Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (405): Na predaj » Pozemok » Nitriansky kraj

Na predaj 20 árový pozemok v Komárne.

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Komárno, Veľký Harčáš. Cena 42 000 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj stavebné pozemky Svätoplukovo [ID:22639]

Včera v noci 23:45

Svätoplukovo
46,47 EUR/ m²

Na predaj stavebné pozemky Svätoplukovo

Ponúkame Vám na predaj 2 stavebné pozemky v obci Svätoplukovo. Všetky inžinierske siete k dispozícii, k obom pozemkom vedie asfaltová prístupová cesta. Pozemky sa nachádzjú medzi novostavbami rodinných domov. Výmera pozemkov:979 m2 a 973 m2. Šírka pozemkov ideálnych 25 m. Cena 45.500 eur. V cene máte zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátom. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.

Pridať k zaujímavým
Multifunkčný objekt v zelenej zóne mesta Šahy – zmenená cena

Multifunkčný rozľahlý objekt vybudovaný terasovito vo svahu v záhradkárskej osade na predmestí mesta Šahy. Pôvodná stavba bola začatá v roku 1970, v roku 1988 objekt začal fungovať ako domov záhradkára, neskôr aj záhradkárska predajňa. Objekt bol skolaudovaný v roku 1994, ale do roku 2005 sa postupne rozširoval. Pozostáva zo siedmich terás: prízemie tvorí garáž pre dve autá, prístupná priamo z hlavnej cesty.Súčasťou garáží je montážna jama, vŕtaná studńa a dva sklady. Po schodoch za garážou sa dá dostať ku skleníkom nad garážou. Skleník 93 m2 je prístupný aj po vonkajších schodoch priamo z cesty. Je tu aj miestnosť na predaj sadeníc a trávnatá plocha.Tretie podlažie tvorí samotný dom, vchod do predsiene je cez vonkajšie aj vnútorné schodisko. V predsieni je murovaná pec a vchod do vínnej klenbovej pivnice, ako aj pivnice pod kopcom.Obytné miestnosti tvoria chodba, kúpeľňa, šatník,kuchyňa, špajza a obývačka.Štvrté podlažie tvorí poschodie obytného domu, ktoré nie je dokončené,2 bazény a terasa z mramoru s panoramatickým výhľadom na široké okolie, saunou a ochladzovacím bazénom.Šieste podlažie je záhrada a kompostovač, siedme strojovňa výťahu na prepravu materiálu. Jednotlivé terasy majú rozmer 750 m2 a oddeľuje ich od seba oporný múr z kameńa špeciálne postavený proti zemetraseniu. Nehnuteľnosť potrebuje kompletnú rekonštrukciu a môže slúžiť ako objekt pre záhradkára, penzión, rekreačná nehnuteĺnosť s welnessom, edukačné možnosti, priestory pre vinára alebo iné firemné priestory. Mesto je hraničným prechodom do Maďarska, Budapešť je vzdialená 85 km, v blízkosti sú kúpele Dudince.

Pridať k zaujímavým
Máte radi vodu? Máme pre Vás pozemok pri brehu Dunaja

Ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Moča o rozlohe 285 m2, 23 km od Komárna, smerom na Štúrovo. Pozemok je umiestnený v chatovej oblasti priamo na brehu Dunaja, ktorý sám o sebe poskytuje rôzne možnosti rekreácie. Na hrádzi je vybudovaná cyklotrasa napojená na Eurovelo 6, v oblasti od Patiniec po Radvaň na Dunajom môžete využívať vodné skútre, v Patinciach, vzdialených 10 km, je prístav jácht. Oproti pozemku je na Dunaji, na maďarskej strane je ostrov ponúkajúci romantické výlety na člnoch. Ak ste milovníkom wellness, v neďalekých termálnych kúpeľoch Patince Vám poskytnú komplexnú starostlivosť, od bazénov, masáží, sáun, pričom voda má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo. V obci je viacero reštauračných možností, pre milovníkov maďarskej kuchyne je v blízkosti pozemku čárda, Priamo na lodi, ukotvenej na Dunaji je ďalšia reštaurácia. Oblasť je dnes využívaná hlavne na víkendový oddych, ale závisí len od Vás, či si naplánujete celoročne obývateľnú chatu.

Pridať k zaujímavým
Iba u nas..zahrada o výmere 290 m2.

Ponúkame vám na predaj záhradu o výmere 290m2 so studňou, šírka pozemku je 11m.Zahrada je v lokalite Vinohrady..Je na dobrom dostupnom mieste.info na tel cislo 0918830827 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti OZÓN v Nových Zámkoch

Ponúkame Vám na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti OZÓN v Nových Zámkoch. Záhrada sa nachádza na krásnom, rovinatom, ,slnečnom pozemku. Na záhrade je zavedená elektrina, a nachádza sa tam bunka na bývanie alebo možnosťou postavenia vlastnej chaty. Plocha: pozemku 302m2. Cena 8 900 € V prípade záujmu odporúčam obhliadku záhrady, bližšie informácie Vám rada poskytnem na t.č. 0948 026 974

Pridať k zaujímavým
Chata s celoročným bývaním na predaj v Nových Zámkoch časť Tekvičné pole II.

Ponúkame Vám na predaj chatku s celoročným bývaním v Nových Zámkoch na Tekvičnom poli II. Chatka so záhradou sa nachádza na krásnom slnečnom mieste. V záhrade je relaxačná časť, a aj priestor na sadenie zeleniny. Nachádzajú sa tu ovocné stromy, vinič, okrasné kríky. V chate je zavedená elektrina,voda,žumpa, vykurovanie je krbovými kachľami. Chata je podpivničená, kde sa nachádza kuchyňa s komorou. Na prízemí chatky je obývacia miestnosť, s barovým pultom, a v podkroví je spálňa. WC, sprcha sa nachádzajú na prízemí. Pred chatou je terasa s vonkajším krbom. Na pozemku je aj plechová búda na odkladanie náradia, prístrešok, 3 odkladacie miesta. Parkovanie je možné na pozemku. Cena 26 500 € V prípade záujmu odporúčam obhliadku danej nehnuteľnosti, bližšie informácie Vám rada poskytnem na t.č.0948026974

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok 355m2 v tichej lokalite, Tvrdošovce, Nové Zámky. CENA: 17 200,00 EUR

TUreality ponúka na predaj slnečný,rovinatý stavebný pozemok 355 m2 o rozmeroch 29 m x 12 m na výstavbu menšieho rodinného domu v tichej lokalite obce Tvrdošovce, Nové Zámky.Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, v prípade záujmu bude pozemok odovzdaný prázdny, pripravený na okamžitú výstavbu. Nachádza sa v zastavanej časti obce, susedské vzťahy sú bez problémov. Rozmery na mapke sú orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte ma na adrese sadovska@tureality.sk alebo na tel. čísle 0903 832 335 www.TUreality.sk

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - Pozemok v Štitároch

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Štitáre. Rozloha pozemku je 413m a rozmery sú 7,5m x 52m. Jedná sa o rovinatý pozemok, na ktorom je už el. prípojka + vodovod je v riešení a mal by byť ten rok. Na pozemku sú vymurované základy a podpivničené miestnosti. Vedie k nemu kamenistá prístupová cesta. Pozemok je slnečný, s pekným výhľadom, nachádzajúci sa v tichom prostredí. V okolí už prebieha výstavba RD. Bezproblémový prístup do mesta - MHD. Na pozemku niesu žiadne ťarchy. (Foto na vyžiadanie) Cena 30 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 420 m² [ID:126]

Včera poobede 15:37

Zlaté Moravce/okres Zlaté Moravce
32.000 EUR

STAVEBNÝ POZEMOK - ZLATÉ MORAVCE !!! VYZÁLOHOVANÉ !!!

Pridať k zaujímavým
STAVEBNÝ POZEMOK - ZLATÉ MORAVCE !!! VYZÁLOHOVANÉ !!!

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 4,2á v Zlatých Moravciach, vo výbornej lokalite. Pozemok je rovinatý, je na ňom studňa, prístup má z asfaltovej cesty. Všetky inžinierske siete v dosahu na ulici. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým
Šaľa - 3km do Kráľová nad Váhom - predaj stavebných pozemkov pripravených na stavbu Vášho nového domu ( alebo dom na kľúč) .CENA: 36 500 €

TUreality má na predaj slnečné 3 pozemky v Kráľovej nad Váhom na súkromnej ulici. S vlastnou prístupovou cestou, bránou a osvetlením. Všetky IS sú na pozemku. Pripravené, čakajú na nových majiteľov. Každý pozemok má 423 m2. V cene pozemku je už aj podiel na súkromnej ceste. Rozmery na obrázku ( sú orientačné). Podobné pozemky v Kráľovej nad Váhom nenájdete. Obec disponuje s dobrou občianskou vybavenosťou, je tam škola, škôlka, obchody, kultúrny dom, obecný úrad, reštaurácia... Kráľová nad Váhom ponúka veľké možnosti aj športového využitia : kúpanie, rybolov, člnkovanie... Viac info na adrese pulcova@tureality.sk alebo na tel. čísle 0902208854.

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok, záhrada 427 m2, Kalná nad Hronom, Levice. CENA: 28 500,00 EUR

TUreality ponúka na predaj záhradu vhodnú aj na stavebný pozemok 427 m2, Kalná nad Hronom, Levice. Pozemok sa nachádza pri asfaltovej ceste v strede obce neďaleko Hrona. Pozemok je udržiavaný s krásnou zeleňou. Je vhodný aj na stavbu rodinného domu alebo aj záhradnej chatky. Rozmery na fotke sú len orientačné. Viac info na hankovsky@tureality.sk alebo 0905521710.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Virt, 470 m² [ID:328575]

Pred týždňom

Virt/okres Komárno
11.700 EUR

pre rodinne domy, Virt, Virt, Komarno - Na predaj priestranny pozemok o ploche 470 m2 vhodny na stavbu RD / CHALUPY / CHATY s peknym vyhladom priamo pri brehu Virtskeho jazera v malebnej prirode, cca 3 km od Wellness Patince. EXKLUZIVNE IBA U NAS!!!

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok Nitra na predaj, časť Dolné Krškany

tichá lokalita, obchody, mestská doprava, Škôlka, Škola, lekáreň, pošta

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Virt, 500 m² [ID:328574]

Pred týždňom

Virt/okres Komárno
12.400 EUR

pre rodinne domy, Virt, Virt, Komarno - Na predaj priestranny pozemok o ploche 500 m2 vhodny na stavbu RD / CHALUPY / CHATY s peknym vyhladom priamo pri brehu Virtskeho jazera v malebnej prirode, cca 3 km od Wellness Patince. EXKLUZIVNE IBA U NAS!!!

Pridať k zaujímavým
PEKNÝ 5á STAVEBNÝ POZEMOK V NITRIANSKYCH HRNČIAROVCIACH

EXKLUZÍVNE V PONUKE IBA U NÁS! Realitná kancelária REALITA ponúka na predaj pekný, atraktívny stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach o výmere 5 á, šírka 17 m, v lokalite smerom pod lesom. Pekný pozemok, dobrá lokalita. Viac informácií na t.č. 0903 463 517

Pridať k zaujímavým
iny stavebny, Hviezdoslavova trieda, Nitra, Nitra - Parcela s lukrativnou polohou vhodna na investicny zamer teraz u nas na predaj!

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Ziharec, 506 m² [ID:357274]

Pred 2 týždňami

Žihárec/okres Šaľa
14,90 EUR/ m²

pre rodinne domy, Ziharec, Ziharec, Sala - Stavebne pozemky na pokojnom mieste so zelenou na okraji obce

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÉ!! EXKLUZIVNE! predám pozemok 5,10 ára Lukov Dvor

Ponúkame na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Lukov Dvor. Výmera pozemku je 5,10 ára, šírka 17,3m a dĺžka 29,4m. IS - elektrika na pozemku (25 ampérový istič) a voda pred pozemkom. Kontakt 0917567218. Cena 38.000,- eur. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Kuzmice, 512 m² [ID:357855]

Pred týždňom

Kuzmice/okres Topoľčany
24.000 EUR

pre rodinne domy, Kuzmice, Kuzmice, Topolcany - Pozemok Kuzmice

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Neded, 515 m² [ID:357381]

Pred 2 týždňami

Neded/okres Šaľa
19 EUR/ m²

pre rodinne domy, Neded, Neded, Sala - Zaujimavy pozemok v tichej lokalite na vystavbu domu

Pridať k zaujímavým

Záhrada, 515 m², pozemok je ohradený, rovina [ID:205050]

Pred 3 mesiacmi

Malý Cetín/okres Nitra
32.500 EUR

Pozemok Malý Cetín na predaj

obchody

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Brezová, 518 m² [ID:356585]

Pred 2 týždňami

Topoľčany/okres Topoľčany
52.000 EUR

pre rodinne domy, Brezova, Topolcany, Topolcany - Krasny , slnecny , pozemok v tichej casti Topolcian 518 m2 za 52.000 EUR

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, Hurbanovo, 525 m² [ID:348857]

Pred týždňom

Hurbanovo/okres Komárno
15.000 EUR

iny stavebny, Hurbanovo, Hurbanovo, Komarno - EXKLUZIVNA PONUKA!!! Na predaj stavebny pozemok 525 m2 vhodny na vsestranne vyuzitie, priamo PRI CESTE I. triedy 64 (I/64 Nitra - Komarno) v Hurbanove.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 525 m² [ID:122]

Pred týždňom

Volkovce/okres Zlaté Moravce
16.000 EUR

STAVEBNÝ POZEMOK - VOLKOVCE - CHATOVÁ OSADA LUKOV - NOVINKA!!!

Pridať k zaujímavým
Ponukame na predaj záhradu o výmere 530m2 až 700m2

Ponúkame Vám na predaj pozemky -záhrady o výmere 530 m2 až 700m2 po 16 eur/m2 v záhradkárskej časti Zúgov....Pred pozemkom je elektrina. Prístupová cesta nieje spevnená ale záhrada je dostupná..Info rada poskytnem na tel. čísle 0918830827 Karin Dudová

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátZobor - Dolnohorská - 530 m2 [ID:45931]

Včera poobede 15:16

Nitra
71.500 EUR

Zobor - Dolnohorská - 530 m2

B10 Vám ponúka na predaj pozemok ZOBOR Pozemok pre rod. domy Ponúkame na predaj pozemok s exkluzívnym výhľadom na Nitru o výmere 530 m2. K pozemku sú k dispozícii všetky inžinierske siete – voda, plyn, kanalizácia, elektrika. K pozemku je možný prístup z viacerých strán. Pozemok je možné kúpiť aj väčší o výmere 1036 m2 po dohode. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45931 Cena: 71500 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok v obci Nána ,exkluzívne iba u nás.

Na predaj krásny pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v tichej zastavanej oblasti obce Nána na južnom Slovensku, iba 1 km od kúpeľného mesta Štúrovo. Pozemok s plochou 534 m2 je vhodný na stavbu rodinného domu. Šírka pozemku je 23 metrov a dĺžka z jednej strany 31 metrov z druhej strany 23 metrov. Pozemok je udržiavaní, rastie na ňom tráva a je pravidelne kosený.Terén je mierne svahovitý. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Pozemok je oplotení z troch strán drôteným pletivom. K pozemku je plus záhrada s plochou 1187, ktorú je možné využívať ako ovocný sad alebo aj na pestovanie zeleniny.Tento pozemok sa nekupuje on už roky patrí k predávanému pozemku. Je tam vysadených pár ovocných stromov. Pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete, Elektrika, obecný vodovod, kanalizácia, plyn.. Obec Nána sa nachádza na ploche 18 hektárov, počet obyvateľov je 1184. V obci sa nachádza, obecný úrad, pošta, škola, škôlka, potraviny, reštaurácie, pohostinstvo, detské ihrisko, športové ihrisko, parčík, jazero, autobusová zastávka, Popri miestnom futbalovom ihrisku obec prevádzkuje kemping, ktorého obnovu a rozšírenie v r. 2007 schválilo obecné zastupiteľstvo. Je zhotovená projektová dokumentácia na 6 jednoposchodových rekreačných chát, so zabezpečením prostredia na nerušený oddych pre dovolenkujúc ich. Od r. 2003 obec každoročne usporadúva deň obce, v rámci, ktorého boli vysvätené symboly našej obce. V chotári obce sa nachádzajú pozemky miestnych gazdov, "Hegyfarok", Kde asi najviac vidieť, ako uteká čas. Veľa domčekov a pivníc tzv. Hajlochov je opustená. Pravdepodobne čakajú na nástup novej generácie vinohradníkov. Či sa to splní, ukáže čas. Na Hegyfarku sa nachádza aj chránené územie "Vŕšok", ktoré bolo vytvorené na ochranu vzácnej xerotermofilnej flóry a fauny v r. 1965. Na území platí 4. stupeň ochrany, je súčasťou európskej siete chránených území NATURA 2000. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - Pozemok so sieťami v Šuriankach

Ponúkame Vám na predaj  oplotený pozemok, vhodný na výstavbu rodinného domu v obci  Šurianky. Obec je vzdialená od krajského mesta Nitry 17km. Plocha pozemku je 538m2 a je štvorcového tvaru. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, studňa a telekomunikačný kábel. V blízkosti pozemku sa nachádza kanalizácia. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Na pozemku neviaznu žiadne ťarchy. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj vedľajší pozemok rovnakých rozmerov. CENA: 33.500€ V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodnú hypotéku a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
MAXFIN REAL - Pekný rovinatý pozemok v Šuriankach

Ponúkame Vám na predaj pekný oplotený pozemok v obci Šurianky. Obec je vzdialená 17 km od krajského mesta Nitra. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, nakoľko je štvorcového tvaru. Rozloha pozemku je 538m2. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. V obci je kompletná občianska vybavenosť. V prípade záujmu možnosť odkúpiť vedľajší pozemok rovnakých rozmerov a spojiť to do jedného väčšieho. Na pozemku neviazne žiadna ťarcha. Cena 32 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0907648003 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodnú hypotéku a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Cabaj, 540 m² [ID:358108]

Včera na obed 11:36

Cabaj - Čápor/okres Nitra
17.000 EUR

pre rodinne domy, Cabaj, Cabaj-Capor, Nitra - Pozemok pre vystavbu RD

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 555 m² [ID:N01655]

Pred 4 mesiacmi

Chrabrany/okres Topoľčany
23.500 EUR

PREDÁM - stavebný pozemok, CHRABRANY 555 m2

Pridať k zaujímavým

Pozemok, vyborna lokalita, 556 m² [ID:314311]

Pred týždňom

Hurbanovo/okres Komárno
9.500 EUR

pre rodinne domy, vyborna lokalita, Hurbanovo, Komarno - JEDINECNA PRILEZITOST!!! Na predaj pekny a slnecny stavebny pozemok vo vybornej lokalite a dobrymi susedmi v Hurbanove.

