekreačnej chaty i trvalého bývania, poskytuje dosť priestoru na relax, oddych, záhradkárčenie, permakultúru či chov. Obec Záskalie leží v oblasti Strážovských vrchov neďaleko chránenej krajinnej oblasti Manínska tiesňava. Okresné mesto Považská Bystrica s výjazdom na diaľnicu sa nachádza len 8 km od tohto nádherného miesta.

Pridať k zaujímavým
Pozemok s krásnym výhľadom v prírodnom prostredí pod lesom – Nemšová

Slnečný pozemok pod lesom nad dedinkou Kľúčové pri Nemšovej na predaj. Rozprestiera sa na miernom južnom svahu s nádherným výhľadom na hory a dedinu. Výhodná poloha a dostupnosť do mesta je ideálna na pokojné bývanie na polosamote, rekreáciu, oddych, odpočinok v nerušenom horskom prostredí. Pozemok s rozlohou 2241 m2 je vhodný na stavbu chaty, bungalovu, včelárčenie či ovocný sad. V okolí je postavených niekoľko chát v dostatočnej vzdialenosti na súkromie. Okolie ponúka možnosti na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a zber lesných plodov. Na 1 km vzdialenom Váhu a rybníkoch si môžte užívať vodné športy a rybolov. Obec Nemšová je dobre občiansky vybavená, je tu kúpalisko, výjazd na diaľnicu, do Bratislavy 140 km, do Žiliny 65 km.

Pridať k zaujímavým
Pozemok 2241 m2 pre stavbu rodinného domu, Sverepec.

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu o výmere 2241 m2 v obci Sverepec. Pozemok sa nachádza v okrajovej časti obce pod lesom, kde je v územnom pláne schválená nová výstavba rodinných domov. V súčasnosti sú zhotovené stĺpy s elektrickým vedením na hranici pozemku, z ktorých sa budú napájať elektrinou nové rodinné domy. V ďaľšej etape sa bude zhotovovať prístupová cesta a siete vodovodu a plynovodu. Kanalizácia obce je v územnom pláne, ale vzhľadom na finančnú náročnosť sa predpokladá, že do roku 2025 ešte nebude kompletne zhotovená. Preto si nový majiteľ musí riešiť odkanalizovanie žumpou, septikom alebo domovou čističkou. V zmysle územného plánu obce pozemok je určený len pre jeden rodinný dom, a nedá sa rozdeliť na dve parcely pre dva domy. Cena pozemku je výhodná, vzhľadom na ceny stavebných pozemkov v danej lokalite. Po zhotovení prístupovej cesty a ostatných sietí sa cena a hodnota pozemku s veľkou pravdepodobnosťou zvýši. Preto záujemcovi odporúčam neváhať a kúpiť pozemok čím skôr. Či už ako výhodná investícia pre budúci predaj so ziskom, alebo na stavbu domu. Ceny pozemkov v priemere stále rastú. Výhodou obce Sverepec je blízke pripojenie na diaľnicu, blízko do okresného mesta Považská Bystrica, pokojné prírodné prostredie, ako aj pomerne dobrá občianska vybavenosť. V obci je materská škola aj základná škola pre 1.stupeň, predajňa potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru, pohostinstvo, predajňa pohonných látok, opravovňa motorových vozidiel, telocvičňa, futbalové ihrisko, knižnica, verejný vodovod, rozvod plynu, a iné. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný a okrajový, umiestnený na hornom konci budúcej ulice, preto s dobrým rozhľadom z budúceho domu na obec Sverepec. Maklér odporúča. Neváhajte dobre investovať.

Pridať k zaujímavým
IBA U NÁS! - Veľký slnečný stavebný pozemok (2209 m2) - Malé Lednice

B10 Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Malé Lednice. Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce na rovinatom teréne, kam vedie zatiaľ štrková prístupová cesta (cca 100m dlhá), na ktorú sa schádza z hlavnej cesty. Vedľa pozemku sa už nachádza novopostavený rodinný dom. Nehnuteľnosť s orientáciou na juh má možnosť pripojenia na inžinierske siete. Momentálne je už k pozemku dotiahnutá elektrina a kábel na internet. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45297 Cena: 26000 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v prírodnom prostredí - Záskalie pri Považskej Bystrici na predaj

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v prírodnom prostredí - Záskalie pri Považskej Bystrici na predaj Svojou rozlohou 2204 m2 je ideálny na trvalé bývanie, hospodárenie, či rekreáciu a oddych od mesta. Obec Záskalie leží v oblasti Strážovských vrchov neďaleko chránenej krajinnej oblasti Manínska tiesňava. Okresné mesto Považská Bystrica s výjazdom na diaľnicu sa nachádza len 8 km od tohto nádherného miesta.

Pridať k zaujímavým
Väčší pozemok s nádherným výhľadom v krásnom prostredí - Záskalie pri Považskej Bystrici na predaj

Väčší pozemok s nádherným výhľadom v krásnom prostredí - Záskalie pri Považskej Bystrici na predaj. Svojou rozlohou 2201 m2 je ideálny na trvalé bývanie, hospodárenie, či rekreáciu a oddych od mesta. Výhľad na hory je benefitom tejto nehnuteľnosti, ako aj nová elektrická prípojka na hranici pozemku. Obec Záskalie leží v oblasti Strážovksých vrchov neďaleko chránenej krajinnej oblasti Manínska tiesňava. Okresné mesto Považská Bystrica s výjazdom na diaľnicu sa nachádza len 8 km od tohto nádherného miesta.

