Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (701): Na predaj » Pozemok » Bratislavský kraj

Odporúčame

TOP ponukaStavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 702 m², rovina [ID:100]

Ivanka pri Dunaji/okres Senec
85,-EUR/ m²

Stavebný pozemok 702m2 Ivanka pri Dunaji – časť Dombale I

Pridať k zaujímavým
Neobrábaný vinohrad Svätý Jur, lokalita Kolmonos, smer Pezinok - 15,5 ára

Ponúkame Vám na predaj vinohrad vo Svatom Jure lokalita Kolmonos, smer Pezinok. Vinohrad je neobrábaný. Veľkosť 1376 m2. + 169 m2 medza (rúna). Južná orientácia.   Cena je 8700 € + náklady na prevod 66,-. Fotografie sú ilustračné. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu je zahrnutá v kúpnej cene. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv.

Pridať k zaujímavým
Neobrábaný vinohrad Svätý Jur, lokalita Kurfisol, neďaleko Jilemnického domu - 11,5 árov

Ponúkame Vám na predaj vinohrad vo Svatom Jure lokalita Kurfisol, neďaleko Jilemnického domu. Vinohrad je neobrábaný. Veľkosť 11,5 árov. Šírka 8 m. Dĺžka 150 m.   Juhovýchodná orientácia.  Cena je 6800 € + náklady na prevod 66,-. Fotografie sú ilustračné. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu je zahrnutá v kúpnej cene. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv.

Pridať k zaujímavým
Vinohrad nad Svätým Jurom, lokalita Tepluše - 1110 m2,

Ponúkame Vám na predaj Vinicu, Sv. Jur - v lokalite Tepluše. 5 radov udržiavaného vinohradu. Voda sa nachádza neďaleko. Kamenitá prístupová cesta. Južná orientácia. Cena 12 100 €, teda 10,9,-/m2 + 66,- eur, katastrálny kolok V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk  Provízia pre realitnú kanceláriu je zahrnutá v kúpnej cene Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie odovzdania (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Pridať k zaujímavým
Neobrábaný vinohrad Svätý Jur, lokalita Pisáre - 16 árov

Ponúkame Vám na predaj vinohrad vo Svatom Jure smerom na Raču, lokalita Pisáre . Vinohrad je neobrábaný. Veľkosť 16 árov. Šírka 13 m. Dĺžka 113 m.   Juhovýchodná orientácia.  Cena je 7300 € + náklady na prevod 66,-. Fotografie sú ilustračné. V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk Provízia pre realitnú kanceláriu je zahrnutá v kúpnej cene. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv.

Pridať k zaujímavým
Pozemok 833 m2 na rodinný dom v lukratívnej kolibskej štvrti v uzavretom kondomíniu - Suchá - Lopúchová

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu individuálneho rodinného domu v Bratislave - v novom kondomíniu na priesečníku ulíc Suchá a Lopúchová. Ponúkaný pozemok je súčasťou nového územia so zabezpečenými inžinierskymi sieťami, novybudovaným prístupom a kontrolovaným vjazdom do areálu na DO. Ponúkame 5 pozemkov o výmere od 603 m2 do 894 m2, nachádzajúcich sa na vrchole Vachmajstrovho vrchu v časti Stráže. Tiché prostredie, pekné výhľady a dobrý prístup sú hlavnými benefitmi projektu.. Viac info na požiadanie. Cena pozemku II: 534 540 € vrátane DPH (možný odpočet pri kúpe na spoločnosť). Pri kúpe sa nový majiteľ stáva aj spoluvlastníkom príjazdovej cesty, podiel na ceste predstavuje 73 m2.

Pridať k zaujímavým
Pozemok 603 m2 na rodinný dom v lukratívnej kolibskej štvrti v uzavretom kondomíniu - Suchá - Lopúchova

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu individuálneho rodinného domu v Bratislave - v novom kondomíniu na priesečníku ulíc Suchá a Lopúchová. Ponúkaný pozemok je súčasťou nového územia so zabezpečenými inžinierskymi sieťami, novybudovaným prístupom a kontrolovaným vjazdom do areálu na DO. Ponúkame 5 pozemkov o výmere od 603 m2 do 894 m2, nachádzajúcich sa na vrchole Vachmajstrovho vrchu v časti Stráže. Tiché prostredie, pekné výhľady a dobrý prístup sú hlavnými benefitmi projektu.. Ku štyrom pozemkom poskytuje developer bonus v podobe ďalších priľahlých pozemkov, ktoré zlepšia koeficient zastavanosti pri výstavbe. Viac info na požiadanie. Cena pozemku V: 466 440 € vrátane DPH (možný odpočet pri kúpe na spoločnosť). Ponúkaný bonus k pozemku: 337 m2. Pri kúpe sa nový majiteľ stáva aj spoluvlastníkom príjazdovej cesty, podiel na ceste predstavuje 73 m2.

Pridať k zaujímavým
Pozemok 894 m2 na rodinný dom v lukratívnej kolibskej štvrti v uzavretom kondomíniu - Suchá - Lopúchova

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu individuálneho rodinného domu v Bratislave - v novom kondomíniu na priesečníku ulíc Suchá a Lopúchová. Ponúkaný pozemok je súčasťou nového územia so zabezpečenými inžinierskymi sieťami, novybudovaným prístupom a kontrolovaným vjazdom do areálu na DO. Ponúkame 5 pozemkov o výmere od 603 m2 do 894 m2, nachádzajúcich sa na vrchole Vachmajstrovho vrchu v časti Stráže. Tiché prostredie, pekné výhľady a dobrý prístup sú hlavnými benefitmi projektu.. Ku štyrom pozemkom poskytuje developer bonus v podobe ďalších priľahlých pozemkov, ktoré zlepšia koeficient zastavanosti pri výstavbe. Viac info na požiadanie. Cena pozemku IV: 560 860 € vrátane DPH (možný odpočet pri kúpe na spoločnosť). Ponúkaný bonus k pozemku IV: 106 m2. Pri kúpe sa nový majiteľ stáva aj spoluvlastníkom príjazdovej cesty, podiel na ceste predstavuje 73 m2.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Talky, 693 m² [ID:353905]

Včera večer 20:16

Marianka/okres Malacky
135.000 EUR

pre rodinne domy, Talky, Marianka, Malacky - Marianka - Talky, oploteny pozemok nedaleko lesa s vymerou 693 m2, vsetky inzinierske siete i merace

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátZáhrada, 293 m², pozemok je ohradený, rovina [ID:1309]

Včera večer 19:34

Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III
17.900 EUR

UDRŽIAVANÁ ZÁHRADA S CHATKOU, VODA+EL., ŽABÍ MAJER

tichá lokalita

Pridať k zaujímavým
REB.sk.Predaj stavebných pozemkov KVETOSLAVOV za BEZKONKURENČNÚ cenu

bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka