Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (1570): Na predaj » Všetky kategórie » Nitriansky kraj

Odporúčame

Zrekonštruovaný 3 izbový byt v Šali na ul. Hollého na predaj

balkón, pivnica, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu, plastové okná

Pridať k zaujímavým
Útulný byt s loggiou v Šali na ul. P. Pazmáňa na predaj

výťah, balkón, pivnica, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
PrváPredchádzajúcaĎalšia stránka

Predaj stavebný pozemok Jelšovce [ID:24494]

Pred mesiacom

Jelšovce
55,42 EUR/ m²

Predaj stavebný pozemok Jelšovce

Ponúkame na predaj pozemok v Jelšovciach. Výhoda pozemku, v prednej časti pri ceste možnosť vybudovať garáž, v zadnej pokojnej časti domček. Šírka pozemku 13 m. Výmera pozemku: 850m2. Z inžinierskych sietí k dispozícii: elektrina, plyn, voda na pozemku. Kanalizácia cez cestu. Cena 47 000 eur. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok pre rodinné domy Golianovo

Ponúkame na predaj pozemok pre rodinné domy v Golianove s výmerou 1018 m2. Pozemok má šírku 21 m, v prípade záujmu o menší pozemok sa dá rozdeliť na dve časti. Na pozemku sa nachádza elektrina a voda. Pozemok sa nachádza medzi novostavbami, ponúka pokojné bývanie pre rodiny s deťmi. Cena 58 000 eur. V prípade záujmu volajte ešte dnes na číslo 0908133421.

Pridať k zaujímavým

Na predaj stavebný pozemok Čakajovce [ID:25391]

Pred mesiacom

Čakajovce
58,57 EUR/ m²

Na predaj stavebný pozemok Čakajovce

Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej uličke medzi novostavbami v Čakajovciach. Šírka pozemku 27 m, dĺžka 22 m. Pozemok je rovinatý. Výmera pozemku 600 m2. K pozemku prináleží ďalších 100 m2. Prístupová cesta asfaltová. Inžinierske siete: elektrina na pozemku, prípojka na obecnú vodu,19 m studňa. Obec Čakajovce má kompletnú občiansku vybavenosť: materská škola, základná škola 1-9, obchody, reštaurácie, doktori. Volajte ešte dnes na číslo 0908133421 a dohodnite si obhliadku.

Pridať k zaujímavým

Na predaj stavebný pozemok Lehota [ID:25578]

Pred týždňom

Lehota
60 EUR/ m²

Na predaj stavebný pozemok Lehota

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lehota, kúsok od Nitry, s vynikajúcim napojením na diaľnicu. Na pozemku sa nachádza voda, elektrina a plyn pred pozemkom. Výmera pozemku:823 m2. Šírka pozemku 11 m. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. Pozemok sa nachádza medzi rodinnými domami. Pozemok predávame samostatne, prípadne s výstavbou murovaného rodinného domu, drevodomu. Cena 60 euro za m2. V prípade záujmu volajte ešte dnes na číslo 0908133421.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj stavebný pozemok Kolíňany [ID:26017]

Včera večer 22:29

Kolíňany
76,64 EUR/ m²

Na predaj stavebný pozemok Kolíňany

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kolíňany kúsok od Nitry. Všetky inžinierske siete k dispozícii. Šírka pozemku 20 m. Výmera pozemku 548 m2. Výborná občianska vybavenosť obce: MŠ, ZŠ, amfiteáter, detské ihriská, námestie, obecný úrad, potraviny, kostol. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým

Na predaj pozemok Nitrianske Hrnčiarovce [ID:25302]

Pred mesiacom

Nitrianske Hrnčiarovce
80 EUR/ m²

Na predaj pozemok Nitrianske Hrnčiarovce

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 4 688 m2 v Nitrianskych Hrnčiarovciach len kúsok od Nitry. Pozemok je upravený, vyčistený, oplotený. Územie do ktorého pozemok spadá je zahrnuté do intravilánu , vhodné na individuálnu výstavbu, drobné prevádzky a služby. Pozemok je predurčený buď k väčšiemu rodinnému domu, alebo na predaj po 5 ároch. Pred pozemkom je plyn. Elektrika je na pozemku. Voda a kanál sú vzdialené 100 m od pozemku. Cena za pozemok je 80 Eur / m2 Dohodnite si obhliadku na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým
Predaj, stavebné pozemky Párovské Háje

Ponúkame na predaj 2 krásne stavebné pozemky, každý o výmere 1043 m2, lokalita Nitra - Párovské Háje. K dispozícii všetky inžinierske siete. Rozmery pozemku ideálne: 28 m x 36 m ponúkajú možnosť výstavby akéhokoľvek domu podľa Vašich predstáv. Cena 89 eur za m2. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým

Rovinatý pozemok - Janíkovce - PREDAJ [ID:NRSD121]

Pred 3 týždňami

Nitra
90 EUR/ m²

Rovinatý pozemok - Janíkovce - PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj pozemok v obci Veľké Janíkovce., vhodný pre stavbu rodinného domu. Šírka pozemku je ideálnych 21m. Rozloha aktuálne 12á, možné zmenšiť na menší (ale minimálne 10á). Voda a kanalizácia priamo pri pozemku, elektrina v štádiu budovania prípojok. V okolí prebiehajúca výstavba nových domov. Cena 90,-/m2 Obhliadka možná kedykoľvek. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok pre bývanie Nitra - Janíkovce

Ponúkame na predaj pozemok pre rodinné domy v Nitre v Janíkovciach. Šírka pozemku je ideálna 21 m. Voda a kanalizácia pri pozemku. Pozemok krásny, rovinatý. Výmera pozemku 1200 m2, min. 1000 m2. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908133421.

Pridať k zaujímavým

POZEMOK PÁROVSKÉ HÁJE PREDAJ [ID:NRSD83]

Pred 4 mesiacmi

Nitra
95 EUR/ m²

POZEMOK PÁROVSKÉ HÁJE PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Nitry - Párovské Háje. Pozemok sa nachádza v novej časti danej lokality a má rozlohu 7á. Popri pozemku bude viesť jednosmerná asfaltová cesta ktorej dobudovanie sa predpokladá cca do 1 mesiaca. Na pozemku sú vybudované všetky inžinierske siete. Cena 95€/m2. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
PrváPredchádzajúcaĎalšia stránka