Pridať k zaujímavým
ZNÍŽENÁ CENA!VÝHRADNE IBA U NÁS! STAVEBNÝ POZEMOK, 2201m2, NEPRAVIDELNÝ TVAR, CCA 98x38x135m2, NÁDHERNÉ PROSTREDIE PRIAMO POD LESOM, TRENČIANSKE TEPLICE. CENA: 58 500,00 EUR

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Celková výmera pozemku je 2201m2, z toho 380 m2 je určených pre zastavané plochy a nádvoria. Pozemok má tvar trojuholníka a rozmery cca 100x40x135m. Nachádza sa na okraji obce, priamo na úpätí lesa, v tichom prostredí, takže vzhľadom na polohu je vhodný pre wellness zariadenie, prípadne pre klientov, ktorí hľadajú súkromie a prírodu. Na pozemku v minulosti stál rodinný dom so súpisným číslom. V súčasnosti vedie k pozemku neupravená lesná prístupová cesta, od poslednej asfaltovej komunikácie je to cca 500m. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka a studňa. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku a hypotekárne poradenstvo. Info: 0917 510 741, cernansky@tureality.sk, www.tureality.sk

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, 2180 m², pôvodný stav, bezpečnostný systém [ID:3570]

Pred 3 týždňami

Dubnica nad Váhom/okres Ilava
400.000 EUR

Polyfunkčný objekt na predaj, Dubnica nad Váhom

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok na stavbu chaty v Bel. Slatinách [ID:45989]

Dnes doobeda 09:30

Beluša
12 EUR/ m²

Pozemok na stavbu chaty v Bel. Slatinách

B10 Vám ponúka na predaj Rekreačný pozemok v Belušských Slatinách. Rozloha pozemku je 2200m2. Je slnečný v krásnej prírode. Pozemok je vhodný na stavbu rekreačnej chaty. Prístupová cesta je s časti asfaltová a s časti lesná nespevnená. Rekreačna oblasť Bel. Slatiny ponúka všestranné využitie. Bez inžinierskych sieti. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45989 Cena: 12 €/m2 Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým
Obec Modrovka, okr. Nové Mesto nad Váhom – pozemok na rodinné domy

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Modrovka, okres Nové Mesto nad Váhom. Pozemok nepravidelného tvaru má celkovú výmeru 2137m2, jedná sa o pozemok v intraviláne obce s asfaltovou prístupovou cestou . Na pozemku je možná výstavba 3 rodinných domov. K dispozícii je voda a elektrika. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Pozemok Považská Bystrica-Bodiná 2136m2,slnečný, CENA: 35 000 €

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v okolí Považskej Bystrice, obec-Bodiná o rozlohe 2136m2. K pozemku je vytýčená cesta o šírke 6m, ktorú bude treba budovať. Je slnečný, na začiatku rovinatý, neskôr svahovitý a potom mierne svahovitý .Kontakt: 0902 888 335 alebo mail gallia@tureality.sk.

Pridať k zaujímavým
Dražba pozemku v Handlovej

Dražba pozemku o celkovej výmere 2115 m2 v obci Handlová. -edná sa o pozemky parcelné čísla 1640/3 a 1640/4, ktoré sú evidované pre katastrálne územie Handlová, ako záhrady umiestnené v zastavanom území obce Handlová, ktoré sú v súčastnosti porastené trávou, krovinami a staršími stromami; -v bezprostrednom okolí predmetného pozemku sa nachádzajú inžinierské siete; -prístup k pozemkom je z verejnej komunikácie Bližšie informácie na uvedenom tel. čísle.

Pridať k zaujímavým
Na predaj polyfunkčná budova, 3.podlažia, Trenčín, Ul.Veľkomoravská

Ponúkame na predaj viacúčelový objekt -polyfunkčnú budovu v Trenčíne. Nachádza sa na ul. Veľkomoravskej s rýchlym pripojením na diaľnicu. Budova je dispozične členená na 1.podzemné podlažie, v ktorom sa nachádzajú skladové priestory, 1.nadzemné podlažie, v ktorom sa nachádzajú obchodné priestory a 2.nadzemné podlažie, ktoré sa v súčasnosti využíva ako kancelársky priestor – sídlo firmy. Každé z podlaží má úžitkovú plochu cca 700 m2. Na pozemku o celkovej rozlohe 1503 m2 je zastavaná plocha budovy 746 m2. K objektu patria vlastné parkovacie miesta v okolí budovy a nakladacia rampa pre nákladné vozidlá. Objekt má viacero samostatných vchodov, ktoré umožňujú následné rozdelenie stavby na nezávislé časti s vlastným meraním energií. Budova je pripojená na všetky IS. Prešla rekonštrukciou rozvodov kúrenia, elektriky, vody a kanalizácie a spoločných priestorov. Kúrenie je centrálne – plynové. V časti budovy vymenené plastové okná. Celý objekt je napojený na bezpečnostný systém. Nachádza sa v rýchlo rozvíjajúcej sa časti Trenčína. V súčasnosti je budova využívaná a plne udržiavaná. Objekt je vhodný pre investorov v oblasti komerčného prenájmu alebo ako sídlo spoločnosti s kancelárskymi a skladovými priestormi. Tel. kontakt: 0908 286 847, Infolinka 0944 543 222.

Pridať k zaujímavým