Pridať k zaujímavým
Predám pozemok v obci Beladice o výmere 5,58ára

Ponúkame na predaj pozemok vhodný výstavbu rodinného domu v obci Beladice, časť Malé Chrašťany. Plocha: pozemku 558m2. Šírka pozemku cca 19 m a dĺžka 29m. Nachádza sa v strede obce. Pozemok je slnečný, oplotený, s vlastnou studňou. IS - kanalizácia na pozemku, plyn pred pozemkom, elektrika a voda v dosahu cca 40m. Kontakt: 0917567218. Cena 13.500,- eur. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradný - stavebný pozemok 11m x 50m v Nitre, lokalita Zobor cena:32 100€

TUreality ponúka na predaj záhradný - stavebný pozemok /561 m2 + podiel na prístupovej ceste v lokalite Zobor. Pozemok je ohradený, má rozmery 11m x 50,5m,´vhodný ako stavebný pozemok. Na pozemku je voda, v dosahu elektrika. Nachádza sa tam drevená chatka /16 m2/,náraďovňa, pod chatkou pivnička na zeleninu, suché WC, vonkajšie sedenie. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. Rozmery na mapke sú informatívne. V prípade záujmu kontaktovať Ing. Ľubomír Vrabec, 0905400568, vrabec@tureality.sk, tureality.sk

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok Neded na predaj, situovaný v tichej lokalite

tichá lokalita, obchody, pošta

Pridať k zaujímavým
Pozemok Beladice na predaj

tichá lokalita, mestská doprava, pošta

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 579 m² [ID:N01709]

Pred týždňom

Tovarníky/okres Topoľčany

PREDAJ, STAVEBNÝ POZEMOK, TOPOĽČANY-Továrniky

Pridať k zaujímavým
Maxfin Real - Ponúkame na predaj pozemok v Nitre, časť Mlynárce

Ponúkame na predaj pozemok v Nitre, časť Mlynárce na stavbu rodinného domu v tichom prostredí priamo v Nitre. Pozemok je umiestnený v zastavanom území mesta Nitra, je osadený v mierne svahovitom teréne s prístupovou cestou. Vodovod, plyn a elektrika sú nutné dotiahnuť. Orientácia pozemku je na severozápad, slnečná strana. Plocha pozemku je 583m2, šírka pozemku je 23m. Parkovanie je vymedzené pri pozemku na ulici, kde si záujemca kupuje podieľ. Je dostupný pre kompletnú občiansku vybavenosť vrátane potravín, zástavky autobusu. Cena pozemku je 41 000 € V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra : 0907648003 V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
Pozemok so starším RD-Nitra-ČermáŇ 594 m2

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Čermáň. Plocha: pozemku 594m2 (š.13,2m x 45m). Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia a starší RD vhodný na celkovú rekonštrukciu, prípadne zbúranie. Blízke okolie ponúka výbornú občiansku vybavenosť! Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, nemocnica a 2 min. výjazd na diaľnicu. Cena 139 000 € Záujemcovia ma môžu kontaktovať na tel.č. 0915 959 592 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Krusovce, 600 m² [ID:356309]

Pred týždňom

Krušovce/okres Topoľčany
36.000 EUR

pre rodinne domy, Krusovce, Krusovce, Topolcany - Stavebny pozemok Krusovce 600 m2

Pridať k zaujímavým
Predaj stavebného pozemku 600m Jedľové Kostoľany, okres Zlaté Moravce !!!SUPER PONUKA!!!

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v podhorskej obci Jedľové Kostoľany. Celková výmera pozemku je 600 m2 a jeho rozmery sú ideálne pre stavbu rodinného domu: 21m x 32m. Na hranici pozemku sú k dispozícii inžinierske siete: voda, elektrina, plyn. Pozemok je situovaný v zastavanom území obce medzi rodinnými domami, vďaka čomu sú prístupové komunikácie celoročne udržiavané. Pozemok je mierne svahovitý, s krásnym výhľadom na okolitú panorámu kopcov a pohorí. Obec Jedľové Kostoľany je vzdialená od Bratislavy cca 150 km. V tejto lokalite sú veľké možnosti rekreačného oddychu pre lyžiarov- Drozdovo, Vojšín, na kúpanie Tajch na Novej Bani, Vyhne, cykloturistika, turistika do okolitej prírody - hubárčenie, obec Topoľčianky - zámok, kone, obec Skýcov. V samotnej obci Jedľové Kostoľany sa konajú rôzne kultúrne podujatia s ľudovou tematikou. Nehnuteľnosť je vysporiadaná a neviaznu na nej žiadne ťarchy, možnosť odkúpiť ihneď. Obec Jedľové Kostoľany disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu kompletná sieť obchodov a služieb. Naša realitná kancelária TOP REALITY SLOVAKIA s.r.o. zabezpečuje kompletný právny servis v súvislosti s predajom nehnuteľností, kompletné finančné poradenstvo a tiež ochranu pred legalizáciu príjmov z trestnej činnosti podľa zákona č. 297/2008 a ochranou osobných údajov podľa zákona č. 122/2013. TOP REALITY SLOVAKIA s.r.o. 0904-261-312 Email: info@toprealityslovakia.sk

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok Ivanka pri Nitre na predaj

obchody, mestská doprava, pošta

Pridať k zaujímavým
Maxfin Real - Ponúkame na predaj pozemok v Nitre, časť Mlynárce

Ponúkame na predaj pozemok v Nitre, časť Mlynárce na stavbu rodinného domu v tichom prostredí priamo v Nitre. Pozemok je umiestnený v zastavanom území mesta Nitra, je osadený v mierne svahovitom teréne s prístupovou cestou. Vodovod, plyn a elektrika sú nutné dotiahnuť cca 100m. Orientácia pozemku je na severozápad, slnečná strana. Plocha pozemku je 600m2, (22m x27m). Parkovanie je vymedzené pri pozemku na ulici, s ktorého si záujemca musí zakúpiť časť. Je dostupný pre kompletnú občiansku vybavenosť vrátane potravín, zástavky autobusu. Cena pozemku je 42 000 € V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra : 0907648003 V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Krusovce, 600 m² [ID:356310]

Pred týždňom

Krušovce/okres Topoľčany
26.000 EUR

pre rodinne domy, Krusovce, Krusovce, Topolcany - Pozemok Krusovce

Pridať k zaujímavým
Exkluzivne! pozemok o výmere 6 árov v obci Lužianky

EXKLUZIVNE len u nás!!!! predám rovinatý pozemok - pre pre výstavbu rodinného domu v obci Lužianky. Plocha: pozemku 600m2 plus 119m2 prístupová cesta. IS- elektrika na pozemku, voda na pozemku a plyn pred pozemkom. Šírka pozemku 20,72m, dĺžka 29,03m. Šírka prístupovej cesty 3,20m. Kontakt 0917567218 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým

Priemyselná zóna, Hurbanovo, 608 m² [ID:448186]

Pred 2 týždňami

Hurbanovo/okres Komárno
309.000 EUR

ine priestory, Hurbanovo, Hurbanovo, Komarno - Znizena cena ! Na predaj exkluzivna kuria v Hurbanove s velkym parkom vhodne aj na dom dochodcov !

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhrada o výmere 620 m2

Ponúkame Vám na predaj záhradu o výmere 6,2 árov v záhradkárskej oblasti v lokalite Aňala pri Nových Zámkoch. Prístup autom k pozemku je veľmi dobrý. Pozemok rovinatý, je veľmi pekne udržiavaný s výsadbou trávnika, okrasných, ovocných, ihličnatých stromov, kvetov, kríkov, hrozna.. Na pozemku je elektrina, vlastnú studňa, čerpadlo. Na pozemku je kontajner na uskladnenie záhradného náradia a je tam aj drevená latrína. Záhrada poskytuje relax v tichom a kľudnom prostredí. Cena po vzájomnej dohode. Obhliadka možná, informacie Vám rada poskytnem na t.č. 0917/240016 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým
STAVEBNÝ POZEMOK - NITRA - KYNEK

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre, v časti Kynek. Pozemok má výmeru 633 m2, šírku cca 24 m. IS: voda + elektrina - v dosahu, kanalizácia - vo výstavbe. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým